dowolna

Działki

64 103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 103 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

2 290 000 zł1 590 m² 1 440,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z Prawomocnym Pozwoleniem na Budowę Falenica | Wawer | Warszawa Powierzchnia gruntu: 1 590 m Cena ofertowa: 2 290 000 zł ( 1 440 zł/m ) Status prawny: pełna własność | aktualne kw.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł1 487 m² 1 109,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1500 m , położona w zielonej i spokojnej części Warszawy - Wawer, radość Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł1 004 m² 986,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cena: 990 000 zł Powierzchnia: 1004 m Lokalizacja: warszawa - Miedzeszyn (wawer) Twoje miejsce przy lesie - gotowe pod budowę domu Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana z wydanymi Warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł1 167 m² 771,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy - Wawer, warszawa Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1167,47 m , położona w spokojnej i zielonej części Warszawy - Zerzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł1 656 m² 1 080,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Radość, warszawa-Wawer Cena: 1 790 000 zł (1 081 zł/m ) Powierzchnia: 1 656 m Typ działki: budowlana (zabudowa jednorodzinna z zielenią leśną) Marzysz o własnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 187 000 zł1 484 m² 799,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wz - Aleksandrów / Wawer / Warszawa - 1 484 m - ul. Zagórzańska. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1 484 m , położona w prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł1 599 m² 813,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 1 600 m | Warszawa Wawer-Aleksandrów, plan Miejscowy (g22.MN) Cena: 1 300 000 PLN (ok. 813 zł/m ) Powierzchnia: 1 600 m Najważniejsze informacje Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł1 725 m² 811,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 1 725 m | Warszawa Wawer - Aleksandrów, plan Miejscowy (g22.MN) Cena: 1 400 000 PLN (ok. 811 zł/m ) Powierzchnia: 1 725 m Najważniejsze informacje Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł3 325 m² 796,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja inwestycyjna - 2 działki budowlane 3 325 m | Warszawa Wawer (mpzp G22.MN) Cena: 2 650 000 PLN (ok. 796 zł/m ) Powierzchnia łączna: 3 325 m (1 725 m + 1 600 m / 96/35.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł733 m² 886,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 733 m - ul. Zagórzańska, warszawa Wawer Lokalizacja: ul. Zagórzańska, obręb 3-15-02, warszawa - Wawer Powierzchnia działki: 733 m Cena: 650 000 zł Opis.

Szczegóły ogłoszenia

303 450 zł6 069 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Urokliwa działka rolna nad Widawą wyjątkowa okazja w sercu Wrocławia! Położona tuż przy malowniczej rzece Widawie, ta atrakcyjna nieruchomość o powierzchni ponad 60 arów, oznaczona jako.

Szczegóły ogłoszenia

251 250 zł1 005 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję wyjątkową okazję inwestycyjną - przestronną, kształtną działkę budowlaną w urokliwych Miłoszycach, usytuowaną na malowniczym leśnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

90 060 zł3 002 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania duża działka rolno-rekreacyjna nad Bystrzycą w Świdnicy. To piękne tereny zielone, ogrodowe w środku miasta! Działka ma pow. 3002 m2 położona jest nad rzeką Bystrzycą. Klaso.

Szczegóły ogłoszenia

660 510 zł3 580 m² 184,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej w dynamicznie rozwijającej się lokalizacji Jerzmanowo, w sąsiedztwie Zakładów Chemicznych, przy ul. Żwirowej. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł2 000 m² 54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż piękne działki pod lasem, siedliskowe - w Starym Lesieńcu gm. Boguszów-Gorce! Oferta dla każdego marzącego o domu w górskiej okolicy! Duży obszar, który został.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam pięknie położoną działkę budowlaną w Starym Lesieńcu gm. Boguszów-Gorce! Oferta dla każdego, marzącego o domu z górskimi widokami! Działka o pow. 1000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

201 600 zł4 032 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwie położona nad Starą Widawą działka rolna na Kowalach, w samym sercu Wrocławia! Powierzchnia oferowanej działki to 4032 m2. W planie zagospodarowania oznaczona symbolem 1ws - wody.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł2 425 m² 164,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlana o pow.2425 m2 z m.p.z.p.Media w drodze asfaltowej.Wiecej info pid nr  

Szczegóły ogłoszenia

536 610 zł1 731 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1731 m , położona w Paprotni przy ul. Sochaczewskiej. Teren idealny zarówno pod budowę domu jednorodzinnego, jak i realizację usług lub.

Szczegóły ogłoszenia

219 070 zł1 153 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy - Sadków, gmina Jedlnia-Letnisko Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o wymiarach 27 44 m, położona w miejscowości Sadków, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

305 915 zł3 599 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania teren pod zabudowę - Kozłów, gm. Jastrzębia Lokalizacja Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 3599 m , położoną w spokojnej i zielonej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 917 m² 88,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rupniów 1918m2 Działka Działka ma wielkość 1918m2. Działka jest uzbrojona w media. Działka składa się z trzech działek. Lokalizacja: rupniów, powiat Limanowa Powierzchnia: 1918.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł600 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta tylko u nas w biurze. 0% Prowizji od Kupującego. Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 600 mkw, doskonale zlokalizowana tuż przy ulicy w Wilanowie (powsin). Wskaźnik.

Szczegóły ogłoszenia

474 800 zł1 187 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Podkarpacie, prezentuje Państwu na sprzedaż działkę (nr I) z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 194,96 m z garażem dwustanowiskowym,.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 900 m² 94,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio sprzedam działkę nr 486 obręb 204. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko przystanek autobusowy, restauracja, liczne sklepy, stacja benzynowa. Duże odległości od sąsiednich domów nadają.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł3 295 m² 272,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Odkryj niepowtarzalną okazję na zakup działki o powierzchni 3 295 m , położonej w urokliwej miejscowości Księżak, w gminie Tarczyn. Ta wyjątkowa nieruchomość to idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

621 000 zł2 700 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Katarzyna kortyczko-talik Agent prowadzący   Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 27 arów, położona w malowniczej miejscowości Lipowa (rejon Puściny).

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł1 080 m² 407,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w jednej z najbardziej ustronnych i cenionych lokalizacji Nowego Targu. Miejsce to wyróżnia się połączeniem bliskości miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 779 908 zł10 532 m² 169 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości golden select ma przyjemność przedstawić Państwu idealne działki pod inwestycję. Działki położone na Strefie Żarów. Lokalizacja: żarów Ulica: działka położona przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

35 700 000 zł51 000 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Działka Budowlano-Rolna na Sprzedaż Nowa Huta (kraków) Powierzchnia: 51 000 m (510 arów, 5.1 ha) Lokalizacja: Nowa Huta dynamicznie rozwijający się wschodni obszar Krakowa Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł2 950 m² 64,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości golden select ma przyjemność przedstawić Państwu idealną działkę budowlaną pod Twój wymarzony dom. Lokalizacja: kłaczyna, gmina: dobromierz, powiat: świdnicki, jednostka.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 949 m² 67,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, warunki zabudowy zostały wydane 30.10.2025r. Budowa wolnostojącego budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Grupacdf oferuje do sprzedaży działkę budowlaną, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł2 768 m² 3 488,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grupacdf oferuje do sprzedaży nieruchomość komercyjną położoną w miejscowości Trękusek (gmina Purda), zabudowana dwoma budynkami usługowo-magazynowymi o dużym potencjale. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

110 166 zł854 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 854 m - Konstantynowo, gm. Chodzież Idealna pod budowę wymarzonego domu! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 854 m , położona w Konstantynowie.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł3 000 m² 73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

30 arów z gotowym wz - zbuduj dom marzeń w sercu Kotliny Kłodzkiej. Z działki piękny widok na Śnieżnik! Jedna z niewielu działek, która leży w obrębie uzdrowiska Długopole.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 200 m² 90,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki, która nie wymaga kompromisów między świętym spokojem a dostępem do cywilizacji? Ta nieruchomość to gotowa karta pod projekt Twojego wymarzonego domu, oferująca rzadką.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł825 m² 193,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana w Kokorzynie: idealne Miejsce na Twój Dom Opis Działki Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 825 m zlokalizowaną w miejscowości Kokorzyn,.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka 1000 m2 w Połęczynie. Warunki zabudowy, blisko jeziora! Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m2, położona przy ulicy Jeziornej w Połęczynie, w malowniczej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

374 000 zł1 306 m² 286,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładnie położona działka budowlana przy ulicy Czereśniowej w Tarnowie Podgórnym, idealne także jako lokata kapitału. *ostatnia dostępna działka o powierzchni 1.306mkw, dodatkowo działka.

Szczegóły ogłoszenia

653 750 zł2 615 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 2615 m , zlokalizowaną w Przesiece. Nieruchomość graniczy z lasem oraz otuliną Karkonoskiego Parku Narodowego, oferując.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Batorowo,wielkopolskie

1 600 000 zł6 819 m² 234,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**na sprzedaż: działki budowlane o łącznej powierzchni 6819 m Batorowo, ul. Stefana Batorego | Idealna inwestycja!** Atrakcyjny grunt budowlany o powierzchni 6819 m2, w Batorowie przy.