dowolna

Działki

64 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 095 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

399 000 zł1 000 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

5 działek budowlanych białobrzegi (sienkiewicza / Graniczna) | asfalt | media | pozwolenie. Na sprzedaż 5 atrakcyjnych działek budowlanych położonych w Białobrzegach (ul. Sienkiewicza /.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł2 128 m² 270,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana 2128 m - z linią brzegową prywatnego stawu! Na sprzedaż oferujemy niezwykłą działkę budowlaną o powierzchni 2128 m , oznaczoną w miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł963 m² 467,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka W pełni uzbrojona! tarnowskie góry - sowice! blisko centrum! Na sprzedaż: w pełni uzbrojona działka budowlana 963 m - idealne miejsce na Twój dom! Mamy do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł6 166 m² 486,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Karwieńskich Błotach Drugich - 6166 m tuż przy ul. Wczasowej, z mediami w drodze (prąd, gaz, woda, internet) i dojazdem drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł2 209 m² 70,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam, posiadam na sprzedaż działkę budowlana o powierzchni 2209 m2. Posiada ona budynek gospodarczy o powierzchni 70 m2. Woda jest w budynku wraz z licznikiem. Prąd jest.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł5 691 m² 17,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam nieruchomość gruntową (działkę) W województwie podkarpackim, powiecie brzozowskim gminie nozdrzec, miejscowości nozdrzec Przedmiotem oferty jest nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł915 m² 358,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 915 m muszyna | spokojna okolica | pod dom Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 915 m (nr 3387/5) położona w urokliwej części Muszyny.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł4 775 m² 61,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealna działka nie istnieje? Zapoznaj się z poniższym ogłoszeniem- zmienisz zdanie. Na sprzedaż grunt z prawomocnym pozwoleniem na budowę, kawałkiem prywatnego lasu oraz rzeczką.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł1 350 m² 1 704 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro Nieruchomości Michalik z siedzibą w Zakopanem przy ul. Nowotarskiej 19 ma przyjemność zaprezentować Państwu Atrakcyjną działkę budowlaną z gotowym i zatwierdzonym projektem.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 362 m² 143,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi,.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 000 zł16 275 m² 798,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna Oferta Sprzedaży - działka w Warszawie , Wawer ul. Wał Miedzeszyński / ul Odrębna Nieruchomość położona w I linii zabudowy ul. Wał Miedzeszyński , osłonięta od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Czułów,małopolskie

85 000 zł3 464 m² 24,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas! Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 34,64a w miejscowości Czułów gm. Liszki pod Krakowem. Dojazd do parceli odbywa się z drogi powiatowej asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł900 m² 121,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze. Nie szukaj dalej! Zgrabna działka, komfortowa lokalizacja Na sprzedaż działka budowlana położona w spokojnej, dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł18 000 m² 38,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni ponad 1,8 ha w Grabcach Towarzystwo. Działka w jednym kawałku o szerokości około 32 m. Działka rolna, zadrzewiona i zakrzewiona. Wjazd od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Sucha

Sucha,kujawsko-pomorskie

370 000 zł3 041 m² 121,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka z linią brzegową jeziora - miejscowość Sucha, bory Tucholskie. Własny pomost! Jezioro Suskie Wielkie Tylko u Nas Na sprzedaż niezwykle atrakcyjna działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Tleń

Tleń,kujawsko-pomorskie

240 000 zł1 204 m² 199,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Twoje miejsce spokoju w sercu natury | Tleń, bory Tucholskie Wyobraź sobie poranki z zapachem sosnowego lasu i ciszę, której nie przerywa miejski zgiełk. Właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 505 500 zł6 022 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz terenu pod działalność gospodarczą? Szukasz działki pod produkcję, hurtownię lub motel? Ta oferta może spełnić twoje oczekiwania! Polecamy do sprzedaży działkę inwestycyjną przy.

Szczegóły ogłoszenia

212 480 zł1 328 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

*****************rezerwacja oferty******************************* Oferta P remium , Kupujący nie płaci w wynagrodzenia biura nieruchomości, wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Twoja oaza spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł1 885 m² 270,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Premium - kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel nieruchomości Twoja Oaza Spokoju w Dynamicznie Rozwijającym się Sobolewie! Działka.

Szczegóły ogłoszenia

113 600 zł800 m² 142 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki blisko jeziora, dla siebie lub pod inwestycję? Ta oferta może Ci się spodobać! Mieruniszki malowniczo położona wieś, w powiecie suwalskim, w gminie Filipów, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

5 187 720 zł30 560 m² 169,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka z numerem 122/8 o powierzchni 3.0516 ha. (30516m2) znajdująca się na terenie Gminy Miejskiej Ciechanów. W chwili obecnej Zakład Wodociągów i Kanalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 484 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana Korchów Drugi, gm. Księżpol (powiat biłgorajski, woj. lubelskie) W ogłoszeniu przedstawiona wizualizację przykładowego domu jednorodzinnego, która.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł17 430 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Powiat sandomierski, województwo świętokrzyskie W ogłoszeniu przedstawiona wizualizację przykładowego domu jednorodzinnego, która stanowi wyłącznie propozycję możliwej zabudowy działki.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 201 m² 78,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowe Polaszki wieś pogranicza kaszubsko-kociewskiego w powiecie kościerskim, gmina Stara Kiszewa. Działka budowlana nr. 490/46, identyfikator działki: 220608_2.0012 Powierzchnia 3201 m2 Cena 78 zł/.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 000 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż strzelewo (kujawsko-pomorskie) Na sprzedaż atrakcyjne działki położone w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Strzelewo: nr 89/12, 89/13, 89/14 (obręb.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł1 139 m² 399,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cena do negocjacji. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr: 258/29 o powierzchni 1139 m i szerokim froncie 33 m, położona na północy Lusówka (administracyjnie - Jankowice, gmina Tarnowo.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł1 620 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam bezpośrednio działkę w otulinie Puszczy Kampinoskiej. Ciekawy kształt. Ujęta w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako działka budowlana, sąsiadująca.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł30 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzialka zlokalizowana jako ostatnia w wiosce ,wokolo lasy,cisza,dzialka super nasloneczniona , niedaleko (7 km) atrakcje baltowa mozna wybudowac np ,wioske ekologiczna, studnia na dzialce ,dodatkwo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Dobroń,łódzkie

280 000 zł1 540 m² 181,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży piękną działkę budowlaną w Dobroniu Poduchownym, zlokalizowaną przy ul. Dobrej. Działka o powierzchni 1540 m2 posiada aktualne warunki zabudowy zgodnie z mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-17

Działka

Zgierz,łódzkie

249 000 zł1 508 m² 165,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę z Warunkami Zabudowy w kształcie prostokąta z dostępem do rzeczki przy ul. Ogrodniczej w Dąbrówce Sowice w okolicy Zgierza. Powierzchnia gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł4 102 m² 107,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu w wyjątkowo pięknym, spokojnym i niepowtarzalnie urokliwym miejscu działkę rolną z warunkami zabudowy o powierzchni 4102m2. Otoczona jest polami i bogatymi.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł3 661 m² 155,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Posiadam do sprzedaży działkę o powierzchni 3661 m2 położona przy drodze Puck-Żelistrzewo w miejscowości Błądzikowo ul Pucka. Media przy granicy działki , pozyskano dokumenty.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł7 760 m² 12,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o pow. 7760m2 , dojazd z drogi powiatowej nr 637/1 oraz z drogi gminnej nr 641. Działki obok mają już warunki zabudowy. Niedaleko piękne jezioro Wadąg.

Szczegóły ogłoszenia

273 831 zł2 823 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana numer 24/35 o powierzchni 2.823 m2 (0,2823ha), będąca w użytkowaniu wieczystym, z możliwością przekształcenia w prawo własności po zakupie działki.

Szczegóły ogłoszenia

112 770 zł1 074 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie W naszym biurze! 21 działek budowlanych W koźlicach! ***twoje miejsce do życia zaczyna się tutaj *** Wyobraź sobie poranek z widokiem na otwartą przestrzeń, śpiew ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Kolonijna

Niemcz,kujawsko-pomorskie

780 000 zł1 976 m² 394,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż Nieruchomość gruntowa niezabudowana składająca się z dwóch działek ewindencyjnych 240/20 (960m2) i    m2) położonych przy ulicy Kolonijnej w Niemczu na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Szubin,kujawsko-pomorskie

1 015 000 zł2 834 m² 358,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie W naszym biurze Oferujemy Państwu działkę z pozwoleniem na budowę budynku wielorodzinnego. Na sprzedaż działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł4 986 m² 156,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlano-rolne położone Chorogwica gmina Wieliczka województwo Małopolskie. Działka piersza numer 338/5 i338/4 do sprzedaży jako całość powierzchnia 2583m2 cena 390000zł oraz.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 000 m² 149,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Jeszcze zdążysz, żeby spędzić wakacje na własnej działce na Mazurach :) W pięknej, zielonej okolicy, otoczonej lasami i wodami sprzedam ładną,.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł4 000 m² 1 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną - Trakt Lubelski, wawer, warszawa Lokalizacja: warszawa, wawer - Nadwiśle, ul. Trakt Lubelski Powierzchnia: 4 000 m Cena: 5 400 000 zł + vat (1 350 zł/m ) Typ działki:.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł1 590 m² 1 440,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z Prawomocnym Pozwoleniem na Budowę Falenica | Wawer | Warszawa Powierzchnia gruntu: 1 590 m Cena ofertowa: 2 290 000 zł ( 1 440 zł/m ) Status prawny: pełna własność | aktualne kw.