dowolna

Działki

64 090 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 090 ogłoszeń

159 000 zł878 m² 181,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka w lesie z potencjałem na Twój azyl. Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju. Takim miejscem jest właśnie ta działka położona w Wałczu Pierwszym, kilometr.

Szczegóły ogłoszenia

1 146 600 zł12 740 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchnin 1,274 ha w Olchowie przy drodze S6. Obręb 31. zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej Działka usługowa, tereny produkcyjne, składy magazynowe.

Szczegóły ogłoszenia

14 540 000 zł44 800 m² 324,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży terenu inwestycyjnego położonego W łodzi, dzielnica górna Przedmiotowy teren zostanie wydzielony z większego areału. Dla tego terenu jest obecnie procedowany plan.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 1000 m2, w Kazuniu Bielany gmina Czosnów. Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego działka oznaczona symbolem mn2.12 i RL. MN2.12 ( ok. 723 m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

836 000 zł1 672 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niepowtarzana ponad 16-arowa działka z pięknym widokiem na miasto. Działka zlokalizowana jest w Rzeszowie przy ul. Słoneczny Stok. Oferta tylko u nas! Oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

146 670 zł3 148 m² 46,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu oznaczonej nr 1096/26, położonej w Wojkowicach w rejonie ul. Gierymskiego i Sucharskiego o powierzchni 3148 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Łążyn

Łążyn,warmińsko-mazurskie

166 540 zł8 321 m² 20,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działki rolnej znajdujących się w miejscowości Łążyn, w Gminie Lubawa w powiecie Iławskim. Działka ma powierzchnię 8321 m2 i posiada dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł800 m² 168,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa Cena Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 800 m2 położoną w zielonej części dzielnicy Podgórze. Działka usytułowana jest w drugiej linii zabudowy. Teren płaski.

Szczegóły ogłoszenia

363 000 zł3 595 m² 100,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiamy Państwu nieruchomość o powierzchni ok. 3600 m kw., położona w ładnej okolicy przy trasie na Witnicę (Białcz), w cichej i malowniczej lokalizacji, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 075 m² 175,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atuty: - 1 km do jeziora Liniewskiego - 20 minut do Kościerzyny - 55 minut do Gdańska - Zrobione ogrodzenie - Asfaltowa droga dojazdowa - Spokojna okolica lokalizacja: działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 310 m² 118,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż piękna, widokowa działka budowlana o powierzchni 1310 m2 w miejscowości łękawica, w powiecie żywieckim, województwie śląskim. Świetne miejsce W bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 065 m² 107,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Twoje miejsce nad morzem! Zapomnij o miejskim zgiełku i odkryj wyjątkową okazję do budowy własnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 275 m² 284,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jeśli poszukujesz miejsca na wybudowanie swojego wymarzonego domu to miejsce z pewnością Cię zainteresuje. Działka o pow. 1275m2 zlokalizowana w Głusku. Dostępne 3 działki o pow.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 500 m² 96,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1500m2 położona w Wysokiej Kamieńskiej. Istnieje możliwość kupna drugiej sąsiedniej działki. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł11 412 m² 1,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO wynajęcia działka Tajęcina 114ar Tylko u nas Oferta na wyłączność Miejscowość Tajęcina, gmina Trzebownisko, woj. podkarpackie, powiat rzeszowski Działka pod Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Miodowa

Koszalin,zachodniopomorskie

136 000 zł1 070 m² 127,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Jamnie przy ul. Miodowej. Teren płaski z dostępem do drogi gminnej. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł884 m² 220,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z mpzp 5 min od węzła S8! Na sprzedaż dwie regularne, prostokątne działki o łącznej powierzchni ok. 884 m każdy (nr   i 181/9+184/5), położone.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kraków,małopolskie

748 000 zł2 714 m² 275,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z widokiem na dolinę Rusiecką, znajdująca się na północny-wschód od Krakowa w miejscowości Ruszcza gmina Kraków. Lokalizacja Ruszcza to urokliwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł2 500 m² 620 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pozwolenie na budowę szczęściu domów w zabudowie bliźniaczej. Projekt firmy Archon Dom w klematisach 20 (bn). Każdy dom o powierzchni 100,37 m2 plus garaż w bryle budynku 17,95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

152 600 zł2 161 m² 70,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Niedrzwicy Dużej o numerze 1147/6 o pow. 2161 m2 w czwartej j linii zabudowy. Działka o wymiarach 32m na 70 m. W mpzp działka oznaczona jako nd- 96mn- teren.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 750 m² 26,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zrębice gm.Olsztyn 0,375 ha Teren nieogrodzony zniwelowany oparty na ścianie lasu sosnowego o szerokości 26 m na długości ok. 140 m . Cicha spokojna okolica z wygodnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 350 m² 85,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| oferujemy Państwu na sprzedaż działkę z możliwością uzyskania wz (wz obecnie w trakcie uzyskiwania) położoną w Starej Wsi w odległości ok. 3 km od centrum Limanowej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł5 012 m² 349,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Zawóz , w powiecie leskim , gmina Solina. Działka o powierzchni 50,12 ar daje wystarczająco dużo.

Szczegóły ogłoszenia

2 268 000 zł18 900 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna na sprzedaż w miejscowości Dargobądź. Lokalizacja: dargobądź miejscowość która łączy uroki nadmorskiej natury, ciszy i spokoju z doskonałą lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wałbrzych,dolnośląskie

9 200 000 zł16 396 m² 561,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki z koncepcją - w samym centrum Wałbrzycha Na sprzedaż trzy sąsiadujące ze sobą działki inwestycyjne w dzielnicy Śródmieście, przy ul. Limanowskiego 10 - na terenie dawnych.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 300 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-siedliskowa 3300 m Stachlew, woj. łódzkie Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3300 m położona w spokojnej miejscowości Stachlew w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł1 337 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Przywózkach gmina Sokołów Podlaski o powierzchni 1337 m2. Położona przy drodze asfaltowej. Media: woda z wodociągu oraz prąd. W sąsiedztwie powstają nowe domy,.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł62 m² 887,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży polecam las w miejscowości Święcany gmina Skołyszyn powiat Jasło Na sprzedaż: dwie zalesione działki oferta idealna na ulokowanie oszczędności. Lokalizacja: święcany gmina.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł9 041 m² 20,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy działkę rolną w miejscowości Witanowice , gmina Tomice, powiat wadowicki. Klasa gruntu R ivb=8520m2, riiia=505m2 Wymiary działki: od frontu 141x217x30x101 Dojazd asfaltowy.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł9 886 m² 0,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szymanów ul. Lotnicza 146 działka o powierzchni 9,886 mkw dzierżawa dz. nr 108/5 Szymanów miejscowość w województwie dolnośląskim, w powiecie trzebnickim, w gminie Wisznia Mała.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł1 635 m² 47,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna 1635 m - Czarnów, gm. Leszno | 28 km od Warszawy | Rekreacja / Lokata Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1635 m , położona w miejscowości Czarnów , w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł20 000 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Malowniczo położona nieruchomość pośród Kaszubskiego krajobrazu,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł9 400 m² 26,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o powierzchni 0,94 ha, położona w miejscowości Sławęcin. Nieruchomość zlokalizowana bezpośrednio przy drodze krajowej nr 28. Obecnie gmina Skołyszyn nie posiada mpzp, dlatego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Karbowskie,warmińsko-mazurskie

99 000 zł3 100 m² 31,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3100 m , położona w miejscowości Karbowskie, gmina Ełk. Teren jest płaski, o regularnym, prostokątnym kształcie, co ułatwia planowanie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

11 999 zł4 376 m² 2,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Doskonale zlokalizowana działka na wynajem, w Miszewku, bezpośrednio przy głównej trasie, ulicy Gdyńskiej. Jest to idealna propozycja na komis samochodowy lub skład materiałów lekkich. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł2 500 m² 23,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana z własnym strumykiem idealne miejsce na dom lub rekreację! Sprzedam działkę położoną w malowniczej miejscowości Bączal Dolny (gmina Skołyszyn, woj.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł3 272 m² 913,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania wolnostojący, parterowy dom jednorodzinny (lata 70-te) położony w Konstancinie-Jeziornie, rejon Chylice Letnisko. Dobra lokalizacja - blisko centrum Konstancina (ok. 4.5 km).

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł16 763 m² 46,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka z dużym potencjałem- nowa Wieś Lęborska.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł7 240 m² 44,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż zabudowana nieruchomość rolna o powierzchni 7240 m2, zlokalizowana w miejscowości Czołnochów gm. Gizałki. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł5 756 m² 295,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - grunt na sprzedaż, który znajduje się w świetnej lokalizacji w Gniewkowie. Lokalizacja Grunt na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 177 000 zł7 353 m² 160,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dwie działki inwestycyjne w Zduńskiej Woli z dwoma niezależnymi wjazdami. Poszukuję inwestorów zainteresowanych budową marketu lub hali czy innego obiektu. Do sprzedaży jest teren.