dowolna

Działki

63 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 997 ogłoszeń

99 000 zł1 065 m² 92,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy, położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Kolonia w sercu Kaszub, w gminie Kartuzy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 002 m² 98,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Stronno - działka pod zabudowę - cisza, spokój Oferta dostępna tylko w Naszym Biurze Oferuję Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę o pow. 1002m2, położoną w miejscowości Stronno.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 636 m² 84,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane | 1611 m | 1636 m | mpzp | Zławieś Wielka lokalizacja: działki położone są w miejscowości Zławieś Wielka, przy ulicy Rzepakowej w spokojnej, rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 980 000 zł2 200 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjn A W przemysłowej części olsztyna! zakup możliwy W dwóch wersjach! Oferujemy do sprzedaży działkę usługową - handlowo - magazynową w przemysłowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 047 000 zł4 183 m² 250,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki usługowe o łącznej powierzchni 41,83 a, zlokalizowane przy osiedlu Ustronie w Lubinie. Zgodnie z mpzp grunt oznaczony symbolem 8u, przeznaczony jest pod usługę, magazyny,.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł951 m² 120,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki budowlane z pozwoleniem na budowę. Lokalizacja: zębowo ul. Lipowa, gmina Lwówek specyfikacja: numer ewidencyjny działki: 733/3 Powierzchnia działki: 951 mkw. Numer.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 229 m² 179,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas na sprzedaż Opis nieruchomości: powierzchnia: 0,1229 ha (1 229 m ) Wymiary: ok. 31 m szerokości x 42 m długości Kształt: regularny, prostokątny Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł1 000 m² 355 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam chciałabym Państwu zaprezentować działki budowlane z przeznaczeniem Mieszkaniowo-Usługowa w miejscowości Wilkowice gm. Żórawina. 2 działki mają kształt kwadratu a jedna.

Szczegóły ogłoszenia

149 900 zł1 062 m² 141,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w sąsiedztwie jeziora Budziszewskiego, w miejscowości Potrzanowo, w Gminie Skoki Wieś otaczają w sumie 4 jeziora: włókna, budziszewskie, lipka.

Szczegóły ogłoszenia

98 888 zł1 179 m² 83,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1179 m , zlokalizowaną w Koziegłówkach przy ul. Warpia. Informacje O nieruchomości: powierzchnia: 1179 m Kształt:.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł3 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę w kompleksie 6 działek w Redlinach, gmina Świerzno. Nieruchomość o powierzchni 3000 m2, położona na terenie płaskim, ze zjazdem z drogi asfaltowej. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

411 792 zł1 492 m² 276 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bytkowo - atrakcyjne działki budowlane Marzysz o spokojnym miejscu do życia w malowniczej okolicy? Te atrakcyjne działki w Bytkowie to idealna propozycja dla Ciebie! Położone w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

129 900 zł900 m² 144,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cześć! Szukasz działki pod budowę swojego domu w cichej I spokojnej okolicy? Czyli, w takim miejscu do jakiego namawia Cię świat reklamy! Mam na sprzedaż działkę w Nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Mierzyn,zachodniopomorskie

399 000 zł1 099 m² 363,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka pod budowę domu - Mierzyn. Lokalizacja Działka położona w Mierzynie, na osiedlu powstających domów jednorodzinnych. Dojazd do działki drogą utwardzoną, wewnętrzną. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł29 000 m² 25,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży grunt położony w miejscowości Ligota Wielka, w gminie Oleśnica. Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie lasu oraz pól uprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł3 000 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy kompleks działek położonych w w Warzymicach. Powierzchnia jednej działki wynosi 3000 m2. W drodze przy działce prąd. Wodociąg, sieć kanalizacyjna oraz sieć gazowa.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł550 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentowana nieruchomość to działka położona na obrzeżach koluszek Powierzchnia 500m2. Kształt : prostokątny - idealny pod zabudowę domu jednorodzinnego - powierzchnia: 500 m - teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

1 475 800 zł9 754 m² 151,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod 12 bliźniaków blisko lasu i pkp, położona w miejscowości Mrozy, w gminie Puszcza Mariańska. Na teren o łącznej powierzchni 9754 m2 składają się: -działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł925 m² 96,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Rezerwacja - po umowie przedwstępnej do końca lutego 2027 r., zadzwoń w marcu 2027 żeby zapytać czy nieruchomość została faktycznie sprzedana - jeśli oczywiście jesteś nią zainteresowany :-).

Szczegóły ogłoszenia

15 600 000 zł57 800 m² 269,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę Inwestycyjną przy trasie dk1 w Czechowicach-Dziedzicach. Działka pod hale, magazyny, produkcja z dojazdem tir. Bez prowizji od kupującego! Działka o powierzchni ok. 6.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł997 m² 220,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 997 m , położona w miejscowości Podleńce, zaledwie 13 km od centrum Białegostoku. To idealna propozycja dla osób szukających spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

74 900 zł679 m² 110,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane graniczące z siedzibą gminy, świetnie skomunikowane z Krakowem i Tarnowem autostradą A4. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze dostępność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

563 500 zł80 500 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bardzo ładny areał składający się z dwóch działek o pow. łącznej 8.05 ha. Działki położone są na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego przy drodze asfaltowej. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł3 574 m² 111,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż w Przeciszowie - 5 km od Energylandii Szukasz idealnej działki inwestycyjnej w malowniczej okolicy? Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 35,74 ara.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł3 800 m² 36,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania nieruchomość rolna w miejscowości Miejsce (gmina Spytkowice). Nieruchomość składa się z dwóch oddzielnych działek ewidencyjnych rozdzielonych drogą gminną. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł914 m² 131,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atuty: - wyjątkowa, spokojna okolica - bliskość jeziora i terenów zielonych lasów - potencjał inwestycyjny i rekreacyjny - idealne miejsce na budowę wymarzonego domu Działka.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł1 700 m² 77,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 17 arów, położoną w malowniczej miejscowości Lubenia, w gminie Lubenia, woj. podkarpackie - zaledwie 2,5 km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

367 500 zł735 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy urokliwą ustawną działkę budowlaną o regularnym kształcie w otoczeniu przyrody. Powierzchnia 735m2. Działka odznacza się idealną lokalizacją , w otoczeniu wybudowane nowe.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 873 m² 138,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana z gotowym projektem pod budowę domu w Nieciszowie! lokalizacja: działka mieści się w Nieciszowie, w powiecie oleśnickim. usytuowana pod Wrocławiem.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 200 m² 207,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy na budowę domu jednorodzinnego zlokalizowana w miejscowości Smardzowice gm. Skała w Otulinie Ojcowskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł2 022 m² 150,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 51.977500, 21.187083 Góra Kalwaria, ul. Sosnowa Numer Ewidencyjny 7/13, obręb 10-01 (1001) Media Woda i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł1 305 m² 221,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Działka o powierzchni 1305m2 położona w podbydgoskim Łochowie (gm. Białe Błota). Grunt położony w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

276 000 zł2 300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w spokojnej wiosce w pobliżu Świeradowa. Dostępne media: energia elektryczna, kanalizacja i wodociąg w odległości ok. 60 m. Przez część działki przechodzi linia.

Szczegóły ogłoszenia

76 911 zł2 481 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kąkolówka Błażowa 24,81ar wz tylko U nas oferta na wyłączność Miejscowość Kąkolówka gmina Błażowa woj. podkarpackie opis nieruchomości : - wymiar działki 43m 54m -.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 303 m² 330,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową niezabudowaną o powierzchni 1303m2, która położona jest w Załomiu (gmina Goleniów). Działka gruntu posiada regularny kształt (prostokąt),.

Szczegóły ogłoszenia

273 600 zł2 880 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu kompleks działek budowlanych w miejscowości Zabór, zaledwie 17km od Zielonej Góry. Idealne miejsce dla osób ceniących spokój i ciszę. Działki znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł3 691 m² 243,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponuję sprzedaż dwóch działek o łącznej powierzchni 3691m2 z rozpoczętą budową dużego domu o powierzchni 380m2 zgodnie z indywidualnym projektem. Dom, który obecnie jest.

Szczegóły ogłoszenia

49 900 zł1 700 m² 29,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna nr 2881 o powierzchni 17 arów, położona w malowniczej miejscowości Kraczkowa (powiat łańcucki, gmina Łańcut). Działka ma zapewniony dostęp do drogi publicznej. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł996 m² 321,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z panoramicznym widokiem na Tatry w miejscowości Odrowąż. Działki nr ew. 694/10 i 694/12 o łącznej pow. 996 m2. w tym 435 m2 części budowlanej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

921 900 zł1 317 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z koncepcją budowlaną. Pięknie położona i nasłoneczniona działka z widokiem na dolinę. Nieruchomość usytuowana w jednej z najprężniej rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

933 660 zł3 458 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowo mieszkaniową na fakturę vat o powierzchni 3457 m2 o oznaczeniu mu i sj, położona przy ul. Tygrysiej w Świdniku (przy węźle S12-S17 Mełgiewska) ,.