dowolna

Działki

64 014 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 014 ogłoszeń

115 000 zł3 300 m² 34,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budowę domu dodatkowe informacje: typ własności: własność Kanalizacja: nie Prąd: do 100m Gaz: brak Woda: do 100m Kształt działki: prostokąt Typ drogi: utwardzona Sąsiedztwo: zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł4 001 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wierciszów gm. Jabłonna polecam do zakupu atrakcyjne działki budowlane ( 2 x 4001 m ) pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną mn. Działki zlokalizowane w 1 linii zabudowy. W pasie.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 379 m² 210,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę w malowniczej miejscowości Somonino, powiat kartuski, woj. pomorskie! Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 1379 m2. Nieruchomości znajdują się w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Frombork

Frombork,warmińsko-mazurskie

156 000 zł28 400 m² 5,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna 2,84 ha z lasem Krzywiec, gmina Frombork "to twoja inwestycja nie tylko Metr kwadratowy" Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 2,84 ha, położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 917 m² 124,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana 1917 m - spokojna okolica, świetna lokalizacja - Rybnik Zebrzydowice Szukasz miejsca na budowę swojego domu w cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł20 000 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość rolna z częścią leśną w Dąbrówce-Niwce Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o charakterze rolnym z wydzieloną częścią leśną, położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł34 741 m² 40,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka z potencjałem winnicy i agroturystyki - Dębowy Gaj Marzysz o stworzeniu własnej przestrzeni, w której natura spotyka się z pasją i spokojem? Mam wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł1 500 m² 98,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż działkę na Mazurach. Działki położone są pomiędzy Giżyckiem (23km) a Mikołajkami (13km) w spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 100 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz działki pod dom jednorodzinny w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim dojazdem do Stalowej Woli? Ta oferta to strzał w dziesiątkę! Oferujemy dwie działki budowlane położone.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł10 458 m² 908,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czy można wybudować osiedle w lesie, nie rezygnując z warszawskiego adresu i pełnej infrastruktury? Działka przy ul. Mickiewicza w Wesołej (groszówka Północna) udowadnia, że tak.

Szczegóły ogłoszenia

844 250 zł7 675 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł940 m² 286,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chcesz kupić działkę budowlaną? Zapraszam! Działka objęta mpzp. Oznaczenie mn1 Bezpieczny zakup U nas Sucha, dobrze nasłoneczniona. Teren płaski. Wokoło powstają nowe domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł4 800 m² 108,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni całkowitej 48 arów z czego ~17,5 arów działki znajduję się na terenie zabudowy jednorodzinnej (plan zagospodarowania Sidzina Północ).

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 600 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cena: 160 000 zł 45 min od Katowic media domek 20 m ogrzewanie kozą Szukasz miejsca na szybki wyjazd za miasto tak, żeby po pracy wskoczyć w auto i po godzinie mieć święty spokój? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

363 300 zł1 038 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni: 1038 m 363 300 zł 972 m 340 200 zł Lokalizacja: powiat tarnogórski, gmina Ożarowice, miejscowość Tąpkowice, ul. gen. Maczka. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 752 m² 125,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1752 m2 w okolicy zalewów Poręba I i Poręba II. W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna oraz las. Dojazd do posesji drogą.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł900 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 900 m2 położoną w miejscowości Jastrząb , gmina Poraj. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania- przeznaczenie działki.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł900 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz widokowej działki w zacisznym, cichym miejscu, a jednocześnie blisko miasta? Przedstawiam na sprzedaż dwie działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Mechlin w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł4 215 m² 355,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna pod sklep wielkopowierzchniowy lub pasaż handlowy - centrum Dąbrowy Chełmińskiej Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 4215 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

117 000 zł1 000 m² 127 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki na przedmieściach miasta Biała Podlaska w miejscowości Terebela Działka w kształcie trapezu o powierzchni 1000m2. Sąsiednie działki zabudowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 507 500 zł10 030 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż 3 działki gruntowe w Bielsku-Białej, hałcnów przy ul Pod Kasztanem. Możliwość nabycia całego terenu, lub pojedynczych działek. Działki bezpośrednio graniczą z terenami.

Szczegóły ogłoszenia

1 321 700 zł13 217 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki rolne Z potencjałem 1,32 ha, gmina wasiklów, studzianki. Oferujemy na sprzedaż 4 atrakcyjne działki rolne leżące obok siebie o łącznej powierzchni 1,3217 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł1 410 m² 326,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| polecam wyjątkową działkę składającą się z dwóch Jedna o powierzchni 1010mkw druga o powierzchni 400mkw usytuowaną w doskonałej lokalizacji ze świetnym dojazdem z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

3 806 000 zł11 195 m² 339,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna w Dąbrowie pod Kielcami 11 195 m Biuro Nieruchomości Własny Kąt Kielce prezentuje atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 11 195.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł1 000 m² 285 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Dobrej Szczecińskiej, gotowa do zabudowy domem jednorodzinnym. Możliwość bardzo szybkiej zabudowy działki. Pełne uzbrojenie: woda z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Smęgorzów,małopolskie

146 340 zł2 439 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana W gminie dąbrowa tarnowska! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 0,2439 ha. Działka znajduje się w niedalekiej odległości od Dąbrowy Tarnowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

792 000 zł720 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 720 m , położona w południowej części Katowice, w dzielnicy Piotrowice, przy ul. gen. Zygmunta Waltera-Jankego.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 900 m² 63,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana Z widokiem jordanów, ul. Zakopiańska | ok. 1900 m spokojna okolica, dojazd drogą gminną I możliwość zabudowy nawet dwoma domami Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł3 001 m² 29,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka znajdująca się w miejscowości Secymin Polski w gminie Leoncin, powiat. Nowy Dwór Mazowiecki o pow. 3000 m2. Przedmiotem sprzedaży jest urokliwa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

11 900 zł449 m² 26,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca gdzie mógłbyś odpocząć? Oferujemy działkę na kameralnym kompleksie działek położonym w Puszczy Noteckiej, wśród rozległych terenów zielonych. Teren stanowi udział.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł9 901 m² 353,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do Sprzedania działka o powierzchni prawie 10 000 m2 Plan zagospodarowania pozwala na dużą dowolność zagospodarowania działki Nie ma problemu z mediami jak prad, gaz czy woda. Okolica działki.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 509 m² 264,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1509 m2 z możliwością postawienia budynku jednorodzinnego dwulokalowego, położonej w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

5 837 150 zł10 613 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Plac pod zabudowę mieszkaniową lub usługową 10613m2 składający się z 3 działek położonych w Ślęzy gmina Kobierzyce o wymiarach 52 metry szerokość x 204 metry długość.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł3 912 m² 52,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - grunt na sprzedaż, który znajduje się w malowniczej okolicy. Jeśli szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł2 869 m² 83,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 2869m 2 zlokalizowana na nowo powstającym, kameralnym osiedlu we wsi pigża/młodzieżowa. Z uwagi na jej sporą powierzchnię jest to rzadki okaz pośród.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjne działki budowlane Krzyżowniki gmina Rychtal, woj. wielkopolskie kwadrat prezentuje na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Krzyżowniki , w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł7 200 m² 13,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość jest działką rolno-leśną z bezpośrednim dostępem do rzeki Korabiewki. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych położenie.

Szczegóły ogłoszenia

217 000 zł1 887 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| oferta sprzedaży działki położnej w gm. Sulejów, w miejscowości Kolonia Witów. Nieruchomość o powierzchni 1887m2. Działka w kształcie trapezu, o wymiarach około: 30x64m.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł6 199 m² 645,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świetna działka na siedziby firmy! Działka inwestycyjna w pobliżu Centrum Janki , pod zabudowę 5300 m2. Doskonały punkt na prowadzenie działalności, oznaczenie, gruntów w mpzp 2up.

Szczegóły ogłoszenia

136 000 zł1 200 m² 113,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż siedlisko położone w miejscowości Hostynne Kolonia, w gminie Werbkowice, w sąsiedztwie malowniczych pól i łąk, oferujące szybki dojazd zarówno do Hrubieszowa jak.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 590 m² 55,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż Działka budowlana - Jezioro gm. Markusy Powierzchnia działki: ok 1590 m2 Działka budowlana w miejscowości Jezioro gm. Markusy o powierzchni około 1590 m2. Media: woda.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij