dowolna

Działki

64 014 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 014 ogłoszeń

125 000 zł36 770 m² 3,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 3,7ha zlokalizowana w miejscowości Bzite Gm. Krasnystaw. Niezadłużony las prywatny z dojazdem drogą gruntową i zadbanym, mieszanym.

Szczegóły ogłoszenia

627 000 zł1 849 m² 339,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1849 m2 w Rozalinie koło Żabiej Woli. Działka o nieregularnym kształcie zbliżonym do trapezu o szerokości od drogi gminnej ok 76.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł4 840 m² 24,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

> krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Bziance (gmina Rymanów, powiat krośnieński, województwo podkarpackie), przy drodze wojewódzkiej 887.

Szczegóły ogłoszenia

139 900 zł1 274 m² 109,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu działki budowlane w miejscowości Szczenurze, niedaleko Łeby w województwie pomorskim. Lokalizacja: szczenurze miejscowość położona.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł3 511 m² 65,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka budowlana: - położona w Biskupcu Kolonii (po sąsiedzku z ul. Witosa), - o obszarze 3511 m2, - z małym stawem na końcu działki. W planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

292 500 zł753 m² 388,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w trzeciej linii brzegowej od brzegu Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino / Kamień Pomorski. Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 753 mkw., położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

58 500 zł4 860 m² 12,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna na sprzedaż - Mstów Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Mstów. Nieruchomość z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, przeznaczona do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 308 m² 86,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w malowniczej okolicy w gminie Dobre, powiat miński. Idealne miejsce dla osób szukających spokoju, prywatności i kontaktu z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł10 500 m² 9,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Dwie działki rolne z warunkami zabudowy nad Wisłą o łącznej powierzchni 10500 m , blisko miasta! Teren płaski nieogrodzony, obok działki sieć gazowa, elektryczna, wodociągowa,.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł8 913 m² 9,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o numerze 448 zlokalizowana w Czeluśnicy, gmina Tarnowiec, woj. podkarpackie. Podstawowe informacje: powierzchnia 89,13 araklasy gruntu: użytki orne - iiia, grunty.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Połom

Połom,warmińsko-mazurskie

116 000 zł3 291 m² 35,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość jaką pragnę państwu zaprezentować znajduje się w miejscowości Połom, gmina Świętajno, powiat Olecki. Jest to kompleks działek rolnych znajdujących się na pograniczu dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

91 800 zł1 020 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 1020 m2 położona w miejscowości Korytnica, gmina Sulejów, powiat piotrkowski, woj. łódzkie. Działka niezabudowana, posiada wydane warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

1 798 000 zł2 751 m² 653,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka budowlana (blisko przystanku wkd) o powierzchni 2751 m2 w Grodzisku Maz. (Jordanowice). Działka częściowo ogrodzona, przy gminnej drodze asfaltowej. Działka kształtem.

Szczegóły ogłoszenia

27 485 zł22 904 m² 1,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie przedstawia do najmu działkę numer 2441/6, obręb Mordy o powierzchni 2,294 ha. Działka jest nieutwardzona, porośnięta trawą.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł5 448 m² 73,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu do zakupu sporą działkę budowlaną przylegającą do lasu w miejscowości Wagowo gmina Pobiedziska. Wagowo jest niewielką miejscowością posadowioną pośród ogromnych połaci.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł5 808 m² 35,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Miller prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 5808m2 w miejscowości Rybnica Leśna. Teren ładnie nasłoneczniony, działka lekko nachylona położona.

Szczegóły ogłoszenia

289 500 zł1 608 m² 180,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1608m2, zlokalizowaną w miejscowości Przezmark, obręb Elbląg. Nieruchomość gruntowa znajduje się na osiedlu domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 400 m² 221 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zemborzyce Podleśne - działka budowlana przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną Na sprzedaż działka 14 ar w doskonałej lokalizacji, blisko Zalewu Zemborzyckiego i Starego Gaju. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł5 196 m² 201,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Opis nieruchomości Są miejsca, do których przyjeżdża się na chwilę, i takie, z których nie chce się wyjeżdżać. Ta nieruchomość powstała właśnie z myślą o tych drugich.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł1 677 m² 471,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1677 m2 w Owczarni koło Podkowy Leśnej. Działka przy utwardzonej drodze gminnej. Działka w kształcie kwadratu ok 41 x 41 m.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 850 m² 104,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Janowice Wielkie o powierzchni 2858m2. Teren, na którym usytuowana jest działka nie posiada Miejscowego Planu.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 577 m² 94,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Frelichów, gm. Chybie ustawna działka w świetnej lokalizacji Na sprzedaż bardzo ładna działka budowlana położona we Frelichowie, bezpośrednio przy zbiegu ulic Polnej i Zawala. To świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wymysły,mazowieckie

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| wymysły działka 1000 m. kw. położona w kompleksie kilkunastu działek, przy ul. Limonkowej, gm. Pomiechówek, pow. Nowy Dwór Mazowiecki. Malownicze położenie nieruchomości przy ścianie starego.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł1 702 m² 276,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Tyczyn, ul. Łany (granica z Rzeszowem) Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1702 m , położoną w miejscowości Tyczyn.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł3 018 m² 49,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz przestronnego terenu w otoczeniu przyrody, z drzewami i lasem na wyciągnięcie ręki? Czy marzysz o miejscu, gdzie każdego dnia możesz cieszyć się spokojem, zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

231 140 zł3 302 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy na sprzedaż 2 działki zlokalizowane w Nowym Kisielinie w okolicy strefy przemysłowej (położone pomiędzy ulicami Nowy Kisielin- kolejowa, a Nowy Kisielin- jeździecka) Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł2 290 m² 139,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować przestronną i ustawną działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Chrzanów w powiecie chrzanowskim. Powierzchnia tej działki.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł15 309 m² 182,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dwie działki inwestycyjne w Zduńskiej Woli z dwoma niezależnymi wjazdami. Poszukuję inwestorów zainteresowanych budową marketu lub hali czy innego obiektu. Do sprzedaży jest teren.

Szczegóły ogłoszenia

69 360 zł1 734 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nowa oferta działek w Słosinku - blisko natury i Miastka.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa w miejscowości Parsów o pow. 3000 m2. Dojazd asfaltową drogą gminną (obecnie w remoncie). Wodociąg w drodze. Prąd na działce, ze słupa (linia.

Szczegóły ogłoszenia

142 000 zł4 600 m² 30,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy państwu do sprzedaży działkę rolną usytuowaną W miejscowości radwanów w gminie Kożuchów. Działka posiada pow. 46 arów. Dojazd do działki drogą szutrową. Media: prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

58 000 zł5 720 m² 10,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jeśli poszukujesz działki wśród natury, gdzie czas płynie swoim spokojnym rytmem to zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą. Cisza, błogi spokój, sielski klimat to z całą.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Głogów, gmina Pęcław, wojszyn, działki budowlane na sprzedaż-wojszyn Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu lub dobrej inwestycji? Na sprzedaż 3 działki budowlane w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

11 925 000 zł29 886 m² 399,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny o powierzchni 29 886 m , zlokalizowany w Zakroczymiu przy trasie S7 blisko lotniska Warszawa Modlin. Działka przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł1 170 m² 555,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Ramiszów działka Pelne media/mpzp/kanalizacja Działka przy granicy Pawłowic i osiedla Ramiszów Przy Lesie. Położona w obszarze oznaczonym symbolem 2mn/u przeznaczonym pod tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł857 m² 140,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom ? Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na sprzedaż oferuję dwie działki budowlane , o powierzchni 8,57ar oraz 10,99ar , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł896 m² 106,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę budowlaną w Przyłęgowie gm. Żarów o powierzchni 896 m2 , dojazd do działki z dwóch stron, drogą asfaltową oraz drogą wewnętrzną, której nabywany jest udział.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł9 357 m² 19,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy, zlokalizowana w miejscowości Józefów gmina Bolimów. Powierzchnia - 9357 m2 - możliwość podziału działki wraz z drogą.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł3 700 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę jednorodzinną z widokiem na góry, las i okolicę. . Oferuję do sprzedaży, działkę budowlaną położoną w Glinnie. Parcela o wielkości 3700 m2.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 056 m² 151,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Wilkasy, przy ulicy Modrzewiowej. To oferta dla osób szukających miejsca na budowę domu jednorodzinnego lub inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł8 081 m² 35,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową niezabudowaną o przeznaczeniu przemysłowym, zlokalizowaną w Łasku, przy ul. Utrata. Działka posiada duży potencjał inwestycyjny, idealna dla.