dowolna

Działki

64 091 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 091 ogłoszeń

120 000 zł712 m² 168,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod budowę własnego domu? Mamy do zaoferowania działki z warunkami zabudowy i projektem budowlanym. Powierzchnie działek od 356 m2 do 712 m2 (rezerwacja). Cena: od 120 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

220 400 zł2 755 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w atrakcyjnej okolicy, aby wybudować swój wymarzony dom? Mam do zaoferowania właśnie taką nieruchomość o powierzchni 2755 m2 w kształcie prostokąta, oznaczona nr 1/2.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 601 m² 80,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjnie położona działka na obrzeżach miejscowości Tuchomie,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł800 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjne działki o powierzchni od 800m2, położone w Miękini. Grunty objęte mpzp, dopuszczalna zabudowa jednorodzinna. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł4 614 m² 1 192,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka W pierwszym pasie ul. Trembeckiego 46,14ar " Tylko u Nas, oferta na wyłączność " Rzeszów ul. Trembeckiego opis nieruchomości : - wymiar działki 85m x 75m.

Szczegóły ogłoszenia

38 500 zł465 m² 82,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka, w miejscowości Biesiadki o przeznaczeniu Budowlanym. Parcela usytuowane w bardzo cichej i spokojnej okolicy. W pobliżu tereny zielone. Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł2 134 m² 149,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki rekreacyjna Strzeniówka Malownicza działka rekreacyjna o powierzchni ponad 2 000 m, położona w Strzeniówce, na terenie leśnym idealna dla tych, którzy cenią spokój, naturę.

Szczegóły ogłoszenia

136 268 zł3 097 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeszcze tylko 10. z 16! Możliwy oczywiście zakup inwestycyjny. Do czerwca wz na starych zasadach. Wyjątkowe, niepowtarzalnie położone działki w okolicach Mszczonowa od 3.097m2 do 5.522m2.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 551 m² 174 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Lotus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż działkę z wydanymi Warunkami Zabudowy, położoną w malowniczej, zielonej i spokojnej okolicy w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł10 000 m² 114 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W piławie Dolnej w sprzedaży działka o powierzchni 1 ha. Idealna dla inwestorów! W mpzp przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w formie wolnostojącej.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł11 000 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kobyle- do sprzedaży widokowa działka budowlano-rolna o pow.1,10ha położona przy drodze asfaltowej. Nieruchomość w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego ma oznaczenie : -14mnw-mnb.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł2 790 m² 103,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka W top lokalizacji Być może to jest oferta właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż piękna działka położona w Jastrzębiu - Zdroju, dzielnicy Cisówka z idealnym dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł3 000 m² 133 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka - Motycz, gm. Konopnica Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 30 arów, położona w miejscowości Motycz, w gminie Konopnica. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

72 500 zł756,30 m² 95,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Msr Nieruchomości przedstawia na sprzedaż działkę gruntu o pow. 756,3 m2 w miejscowości Wykroty, gmina Nowogrodziec. Działka gruntu położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł25 000 m² 10,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowa - Chełm 25a Prezentujemy na sprzedaż działkę zlokalizowana w dzielnicy przemysłowo - składowej w Chełmie. Lokalizacja: bardzo dobre położenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł813 m² 244,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować piękne działki budowlane położone w widokowym i malowniczym miejscu w miejscowości Suchoraba, w doskonałej lokalizacji: 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł4 200 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Janowice- dz. bud. 42 ary na max 4 domy wg mpzp, asfalt, chodnik, media. Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Janowice w gminie Wieliczka. Działka ma powierzchnię 4200m2, jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 175 m² 106,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko U nas! Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową działkę widokową położoną w miejscowości Sucha Beskidzka. Lokalizacja: nieruchomość położona w Suchej Beskidzkiej nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Jarużyn,kujawsko-pomorskie

795 000 zł3 001 m² 264,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży pięknie położona nieruchomość gruntowa w Jarużynie, gmina Osielsko. Ściana.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 087 m² 109,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1087 m , położoną w wyjątkowej, zielonej lokalizacji w Jastrzębiu-Zdroju przy ulicy Traugutta. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł4 011 m² 698,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działkę usługową o powierzchni 4.011 m2 usytuowaną w zacisznym i pełnym zieleni Pierwoszynie, na terenie gminy Kosakowo - jednej z najszybciej rozwijających się gmin.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł2 925 m² 91,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Na sprzedaż bardzo atrakcyjne działki w Kamionkach Małych. Działka 82/10 o powierzchni 1444 m2 Działka 82/7 o powierzchni 1481 m2 Działka 82/7.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł801 m² 96,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki na budowę swojego wymarzonego domu w cichej i malowniczej okolicy? Nie musisz szukać dalej :) Mam przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 801 m2 jako idealne.

Szczegóły ogłoszenia

226 000 zł838 m² 269,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż Działek w Halickich 838 m -260000pln pozostałe :840 m2 ,841 m2 ,889m2 ,12113m2 Opis: zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnych działek w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł2 020 m² 138,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Uwaga: w dniach 13-23 lutego biuro nie będzie czynne / urlop :) Przedmiotem oferty sprzedaży jest działka pod zabudowę jednorodzinną położona w Różankach / gm. Kłodawa. Powierzchnia : 2020.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 512 m² 111,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki nr 394/71 w Brynicy przy ul. Krzywej. Dzialka jest płaska w nieregularnym kształcie, tuż przy asfaltowej drodze. W miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł11 200 m² 4,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna - łąka o powierzchni 1,12 ha znajdującą się w Koninie, obręb Laskówiec. Działka oznaczona w ewidencji gruntów numerem 25 o znajduje się na gruntach N,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Marcinkowo,kujawsko-pomorskie

116 370 zł1 293 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Urokliwa Działka Budowlana z Widokiem Urokliwe działki budowlane w Marcinkowie mdash z widokiem na Balczewo, blisko lasu i natury Szukasz miejsca, gdzie każdego dnia będziesz mógł.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł5 000 m² 31,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Baligród, na sprzedaż działka rolna o pow. 5000m2. Działka położona w bardzo ładnym miejscu na uboczu z dala od zabudowań, dla osób szukających ciszy i spokoju. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł2 533 m² 631,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja inwestycyjna 2533 m2 | um3 - Usługi i Mieszkania | Tychy ul. Mikołowska Lokalizacja: tychy - Wilkowyje, ul. Mikołowska (bezpośrednio przy głównej trasie). Powierzchnia: 1412 m2 + 1121 m2.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 643 m² 69,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro akm nieruchomości posiada do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 1643m2 w miejscowości Nicponia koło Gniewu. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

156 150 zł1 041 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną, położoną w atrakcyjnym miejscu z wyjątkowym widokiem, w pobliżu lasu. Działka płaska, doskonale nasłoneczniona z bardzo dobrym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

392 000 zł1 705 m² 229,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży 2 działki w miejscowości Rzeczka (gmina Walim, woj. dolnośląskie, góry Sowie) Działka o pow. 1705 m2, zabudowa mieszkaniowo-jednorodzinna, położona przy drodze głównej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł1 197 m² 1 587,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam serdecznie Państwa, mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Do sprzedaży działka pod zabudowę jednorodzinną. -1197 m2 -wymiary 25x47, -maksymalną wysokość zabudowy - 10m,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 149 m² 139,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana w Wierzchowiskach Pierwszych, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Piaski i oznaczona jako zabudowa jednorodzinna 8mn Na działce miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Gorzeń Górny ul. Czartak / gm. Wadowice Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 20a , objęta mpzp pod zabudowę jednorodzinną oraz częściowo tereny leśne. Działka złożona z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

92 900 zł600 m² 154,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem, 9 minut od Skierniewic. W okolicy nowa zabudowa jednorodzinna. Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu uzyskania jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł950 m² 175,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży widokowej działki budowlanej - Międzyrzecze Dolne Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 950 m , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 908 m² 81,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy na prezentacje. Wymarzona działka na przedmieściach gorlic! Prezentowana nieruchomość stanowi działkę ewidencyjną o numerze 306/3, o powierzchni 0,1908 ha, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

81 300 zł1 356 m² 59,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży 6 Działek o powierzchni od 1356 m2 do 2143 m2. Na teren zostały wydane warunki zabudowy na wybudowanie 6 budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Teren lekko nachylony, dojazd ulicą.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł914 m² 152,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki o powierzchni 914 mkw, usytuowanej w otoczeniu natury i działek z przeznaczeniem na budowę domów jednorodzinnych. To.