dowolna

Działki

64 105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 105 ogłoszeń

69 900 zł3 193 m² 21,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piękną działkę budowlaną w miejscowości Sowina, gmina Kołaczyce, województwo podkarpackie. To wyjątkowa okazja, by zrealizować swoje marzenia o wymarzonym domu! Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł3 200 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę inwestycyjną budowlaną pod zabudowę szeregową zlokalizowaną w miejscowości Niechobrz.Dużym atutem działki.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł9 880 m² 38,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 9880 m , położona w miejscowości Borowa, w gminie Koluszki. Niespełna 4000 m stanowi teren budowlany, pozostała część.

Szczegóły ogłoszenia

316 500 zł1 266 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertę dla poszukujących spokoju i bliskości natury - dwie przepiękne działki zlokalizowane przy ul. Groble w Skawinie. Podstawowe informacje: powierzchnia: 1266m2 Lokalizacja: skawina, ul.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł6 789 m² 721,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość inwestycyjna o pow. 6789 m2 z możliwością zabudowy Okartowo gmina Orzysz z linią brzegową jeziora Tyrkło - szlak wjm trasa Orzysz - Mikołajki Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł2 700 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z dostępem do rzeki w spokojnej miejscowości otoczonej lasami Bidaczów Nowy, gm. Biłgoraj Położenie i okolica: - atrakcyjne miejsce na zamieszkanie w spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

119 900 zł1 200 m² 99,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa inwestycja, która może stać się Twoją prywatną sypialnią tuż obok Płocka - położona w jednej z najlepiej rozwijających się gmin regionu, gm. Słupno. Panorama 360 - sprawdź.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 877 m² 79,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w sercu Kotliny Kłodzkiej - w otoczeniu gór i lasów. Jeżeli marzysz o własnym domu w spokojnym, malowniczym zakątku Sudetów - ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł2 420 m² 57,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje działkę na sprzedaż położoną tuż obok dk46, przy ulicy Częstochowskiej w Blachowni. Nr działki: 67 obręb 0003 Brzózka. Cechy nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł3 049 m² 55,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca na dom, który wyróżni się architekturą, a nie tylko metrażem? Działka o powierzchni 3000 m (w tym blisko 1000 m terenu budowlanego) to idealne płótno dla fanów.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 100 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszam na niezobowiązującą prezentację oleśnica / okolice / do wydzielenia Polecam działkę budowlaną w okolicach Oleśnicy - Siekierowicach. Powierzchnia 1100 mkw, a także do wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł7 228 m² 69,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka oznaczona symbolem 2p/u łączy w sobie prestiżową lokalizację przy autostradzie A1 z elastycznymi zapisami planistycznymi. Dlaczego gmina Stryków? Inwestujesz w regionie, który.

Szczegóły ogłoszenia

6 650 000 zł10 735 m² 619,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze! Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 10 735 m , położona w Łodzi bezpośrednio przy ul. Brzezińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł1 166 m² 600,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

działka budowlana położona przy lesie,media prad,woda,gaz i kan. przy działce w ulicy, ogrodzona,kształt nieregularny(trójkąt ),jest wywołany plan zagospodarowania terenu(pod dom.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Małe Rudy

Małe Rudy,kujawsko-pomorskie

365 000 zł6 069 m² 60,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować piękną działkę z linią brzegową Noteci o powierzchni ponad 6 tys m2 15 km od Bydgoszczy w malowniczej miejscowości Małe Rudy - wjazd na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł7 206 m² 62,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki Inwestycyjnej w miejscowości Smardzów (koło Oleśnicy) przy drodze krajowej nr 8 oraz drodze ekspresowej S8. Działka z ogromnym potencjałem. 1) Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł9 510 m² 24,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka rolno-budowlana z doskonałym dojazdem i potencjałem inwestycyjnym Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu lub inwestycję? Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

1 282 000 zł1 282 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Real Estate Royal Solutions Poznań Poznań, morasko, ul. Huby Moraskie 7. Sprzedam działkę budowlaną, w trakcie podziału usytuowaną na poznańskim Morasku. Powierzchnia: 1282 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

123 500 zł955 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję pięknie położoną działkę budowlaną nr 193/6 o powierzchni 958 m , zlokalizowaną w malowniczej i spokojnej miejscowości Młynkowo, w gminie Duszniki,.

Szczegóły ogłoszenia

29 000 zł600 m² 48,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wymiarki, działka niezabudowana, 600 m2, cena 29 000 zł,sprzedam. Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 600 m2 w miejscowości Wymiarki. Jest to miejscowość w powiecie żagańskim.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł1 000 m² 409 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę budowlaną o powierzchni 1000m2 w Osowiczach. Nieruchomość z wydaną decyzją o warunkach zabudowy w zabudowie mieszkaniowej jednorodzinnej. Wymiary działki.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 352,20 m² 77,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Foxhouse oferuje do sprzedaży - działkę budowlaną w miejscowości Osła. Działka nr 70, o powierzchni 1352,2 m , położona w powiecie bolesławieckim, w gminie Gromadka.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 300 m² 83,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 13 arów.Działka z lekkim spadkiem, położona jest bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

816 000 zł5 100 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna zlokalizowana w malowniczym zakątku z przepięknym, panoramicznym widokiem na Tatry oraz na masyw górski należący do Beskidu Żywieckiego. Według Miejscowego Planu.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 300 m² 63,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż widokowa działka budowlana w Dąbrówce Szczepanowskiej (gm. Pleśna, pow. tarnowski), o powierzchni 33 ary. Najważniejsze atuty nieruchomości: powierzchnia: 33 ar Przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł4 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka pośród pól i lasu - wyjątkowe miejsce na Twój dom Pustelnik / Gmina Marciszów Działka o powierzchni: 4 000 m Decyzja o warunkach zabudowy pod budynek.

Szczegóły ogłoszenia

192 000 zł1 280 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 12,80 ara położona w malowniczej miejscowości Dębska Kuźnia. Działka jest idealna pod zabudowę domem jednorodzinnym. Działka posiada dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

151 606 zł1 547 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Własność. Działka budowlana położona w Miejscowości Ninikowo, 3 km od Rewala. Nieruchomość o powierzchni 1547 m kw. położona na skraju miejscowości, przy nowopodzielonym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł438 m² 1 892,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną nieruchomość: na sprzedaż działka o powierzchni 438 m2, która zgodnie z planem ogólnym miasta Gdyni będzie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 000 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam na niezobowiązującą prezentację oleśnica / okolice / budowlana / media na działce Możliwość zakupu innej działki zlokalizowanej w pobliżu o podobnej powierzchni lub większej.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł4 547 m² 52,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działka budowlana 4500m2 kużnica, zalew porajski. Wgn Nieruchomości Myszków Oferujemy Państwu przepiękną działkę budowlaną o powierzchni 4547 m2 położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

7 519 400 zł26 855 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do zakupu duża działka objęta mpzp na cele produkcyjne i usługowe. Działka o ładnym i dającym duże możliwości kształcie, front to 146 m., w głąb do 202 m. Woda miejska na.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 654 m² 96,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana, malownicza okolica, mpzp, przysiółek polanki - lachowice Polecam uwadze atrakcyjną nieruchomość gruntową niezabudowaną o powierzchni 1654 m2 składającą się.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł4 008 m² 69,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Żywiec- dwie działki sąsiadujące ze sobą o łącznej powierzchni 4008 m2 pierwsza działka budowlana o powierzchni 1784 m2 o wymiarach ok. 46m x 37m usytuowana w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

9 działek zlokalizowanych w miejscowości Naprusewo, w gminie Ostrowite, powiat słupecki (woj. wielkopolskie) Prezentowane działki położone są w niezwykle malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

629 300 zł2 170 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Działka z pocztówkowym widokiem na góry, jednocześnie posiadająca wygodny dojazd. Teren lekko nachylony, znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł12 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł1 400 m² 3 783,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy wyjątkową nieruchomość działkę z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego (stan surowy), położoną w spokojnej i zielonej okolicy. Idealna dla osób ceniących naturę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: karwieńskie Błoto Drugie spokojna, nadmorska miejscowość położona w gminie Krokowa, w powiecie puckim. Okolica ceniona za szerokie, piaszczyste plaże, bliskość natury oraz.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 100 m² 90,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na niezobowiązującą prezentację karwiniec / kilka działek budowlanych Polecam kilka działek budowlanych położonych obok siebie w miejscowości Karwiniec koło Bierutowa. Ich.

Szczegóły ogłoszenia

1 536 780 zł3 659 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane z dostępem do mediów w Toruniu przy ul. Rudackiej o łącznej powierzchni 3659 m2 z możliwością zabudowy jednorodzinnej. Istniej możliwość kupna.