dowolna

Działki

63 972 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 972 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Fedorowicza

Hornówek,mazowieckie

1 580 000 zł2 939 m² 537,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| przepiękna działka o powierzchni 2939 m2, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową na działkach leśnych. Zatwierdzony mpzp (oznaczenie me/rl/ks) dopuszczający realizację zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bożków

Bożków,dolnośląskie

280 000 zł10 600 m² 26,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka z widokiem na całą panoramę Kotliny Kłodzkiej. Działka gruntu o powierzchni 10 600 mkw (ponad hektar) położona jest na wzniesieniu, dzięki czemu z każdego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Sztynort

Sztynort,warmińsko-mazurskie

215 000 zł2 542 m² 84,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą działek nad malowniczym jeziorem Harsz, zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie pola golfowego. To miejsce stanowi raj dla miłośników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

277 600 zł1 031 m² 269,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana nad jeziorem Kiersztanowskim to świetna inwestycja ,jak i malownicze miejsce do odpoczynku. Osada w której leży działka posiada prywatną plaże. Działka posiada miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Dziśnity

Dziśnity,warmińsko-mazurskie

164 424 zł1 302 m² 126,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z unikalną ofertą działek budowlanych, które łączą w sobie perfekcyjny balans między komfortem a bliskością natury. Położone w sercu malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Olsztynek

Olsztynek,warmińsko-mazurskie

294 285 zł1 573 m² 187,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ekskluzywną ofertą działek budowlanych w malowniczej okolicy Jeziora Pluszne, które jest pięknym dużym jeziorem, czystym i spokojnym, ponieważ leży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dąbrówno

Dąbrówno,warmińsko-mazurskie

310 000 zł16 200 m² 19,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Naturalne warunki przyrodnicze i położenie geograficzne sprawiają, że trudno znaleźć drugie miejsce na ziemi, tak sprzyjające wypoczynkowi i rekreacji jak okolice Dąbrówna. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Topolowa

Grzędzice,zachodniopomorskie

1 224 120 zł20 402 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Ofertą sprzedaży jest kompleks trzech działek z laskiem w Grzędzicach (3 km od Stargardu) przy ulicy Topolowej. Grunt o powierzchni 20402 m2 (2,0402 ha). Dla działek nie został uchwalony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Esperantystów

Lubań,dolnośląskie

1 760 000 zł20 784 m² 84,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Łowejko Nieruchomości prezentuje dwie działki inwestycyjne, położone w Lubaniu, przy ulicy Esperantystów ( Osiedle Piast ), vis-a-vis prężnie działającego zakładu Automatec. Duży areał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Osiniec

Gniezno,wielkopolskie

2 500 000 zł9 440 m² 264,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Mamy do zaoferowania na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 9440 m2 położoną w bardzo atrakcyjnym punkcie przy nowo położonej drodze (ul. Osiniec) z dostępem do mediów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana Pysznica

Pysznica,podkarpackie

299 000 zł2 300 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 23 ar zlokalizowaną w miejscowości Pysznica 5 km od Stalowej Woli. Wymiary : 27m x 86 m Pozostałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Warszawa,mazowieckie

2 550 000 zł1 800 m² 1 416,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prawdziwa gratka dla inwestorów - działka w mpzp jako usługowo mieszkaniowa 3mnu przy ulicy I. Paderewskiego w Rembertowie. Wymiary: 30 m szerokość od ulicy 60m w głąb działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Zabór

Zabór,lubuskie

414 015 zł82 803 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna, niezabudowana W zaborze, woj. Lubuskie Działka rolna niezabudowana o powierzchni 8,2803 ha w miejscowości Zabór. Klasyfikacja : riiia -0.9303 ha, RIIIb - 0.5701 ha RIVa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

295 000 zł1 176 m² 250,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną nieruchomość położoną w miejscowości Żórawina, gm. Żórawina, powiat wrocławski o pow. 1176 m 2 w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Koszyce Wielkie

Koszyce Wielkie,małopolskie

330 600 zł2 280 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka budowlana położona w Koszycach Małych koło Tarnowa. Działka w kształcie zbliżonym do kwadratu. Dojazd do działki drogą wewnętrzną gminną, ostatnie kilkadziesiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sadowa

Wieliczka,małopolskie

460 000 zł1 100 m² 418 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 11 ar , mieszczącą się w Wieliczce , rejon ul. Sadowej. Działka szerokości 31m , długości 30-40m , kształtem zbliżona do rombu. Media :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Szydłowo

Szydłowo,wielkopolskie

396 500 zł3 050 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w szydłowie. przeznaczona na działalność usługową Niezabudowana działka gruntu (własność) o powierzchni łącznej 3050 m2. Obok działka o pow. 3012 m2 również przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Grom

Grom,warmińsko-mazurskie

300 000 zł10 385 m² 28,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Ta oferta skierowana jest do osób, które poszukują dużej działki nad wodą, w pięknej okolicy. Nieruchomość położona jest w miejscowości Grom, w gminie Pasym, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Akacjowa

Puszcza Mariańska,mazowieckie

550 000 zł4 680 m² 117,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rewelacyjna inwestycja, jedyne 15 minut od Suntago! Działka o kształcie zbliżonym do prostokąta, nr 111/1 Przeznaczenie mieszkaniowo- usługowe Można podzielić na 2-3 działki Media w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Łęczno

Łęczno,wielkopolskie

527 328 zł65 916 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Polecam grunt rolny o powierzchni 65916 m2 położony w gminie Miedzichowo koło Nowego Tomyśla. Polana leśna o VI klasie ziemi wokół las sosnowy odległość od autostrady w linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

750 000 zł13 074 m² 57,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży dużą działkę o powierzchni ok. 13 100 m 2 zlokalizowaną na obrzeżach Aleksandrowa Łódzkiego. Teren całkowicie ogrodzony, częściowo utwardzony o szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kiełpino

Kiełpino,pomorskie

180 000 zł800 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka w Kiełpinie Kartuskim Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki w Kiełpinie Kartuskim. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Zakarnie

Kraków,małopolskie

320 000 zł2 284 m² 140,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Mamy przyjemność Państwu przedstawić niezwykle urokliwą działkę rekreacyjną na terenie Krakowa, nowa Huta. Działka ma 22,84 a powierzchni. Jest oznaczona numerem 22/3 Dolina Dłubni-Mogiła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Osówiec

Osówiec,kujawsko-pomorskie

233 000 zł1 225 m² 190,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wspaniała działka zlokalizowana w Osówcu gmina Sicienko ok 10 km od Bydgoszczy. Ważne informację: - wielkość: 1225 m2 - cena: 190,2 zł/m2 (233.000) - media: prąd, woda, kanaliza, gaz - Miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Lubicz Górny,kujawsko-pomorskie

300 000 zł20 587 m² 14,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży malowniczej nieruchomości - działki leśnej z 60letnim pięknym lasem sosnowym! Lokalizacja - Lubicz Górny, gm. Lubicz, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Gąbin,mazowieckie

99 500 zł425 m² 234,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka budowlana w Gąbinie (powiat płocki). Zlokalizowana 1000m od Centrum Gąbina (plac Starego Rynku), na Osiedlu Pisarzy (zbieg ulic: sienkiewicza i Konopnickiej),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Czeladź

Czeladź,śląskie

3 828 400 zł9 571 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Lokalizacja: czeladź Oferujemy do sprzedaży niezabudowaną działkę o pow. 9.571m 2 (własność ), działka w regularnym kształcie zbliżonym do kwadratu ok 97mX99m. Zgodnie z miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Powązki

Powązki,mazowieckie

195 000 zł1 500 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| wieś Powązki położona w Gminie Leszno, w bliskim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Na przestrzeni kilku ostatnich lat na skutek działań gminnych, zmienia swój charakter na osadę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona, ul. Pabianicka

Zelów,łódzkie

175 000 zł3 439 m² 50,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękna działka rolno-budowlana z W Z o powierzchni 3.439m2 znajdująca się w Zelowie przy ul. Pabianickiej 25 ; 27 Wymiary to : szerokość 20m, długość 175m. W działce jest prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Promykowa

Góra,wielkopolskie

520 000 zł1 081 m² 481,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż! Tarnowo Podgórne - Góra - działka budowlana o pow. 1081 m2 na terenie objętym planem zagospodarowania przestrzennego , w bezpośrednim sąsiedztwie nowych domów. Mpzp ustanawia :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Sasino

Sasino,pomorskie

120 000 zł3 037 m² 39,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam na sprzedaż dwie działki położone w miejscowości Sasino, ok. 3 km od morza. Nr 22/3 - pow. 3002 m2 oraz 22/5 - pow. 3037 m2 wraz z udziałem w drodze wewnętrznej. Obowiązujący plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Graniczna

Brwinów,mazowieckie

460 000 zł1 782 m² 258,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-rolna o powierzchni 1782 m , położona w malowniczej miejscowości Terenia, w gminie Brwinów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Szkolna

Starcza,śląskie

290 000 zł6 100 m² 47,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam działkę 6100m2 w tym 881m2 działka budowlana z domem oraz budynkiem gospodarczym. Dom z cegły 3 pokoje kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Krasickiego

Alwernia,małopolskie

209 000 zł2 773 m² 75,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Biuro Nieruchomości areahouse oferuje do sprzedania działkę budowlaną w kształcie prostokąta o wymiarach 35m na 79m. Posiada ona odstęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ostrów Królewski

Ostrów Królewski,małopolskie

205 500 zł101 600 m² 2,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji w nieruchomości w postaci: działek niezabudowanych o nr. 16/1, 402, 403, 636, miejscowość: ostrów Królewski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wyzwolenia

Bielsko-Biała,śląskie

175 000 zł900 m² 194,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam działkę o powierzchni 900 m w kształcie trapezu. Wymiary działki to 46 m x 24 m. Położona jest w miejscowości Bielsko-Biała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stanisławów Pierwszy

Stanisławów Pierwszy,mazowieckie

1 090 000 zł3 948 m² 276,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż duża działka budowlana w Stanisławowie Pierwszym o powierzchni 3948m2, wraz z udziałem w drodze dojazdowej. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Przebieczany

Przebieczany,małopolskie

320 000 zł1 478 m² 216,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na prezentację działki budowlanej w Gm. Biskupice w miejscowości Przebieczany. Działka o powierzchni 14,78a. W gminie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kukówko

Kukówko,warmińsko-mazurskie

124 000 zł1 551 m² 79,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Promocja! kup na raty bez odsetek - 0%! klient Na sprzedaż malownicza działka budowlana, położona 170 m od linii brzegowej Jeziora Kukowino, w miejscowości Kukówko, gmina Świętajno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dąbrówka

Dąbrówka,mazowieckie

155 500 zł1 075 m² 144,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nie pobieramy prowizji od kupującego! oferta na wyłączność. Na sprzedaż działka budowlana 1075 m2 w Dąbrówce, powiat Wołomin. Nieruchomość o nr ew. 231/57 i 232/24 ma dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Nowodwór

Nowodwór,lubelskie

4 235 zł6 401 m² 0,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk masy upadłości Błażeja Pankowskiego w ramach postępowania prowadzonego przez Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij