dowolna

Działki

63 881 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 881 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Staniszewskiego

Suwałki,podlaskie

1 000 000 zł10 734 m² 93,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu unikatową okazję inwestycyjną rozległą działkę budowlaną położoną w dynamicznie rozwijającej się części Suwałk, na spokojnym osiedlu Staniszewskiego. Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Truskaw

Truskaw,mazowieckie

740 000 zł1 000 m² 740 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w Truskawiu gmina Izabelin o powierzchni 1000 m2. Działka w atrakcyjnym położeniu w pobliżu nowe domy, blisko natury, wielu ścieżek turystycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Solina

Solina,podkarpackie

785 000 zł4 750 m² 165,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

> krótki opis nieruchomości Ogłaszamy sprzedaż atrakcyjnej działki nr 604 o powierzchni 0,475 ha (4 750 m ) położonej w urokliwej miejscowości Solina (solina Jawor). Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Mykanowska

Wola Kiedrzyńska,śląskie

377 400 zł3 774 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3774m (14m x 270m) (2działki). Działka położona w miejscowości Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Motycz

Motycz,lubelskie

339 000 zł2 514 m² 134,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Motycz, położona tuż za granicami Lublina, o powierzchni ok. 25a, z wydanymi bezterminowo warunkami zabudowy. Wymiary: powierzchnia 2514 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie

Motycz,lubelskie

199 500 zł3 000 m² 66,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nieruchomość gruntowa znajduje się w miejscowości Motycz w gminie Konopnica. Informacje o nieruchomości: działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Nadmorska

Jarosławiec,zachodniopomorskie

4 440 zł12 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Obwieszczenie O przetargu na najem części nieruchomości gruntowej W jarosławcu przy ul. Nadmorskiej 32a Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940 Warszawa, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Trojaczkowice,lubelskie

299 000 zł2 246 m² 133,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż Działka budowlana położona w Trojaczkowicach gmina Niedrzwica Dużą o powierzchni 2246 m2 oznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego jako mr - Tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lesko

Lesko,podkarpackie

158 000 zł1 000 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w Lesku wyposażona w warunki zabudowy dla inwestycji budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Nieruchomość zlokalizowana jest w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Laski

Laski,mazowieckie

890 000 zł1 000 m² 890 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Laski, gmina Izabelin. Działka budowlana o powierzchni 1000 m2. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem mu, możliwość zabudowy 30% działki. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Malinowa

Miłobądz,pomorskie

352 000 zł3 196 m² 110,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3196 m położona w miejscowości Miłobądz przy ul. Malinowej. To atrakcyjna propozycja zarówno dla osób planujących budowę domu, jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Stodolniana

Parzęczew,łódzkie

365 000 zł3 050 m² 119,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 3050 mkw znajdującą się w samym centrum Parzęczewa przy ulicy Stodolnianej. Bezpośredni wjazd z ulicy Stodolnianej oraz z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Dyniowa

Koszalin,zachodniopomorskie

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka o pow. 1000 m2 położona w Koszalinie przy ul. Dyniowej. Działka z decyzją o warunkach zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, Wyszyńskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

2 500 000 zł10 744 m² 232,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa przy ul. Wyszyńskiego W gorzowie wlkp.! PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY JEST ATRAKCYJNA DZIAŁKA INWESTYCYJNA O POWIERZCHNI PONAD 1 HEKTARA! Działka położona w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

299 000 zł4 027 m² 74,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 4027 m Kędzierzyn-Koźle / Kłodnica z widokiem na Górę Św. Anny! Zamieszkaj wśród natury, nie rezygnując z wygody miasta! Na sprzedaż wyjątkowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Czereśniowa

Orzesze,śląskie

190 000 zł926 m² 205,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszam do kupna działki w spokojnej okolicy - Zgoń dzielnica Orzesza. Do działki prowadzi utwardzona droga. W sąsiedztwie działki znajdują się zabudowania. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Charzyno,zachodniopomorskie

336 000 zł2 100 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękne widoki, malownicza okolica, świetny dojazd z Kołobrzegu! Zapraszamy do odkrycia niezwykłej działki o numerze ewidencyjnym 96/21 w Charzynie, gmina Siemyśl. Powiat: kołobrzeski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dębowiec

Dębowiec,śląskie

139 000 zł1 012 m² 137,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1012 m - Simoradz, gm. Dębowiec, pow. cieszyński Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1012 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Walim

Walim,dolnośląskie

240 000 zł3 022 m² 79,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży dwie bezpośrednio sąsiadujące atrakcyjnie położone działki budowlane w Walimiu. Piękne miejsce dla osób poszukujących górskiej enklawy. Teren objęty jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Żurawieniec

Żurawieniec,łódzkie

175 000 zł1 541 m² 113,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka rekreacyjna w Żurawieńcu - gotowa do wypoczynku! można wybudować dom całoroczny Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1541 m (nr 190/5), położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Mędrzechów

Mędrzechów,małopolskie

45 000 zł1 675 m² 26,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane W miejscowości mędrzechów! Oferujemy do sprzedaży dziesięć działek budowlanych o zróżnicowanych powierzchniach, oraz jedną rolną. Na działki zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Żuków

Żuków,mazowieckie

399 000 zł4 103 m² 97,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana Z własnym lasem I strumykiem. Przyłączony prąd I wodociąg, uzyskane pozwolenie na budowę Z przyjemnością prezentuję Państwu nieruchomość, która jest pewną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Leszczawka

Leszczawka,podkarpackie

380 000 zł41 000 m² 9,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży są dwie działki z warunkami zabudowy. Działka o numerze 387/2 oraz 387/3 o łącznej powierzchni 4,1 ha. Znajdują się w miejscowości Leszczawka w gminie Bircza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Mieściska

Mieściska,wielkopolskie

240 000 zł3 050 m² 78,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

[stylesheet-group="0"]{} body{margin:0;} button:-moz-focus-inner,input:-moz-focus-inner{border:0;padding:0;} html{-ms-text-size-adjust:100%;-webkit-text-size-adjust:100%;-webkit-tap-hi

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Berest

Berest,małopolskie

80 000 zł2 430 m² 32,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malowniczo położona działka rolna o powierzchni 2430 m , usytuowana w spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość znajduje się na lekkim wzniesieniu, co zapewnia piękny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Żabno

Żabno,wielkopolskie

174 000 zł1 200 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane w Żabnie wybierz swoją przestrzeń! Żabno | 30 działek budowlanych | 12001500 m | Warunki zabudowy | Dostępne od zaraz Dane podstawowe Typ nieruchomości: działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Marynarki Wojennej

Dziwnów,zachodniopomorskie

242 000 zł242 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Skontaktuj się telefonicznie pod numerem, aby umówić dogodny termin prezentacji. Oferta na wyłączność, dostępna tylko u mnie. Oferta ostatnich trzech dostępnych działek do zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Piwonii

Skubianka,mazowieckie

249 000 zł859 m² 289,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 859m2, położona w Skubiance przy ul. Piwonii. W drodze przy działce znajdują się następujące media: woda, prąd, gaz. Cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zielona

Pilchowo,zachodniopomorskie

2 730 000 zł7 272 m² 375,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji 0% od Kupującego - sprzedaż w modelu premium wgn Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego terenu inwestycyjnego składającego się z kilku działek budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Elgnówko

Elgnówko,warmińsko-mazurskie

65 000 zł1 744 m² 37,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie naprawdę można zwolnić i odpocząć od miasta? Te działki w Elgnówku to propozycja dla osób, które cenią spokój, przestrzeń i bezpośredni kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wapnica

Wapnica,zachodniopomorskie

781 800 zł3 909 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka z potencjałem ok. 300 m od Jeziora Turkusowego, 10 km od Międzyzdrojów. Istnieje możliwość podziału działki na mniejsze. Szczegółowe informacje: przy zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Czerniejewo

Czerniejewo,wielkopolskie

218 660 zł1 682 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w miejscowości Graby, gm. Czerniejewo, oddalona 50 m. od ściany lasu- w drugiej linii zabudowy. Działka objęta mpzp pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Wysokość budynków do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Studzian

Studzian,podkarpackie

159 000 zł3 500 m² 45,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 35 arów, położona w miejscowości Studzian, powiat przeworski, gmina Przeworsk. Działka znajduje się w spokojnej okolicy, z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Urocza

Piskórka,mazowieckie

495 000 zł6 088 m² 81,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 6088 m położona w miejscowości Piskórka (gmina Prażmów, powiat piaseczyński, woj. mazowieckie) przy ul. Uroczej kameralnej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

319 000 zł507 m² 629,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana 507 m2 położona w miejscowości Bezrzecze, graniczącej z miastem Szczecin. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Marynarki Wojennej

Dziwnów,zachodniopomorskie

348 000 zł348 m² 1 000 zł/m²

 

 

 

Ramleje,pomorskie

110 550 zł737 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu 0,0737 ha położona na Kaszubach, we wsi Ramleje koło Ostrzyc, gdzie jest las, cisza, spokój i zieleń oraz kilka zabudowań mieszkalnych, odległość od centrum Ostrzyc 2,6 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Radawka

Radawka,zachodniopomorskie

245 000 zł1 200 m² 204,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1200 m położona w miejscowości Radawka spokojnej, nadmorskiej okolicy pomiędzy Dziwnówkiem a Łukęcinem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wapnica

Wapnica,zachodniopomorskie

1 486 200 zł7 431 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka z potencjałem ok. 300 m2 od Jeziora Turkusowego, 10 km od Międzyzdrojów. Istnieje możliwość podziału i wydzielenia mniejszych działek.Szczegółowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Wodociągowa

Węgorzewo,warmińsko-mazurskie

155 000 zł1 126 m² 137,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka oddalona ok. 700 m od jeziora Święcajty i Ośrodka żeglarskiego Róża Wiatrów. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Duchnowska

Wiązowna,mazowieckie

483 000 zł2 000 m² 242 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

2000 m2 działka z linią brzegową. Cicha spokojna okolica. Lokalizacja Wiązowna- kościelna, miejscowość położona w sąsiedztwie Wiązowny - gmina, dzięki temu jest bardzo blisko do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij