dowolna

Działki

64 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 095 ogłoszeń

550 000 zł3 000 m² 183 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Więcej informacji robert *510* 297 *341 **oto Alternatywa widokowa działka budowlana | Sygneczów | 30 a | mpzp - mn! Szukasz działki budowlanej w spokojnej i widokowej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł1 220 m² 475,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna leśna działka objęta mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową. Jeśli szukasz ciszy i zieleni ta oferta jest dla Ciebie. Powierzchnia biologicznie czynna 70%.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł2 850 m² 63,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uwaga- okazja! Pięknie położona, duża działka budowlano - rolna w Chmielu. Powierzchnia 2850m2 szerokości 28m. Pzeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzeni- pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł7 764 m² 238 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko w ofercie naszego biura. Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnych działek w niedalekiej odległości obwodnicy Opola dzielnica Krzanowice. Na areał 0,7764 ha składa się.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł6 300 m² 3,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ziemia rolna - łąka na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży 0,63 ha ziemi rolnej w której skład wchodzi: łąka łiv ok. 0,1150 ha, łąka łv ok. 0,5150. Oferowana działka gruntu położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 640 000 zł28 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dokładną lokalizację podajemy po podpisaniu umowy pośrednictwa nabycia nieruchomości. Grzędy, gm. Tarczyn Media Prąd, woda i gaz - przy granicy działki Wymiary 33m x 840m x 33m.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł8 742 m² 400,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro mint property ma przyjemność przedstawić atrakcyjną nieruchmość składającą się z kilku działek tworzących całość o łącznej powierzchni 0.8742 ha.Działki w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 000 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m Dobra Wola gm. Lipowiec Kościelny, powiat mławski, woj. mazowieckie Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 3000.

Szczegóły ogłoszenia

161 000 zł1 238 m² 130,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane o powierzchni : 1428 m , 1237 m ,1238 m , 1237m ,1487 m , 2093m , położone przy ul. Kalinowej w Bagnie, w sąsiedztwie Obornik Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 101 m² 204,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy w m. Męcikał ok. 16 km od Chojnic. Działka położna blisko rzeki Brda. Brak ogrodzenia tylko od strony ulicy. Cena 225 000 zł. Kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł22 800 m² 74,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 22 800 m2 - duża, ustawna nieruchomość z możliwością podziału Opis nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest działka numer 149 o powierzchni 22 800 m2, stanowiąca interesującą.

Szczegóły ogłoszenia

15 070 000 zł13 700 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka położona zaledwie 8 km od centrum Warszawy. Idealnie skomunikowana - kilkaset metrów od S8. Bardzo blisko starej trasy poznańskiej i stacji kolejowej. Teren przemysłowy objęty mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 584 m² 315,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Położenie w centrum miasta, dogodny dojazd do nieruchomości a przede wszystkim możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 200 m² 116,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność biura. Emix Biuro Nieruchomości posiada, w ofercie sprzedaży działkę budowlaną, o pow. 1200 m2 (12 ar), położoną w miejscowości Jerzmanowice, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

221 000 zł1 659 m² 133,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

- - proszę o kontaktowanie się tylko przez whatsapp - - Myśliwiec Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Dobra w rejonie Górki.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł404 m² 2 178,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa, z rozpoczętą już budową, działka pod zabudowę wielorodzinną z funkcją usługową o powierzchni 404 m , zlokalizowana przy ulicy Dworcowej 8a, ktora stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł808 m² 159,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną położoną przy ul. Leśnej w Rogoźnie. Oferowana nieruchomość stanowi grunt o powierzchni 808m2, pod zabudowę jednorodzinną. Media: gaz i woda.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł5 073 m² 236,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 5 073 mkw. w świetnej lokalizacji i cenie: tylko 1 200 000 pln netto. Działka znajduje się w goleniowskim parku przemysłowym blisko węzła.

Szczegóły ogłoszenia

302 500 zł1 100 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 11ar położona w Brzeznej (gm. Podegrodzie)- około 8km od rynku w Nowym Sączu. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł3 002 m² 183,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki usługowo-przemysłowe położone w miejscowości Szewce, w gminie Wisznia Mała, bezpośrednio przy granicy Wrocławia. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Paproty

Paproty,zachodniopomorskie

145 000 zł3 927 m² 36,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na obrzeżu wsi. Malowniczo położona leśna polana 3 927 mkw., w kształcie zbliżonym do prostokąta o głębokości 50 m i szerokości 75 m. Działka położona na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 213 m² 74,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| oferta bez prowizji od kupującego! Numer ewidencyjny: 1523/4 Oferujemy Państwu na sprzedaż widokową działkę budowlaną położoną u podnóża góry Łopień w miejscowości Tymbark.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł314 m² 207,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Własność. Działka budowlana położona 500 m od Jeziora Będgoszcz (w linii prostej 150 m). Nieruchomość o pow. 314 m kw. (wymiary 15m x 21m) położona przy wewnętrznej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

320 743 zł58 317 m² 5,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ziemia rolna w gminie Boćki obręb Dubno. Nieruchomość składa się z 3 działek o łącznej powierzchni 5.8317ha. Dojazd asfaltowy. Wymiary 114x496m.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 755 m² 176,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w Ciechocinku blisko centrum Oferujemy do sprzedaży działkę w Ciechocinku przy ul. Jagiełły o pow. 1755 m 2 ( wymiary 42m/41,80m) z dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł21 731 m² 230,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjno-budowlana o pow. 2,1731 ha. Położona przy drodze krajowej nr. 35 w miejscowości Pszenno.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł1 200 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż unikalna działka budowlana położona w malowniczej, leśnej okolicy w miejscowości Budy Mszczonowskie gmina Radziejowice powiat Żyrardowski. Ta przestronna parcela.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 000 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nieruchomość gruntowa znajduje się w miejscowości Motycz w gminie Konopnica, powiat lubelski, województwo lubelskie.

Szczegóły ogłoszenia

197 700 zł1 977 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż dwie działki budowlane z usługą - 843 m i 1977 m Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w Orzeszu przy ulicy Świętego Wawrzyńca w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł1 400 m² 296,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży/przejęcia inwestycja-7 lokali mieszkalnych w Żywcu. Oferta sprzedaży/przejęcia inwestycji budowy 7 lokali mieszkalnych w Żywcu ul. Komonieckiego. Oferta sprzedaży dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 200 m² 274,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Home-Expert ma do sprzedaży działkę o powierzchni 1200 m2 w miejscowości Zerwana, w gminie Michałowice. Spokojna i zielona okolica jest doskonale połączona z drogą nr E77.

Szczegóły ogłoszenia

3 245 000 zł5 500 m² 590 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjny grunt inwestycyjny pod hale magazynowe. Rejon ul. Budowlanych i Przyrodników. Mpzp na tym terenie dopuszcza: strefa 41 - produkcyjno-usługowa pow. zabudowy - 50% pow biolog. czynna - 20%.

Szczegóły ogłoszenia

119 360 zł1 350 m² 88,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomości gruntowe we wsi Rojków, gmina Zapolice, powiat zduńskowolski. Do każdej działki oddzielnie zostały wydane warunki zabudowy. Spośród 12 nowo wydzielonych działek. Na.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł1 677 m² 471,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka niezabudowana w planie zagospodarowania przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem towarzyszących usług nieuciążliwych - 30% zabudowy działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Storkowo

Storkowo,zachodniopomorskie

153 540 zł3 412 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3412 m , położona w malowniczej okolicy, zaledwie 7 minut jazdy samochodem od Ińska znanego z pięknego i dużego jeziora oraz.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 329 m² 86,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w Krostoszowicach, gmina Godów, bardzo dobrze nasłoneczniona. Cena 115000 zł za 1329 m2 (86,53zł/m2). Media na działce. Ta oferta jest dostępna wyłącznie u naszego biura.

Szczegóły ogłoszenia

391 500 zł2 900 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna duża działka 2900 m2 Trojanowo, gm. Murowana Goślina Działka znajduje się w kameralnej miejscowości Trojanowo, 3 km od centrum Murowanej Gośliny. Posiada bezpośredni dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Długie

Długie,kujawsko-pomorskie

149 000 zł21 400 m² 6,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szanowni Państwo, w okazyjnej cenie sprzedam działkę rolną. Jej całkowita powierzchnia to 2,1400 ha. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Długie II, w gminie Wąpielsk,.

Szczegóły ogłoszenia

146 000 zł1 500 m² 97,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 88/20 o powierzchni 1501 m oraz działka 88/21 o powierzchni 1500 m każda. Obie posiadają warunki zabudowy, dogodne drogi dojazdowe oraz media na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 542 m² 64,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Świerkowo - wieś położona w gminie Świercze. Działki z nowego podziału - w kształcie prostokąta lub trapezu. Są wydane warunki zabudowy. Działka o wymiarach 54 x 46.