dowolna

Działki

64 027 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 027 ogłoszeń

720 000 zł8 900 m² 80,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

*zdjęcia należą do właściciela oferty Atrakcyjna działka 89 a! Działka budowlana 8900 m2, w miejscowości Poręba Żegoty, ok. 29 km od Krakowa. Piękna działka o lekkim nachyleniu.

Szczegóły ogłoszenia

14 115 zł9 410 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w miejscowości Miszewko na trasie Gdynia Żukowo. Działka bezpośrednio przy ulicy Gdyńskiej z ekspozycją na drogę. Całą nieruchomość ma powierzchnię 9410m2, możliwość najmu.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł2 700 m² 16,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kształtna działka W słomiance spokojna okolica, dogodne wymiary Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży kształtnej działki położonej w miejscowości Słomianka w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 420 m² 69,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

CO sprzedajemy? Działkę budowlaną o powierzchni 1420 m . Gdzie znajduje się działka? W środku miejscowości Białołęka, woj. dolnośląskie, powiat głogowski, gmina Pęcław.

Szczegóły ogłoszenia

612 300 zł2 041 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Poszukujesz działki pod budowę wymarzonego domu z dużym ogrodem? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntu o powierzchni 2041 m . Nieruchomość objęta jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł2 096 m² 90,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość z drzewami i widokiem na wodę! Działka pod zabudowę nad jeziorem na obrzeżach miasta w Sułkowie, 6 km od miasta. Grunt o pow. 2096 m2, przyległy do linii brzegowej.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł3 339 m² 26,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż cztery wyjątkowe działki o powierzchni. 3339 m każda (jedna 3338 m ), położone na lubianym osiedlu Owczarki w spokojnej, zielonej części miasta. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

156 240 zł1 116 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Dąbrówce Nowej. Działka o kształcie prostokąta, posiada projekt warunków zabudowy: budynek mieszkalny jednorodzinny do dwóch kondygnacji naziemnych. Prąd na działce,.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł1 693 m² 496,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o nr 854 i 855, o łącznej powierzchni 1.693 m , położone w Zielonej Górze przy.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł8 400 m² 5,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Las Trzciana, powiat bocheński Prezentujemy ofertę sprzedaży działki leśnej o powierzchni 0,8455 ha , położonej w malowniczej miejscowości Trzciana, w gminie Trzciana, powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

2 427 940 zł14 282 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w miejscowości Chrząstawa Wielka, gmina Czernica. Media: woda, prąd, gaz w drodze przy działce Oznaczenie w pzp - mn - Teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

775 125 zł2 067 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2067 m2 na sprzedaż - Tuchom Opis działki: działka o powierzchni 2067m2 położona w Tuchomiu. Kształt działki prostokąt. Teren płaski. Nieogrodzona i niezabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

2 904 zł968 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szczepankowo : ul. Ostrowska 336 doskonała lokalizacja , w pobliżu przystanek autobusowy , działka gruntu o pow. 968 m2 , położona bezpośrednio przy ulicy idealna pod reklamę! prąd przy.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 200 m² 120,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia sprzedaży działki w Słowiku Działka o powierzchni 1200m2 w Słowiku. Działka budowlana i ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

362 500 zł570 m² 635,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka o pow.570m2 w znakomitej lokalizacji Gdyni na Pogórzu. Nieruchomość posiada dostęp do drogi, objęta jest mpzp. Zabudowa jednorodzinna lub bliźniacza. Media przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł5 250 m² 66,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w zasięgu półgodzinnej podróży do centrum Krakowa? Ta działka w Przybysławicach to.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł30 030 m² 16,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bardzo duża działka budowlano-leśna obok wyciągu narciarskiego. Południowe zbocze z pięknym widokiem. Część działki granicząca z drogą to teren budowlany ( około 1600mkw) reszta to.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 550 m² 321,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlana w miejscowości Szczęsne. Ok. 1550 m2, częściowo ogrodzona, działce znajduje się nieduży dom oraz mała komórka do rozbiórki. Media na działce - woda miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł882 m² 289,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: - 2 atrakcyjne działki budowlane - pow. 900m2 -cena 260 000 zł. - pow. 882 m2 - cena 255 000 zł. - wymiary działek ok. 30m x 30 m - działki płaskie - ładna okolica - wydane.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł9 001 m² 15,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w pięknej okolicy Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki o powierzchni 9001 m2 położonej w malowniczej miejscowości Taurów, gminie.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 500 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1500 m2, położona w miejscowości Błonie gmina Prażmów. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 54 x 27 metrów. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł4 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna o pow. 40 arów położona w Łęgowie gm. Stare Kurowo. Działka położona przy drodze asfaltowej, jednym bokiem przylega do lasu. Przy drodze energia elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł1 953 m² 460,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka w południowej części Milanówka w drugiej linii, wśród jednorodzinnej zabudowy i w sąsiedztwie lasu. Do wkd 7 minut pieszo, przedszkole, szkoła podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z ofertą malowniczo położonej.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 593 m² 106,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko W home park! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1593 m , położona w spokojnej części miejscowości Ślądkowice. Nieruchomość znajduje się przy wewnętrznej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry sprzedam działkę budowlaną piękna spokojna okolica nowo powstające osiedle domków jednorodzinnych szczegółowe informacje nr tel   Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł7 128 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Koniecznie obejrzyj prezentację video! Jeśli poszukujesz dużej działki, w cichej i spokojnej okolicy, pod budowę domu lub siedliska to ta alternatywa jest właśnie dla Ciebie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

519 300 zł1 731 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1731 m , położona w Chrzanowie Małym, w doskonałej lokalizacji. Media: prąd, woda, gaz - w drodze Świetny dojazd: blisko autostrady.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Kwietnik,warmińsko-mazurskie

149 850 zł16 650 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka, kwietnik, powiat elbląski, gmina młynary, powierzchnia 16 650 M2. Wgn Nieruchomości oddział w Elblągu przedstawia Państwu działkę w miejscowości Kwietnik, 10zł/m2! Działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł4 470 m² 31,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zakupu działki budowlanej w miejscowości Opatów, gmina Opatów, nieopodal Kłobucka. Działka w drugiej linii zabudowy, według miejscowego planu przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł804 m² 342,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana - Orle, nr 530/3 + udział w drodze Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o numerze ewidencyjnym 530/3, położona w spokojnej i zielonej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł2 600 m² 53,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż kompleks 6 działek budowlanych, położonych w turystycznej wsi Borki, gmina Świętajno, powiat olecki. Powierzchnia działek wynosi od ok. 2600 m2 do 3300 m2. Działki kształtem.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł9 875 m² 20,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka 9875 m2 W dąbrówce kujawskiej dobra cena, tylko 20 zł za m2! Do sprzedaży działka,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł3 471 m² 149,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana w Otulinie Lasu Twoje Miejsce Ciszy i Harmonii z Naturą. Marzysz o życiu w miejscu, gdzie budzi Cię śpiew ptaków, a powietrze pachnie lasem? Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 726 m² 231,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Lokalizacja: działka w Konstantynowie Łódzkim przy ul, zgierskiej z dojazdem utwardzonym w malowniczej okolicy przy wodzie Jasieniec. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 120 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1120 m2 położona w miejscowości Chobot gmina Halinów. Szerokość dz. 34m, teren zadrzewiony. Media do podłączenia wodociąg, prąd. Wg mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

83 000 zł20 600 m² 4,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o dużym potencjale, położona w malowniczej gminie Orla (powiat bielski). Idealna propozycja dla rolnika szukającego powiększenia gospodarstwa lub inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 627 m² 183,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! działka O pow. 1627 M2, druga linia zabudowy, działka usługowa lub mieszkaniowa, wykonane badania geologiczne gruntu! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

339 500 zł1 786 m² 190,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka z widokiem na Jezioro Kamień. Twoje miejsce na ziemi! Nieruchomość o powierzchni 1786m w miejscowości Kamień, objęta mpzp, media przy działce. Opis Działki Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

115 350 zł769 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lubieszów, działki Budowlane, 115 350zł , Sprzedam. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 7,69 ar znajdująca się na obrzeżach wsi Lubieszów około 5 km od Nowej Soli i 25 km od.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł2 700 m² 140,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Helton nieruchomości prezentuje atrakcyjną działkę rolno-budowlaną w miejscowości Wołowice, na terenie gminy Czernichów. Opis: działka o łącznej powierzchni ok 27 ar, położona.