dowolna

Działki

64 059 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 059 ogłoszeń

220 000 zł3 047 m² 72,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nietuzinkowa działka w Gołębiewku Wielkim! Idealne miejsce na twój wymarzony dom! Jeśli szukałeś idealnego miejsca by wybudować swój wymarzony dom, nie tracąc przy tym czasu.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł12 100 m² 55,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka inwestycyjna w topowej lokalizacji Sufczyn, gm. Dębno Biuro Nieruchomości fiter oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną położoną w miejscowości Sufczyn.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Magdalenka

Magdalenka,kujawsko-pomorskie

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękna działka pod zabudowę mieszkaniową lub pod działalność, teren płaski w kształcie prostokąta. Możliwy zakup trzech działek w bezpośrednim sąsiedztwie o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 036 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są nowe działki położone na terenie miasta Gościno - w wyjątkowej lokalizacji, na styku miasta i natury. Dla całej nieruchomości wydano warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł1 500 m² 236,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1500m2 w południowym Milanówku. Działka znajduje się w drugiej linii zabudowy od ulicy Łąkowej, udział w drodze dojazdowej ok. 60m. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł40 000 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 4 ha na uboczu wsi Kamionki, gmina Giżycko Malownicza działka w Kamionkach zlokalizowana w bliskim sąsiedztwie lasu i niedaleko szlaku Wielkich Jezior.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł316 m² 14 240,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę w Robercinie gm. Piaseczno. Na działce budynek mieszkalno-produkcyjno, magazynowy. Teren inwestycyjny. Przeznaczenie usługowo-produkcyjne. Aktualnie brak mpzp. Można.

Szczegóły ogłoszenia

484 050 zł3 227 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa , znakomicie położona działka o powierzchni 3227 m , zlokalizowana w rozwijającej się części Chojny. Jest to teren o ogromnym potencjale zarówno pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Psarskie,wielkopolskie

200 000 zł2 310 m² 86,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę z przeznaczeniem budowlanym. Lokalizacja: psarskie, gm. Pniewy, pow. szamotulski, woj. Wielkopolskie. Specyfikacja: numer ewidencyjny działki: 125/6 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł400 m² 197,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa Działka rod Na sprzedaż zadbana działka rekreacyjna o powierzchni 400 m , położona w spokojnej części Jaworzna dzielnicy Szczakowa. To idealne miejsce dla osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

690 920 zł1 502 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Niekanin koło Kołobrzegu na sprzedaż działka budowlana o pow. 1.502 m2 W obowiązującym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Kołobrzeg działka przeznaczona pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

264 240 zł1 468 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka 1468 m nad rzeką Bóbr | Własna linia brzegowa | Warunki zabudowy Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1468 m (nr 3 z 10 na grafice poglądowej oraz filmie),.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 059 m² 264,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1059 m , położona w miejscowości Murowaniec, gmina Białe Błota, z szybkim dojazdem do Bydgoszczy. Działka objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł10 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka usługowa! Szukasz działki inwestycyjnej w tej okolicy?! Deficytowy towar na rynku lokalnym! Super lokalizacja blisko centrum miasta Wadowic. Działka usługowa - idealnie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł21 711 m² 22,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 21 711 m2. Działka położona jest w gminie Radzymin, miejscowość Cegielnia. Obręb 0003, numer ewidencyjny działki 83. Według miejscowego.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł2 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży piękna działka o powierzchni 2000 m2 usytuowana przy drodze gminnej asfaltowej. Jej szerokość to 35 metrów. Bliski dostęp do wody z wodociągu oraz prądu. Obecnie teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł917 m² 1 581,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w atrakcyjne lokalizacji Gdańsk-Wrzeszcz lokalizacja: atrakcyjnie położona działka przy głównej ulicy - trasa Gdańsk - Wrzeszcz. Nieruchomość: nieruchomość na sprzedaż to grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Liniewo,pomorskie

76 500 zł773 m² 98,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy blisko jeziora - Liniewo, powiat kościerski 0% prowizji dla kupującego! Opis nieruchomości: na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy (wz), położona.

Szczegóły ogłoszenia

568 000 zł3 785 m² 150,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki inwestycyjne kampinos, centrum wsi Łącznie: 3 785 m | 2 działki | wz na korty tenisowe / halę sportową | sąsiedztwo Policji, urzędu Gminy i szkoły Lokalizacja Kampinos ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł1 416 m² 840 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

### Wynagrodzenie pokrywa właściciel ### Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej w prestiżowej lokalizacji Polanicy-Zdroju, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł18 635 m² 48,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka siedliskowa ze stawami I całorocznym domem tarło, gm. Niedźwiada Powiat lubartowski | 18635m2 | Dom całoroczny | Dwa stawy | Media | Cisza i natura Szukasz ucieczki od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Lędzin,zachodniopomorskie

263 200 zł1 316 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane nad morzem. Na sprzedaż działka rolna przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, o różnej powierzchni 1316 m . Działka ma regularny, prostokątny kształt, co.

Szczegóły ogłoszenia

363 060 zł4 034 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana o powierzchni 4034m2 w miejscowości Olszanka k. Puszczy Mariańskiej, porośnięta starodrzewem (ponad 100 letnim) głównie sosnowym. W miejscowości dominuje.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł805 m² 124,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana W chrustowie (gm. Ujście) Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 805 m 2 położona w Chrustowie (gmina Ujście, powiat pilski). To.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł13,80 m² 10,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż unikalna nieruchomość Wołcza Wielka, gmina Miastko, powiat bytowski Nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 13,7986 ha, położona w miejscowości Wołcza Wielka (woj.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł1 103 m² 116 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są dwie działki budowlane o powierzchni 0,1103ha każda,w trakcie podziału geodezyjnego działki macierzystej o numerze ewidencyjnym: 213/9 powierzchni 0,2207 ha, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł9 277 m² 139,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Świerklańcu. Działka o powierzchni 9277 m2 w kształcie prostokąta, o wymiarach 39 x 232 m. Media: prąd, woda, gaz (w drodze gminnej około 30m.

Szczegóły ogłoszenia

5 056 800 zł4 200 m² 1 204 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę wielomieszkaniową, jedna z ostatnich w Mińsku Mazowieckim. Dostępne media: wodociąg, prąd, kanalizacja ,gaz Przeznaczenie terenu; -zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł217 m² 806,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność - działka budowlana Z pozwoleniem na dom mikrus 2` - jelenia góra, ul. Przeskok wybuduj dom jednorodzinny Z własną działką W cenie mieszkania na zabobrzu! Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł461 m² 271,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka wielkości 461 m2, w cenie 125 tys., z własną.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł1 098 m² 120,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

NR ogłoszenia: #377dz0725 #dzialkitonaszaspecjalnosc kupujący za pośrednictwem naszej agencji nie ponosi kosztu wynagrodzenia pośrednika, które W całości pokrywa sprzedający Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Skępe,kujawsko-pomorskie

125 720 zł3 143 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwej działki rolnej położonej we wsi Wioska gmina Skępe Powierzchnia działki : 3143 m 2 Klasa działki: v i VI - dojazd od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 549 m² 58,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Mazury Invest prezentuje ofertę sprzedaży nieruchomości niezabudowanej składającej się z dwóch działek o łącznej powierzchni 2549 m, położonej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

42 500 zł8 340 m² 5,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

*2 Działki Leśne*8430 m2 Na sprzedaż 2 działki leśne w powiecie wysokomazowieckim. 1)działka o powierzchni 0.0650ha -las sosna ok 70-letnia Dojazd drogą utwardzoną klasoużytki ; Ls-V.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 050 m² 73,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy do sprzedaży atrakcyjną, widokową działkę budowlano-rolną. Ok 10 arów budowlane, pozostałe rolne. Na wzgórzu z pięknym widokiem na okolicę. Nieruchomość ma wymiary 100x20 m i jest.