dowolna

Działki

64 053 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 053 ogłoszenia

276 000 zł1 200 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana, położona w Goleniowie na tzw. Górce Radarowej. Dojazd do centrum miasta w kilka minut; dodatkowo komunikacja miejska, ścieżka pieszo-rowerowa.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł612 m² 228,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działki zlokalizowane w miejscowości Dąbrówki, gmina Wasilków. Działki w kształcie prostokąta o powierzchni 612m2. Media(energia elektryczna, woda oraz.

Szczegóły ogłoszenia

73 000 zł2 189 m² 33,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

*30 min od białegostoku* wz* Działka położona w bliskim sąsiedztwie rzeki Brzozówka, wśród pól, łąk i lasów. Idealna pod rekreację jak i całoroczny budynek. Parametry: - działka.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł1 400 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1400 m2 z decyzją o warunkach zabudowy - dla amatorów pięknych widoków i krystalicznie czystego powietrza. Nagórnik wieś położona 8 km od Bolkowa i od drogi szybkiego.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 000 zł17 252 m² 223,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny pod zabudowę jednorodzinną Wołczkowo, ul. Łanowa, gmina Dobra. Na sprzedaż kompleks gruntów inwestycyjnych położony w miejscowości Wołczkowo przy ul. Łanowej, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 100 m² 119,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Działkę budowlaną 2100 m2 z mpzp w Starachowicach! Idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję! Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Nętno,zachodniopomorskie

359 999 zł12 400 m² 29,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu nr 240/3, obręb ewidencyjny 0003 w miejscowości Nętno, gmina Drawsko Pomorskie. Nieruchomość położona w przepięknej, malowniczej, cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 100 m² 60,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz ciszy i spokoju w najpopularniejszej miejscowości turystycznej w Małopolsce? Mamy dla Ciebie nieruchomość, która spełni Twoje oczekiwania. Działka budowlana o powierzchni 46.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 704 m² 293,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka pod dom. Zdrowe powietrze czy miejski smog? Las czy magazynowe i fabryczne hale? Dla Twojej rodziny odpowiedź jest prosta. Nie musisz wyprowadzać się na koniec świata aby zadbać.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 250 m² 104 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną z panoramicznym widokiem na góry położoną na terenie miejscowości Tokarnia w odległości zaledwie 45 km od Krakowa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł6 500 m² 15,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolno-leśna o łącznej powierzchni 65 arów, położona w miejscowości Zakliczyn gm. Siepraw Nieruchomość stanowi teren o charakterze leśnym, w całości.

Szczegóły ogłoszenia

564 000 zł14 100 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferowana działka siedliskowa o areale 1,41 Ha znajduje się w odległości niespełna 200 m od jeziora Łabędź. Jest to idealne miejsce na stworzenie siedliska lub gospodarstwa. Otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

261 000 zł2 900 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bartnica | Dolny Śląsk | działka budowlana 2 900 m z wz i mediami Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2 900 m położona w miejscowości Bartnica na Dolnym Śląsku.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł1 600 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny ( możliwa zabudowa dwóch lokali). Na terenie działki wykonana została opinia geotechniczna wraz z dokumentacją badań.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł8 800 m² 32,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów! 0% prowizji Zapraszam do zapoznania się z fajną działeczką, nieopodal rekreacyjnych terenów nad Jeziorem Ciechomickim.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł3 726 m² 641,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: mały Kack to południowa dzielnica Gdyni granicząca m.in. z Witominem, redłowem, orłowem, karwinami, a od południa także z Sopotem. Ta część Małego Kacka to cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł5 600 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nowa niższa cena! Działka budowlana o powierzchni 5600m2 wśród wysokich drzew na uboczu. Cisza i spokój dookoła. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości w Bratucicach,.

Szczegóły ogłoszenia

309 320 zł1 406 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż kompleks 6 działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Staniszów, w otoczeniu natury i w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 266 300 zł6 700 m² 189 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż pakiet 12 działek budowlanych o łącznej powierzchni 6700 m . Działki położone w miejscowości Zwola (gmina Zaniemyśl, powiat średzki). Brak podobnych ofert w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł3 693 m² 446,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiam Państwu działkę pod zabudowę dwulokalową zlokalizowaną na osiedlu Budziwój w Rzeszowie. Główne informacje o nieruchomości: * wydane warunki zabudowy na 11 segmentów.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Cena do negocjacji! opis oferty Sprzedam działkę inwestycyjną położoną w Nowym Dąbiu, gmina Łabiszyn. Teren idealny pod zabudowę - wydane warunki zabudowy umożliwiają budowę 8 domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł7 394 m² 243,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biery-działka budowlana-inwestycyjna okolice centrum Proponuję do sprzedaży duży grunt inwestycyjny o powierzchni 7394 mkw.Spokojna i cicha okolica, w sąsiedztwie luźna zabudowa domów.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł2 505 m² 33,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

> krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż działkę o numerze ewidencyjnym 1356/1, położoną w miejscowości Potok, (gmina Jedlicze) w dogodnej lokalizacji z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 733 m² 77,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 17,33 ar położoną w Radłowie w otoczeniu domów jednorodzinnych. Parcela w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 30m x 57m.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł3 797 m² 790,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   działka Z halą magazynową/ blisko wjazdu na aow/ wszystkie media Do kupienia działka o pow. 3080 mkw.: - hala magazynowa (1000 mkw.); -.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 020 m² 372,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** Atrakcyjne działki budowlane blisko Białegostoku*** od1020m2 Do 1037m2 *** Zapraszam na prezentacje trzech działek budowlanych położonych w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 958 m² 35,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Mint Property oferuje na sprzedaż działkę częściowo widokową położoną w Broniszowie w gminie Wielopole Skrzyńskie. Działka o powierzchni 0,1958ha.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł13 017 m² 145,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna, zabudowania budynkami użytkowymi działka inwestycyjna o powierzchni około 13017 m2, położona w miejscowości Woskrzenice Duże (gmina Biała Podlaska, powiat bialski,.

Szczegóły ogłoszenia

3 398 000 zł1 699 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1699 m2 - mieszkaniowo-usługowa - gdańsk kokoszki działka: na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1699 m2, usytuowana w Gdąńsku, dzielnica Kokoszki, przy ulicy Kartuskiej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 670 m² 168,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Łazy w gminie Kampinos. Działka ma regularny, prostokątny kształt o wymiarach ok. 28 m x 97 m, co.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 001 m² 99,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Karbowo, gmina Brodnica. Działka z Warunkami Zabudowy w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej o powierzchni 3001 m2 (wymiary ok. 57mx52m) Nieruchomość uzbrojona prąd i wodociąg, z 3.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł768 m² 898,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Siemiany, przy najdłuższym w Polsce jeziorze Jeziorak, zaledwie 10 metrów od linii brzegowej, co czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 949 m² 76,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1949 m Pozezdrze, naprzeciwko sklepu spożywczego Dino w Pozezdrzu. Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze nieruchomości w ramach umowy na.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł54 200 m² 36,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka o łącznej powierzchni 5.42 ha, oznaczona jako teren usług turystyki i gospodarki rybackiej na obrzeżach Lublina. 4 duże stawy rybne, 7 betonowych basenówbetonowy odstojnik6 mniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

91 608 zł1 388 m² 66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz dla siebie i swojej rodziny miejsca z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie z dogodnym i szybkim dostępem do wszystkich udogodnień? Mamy ofertę, która może Cię.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 109 m² 238,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w Biurze Reformacka Nieruchomości. Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 3 działki o powierzchni 11,09 ara każda. Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł4 985 m² 982,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana z istniejącym starym poniemieckim budynkiem. Na działce media: prąd, woda, kanalizacja, gaz. Cicha i spokojna okolice pełna zieleni. Dogodne połączenia komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł2 100 m² 69,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pewel Wielka Działka budowlana Powierzchnia 2 100 m2 Szerokość 25 m Cena: 145 000 zł Pewel Wielka - ładnie położona działka budowlana o powierzchni 2 100 m2. W miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł20 000 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedamy atrakcyjną działkę budowlaną usługową. W planie zagospodarowanie terenu oznaczona symbolem , U1" Działka przy głównej drodze nr 780 gm. Czernichów - Przeginia Duchowna. Działki nr.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł2 924 m² 133,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Okazja! działka Z rozpoczętą budową domu Na sprzedaż nieruchomość położona na dwóch malowniczo położonych działkach, o łącznej powierzchni 2924 m wraz z rozpoczętą budową.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł7 620 m² 91,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do nabycia nieruchomość położoną w Trzebini, oznaczoną geodezyjnie jako działka ewidencyjna 1470/12.