dowolna

Działki

64 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 095 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

850 000 zł2 155 m² 394,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zlokalizowana w miejscowości Kawęczynek-Borowina. Powierzchnia 2155 m2. Wymiary ok. 58x38. Dostępne media w odległości ok. 100 m od działki: woda, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł51 000 m² 7,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

/oferta na wyłączność/ Szanowni Państwo! Nieruchomości amelia zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezabudowanej nieruchomości rolnej o łącznym obszarze 05,10 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł5 474 m² 141,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy o powierzchni 5474m2 położona w miejscowości Całowanie na terenie gminy Karczew powiat otwocki województwo mazowieckie. Obok druga działka.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł964 m² 247,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jelenia Góra , Czarne , powiat Jelenia Góra przy ulicy Poziomkowej Działka do sprzedania położona na terenie zagospodarowanego osiedla Czarne w Jeleniej Górze. Prestiżowy adres w ekskluzywnej.

Szczegóły ogłoszenia

239 020 zł1 258 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękna działka budowlana kostrzyca Oferujemy do sprzedaży widokową działkę budowlaną o pow. 1258 m2 położoną w Kostrzycy. Działka płaska, nasłoneczniona, z widokiem na góry,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł1 182 m² 1 057,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Widokowa działka budowlana W karpaczu Oferuję Państwu do zakupu działkę budowlaną położone w Karpaczu na Osiedlu Skalnym przy ul. Marii Skłodowskiej. Działka płaska, nasłoneczniona,.

Szczegóły ogłoszenia

83 000 zł861 m² 96,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy działkę idealną pod budowę domu jednorodzinnego z wydanymi już Warunkami Zabudowę nad morzem o powierzchni 861 m2 położona w miejscowości Redliny 6 km od słynnej.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł2 032 m² 107,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widów, gm. Rudziniec działka 0,2032 ha z przeznaczeniem mieszkaniowo-usługowym i rolą | 1 km od A4 Lokalizacja: województwo: śląskie Powiat: gliwicki Gmina: rudziniec Miejscowość: widów.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł4 230 m² 141,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Pięknie zagospodarowana działka ze stawem i drewnianym domkiem o powierzchni 4.230m2 w Nietążkowie , 7km od Śmigla i 23kg od Leszna. Piękna działka z piękną roślinnością,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł2 555 m² 175,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana W mnikowie | bardzo dobry dojazd do krakowa I obwodnicy działka Z dostępem do drogi publicznej Z prawomocnym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł11 200 m² 53,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż urokliwa działka przy jeziorze Ińsko! Ok. 150 metrów od jeziora! Nad jeziorem znajduje się ogólnodostępna plaża. Na tym terenie zlokalizowany jest mały pomost oraz infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wierzbno,zachodniopomorskie

99 000 zł500 m² 198 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna nad Miedwiem! Powierzchnia :500 m2 Położenie :w kompleksie działek z wspólną drogą wewnętrzną oraz dodatkowym wspólnym terenem rekreacyjnym. Oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł366 m² 20,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Syndyk masy upadłości Haliny Grabek ogłasza sprzedaż z wolnej ręki nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w miejscowości Szczęsna, gmina Grójec, powiat grójecki, stanowiącej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Ińsko,zachodniopomorskie

600 000 zł11 232 m² 53,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

75 530 zł1 079 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są działki budowlane położone w samym sercu Czertynia, cichej i spokojnej miejscowości, w gminie Ińsko: - 149/1 o powierzchni 1079 m2 - 149/2 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł7 053 m² 124,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Marzysz o własnej przystani w sercu Kaszub? Na sprzedaż urokliwa działka o powierzchni 7053 m2. Działka jest już częściowo grodzona -ok. 1/2. Położna w Nierostowie w 1 linii.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł717 m² 291,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż udział w działce położonej w miejscowości Małe Swornegacie gmina Chojnice. Działka położna jest na półwyspie Mechurz. Bardzo atrakcyjny teren pod względem wypoczynku. Dziaka.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł3 054 m² 114,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż niezabudowana działka położona we wsi Swornegacie przy ulicy Leśnej, gmina Chojnice , woj. pomorskie. Swornegacie to popularna kaszubska miejscowość wypoczynkowa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł8 609 m² 63,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

8609 m Piaskowice, gmina Bystrzyca Kłodzka stawy, rzeka, piękne widoki Przedmiotem sprzedaży są dwie sąsiadujące ze sobą działki o łącznej powierzchni 8609 m (86 arów), położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 237 760 zł18 648 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż | Teren przemysłowo-usługowy 1,8648 ha | Stare Siołkowice | bezpośrednio przy dw 457 Do oferty trafia kompleks dwóch sąsiadujących działek inwestycyjnych zlokalizowanych w Starych.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł315 m² 460,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 315 m , położonej w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa Bronowicach, przy.

Szczegóły ogłoszenia

31 000 zł1 401 m² 22,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

To nie jest działka pod zabudowę to miejsce na oddech, ognisko i prawdziwy kontakt z naturą. Możesz tu po prostu podjechać, usiąść w ciszy, rozpalić ogień i spędzić czas po.

Szczegóły ogłoszenia

8 700 000 zł11 973 m² 726,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową, idealną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i usługową, położoną w centrum miejscowości Błonie.

Szczegóły ogłoszenia

215 400 zł718 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta Sprzedaży Działek w Ignatkach, ul. Przemysłowa. Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w Ignatkach przy ulicy Przemysłowej, w gminie Juchnowiec Kościelny. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 497 m² 99,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje na sprzedaż nieruchomość gruntową w miejscowości Sobuczyna, w bliskiej odległości od Częstochowy. Działka o powierzchni 1496.

Szczegóły ogłoszenia

275 500 zł950 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Twój agent nieruchomości prezentuje państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 9,50 ar, położoną w Rzeszowie przy ul.Św. Walentego (dzielnica Słocina). Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

87 500 zł1 268 m² 69,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentuje wyjątkową działkę budowlaną z warunkami zabudowy w Rytwianach - cisza, natura i komfort życia blisko miasta. W miejscu, które zachwyca spokojem, naturalnym pięknem.

Szczegóły ogłoszenia

74 000 zł1 040 m² 71,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż Działkę Budowlaną (86/8) o powierzchni 1040 metrów zlokalizowaną w miejscowości Smętowo Graniczne, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł3 331 m² 99,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana w Stradunach, gmina Ełk Atrakcyjna Lokalizacja! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 3331 m2., położona w malowniczej miejscowości Straduny, gmina Ełk.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 056 m² 97,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zakupu działki o powierzchni 3056 m2 , położonej w miejscowości Gniła, gminie Dobrzyniewo Duże. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i bliskości natury,.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł1 072 m² 194,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o wymiarach 41x26 m, położoną na osiedlu Zamość we Wronkach. Działka objęta mpzp z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną. Ofertę stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł14 398 m² 138,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z dużym potencjałem inwestycyjnym Żory, dojazd od ul. Łęgowej Na sprzedaż duża działka o powierzchni 14 398 m , położona w Żorach, z dojazdem od ul. Łęgowej.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł700 m² 171,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Wodzisław Śląski, dzielnica Wilchwy Na sprzedaż działka budowlana położona w Wodzisławiu Śląskim, w spokojnej i cenionej dzielnicy Wilchwy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 086 m² 234,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż Żory, rój Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1086 m , położona w Żorach (dzielnica Rój). Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

327 500 zł11 294 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Wieszczęta, gm. Jasienica z aktualnym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego wg projektu Dom przy Pastelowej 28 Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 510 m² 278,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1510 m Opypy gmina Grodzisk Mazowiecki Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 1510m , położona w miejscowości Opypy, gmina Grodzisk Mazowiecki Spokojna, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 131 m² 140,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana dla osób szukających ciszy i spokoju. Lokalizacja: cybulice Małe. Działka: - działka kształtem zbliżona do prostokąta o powierzchni około 1132 m2 o wymiarach 28m.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w spokojnym miejscu, blisko las i rzeka. Lokalizacja: -Działki w pobliżu Leoncina w cichej spokojnej okolicy. - niecałe 4 km od Leoncina, - 2,3 km szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam wyjątkowe działki budowlane w spokojnej i malowniczej części Węgrowa przy ul. Nowiny.Idealne miejsce dla osób marzących o własnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł612 m² 490,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 612 m . Nieruchomość znajduje się w cichej okolicy pod miastem. Do działki prowadzi asfaltowy dojazd, a teren jest częściowo ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 000 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 1000 m2, położonej w Gorzowie Wielkopolskim, obręb Zieleniec, ul. Sulęcińska, działka numer 138/4. Teren, na którym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij