dowolna

Działki

63 862 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 862 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona, ul. Jarzębinowa

Mokronos Górny,dolnośląskie

449 000 zł981 m² 457,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Mokronos górny, przedmieście wrocławia. Działka (dz 73/7) na sprzedaż Z projektem I pozwoleniem na budowę. Projekt archon "dom W zdrojówkach"- rozpoczęta budowa. Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Kielecka

Radoszyce,świętokrzyskie

209 000 zł11 230 m² 18,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana. zlokalizowana w gminie Radoszyce obręb Budki. Działka zlokalizowana przy drodze asfaltowej, 3km od Radoszyc. Nr ewidencyjny 6991 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kościelna

Zwierzyn,lubuskie

57 350 zł1 147 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przy ul. Kościelnej - zwierzyn. Przedmiotem oferty jest działka i przeznaczona pod budowę domu jednorodzinnego. Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Zwierzyn,powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

210 000 zł791 m² 265,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Wspaniała działka budowlana 791m2 o wymiarach 23 x 35m w kształcie trapezu w Dąbrowie Górniczej - Ujejscu przy Pogorii IV. Działka w trzeciej linii zabudowy. Media: prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szumleś Szlachecki

Szumleś Szlachecki,pomorskie

150 000 zł3 263 m² 45,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka położona w malowniczym otoczeniu kaszubskich łąk i lasów we Wsi Szumleś Szlachecki, jedynie 30minut drogi od Gdańska. nr 30 o powierzchni 3263m2 Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łąkta Górna

Łąkta Górna,małopolskie

155 000 zł1 300 m² 119,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dwie bardzo atrakcyjne działki budowlane. Każda o powierzchni - 1300 m2 (13 ar). Działki zlokalizowane są w miejscowości Łąkta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wójcice

Wójcice,dolnośląskie

138 975 zł1 635 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Wójcicach, gm. Jelcz- laskowice o powierzchni 1635 m2, przeznaczenie; dom mieszkalny wolnostojący. Wydanie warunków przyłączy mediów w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Marcówka

Marcówka,małopolskie

400 000 zł2 750 m² 145,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania piękna, widokowa działka, ostatnia w linii do zabudowy, oferująca wyjątkowe walory krajobrazowe i szerokie możliwości inwestycyjne. W opisie nieruchomości znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Suwałki

Suwałki,podlaskie

236 790 zł877 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane o powierzchni od 877 m2 do 1245 m2, położonych na Osiedlu Zastawie w Suwałkach. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Suwałki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Marcówka

Marcówka,małopolskie

135 000 zł900 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż piękne działki budowlane w miejscowości Marcówka, gm Zembrzyce, pow suski. Z działek rozpozciera się widok na okoliczne pasma górskie, włącznie z widokiem na Babią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z linią brzegową Wodziłki

Wodziłki,podlaskie

78 000 zł2 800 m² 27,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2800 m2, położona przy jeziorze w miejscowości Wodziłki, gmina Jeleniewo. Kształt działki zbliżony do prostokąta o wymiarach około 31 m x 92 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szkolna

Ligota Łabędzka,śląskie

260 000 zł962 m² 270,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną 1 km od granicy Gliwic o powierzchni 962 m2 zlokalizowaną w zacisznym i widokowym miejscu Ligoty Łabędzkiej (ulica Szkolna) wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

329 000 zł1 278 m² 257,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lisi Ogon działki budowlane. Polecam tylko W naszym biurze! Na sprzedaż 4 działki budowlane o pow.1428m2,1430m2,1165m2 oraz 2126m2 do których doprowadzona jest droga dojazdowa. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Sól

Sól,śląskie

39 000 zł682 m² 57,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Beskid Żywiecki - Sól - Klimasy - działka budowlana na osuwisku Wyjątkowa działka położona wysoko w górach, na terenie przysiółka Klimasy. Działka położona jest na obszarze osuwiska. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Krośniąt

Gdynia,pomorskie

2 850 000 zł2 154 m² 1 323,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 2154 m2, zabudowana domem jednorodzinnym (dwukondygnacyjnym), położona w świetnie skomunikowanej dzielnicy w Gdyni na Wielkim Kacku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Borowa

Bojszowy,śląskie

240 000 zł1 001 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana z świetną lokalizacją. Blisko do centrum Bojszów, jednocześnie z dala od gęstej zabudowy. W zasięgu wzroku las. Dojście pieszo do: szkoły, kościoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona

Kwirynów,mazowieckie

1 000 zł624 m² 1,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty Zapraszam do zapoznania się z ofertą gruntu na wynajem. Do wynajęcia działka o powierzchni 624 m2, działka znajduje się w miejscowości Kwirynów gmina Stare Babice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Świętopełka

Chmielno,pomorskie

2 500 000 zł4 200 m² 595,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

: na skróty : przepiękna działka nad jeziorem || 4 200 m || Sprzedaż Duża działka budowlana w malowniczej miejscowości nad jeziorem. : sprawdź, czy to dla ciebie : Działka idealna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bogdaniec

Bogdaniec,lubuskie

183 000 zł1 013 m² 180,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest unikatowa działka o pow. 1013m2 z wydanymi warunkami zabudowy w Bogdańcu. Nieruchomość jest pięknie położona, ponieważ znajduje się ok 50m od ściany lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leśna

Ruda Talubska,mazowieckie

265 000 zł1 250 m² 279,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Odnów i zamieszkaj: leśny dom do remontu z nieograniczonymi możliwościami" Ogłoszenie Sprzedaży Siedliska w Ruda Talubska, ul. Leśna 2 Tylko 7 km do Garwolina Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Roztocznik

Roztocznik,dolnośląskie

298 000 zł3 418 m² 87,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż dużą działkę budowlaną położoną w Byszowie w gminie Dzierżoniów tj. ok 60 km od Wrocławia. Oferta na wyłączność Działka o pow. 3 418 m2 pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Żelechów,mazowieckie

245 000 zł1 037 m² 236,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1037m2 zlokalizowana w Żelechowie gmina Żabia Wola. Kształt prostokąta o wymiarach 29,2 x 35,51 , dojazd drogą gminną utwardzoną media - prąd, woda na działce, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Rząska,małopolskie

780 000 zł1 500 m² 520 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność Państwu zaprezentować działkę o powierzchni 15a w podkrakowskiej Rząsce położonej w Gminie Zabierzów. Działka z możliwością podziału geodezyjnego dla nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Główna

Chwałowice,dolnośląskie

120 000 zł1 070 m² 112,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 10 działek budowlanych w miejscowości Chwałowice ok. 23 km od granicy Wrocławia. Do sprzedaży dziesięć bardzo atrakcyjnych działek budowlanych, pięć z nich graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Białystok

Białystok,podlaskie

2 500 zł1 000 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

*** działka do wynajęcia *** *** do 5000M2 *** *** dowolna diałalność *** Polecam do wynajmu powierzchnię działki zlokalizowaną w okolicach osiedla Jaroszówka w Białymstoku. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kajetany

Kajetany,mazowieckie

645 000 zł2 311 m² 279,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mamy do zaoferowania atrakcyjną działkę mieszkaniowo - leśną Prezentowana działka ma 2311 mkw. z czego 1000 mkw. jest budowlane. Położona jest Kajetanach. Nieruchomość posiada dojazd własną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dębinki

Dębinki,mazowieckie

170 000 zł800 m² 212,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana w pięknej okolicy. Kameralne osiedle kilku domów. Prąd przy działce. Położona w sielankowej okolicy Zalewu Zegrzyńskiego i rzeki Narew. W cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Krzywa

Cieszyn,śląskie

44 000 zł560 m² 78,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość objęta Księgą Wieczystą Nr bb1 C/00036176/3 położona w Cieszynie [powiat cieszyński, woj. śląskie], składająca się z: działki gruntu nr ewid. 17/1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna

Babrosty,warmińsko-mazurskie

155 000 zł2 159 m² 71,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana blisko jezior Babrosty

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Marcinowice

Marcinowice,dolnośląskie

1 997 000 zł36 500 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna! w miejscowości Marcinowice przy trasie nr 35 Wrocław - Świdnica. Cena 55zł/ m2! Na terenie oraz w bezpośredniej bliskości z gminą Marcinowice będą znajdowały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Dojlidy Fabryczne

Białystok,podlaskie

425 000 zł1 200 m² 354,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Szukasz idealnego miejsca na inwestycję lub budowę wymarzonego domu? Ta wyjątkowa działka o powierzchni 1200 m czeka na Ciebie! Dlaczego warto? - Lokalizacja: zaledwie 10 minut do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Grąbczewo

Grąbczewo,mazowieckie

155 000 zł1 000 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania urokliwa działka o powierzchni około 1200 m2 (do wydzielenia z działki o pow. 5442m2) , położona bezpośrednio przy kompleksie leśnym. Zabudowana domkiem mieszkalnym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Noworudzka

Kłodzko,dolnośląskie

5 800 000 zł30 479 m² 190,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu wyjątkową okazję inwestycyjną, jaką jest możliwość zakupu nieruchomości gruntowej niezabudowanej w atrakcyjnej biznesowo części Kłodzka, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Mrozów

Mrozów,dolnośląskie

519 999 zł1 292 m² 402,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka z domem w wojnowicach/mrozów/pkp Na sprzedaż duża działka z domem do remontu o powierzchni ponad 280 mkw. Pełne media. Dom wymaga nakładów finansowych. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żółwin

Żółwin,mazowieckie

12 295 350 zł46 050 m² 267 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka o nieregularnych kształtach, przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. Działka sprzedawana jest w całości, więc nabywca musi sam dokonać podziału. Można dzielić na działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Samarytanka

Warszawa,mazowieckie

2 300 000 zł845 m² 2 721,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do odkrycia trzech wyjątkowych działek budowlanych o łącznej powierzchni 845 m , położonych przy ul. Samarytanka 27 i 29 na Targówku. Potencjał Inwestycyjny: dzięki dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Widacz,podkarpackie

35 350 zł1 443 m² 24,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferujemy Państwu na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki (nr 94/2 oraz 95/3) w miejscowości Widacz (gmina M. Piastowe, powiat krośnieński, województwo podkarpackie). Powierzchnia działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

295 000 zł7 168 m² 41,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuje do sprzedaży bardzo przyjemne miejsce w sąsiedztwie lasu, w oddaleniu 400 m od istniejącej zabudowy. Położenie geograficzne to pogranicze Gór Wałbrzyskich i Gór Kamiennych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Giby

Giby,podlaskie

195 000 zł7 400 m² 26,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 7400m2, położona nad Jeziorem Dąbiel w Gibach. Na nieruchomość wydano warunki zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Zezwalają one za budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona

Kampinos,mazowieckie

1 290 000 zł13 330 m² 96,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta: 23.11.2024 Na sprzedaż działka o pow. ok 13 300 m2 (4 działki ewidencyjne) w urokliwej okolicy Kampinosu blisko do kpn z aktualnym pozwoleniem na budowę (pnb). Szukasz miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sędki

Sędki,warmińsko-mazurskie

83 000 zł1 000 m² 83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sędki * działki budowlane * od 1000m2 do 1300m2 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą kompleksu 10 działek budowlanych położonych w miejscowości Sędki, gmina Ełk - 8km od miasta.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij