dowolna

Działki

64 099 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 099 ogłoszeń

745 000 zł1 113 m² 669,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy ofertę sprzedaży w pełni uzbrojonej działki budowlanej położonej w Bezrzeczu, gmina Dobra. Nieruchomość o powierzchni 1113m2 objęta jest aktualnym planem miejscowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Gwda Wielka,zachodniopomorskie

1 648 000 zł412 000 m² 3,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz dużej, dobrze położonej działki z potencjałem? Ta oferta może być dla Ciebie. Na sprzedaż grunt rolny o powierzchni ponad 41 ha, położony w spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł2 300 m² 36,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki w miejscowości Grodzisk gmina Mrozy przy ul Mazowieckiej o powierzchni: 1) 737m2 po 100zł/m2 = 73700,00zł (działka nr 4/3) 2) 1563m2 po 7zł/m2 = 11300,00 zł(działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł750 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 750 m2, położona w cichej i spokojnej części miejscowości Świerklany. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł2 000 m² 249,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Sieborowice, w gminie Michałowice, tuż przy granicy Krakowa. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

193 000 zł3 219 m² 59,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3219 m2 w Śmiłowie pod Kaliszem. Działka o regularnym kształcie z możliwością podzielenia na trzy mniejsze ( decyzja o podziale.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł4 760 m² 41,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana pod Strykowem Twoje miejsce na dom z ogrodem! Nowostawy Dolne nr.24. Szukasz przestrzeni, gdzie możesz zbudować dom i odnaleźć ciszę, której brakuje w codziennym.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł347 m² 170,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka rod na ogródku działkowym im. 1-go Maja na Miedzyniu. Działka o powierzchni 347m2, położona w spokojnej, zielonej okolicy przy ul. Noteckiej w Bydgoszczy. Niewątpliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Trzcielin,wielkopolskie

24 250 000 zł121 250 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa pod przemysł , trzcielin, dopiewo obiekty produkcyjne, składy magazyny Nieruchomość gruntowa o powierzchni 12,125 ha. położona w miejscowości Trzcielin gminie Dopiewo.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł7 820 m² 67,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki usługowej o powierzchni 7820m2 w centrum Jastrzębia-Zdroju przy ul. Wrocławskiej. Dojazd bezpośrednio z ul. Wrocławska, wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

512 000 zł3 200 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki inwestycyjna w atrakcyjnej lokalizacji Na sprzedaż działka dla inwestora o powierzchni 3200 m2 położona w miejscowości Jaroszów w gminie Strzegom, powiecie Świdnickim.

Szczegóły ogłoszenia

183 680 zł1 148 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W cichej spokojnej okolicy - koty, przy lasie! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1148 m2 w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł300 m² 12,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| bez prowizji-na granicy Łodzi i Zgierza do wynajęcia: duży solidnie utwardzony teren przemysłowy ok. 300m 2 - z pomieszczeniami biurowymi ok. 40 m 2 z dostępem do pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł9 453 m² 10,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kompleks działek leśno - rekreacyjnych ***oferta na wyłączność*** Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 9453 m 2 (niemal 95 arów) , zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł900 m² 1 388,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Powsinie, w kolejnej linii zabudowy od ulicy. Wydano dla niej warunki zabudowy. Zgodnie z wz na działce może powstać dom wolnostojący jednorodzinny, może być.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

179 000 zł800 m² 223,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Ogłoszenie o sprzedaży kompleksu działek w Gryfinie Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży kompleksu działek budowlanych o powierzchni od 800 m do 1400.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 400 m² 107,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka położona na terenie miejscowości Hucisko. Ma około 14 arów powierzchni i tworzy wielobok o wymiarach   metrów. Jest lekko nachylona w kierunku południowym,.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł704 m² 994,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż piękna, widokowa działka budowlana - Skotniki, ul. Karcza | 7,04 ar + udział w drodze | Pozwolenie na budowę | Media | Ostatnia linia zabudowy Przedstawiamy wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł3 586 m² 255,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka w Milanówku do sprzedania o pow. 3586 m2. Działka ma kształt trapezu o wymiarach 31x150 i 23x181. Teren jest częściowo porośnięty drzewami. Obszar na którym jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 740 zł6 393 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

| nieruchomość rolna położona w granicach Kampinoskiego Parku Narodowego, we wsi Kępiaste, w gm. Leszno. Wieś ta to jeden z najurokliwszych zakątków gminy Leszno. Przez długie lata.

Szczegóły ogłoszenia

232 500 zł15 500 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność przedstawić działkę rolną 1,5 ha w obrębie Brzoza w gminie Nowa Wieś Wielka. Działka leży przy lesie oraz rzece Noteć. Niedaleko usytuowane jest jezioro Jezuickie.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł1 500 m² 85,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Łagoszów Mały, działka budowlana, 15 ar, sprzedam, 128 000 zł. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Łagoszów Mały w gminie Jerzmanowa. W mpzp oznaczona jako.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł19 600 m² 28,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 19,600 m2 położona w Biesiekierzu, usytuowana z bezpośrednim dostępem do głównej drogi krajowej 6. Nieruchomość jest obszarem samodzielnym, wydzielonym w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł11 200 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

-rezerwacja- kompleks dwóch przylegających do siebie działek, 1.12 ha Lokalizacja : Brzeźnica, Wola Radłowska Tylko w Nieruchomości Beata Mądel Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny kompleks dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna

Małe Olecko,warmińsko-mazurskie

179 000 zł1 651 m² 108,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Małe Olecko, gmina Wieliczki - Mazury Garbate; na sprzedaż budowlana działka rekreacyjna o powierzchni 1651 m2 wrazz udziałem w działce z linią brzegową jeziora Olecko Małe. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

4 092 000 zł19 054 m² 214,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość Na sprzedaż działki budowlane o łącznej powierzchni 1.9ha przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oznaczenie w planie 9MN Dopuszczona możliwość realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

391 000 zł3 400 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***skrybicze*** działki O powierzchni od 3400 do 4300 M2 *** Przedstawiamy Państwu działki rolne o powierzchni od 3400 m2 do 4300 m2 znajdujące się w miejscowości Skrybicze.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł800 m² 525 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż | działki budowlane 3 x 8 ar | ul. Krańcowa, widok na Jezioro Ślesińskie Phinance Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży trzech działek budowlanych, każda o powierzchni 8 ar.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wymarzona działka budowlana położona wśród lasów, co zapewnia spokój i bliskość natury. To idealne miejsce do budowy swojego wymarzonego domu, gdzie można cieszyć się pięknymi widokami.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł20 419 m² 9,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka o powierzchni ok. 2 ha położona w malowniczej scenerii bieszczadzkich lasów, w sąsiedztwie Parku Krajobrazowego gór Słonnych, u podnóża góry kamienna.

Szczegóły ogłoszenia

1 305 000 zł8 700 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atuty: - dostępne media przy działce (prąd, woda, kanalizacja), - tylko 20 km od centrum Gdańska, - zaledwie 9 km do Pruszcza Gdańskiego, - bliskie sąsiedztwo torów kolejowych, co daje świetne.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł35 524 m² 14,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy na prezentacje działki w Wasilkowie o powierzchni 35524m2 Duża powierzchnia nieruchomości gruntowej idealnie nadaje się na staw Dojazd do działki drogą asfaltową->500metrów polną.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł4 011 m² 27,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna 40 - arowa działka budowlana w otoczeniu przyrody! Lipowiec, gm. Tereszpol Położenie i okolica: nieruchomość położona w spokojnej miejscowości na Roztoczu, w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł2 269 m² 61,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz miejsca pełnego spokoju, zieleni i zapierających dech w piersiach widoków? Ta działka w Komarnie może być dokładnie tym, czego potrzebujesz! Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Pyskowice,śląskie

486 850 zł1 391 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana 1391m2 na osiedlu domków jednorodzinnych w pobliżu Jezior! Mam przyjemność zaprezentować Państwu dużą, kształtną działkę budowlaną na sprzedaż! *cena podana.

Szczegóły ogłoszenia

519 500 zł1 673 m² 310,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cicha, pięknie położona działka budowlana o powierzchni 1673 m2 w Żelechowie, gmina Żabia Wola. Dojazd do działki droga utwardzoną. Prąd w drodze przy działce. Woda.

Szczegóły ogłoszenia

111 540 zł2 028 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka nr. 11/26 o powierzchni 2028 m2 ,znajdująca się w kompleksie działek gruntu , położona w powiecie szczecineckim ,we wsi Stepień , gmina Biały Bór. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

84 890 zł653 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy 5 działek budowlanych położonych w malowniczej i spokojnej okolicy - Wymysłowo, gmina Gniezno. To doskonałe miejsce dla osób poszukujących ciszy i bliskości natury,.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł6 400 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Korczyna ul. Spacerowa! Oferujemy na sprzedaż działkę rolno- budowlaną o powierzchni 0,64 ha w kształcie prostokąta. Działka usytuowana bezpośrednio przy drodze utwardzonej gminnej. Przód.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 305 m² 180,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękna działka budowlana o powierzchni 13 arów położona jest w unikatowym miejscu w Międzybrodziu Bialskim w rejonie Nowego Świata. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

145 920 zł1 536 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Prezentujemy ustawny grunt o powierzchni 1536 m , zlokalizowany w spokojnej części Polanki Wielkiej ul. Pasternik. To oferta łącząca.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij