dowolna

Działki

63 895 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 895 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Gałów

Gałów,dolnośląskie

399 999 zł1 336 m² 299,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gdzie powstanie Twój nowy dom ? Na wsi ? w mieście ? tuż pod miastem ? Zapraszamy do Gałowa - tuż przy zachodniej granicy Wrocławia gdzie marzenia o własnym domu łączą się z pięknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Cewlino,zachodniopomorskie

135 000 zł1 010 m² 133,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Oferujemy działkę o powierzchni 1010 m2, zlokalizowaną w urokliwej miejscowości Cewlino. Działka posiada decyzję o warunkach zabudowy, co czyni ją idealnym miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Sieciechowice

Sieciechowice,małopolskie

170 000 zł1 500 m² 113 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 15 ar , mieszczącą się w Sieciechowicach , gm. Iwanowice. Działka o regularnym kształcie prostokąta szerokości 23m , długości 63m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gutowo

Gutowo,kujawsko-pomorskie

175 000 zł2 500 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni ok 2500 m2, położonej w Gutowie (gm. Zławieś Wielka). Nieruchomość usytuowana w spokojnej okolicy, ok. 2 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Kanie,mazowieckie

690 000 zł1 000 m² 690 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w miejscowości Kanie o pow. 1000m2 i wymiarach 33mx30m. Położenie działki w cichej i spokojnej okolicy, nieopodal las Dostępne media: woda, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kolorowa

Mierzyn,zachodniopomorskie

480 000 zł864 m² 555,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mierzyn top lokalizacja działka budowlana o powierzchni 864m2 mierzyn zlokalizowana obok ul.Kolorowej, obok szkoły oraz nowego przedszkola.Działka w prostokąta o wymiarach około 33mx26m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Królewiecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

249 000 zł1 003 m² 248 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz swojego miejsca na ziemi? Marzysz o cichym, spokojnym zakątku a jednocześnie w obrębie miasta? Mało tego, kameralne osiedle, brak możliwości dodatkowych sąsiadów a na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

9 750 zł1 950 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: wrocław - Fabryczna - Stadion Plac o powierzchni 4500 m2 możliwością podziału. Przeznaczenie: - baza transportowa, nauka jazdy - baza naprawcza, - baza magazynowa, - składy. Utwardzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Głodowa

Głodowa,zachodniopomorskie

379 000 zł124 300 m² 3,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość rolna niezabudowana o pow. 12,43 ha położona w miejscowości Głodowa k. Bobolic. Malownicze tereny rekreacyjno - wypoczynkowe w sąsiedztwie terenów leśnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kłokoczycka

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł1 061 m² 564,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta Sprzedaży Działki Budowlanej Lokalizacja: ul. Kłokoczycka, wrocław Powierzchnia: 1061m2 Opis oferty: - oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 10 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Mały Komorsk

Mały Komorsk,kujawsko-pomorskie

30 000 zł2 900 m² 10,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działki rolne w malowniczej okolicy Warlubie Na sprzedaż oferuję trzy działki rolne o łącznej powierzchni 9900 m2, położone w malowniczej okolicy Warlubie, gmina Świecie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Anielin

Anielin,łódzkie

22 800 zł5 700 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki leśnej która znajduje się w Anielinie. Powierzchnia 6100 m2 Cena -18 300 zł 3 zł/m Numer działki 537 Działka jest całkowicie zalesiona i w ewidencji gruntów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Słoneczna

Gościcino,pomorskie

1 550 000 zł7 830 m² 198 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta Sprzedaży Działki Gruntu w Gościcinie > Idealna dla dewelopera < lokalizacja: jedyna działka w tej okolicy, blisko Trasy Kaszubskiej Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Puławy

Puławy,lubelskie

287 000 zł5 544 m² 51,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Ogłoszenie sprzedaży działki budowlanej w Puławach - doskonała okazja dla inwestorów! Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przepięknej działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bazyliowa

Drużyna,wielkopolskie

206 000 zł915 m² 225,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki w Drużynie Poznańskiej, gm. Mosina. Działka o powierzchni 915m2 posiada duży atut - w całości objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Chinów

Chinów,mazowieckie

159 000 zł2 194 m² 72,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki zlokalizowanej w miejscowości Chinów w gminie Kozienice o powierzchni 2194 m2. Działka prostokątna o wymiarach 25 x 85 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Rogów Sobócki

Rogów Sobócki,dolnośląskie

269 000 zł1 600 m² 168,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

1. Lokalizacja i dostępność: działka budowlana znajduje się w Rogowie Sobóckim. Posiada możliwość budowy aż 4 budynków. Dojazd do działki jest zapewniony drogą asfaltową. Z granic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 100 000 zł18 104 m² 60,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

383/2 - 3019m   m   m   m   m   m2 Na sprzedaż 6 działek wszystkie o powierzchni ok 3000 m2 w kształcie prostokąta, płaska na Wyspie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Bolesława Chrobrego

Wolin,zachodniopomorskie

255 000 zł980 m² 260,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż urokliwą działkę budowlaną o powierzchni 980 m2, położoną w spokojnym miasteczku Wolin. Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Kiełpin

Kiełpin,lubuskie

35 852 715 zł377 397 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Odkryj wyjątkową okazję inwestycyjną na zachodzie Polski teren o powierzchni 37 ha, idealny dla przedsiębiorstw poszukujących przestrzeni produkcyjnej, magazynowej oraz logistycznej, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 080 000 zł1 045 m² 1 033 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa działka położona w Milanówku z gotowym projektem domu, z wszelkimi pozwoleniami pozwoleniami również konserwatora zabytków, na działce piękna duża sosna wkomponowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Tęczowa

Czarna Łąka,zachodniopomorskie

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka pod budowę Czarna Łąka blisko Szczecina. Działka o pow. 1500 m2 położona w Czarnej Łące przy ulicy Tęczowej .Dla działki była wydana decyzja o warunkach zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

155 000 zł1 510 m² 102,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro makler nieruchomości poleca pastwu działkę budowlaną W murowańcu Do sprzedania działka w Murowańcu o powierzchni 1498m.Dziłka posiada przyłącze wody, prądu i gazu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Milanówek,mazowieckie

557 000 zł1 050 m² 530,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka o powierzchni 1000m2 zlokalizowana w Milanówku. Kształt prostokąta o wymiarach 31,8 x 33,02, dojazd drogą gminną utwardzoną, media - prąd i wodociąg w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

83 000 zł714 m² 116,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży 3 działek budowalnych w Wodzisławiu Śląskim - dzielnica Turzyczka. Uwaga - została już tylko jedna działka! Szukasz działki kompaktowej? a może chcesz mieć dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Bielawy

Konarskie,wielkopolskie

165 000 zł701 m² 235,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Konarskie, gm. Kórnik. Działka sąsiaduje z pięknym sadem owocowym w spokojnej okolicy i bliskości lasów. 12 min od Kórnika i 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Sikorzyno

Sikorzyno,pomorskie

134 400 zł960 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przepięknie położone działki w miejscowości Sikorzyno, w powiecie kartuskim w odległości 60 km od Gdańska, w bliskiej odległości od Kościerzyny i Gołubia. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Głodowa

Głodowa,zachodniopomorskie

990 000 zł245 227 m² 4,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Geoportal: na sprzedaż nieruchomość rolna niezabudowana o pow. 24,52 ha położona w miejscowości Głodowa k. Bobolic. Malownicze tereny rekreacyjno - wypoczynkowe w dolinie rzeki Chociel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Żurawinowa

Nekla,kujawsko-pomorskie

250 000 zł1 678 m² 148,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż: atrakcyjnie usytuowaną działkę 1678m2 w miejscowości: nekla, ulica: żurawinowa W najbliższym sąsiedztwie działki nowe domy jednorodzinne. Ładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Świętobora

Chwaszczyno,pomorskie

500 000 zł1 440 m² 347,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Chwaszczyno - Działka z widokiem na las. Działka w miejscowości Chwaszczyno ( woj. pomorskie) to idealne połączenie funkcjonalności, komfortu i pięknej lokalizacji. Idealny kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Nieborowice

Nieborowice,śląskie

380 000 zł1 014 m² 374,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu piękną działkę budowlaną, położoną w malowniczej scenerii Nieborowic, w niedalekim sąsiedztwie lasu. Okolica, zielona, spokojna, zabudowa jednorodzinna ( nie zbyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kwiatowa

Uraz,dolnośląskie

220 000 zł1 004 m² 219,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka pod zabudową mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą (mn) lokalizacja: nieruchomość położona jest w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Nauczycielska

Jadów,mazowieckie

320 000 zł3 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną 3200 m2 położoną w centrum Jadowa (58 km do Warszawy). Blisko (4,5 km) do znanej letniskowej miejscowości Urle, lasu, plaży i rzeki Liwiec. W pobliżu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stary Gaj

Stary Gaj,lubelskie

90 000 zł2 146 m² 41,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu atrakcyjna działkę budowlaną, usytuowaną w cichej i malowniczo położonej miejscowości Stary Gaj, w gminie Wojciechów. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Granica

Granica,mazowieckie

750 000 zł1 467 m² 511 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana z możliwością budowy domu jednorodzinnego lub dwulokalowego. Wielkość działki umożliwia budowę domu o powierzchni ponad 500m2 lub mniejszej, przy zachowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Wytyczno

Wytyczno,lubelskie

195 000 zł200 m² 975 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ciekawa oferta dostępna tylko w biurze Royal Nieruchomości! Na sprzedaż oferujemy kompleks 3 domków letniskowych na 40-sto arowej działce z własnym oczkiem wodnym i wieloma innymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Supraśl

Supraśl,podlaskie

369 000 zł2 135 m² 172,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

*** działka W sercu puszczy knyszyńskiej *** *** supraśl - wieś jałówka*** *** idealna na siedlisko *** Polecam do sprzedaży grunt rolny położony w urokliwej lokalizacji blisko uzdrowiska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową, ul. Słoneczna

Nysa,opolskie

8 999 000 zł20 547 m² 438 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przy jeziorze nyskim, znajdująca się w miejscowości Głębinów. Opiekun Oferty lokalizacja miejscowość Głębinów - 4 km od Nysy Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Pohulanka

Stare Babice,mazowieckie

6 200 000 zł6 200 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej, położonej przy ulicy Pohulanka w Starych Babicach. Działka ewidencyjna nr 196/7 z obrębu 0001. Opis działki: opisywana działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Małołęcka

Nieporęt,mazowieckie

320 000 zł1 000 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieporęt, przy skrzyżowaniu ul. Małołęckiej z ul. Żurawią Działka budowlana 1000 m2 + udział we własności drogi dojazdowej o szerokości 8 m charakterystyka I przeznaczenie: >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Łąkowa

Ustarbowo,pomorskie

220 000 zł2 398 m² 91,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka 107/3 Jedna z dwóch działek budowlanych w Ustarbowie, powierzchnia oferowanej to 2 398 metry - idealna do zabudowy jednorodzinnej oraz adaptacji pod wszelkiego rodzaju urozmaicenia dla.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij