dowolna

Działki

63 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 997 ogłoszeń

350 000 zł700 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 700 m2 (7a) położona w spokojnej, zielonej okolicy Suchego Boru. Działka zlokalizowana jest na kameralnym osiedlu domków jednorodzinnych - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wolin

Wolin,zachodniopomorskie

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu unikalną ofertę działek o powierzchni od 1000 do 4155m2 w urokliwej miejscowości Zagórze, położonej nad malowniczym Zalewem Szczecińskim. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna

Winiec,warmińsko-mazurskie

380 000 zł1 731 m² 219,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż kompleks dwóch działek o łącznej powierzchni 1731 m2 ( działka 93/26 powierzchnia 843 m2, oraz 93/27 o powierzchni 888 ), wraz z działkami sprzedaży podlegają także.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł28 000 m² 67,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Teren inwestycyjny 2,72 ha | przy dk94 | michów | gmina chojnów Bezpośredni dostęp do dk94 | Dogodna ekspozycja przy trasie Legnica-Zgorzelec | mpzp - tereny usługowo-produkcyjne (pu) | Płaski teren,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 000 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Wyjątkowa oferta! Na sprzedaż duża działka w świetnej cenie z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł2 900 m² 113,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** wyjątkowa, długa działka Z ogromnym potencjałem *** Oferujemy na sprzedaż nietypową ale niezwykle atrakcyjną cenowo działkę, idealną pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą,.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł17 400 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość leśna składająca się z 2 działek, o łącznej powierzchni 1,74 ha. Nieruchomość znajduje się na obrzeżach miejscowości Miechów gmina Kazanów powiat zwoleński. Sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 190 m² 109,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1190mkw w południowo-wschodniej części miasta Opole Lubelskie. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł6 369 m² 218,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Inwestorze! Szukasz działki pod swój biznes? Interesują Cię grunty z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego? Mamy coś, co przykuwa uwagę! Działka inwestycyjna o pow. 6340 m2.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 099 m² 209,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

***działka 1099 M2*** atrakcyjne miejsce*** henrykowo*** Zapraszamy na prezentację działki położonej w Henrykowie gmina Supraśl. Nieruchomość położona na nowopowstającym osiedlu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł4 277 m² 133,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Roczyny - do sprzedania duża działka w całości budowlana z rozpoczętą budową domu mieszkalnego.Działka o powierzchni 42.77 ara. Na działce woda miejska, kanalizacja miejska, linia.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł805 m² 118,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działki od 801 m2 do 835 m2 z dostępem do mediów w miejscowości Ołużna, niedaleko Kołobrzegu oraz bliskiej odległości do Gościna oraz Charzyna. O nieruchomości - Wielkość.

Szczegóły ogłoszenia

2 820 000 zł37 600 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren zlokalizowany jest na obrzeżach południowych Piaseczna, w bezpośrednim sąsiedztwie dużego osiedla domów jednorodzinnych. Media pełne miejskie w odległości ok. 100 m od tegoż.

Szczegóły ogłoszenia

1 960 000 zł5 653 m² 346,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura Estaton przedstawiamy działkę położoną w Rzeszowie na osiedlu Budziwój o powierzchni 56,5 ara Opis: powierzchnia: 56,5 ar Kształt działki: prostokąt Dojazd: droga powiatowa.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 800 m² 88,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny. Dojazd drogą asfaltową, media w granicy działki. Nieruchomość ta znajduje się w Sobieniach Biskupich. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

140 700 zł938 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka na sprzedaż- wydana decyzja O warunkach zabudowy kotuń, gm. Szydłowo Na sprzedaż działka o powierzchni 938 m 2 zlokalizowana w bardzo spokojnej części Kotunia. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 306 m² 137 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 13,06 ara zlokalizowaną w malowniczych Sosnowicach. Dojazd do działki drogą publiczną asfaltową a ostatni odcinek drogą utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł19 800 m² 21,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bogato przyrodniczo grunt rolny oraz częściowo pod zabudowę - wieś łupki/ gmina wleń/ powiat lwówecki Na sprzedaż grunt pod zabudowę mieszaną oraz grunt rolny o pow. całkowitej 1,98 ha.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł868 m² 138,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chciałbym zaoferować na sprzedaż piękną działkę budowlana o powierzchni 868m2 w miejscowości Zawoja, w powiecie suskim, województwie małopolskim. Istnieje możliwość powiększenia.

Szczegóły ogłoszenia

146 860 zł1 049 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane położone przy ul. Legionów Polskich w Słupsku! Dzielnica Mieszkaniowa Zachód należy do najszybciej rozwijających się w mieście oraz stanowiąca.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 1000 m - Niewodnica Kościelna, ul. Łąkowa Szukasz działki pod budowę domu, która łączy w sobie spokój podmiejskiej lokalizacji z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł16 300 m² 245,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Linia brzegowa jeziora raduńskiego dolnego O długości około 117 metrów lokalizacja: wyjątkowa działka w Łączyńskiej Hucie, gmina Chmielno, położona nad malowniczym Jeziorem Raduńskim.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł1 113 m² 669,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy ofertę sprzedaży w pełni uzbrojonej działki budowlanej położonej w Bezrzeczu, gmina Dobra. Nieruchomość o powierzchni 1113m2 objęta jest aktualnym planem miejscowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Gwda Wielka,zachodniopomorskie

1 648 000 zł412 000 m² 3,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz dużej, dobrze położonej działki z potencjałem? Ta oferta może być dla Ciebie. Na sprzedaż grunt rolny o powierzchni ponad 41 ha, położony w spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł2 300 m² 36,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki w miejscowości Grodzisk gmina Mrozy przy ul Mazowieckiej o powierzchni: 1) 737m2 po 100zł/m2 = 73700,00zł (działka nr 4/3) 2) 1563m2 po 7zł/m2 = 11300,00 zł(działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł750 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 750 m2, położona w cichej i spokojnej części miejscowości Świerklany. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł2 000 m² 249,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Sieborowice, w gminie Michałowice, tuż przy granicy Krakowa. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

193 000 zł3 219 m² 59,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3219 m2 w Śmiłowie pod Kaliszem. Działka o regularnym kształcie z możliwością podzielenia na trzy mniejsze ( decyzja o podziale.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł4 760 m² 41,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana pod Strykowem Twoje miejsce na dom z ogrodem! Nowostawy Dolne nr.24. Szukasz przestrzeni, gdzie możesz zbudować dom i odnaleźć ciszę, której brakuje w codziennym.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł347 m² 170,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka rod na ogródku działkowym im. 1-go Maja na Miedzyniu. Działka o powierzchni 347m2, położona w spokojnej, zielonej okolicy przy ul. Noteckiej w Bydgoszczy. Niewątpliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Trzcielin,wielkopolskie

24 250 000 zł121 250 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa pod przemysł , trzcielin, dopiewo obiekty produkcyjne, składy magazyny Nieruchomość gruntowa o powierzchni 12,125 ha. położona w miejscowości Trzcielin gminie Dopiewo.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł7 820 m² 67,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki usługowej o powierzchni 7820m2 w centrum Jastrzębia-Zdroju przy ul. Wrocławskiej. Dojazd bezpośrednio z ul. Wrocławska, wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

512 000 zł3 200 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki inwestycyjna w atrakcyjnej lokalizacji Na sprzedaż działka dla inwestora o powierzchni 3200 m2 położona w miejscowości Jaroszów w gminie Strzegom, powiecie Świdnickim.

Szczegóły ogłoszenia

183 680 zł1 148 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W cichej spokojnej okolicy - koty, przy lasie! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1148 m2 w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł300 m² 12,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| bez prowizji-na granicy Łodzi i Zgierza do wynajęcia: duży solidnie utwardzony teren przemysłowy ok. 300m 2 - z pomieszczeniami biurowymi ok. 40 m 2 z dostępem do pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł9 453 m² 10,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kompleks działek leśno - rekreacyjnych ***oferta na wyłączność*** Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 9453 m 2 (niemal 95 arów) , zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł900 m² 1 388,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Powsinie, w kolejnej linii zabudowy od ulicy. Wydano dla niej warunki zabudowy. Zgodnie z wz na działce może powstać dom wolnostojący jednorodzinny, może być.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

179 000 zł800 m² 223,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Ogłoszenie o sprzedaży kompleksu działek w Gryfinie Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży kompleksu działek budowlanych o powierzchni od 800 m do 1400.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 400 m² 107,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka położona na terenie miejscowości Hucisko. Ma około 14 arów powierzchni i tworzy wielobok o wymiarach   metrów. Jest lekko nachylona w kierunku południowym,.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł704 m² 994,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż piękna, widokowa działka budowlana - Skotniki, ul. Karcza | 7,04 ar + udział w drodze | Pozwolenie na budowę | Media | Ostatnia linia zabudowy Przedstawiamy wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł3 586 m² 255,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka w Milanówku do sprzedania o pow. 3586 m2. Działka ma kształt trapezu o wymiarach 31x150 i 23x181. Teren jest częściowo porośnięty drzewami. Obszar na którym jest.