dowolna

Działki

64 021 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 021 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Lubnowo

Lubnowo,warmińsko-mazurskie

39 900 zł1 182 m² 33,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie poranki przy szumie rzeki, popołudnia w cieniu drzew i wieczory w ciszy, z dala od zgiełku miasta. Ta wyjątkowa działka w malowniczej miejscowości Lubnowo, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Sosny

Sosny,lubuskie

159 000 zł710 m² 223,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka rekreacyjna o pow. 710 m2 mieszcząc się na terenie Ośrodka wypoczynkowego Sosny, zaledwie 4 km od Witnicy. Na terenie posesji znajduje się drewniany domek o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Nowy Wiec

Nowy Wiec,pomorskie

125 000 zł6 448 m² 19,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Właściciel oferty: roman Rajski tel.   Film przedstawiający teren działek przed podziałem (działka 201 na filmie): Atuty: - uzyskane Warunki Zabudowy dla działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Połaniecka

Częstochowa,śląskie

549 000 zł3 020 m² 181,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w bardzo dobrej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie Drogi Krajowej nr.1 i autostrady A1 (600m) Teren leży "praktycznie na skrzyżowaniu" A1, DK1 i DK91.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Rafałówka

Rafałówka,podlaskie

299 000 zł5 157 m² 57,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 5157 m w miejscowości Rafałówka w gm. Zabłudów. Nieruchomość jest zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz trzema budynkami gospodarczymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sierakowo

Sierakowo,wielkopolskie

188 600 zł820 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Rawicz, sierakowo, poligon, sprzedaż. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 820 m2 zlokalizowana w Sierakowie koło Rawicza. Działka objęta jest Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stanowice

Stanowice,śląskie

190 000 zł1 116 m² 170,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa niższa cena z 220 tys zł na 190 tys zł! działka budowlana w stanowicach Z projektem budowlanym! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położonej na terenie gminy Czerwionka-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Gałów,dolnośląskie

299 000 zł1 000 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Obniżka ceny! Gałów, malownicza wieś położona w województwie dolnośląskim, skrywa w swoich granicach prawdziwą perełkę - działkę o powierzchni 1000 m , otuloną ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Pępowo

Pępowo,pomorskie

389 000 zł1 200 m² 324,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Szukasz swojego miejsca na Ziemi, warto zapoznać się z tym miejscem być może to jest ostatnia propozycja jaką rozpatrujesz: - na sprzedaż działka o pow. 1200 m2 z bezpośrednim widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Oświęcimska

Zabrze,śląskie

1 414 700 zł3 290 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

3290m2 Pozwolenie na budowę 7 budynków Projekt Działka idealna dla inwestora o powierzchni 3290m2 znajduje się w Zabrzu dzielnicy Makoszowy przy ul. Oświęcimskiej. Cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Czosnówka,lubelskie

123 000 zł917 m² 134,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Spokój natury i szybki dojazd do miasta idealna działka pod dom jednorodzinny! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 917 m , położona w urokliwej i spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Osowiec

Osowiec,mazowieckie

475 000 zł2 120 m² 224 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży piękną działkę o pow.2120m2 położoną w Osowcu. Działka objęta mpzp przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące lub budynek jednorodzinny dwulokalowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Nidek

Nidek,małopolskie

195 000 zł1 620 m² 120,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1620 m | Nidek, gm. Wieprz | Widok na Beskidy Szukasz idealnego miejsca na budowę domu w cichej, malowniczej okolicy? Ta działka oferuje spokój, piękne widoki i świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Chudowola

Chudowola,mazowieckie

118 400 zł800 m² 148 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż kilka działek budowlanych o powierzchni 800 m każda z możliwością ich dowolnego łączenia. Każda działka posiada oddzielną księgę wieczystą. Teren objęty Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wiśniewo

Wiśniewo,mazowieckie

76 860 zł854 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Pierwsze 5 działek w cenie minus 10.000 zł od działki. Promocja cenowa na początek sprzedaży osiedla działek. Normalna cena to 100 zł / 1m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Piotrkówek

Piotrkówek,lubelskie

113 000 zł7 642 m² 14,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki budowlanej, idealnej dla osób szukających dużego i opłacalnego gruntu! Działka znajduje się w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Dzierznica,wielkopolskie

99 000 zł1 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki budowlane od 944 m/2 do 1518 m/2 - Dzierżnica Dzień dobry, mam do zaoferowania 5 działek budowlanych (na zdjęciu zaznaczone kolorem czerwonym) o wymiarach: - 80/43 - 1044 m   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Milicz

Milicz,dolnośląskie

2 700 000 zł17 700 m² 152,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam przepiękną posiadłość leśną, zabudowaną domem mieszkalnym, całość o powierzchni 1,77ha w okolicach Milicza. Na teren składają się: łąka, las, ciek wodny z zaczątkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łacha

Łacha,mazowieckie

206 000 zł1 068 m² 192,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka w pięknej okolicy. Letniskowa wieś Łacha. Położona w sielankowej okolicy Zalewu Zegrzyńskiego i rzeki Narew. 3 min. do Serocka. W cichym i spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Oławska

Namysłów,opolskie

2 700 000 zł8 448 m² 319,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość, działka, budynki, namysłów, oławska Cena 2 700 000 zł Działka inwestycyjna Powierzchnia 8448m2 Duża, atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 0,8448 ha, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Bartoszówka,mazowieckie

229 000 zł1 610 m² 142,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przepiękna działka budowlana w Bartoszówce, otoczona malowniczymi mazowieckimi łąkami i lasami! Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Węgrzynowicka

Kraków,małopolskie

249 000 zł1 521 m² 163,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

15 arowa działka pod Twój dom w Krakowie Węgrzynowicach. Płaska działka znajduje się w administracyjnych granicach Krakowa - Kraków Węgrzynowice. Działka zgodnie z mpzp ma status.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zabłudów

Zabłudów,podlaskie

420 000 zł2 950 m² 142,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana : - Lokalizacja Zabłudów tylko 19 km od Białegostoku - powierzchnia 2950m2 - dwa wjazdy - wymiary : dł.114 m/ 27m. - media w drodze dojazdowej :internet ,prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Mirowska

Częstochowa,śląskie

790 000 zł6 014 m² 131,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Częstochowa, działka budowlano - usługowa na sprzedaż. Super lokalizacja! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlano - usługową o powierzchni 6014 m2, szer. działki 28 m, dł. 212 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rokicina

Rokicina,mazowieckie

80 000 zł4 477 m² 17,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przeurocza działka z warunkami zabudowy pod zabudowę domu jednorodzinnego. Przepiękne widoki z luźną zabudową sąsiedzką. Działka położona w gminie Młodzieszyn, wieś Rokicina to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wierzbowa

Glincz,pomorskie

200 000 zł1 001 m² 199,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dwie działki w kameralnej części miejscowości Glincz - Wyłącznie u Nas! Marzenie o białym domku z małym ogródkiem może stać się Twoją rzeczywistością! Działki objęte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Raków

Raków,dolnośląskie

205 000 zł45 400 m² 4,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna, cały czas uprawiana, kl.IVa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa ogrodzona Miąse

Miąse,mazowieckie

159 000 zł1 700 m² 93,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja okolice Grabów Łysobyki Cena 159 000zł Powierzchnia 1700m pierwsza od asfaltu Wymiary 20x85m kształt prostokąt Media prąd woda prąd Linia zabudowy pierwsza od asfaltu w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kominy

Kominy,kujawsko-pomorskie

210 000 zł3 322 m² 63,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Miejscowość Kominy pod Brodnicą charakteryzuje się dużym zalesieniem oraz rozwijającą się infrastrukturą drogową. Działka uzbrojona w wodę i prąd. W pobliżu znajdują się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Częstochowska

Blachownia,śląskie

165 000 zł1 917 m² 86,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Blachownia, działka budowlana na sprzedaż. Oferta tylko w Biurze Nieruchomości wgn Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1917 m2 w Blachowni. Działka posiada wjazd od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zielona

Kochanowo,pomorskie

299 000 zł1 380 m² 216,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 1380 m2. Kębłowo położone jest koło Wejherowa. Działka znajduje się około 30 km zarówno od Trójmiasta jak i od otwartego morza. działka nr 313/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łężyce

Łężyce,pomorskie

275 000 zł1 486 m² 185,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 1486 m2. Teren działki jest płaski z niewielkim spadkiem w kierunku pn - zach. Teren niezabudowany. W najbliższej okolicy zabudowa domami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Starościńska

Łódź,łódzkie

320 000 zł402 m² 796 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej, dobrze skomunikowanej części Łodzi, a zarazem chcesz zaoszczędzić około 2. lat życia na załatwianie formalności, to dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Zasań

Zasań,małopolskie

630 000 zł9 800 m² 64,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż w całości działka 98a w miejscowości Zasań, 15km od Myślenic. Dziełka znajduje się w cichym miejscu przy lesie z widokiem na okolice(kamiennik). 42a budowlanego, 47a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zła Wieś

Zła Wieś,pomorskie

149 500 zł1 444 m² 103,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękna okolica, z dobrym i szybkim dojazdem do Obwodnicy Trójmiasta. Z działki roztacza się widok między innymi na część panoramy Gdańska. W okolicy i na sąsiednich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Henryków-Urocze

Henryków-Urocze,mazowieckie

380 000 zł1 153 m² 329,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1153 m2 w miejscowości Henryków Urocze. Odległość od Ursynowa ok. 20 km do Piaseczna niecałe 10 km. Tereny blisko lasów Chojnowskich. Działka zaznaczona na mapce załączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dąbrowa

Dąbrowa,opolskie

125 000 zł2 700 m² 46,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana znajdująca się we wsi Lipowa, gm. Dąbrowa. Działka w kształcie prostokąta, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Działka przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bartnicza

Imielin,śląskie

230 000 zł1 156 m² 198,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferuję Państwu na sprzedaż działkę pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 11,5 ar. Wymiary działki to ok 38x31 m2. Działka znajduję się w okolicach ulicy Bartniczej w Imielinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Stare Załucze

Stare Załucze,lubelskie

549 000 zł46 900 m² 11,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem. Dom mieszkalny wraz zabudowaniami gospodarczym (spichlerz) położony na działce o powierzchni 46800 m2 położone we wsi Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

95 000 zł312 m² 304,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości poleca : Bardzo atrakcyjną działkę rekreacyjną( rod) usytuowaną w Bydgoszczy, na obrzeżach miasta. Teren o powierzchni 312m2 , ogrodzony i zagospodarowany. Piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ząbkowice Śląskie

Ząbkowice Śląskie,dolnośląskie

94 900 zł629 m² 150,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy kompleks działek budowlanych w sercu Kotliny Kłodzkiej - 5 min od Kłodzka i 10 min od Polanicy-Zdroju, z prywatnym terenem rekreacyjnym. Panorama 360 : /starywielislaw Marzysz.