dowolna

Działki

64 045 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 045 ogłoszeń

440 000 zł6 906 m² 63,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 6906 m2, położona przy ul. Starogrodzkiej w Drawsku Pomorskim - w strategicznej lokalizacji na wylocie z miasta. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

59 900 zł1 165 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks atrakcyjnych działek budowlanych, część z nich z mediami w drodze - Dąbrowa Nowogardzka, prezentowana nr 79/10 - 1165 m2, 59 900 zł (dostęp do drogi) informacje podstawowe:.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł900 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka z widokiem na jezioro - Borzestowo gmina Chmielno.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 558 m² 115,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

-działka-las-mpzp-imielno- serdecznie zapraszamy do zakupu malowniczej działki położonej w spokojnej miejscowości Imielno, gmina Łubowo. Nieruchomość wyróżnia się wyjątkowym położeniem -z.

Szczegóły ogłoszenia

1 037 500 zł32 500 m² 31,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Duża działka rolna nr 113 o powierzchni 32 500 m2 (3,25 ha) w otulinie lasu w Obrębie : Chrzanowo, gmina: łęczyce W sąsiedztwie łąki i lasy, które gwarantują ciszę, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 023 m² 215,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka budowlana o pow. 10,23 ar w Czernichowie k/krakowa. Nieruchomość położona przy drodze gminnej, asfaltowej, częściowo ogrodzonej. W sąsiedztwie domki jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł328 m² 884,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zalesie 3,28 ara - działka budowlana pod szeregówkę - skrajna Położona w doskonałej lokalizacji u zbiegu ulic Lwowskiej i Zwierzyckiego. Pełne media tuż przy działce. Cena działki to.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 468 m² 64,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są działki w miejscowości Pęzino: - 47/3 o powierzchni 2638 m2 w cenie 95 000 zł (cena za działkę nr 47/3 liczona jest tylko za część budowlaną działki tj. 1444.

Szczegóły ogłoszenia

4 590 zł4 500 m² 1,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia polecam działkę.

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł1 745 m² 198,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 1745 m w Jeziorach Wielkich (gm. Zaniemyśl). To propozycja dla osób, które nie szukają kompromisów między miastem a naturą.

Szczegóły ogłoszenia

167 401 zł1 027 m² 163 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: * działka na planie prostokąta * doprowadzone przyłącze.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł8 207 m² 34,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka przemysłowa w Piekarach Śląskich - Dąbrówka Wielka. Nieruchomość o powierzchni 8.207 m2 zlokalizowana w okolicy ul. Stalowej. Doskonałe miejsce na zakład.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł6 000 m² 33,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana o łącznej powierzchni 60 arów, położona w malowniczej miejscowości Horyniec-Zdrój (powiat lubaczowski, woj. podkarpackie), przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł19 200 m² 208,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Grunt 1,92 ha przy Leroy Merlin / Chojnice - na wyłączność w naszym biurze. Nieruchomość: teren zabudowy usługowej i produkcyjnej o powierzchni 1,9169 ha objęty mpzp. - założona kw.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł10 119 m² 197,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta jgjp-1692 Do sprzedania działki (łącznie ok. 1 ha) z widokami na Górę Szybowcową i na Stromiec położone są w górnej części Jeżowa Sudeckiego na skraju terenu przeznaczonego.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł1 725 m² 310,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża, płaska uzbrojona działka z miejscowym planem- bojano! lokalizacja: nieruchomość położona jest w miejscowości Bojano. W pobliżu znajduje dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł2 900 m² 275,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż 4 działki budowlane w Marysinie gm. Jastków Można zakupić dwie sztuki Wymiary każdej z nich to 19,25m x 37,5m Działki objęte miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 020 m² 122,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego czy ukrytych kosztów Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Stosujemy procedurę aml Idealna lokata.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 116 m² 340,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana Ciemne k. Radzymina | 1116 m | Zabudowa jednorodzinna Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1116 m , położona w miejscowości Ciemne (gmina Radzymin). Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł2 500 m² 144 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż masz działkę o powierzchni 2500 m , położoną w wiejskiej okolicy. Działka ma dostęp do asfaltowej drogi i jest ogrodzona siatką leśną. Media, takie jak gaz.

Szczegóły ogłoszenia

284 160 zł2 368 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2 368 m - Łebski Horyzont - Żarnowska 2km od Łeby nowe warunki zakupowe W nowej cenie - obejmuje limitowaną ilość działek Łebski Horyzont to kompleks działek budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł5 291 m² 311,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 0,5291 ha, położona w miejscowości Pustków Wilczkowski, bezpośrednio przy ul. Wrocławskiej. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł1 000 m² 395 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Brzezia Łąka gm. Długołęka - do sprzedaży działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, o powierzchni 1000m położona przy spokojnej ulicy w miejscowości Brzezia Łąka. Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 392 m² 128,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży niezabudowanej nieruchomości gruntowej o powierzchni 1392 metrów kwadratowych usytuowanej w drugiej linii zabudowy drogi powiatowej.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 203 m² 266 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona, płaska działka z miejscowym planem! lokalizacja: działka znajduje się w miejscowości Lisewiec - tuż obok Bielkówka. Bielkówko posiada rewelacyjną komunikację zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł1 915 m² 861,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka mieszkaniowo-usługowa 1915 m - Straszyn | blisko Gdańska | duży potencjał Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 1915 m , położone w Straszynie -.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 147 m² 121,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe położone obok siebie w Mnichowie na granicy Gminy Gniezno - Miasta Gniezna w rejonie ul. Pogodnej (pustachowa - Kokoszki). Działki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Rytwiany

Rytwiany,świętokrzyskie

87 500 zł1 268 m² 69,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam do sprzedaży działkę o powierzchni 1268 m2 położoną w Rytwianach przy ul. Kościuszki wraz z udziałem w drodze dojazdowej. Działka położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 940 000 zł14 300 m² 135,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana o pow. ponad 1,4 ha. Na terenie obowiąuje mpzp. Teren zabudowy usługowej. Dopuszcza się magazyny, składy. Powierzchnia zabudowy 30%, wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł4 066 m² 983,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości delta oferuje do sprzedaży dwie atrakcyjne działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 4066 m2 zlokalizowane w nadmorskiej części Darłowa, idealne pod realizację projektu.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 061 m² 102,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1061 m , położoną w miejscowości Staniszewo, w gminie Kartuzy, na obrzeżach Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Gniewomirowice,dolnośląskie

165 000 zł5 464 m² 30,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 2 działki w Gniewomirowicach, możliwość zakupu osobno! Cena za dwie działki - 400 000 zł Działka nr   zł (0,7718 ha) Działka nr   zł (0,5464 ha) 1.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł893 m² 559,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pod Twój dom I Zawady I 900M2 I Spokój i cisza Działka budowlana w kształcie prostokąta o powierzchni 893m2 w miejscowości Białystok w dzielnicy Zawady. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

146 000 zł1 219 m² 119,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działki W doskonałej lokalizacji! Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki budowlane przeznaczone z mpzpg w pod zabudowę jednorodzinną, zlokalizowane przy ul. Twardowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

746 005 zł2 557 m² 291,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przestronna działka budowlana o powierzchni 2557 m, położona w spokojnej, zielonej okolicy zabudowy jednorodzinnej. Teren ma regularny, prostokątny kształt oraz bardzo korzystne wymiary ok. 43.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł4 482 m² 267,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

| na sprzedaż działka o pow. 4482 m2 zlokalizowana przy ul. Ściegiennego w Kielcach. Działka niezabudowana, w kształcie trójkąta, o wymiarach (w przybliżeniu): 209 m (front).

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł11 409 m² 482,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w malowniczej miejscowości Łazy, w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Jamno i zaledwie 600 metrów od morza. To doskonała lokalizacja zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł3 800 m² 526,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedamy działkę przemysłowo usługową zlokalizowaną w kościelnikach w niedalekiej odległości ok 800m od ulicy Igołomskiej. Teren jest utwardzony oraz ogrodzony, a także posiada.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 000 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Już nazwa miejscowości kojarzy się z lasem - Grzybów. Jeśli więc marzy Ci się zamieszkać w otoczeniu lasów - to mamy propozycję. Działki siedliskowe z wydanymi wz, o pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 021 m² 112,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

!oferta dostępna tylko U nas! 0% - Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1021m położona w Nowogrodzie przy ulicy Sikorskiego. Podstawowe informacje: lokalizacja: nowogród ul.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł5 400 m² 29,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt