dowolna

Działki

64 051 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 051 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Budziczna

Budziczna,łódzkie

69 500 zł6 700 m² 10,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę budowlano-leśną, pow. 6700 m2 w m. Budziczna, obręb geodezyjny Dąbrowa Wlk., gm. Sieradz. Działka nr 292/1- pow. 6700 m2. Dla części działki o pow. ok 2300 m2 (bliżej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Bochnia,małopolskie

3 500 zł3 300 m² 1,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu atrakcyjnego placu o powierzchni 33 arów, położonego przy ul. Partyzantów w Bochni. To doskonałe miejsce, które oferuje nie tylko przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Marynino

Marynino,mazowieckie

179 000 zł1 418 m² 126,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana (kwadrat o pow. 1418m2) w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego (5km). Malownicza i spokojna okolica, do Warszawy tylko 30 km. Działka idealna pod budowę domu lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Gwda Wielka

Gwda Wielka,zachodniopomorskie

299 000 zł31 900 m² 9,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka może być twoja za 4500 zł miesięcznie! sprzedaż na raty bez banku! Działkę można kupić na nieoprocentowane raty ze spłatą rozłożoną do 5 lat. Działka siedliskowa O pow. 3,19 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

559 000 zł1 540 m² 362,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka w cichej, spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni. To miejsce, które zapewnia prywatność, spokój oraz komfort codziennego życia doskonałe zarówno dla rodzin, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 300 000 zł2 000 m² 1 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki położonej w Warszawie, w dzielnicy Ursynów -pyry. Powierzchnia działki to 2000m2. Przybliżone wymiary działki to 40m na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Brończany

Brończany,podlaskie

370 000 zł5 036 m² 73,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Unikatowa nieruchomość o powierzchni 5036 m2, doskonała jako inwestycja lub pod prowadzenie dochodowego biznesu. Działka z dostępem do drogi gruntowej oraz co bardzo ważne, przy drodze biegnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Bazyliowa

Gądki,wielkopolskie

299 000 zł813 m² 367,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Działka nr 10/14 gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dołgie

Dołgie,zachodniopomorskie

44 000 zł739 m² 59,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dołgie - działki blisko jeziora, idealne na rekreację I wypoczynek, ok. 17 km od szczecinka. Kupujący nie płaci 2% pcc. Ceny zawierają podatek vat. Oferujemy na sprzedaż kompleks działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kopernika

Papowo Toruńskie,kujawsko-pomorskie

600 000 zł1 753 m² 342,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! działki wraz Z projektem pod budowę domów W zabudowie bliźniaczej na osiedlu W papowo osieki przy ulicy kopernika - oczywiście projekt można zmienić. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Różnowo

Różnowo,warmińsko-mazurskie

209 900 zł2 150 m² 97,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nie lubisz wielkomiejskiego zgiełku ? Marzysz o własnym domu w okolicy z czystym powietrzem ? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Działka 2150 m2 blisko Olsztyna, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Pod Lasem

Juszkowo,pomorskie

459 000 zł1 224 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Pięknie położona działka o powierzchni 1224 m2 w miejscowości Juszkowo - gmina Pruszcz Gdański. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren oznaczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szkolna

Czerwonak,wielkopolskie

2 700 000 zł8 946 m² 301,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks działek o powierzchni 8.946 m w Czerwonaku, ul. Szkolna/ul. Konwaliowa. Idealna oferta dla dewelopera, który chce zrealizować kolejną inwestycję. Blisko pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Grabowiec,podkarpackie

89 000 zł1 440 m² 61,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 14,4 ara położona w spokojnej okolicy w miejscowości Grabowiec na Podkarpaciu (powiat jarosławski, gmina Radymno). Na działce znajduje się budynek gospodarczy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sosnowa

Hornówek,mazowieckie

1 000 000 zł2 355 m² 424,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przyszłościowa działka budowlana w malowniczej części Hornówka, gmina Izabelin, czeka na nowego właściciela. To idealna propozycja dla inwestorów szukających atrakcyjnych cenowo nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Cybulice

Cybulice,mazowieckie

260 000 zł1 197 m² 217,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1197m2, położona w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego w miejscowości Cybulice gminie Czosnów, pomiędzy ulicą Spacerową a ul.Borkową pod dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Lotników Morskich

Darłowo,zachodniopomorskie

159 000 zł380 m² 418,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nadchodzi dzień otwarty - niedziela 9.06.20245r. Przyjedź i obejrzyj działkę na żywo! Nie pasuje Ci termin? Zadzwoń i umów się w innym czasie. Szukasz działki nad morzem? Marzy Ci się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dołgie

Dołgie,zachodniopomorskie

420 000 zł54 000 m² 7,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dołgie gm. Biały bór. Oferujemy do sprzedaży działkę nr 198/144 o pow. ok. 5,4 ha, w całości porośniętą lasem. Klasy gruntów: ls - lasy. W miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Skalna

Karpacz,dolnośląskie

750 000 zł1 089 m² 688,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki o łącznej powierzchni 1089 m , idealne dla inwestorów i osób poszukujących przestrzeni pod wymarzoną inwestycję lub własny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Drężno

Drężno,zachodniopomorskie

59 900 zł2 007 m² 29,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych W drężnie, ok. 400 M od jeziora drężno (studnica), w pobliżu jeziora wierzchowo, ok. 60 km od morza. Dojazd drogą asfaltową. Kupujący nie płaci 2% pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stare Brynki

Stare Brynki,zachodniopomorskie

167 000 zł1 120 m² 149,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam działkę budowlaną na nowym osiedlu w Starych Brynkach. Działka z mpzp, pozwoleniem na budowę, projektem, zrobione badania geodezyjne gruntu. Do szybkiej i bezproblemowej budowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Prusinowice

Prusinowice,łódzkie

175 000 zł1 950 m² 89,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

- nieruchomość położona w Prusinowicach (między Łodzią a Lutomierskiem), w cichej okolicy, z dogodnym i szybkim dojazdem do Łodzi (10 minut samochodem do granic miasta) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Nobliny

Nobliny,zachodniopomorskie

55 000 zł1 024 m² 53,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka pięknie położona W pobliżu jeziora niewlino (nobliny) i jeziora motarskiego. Działka pięknie położona w pobliżu lasu, ok. 500 m od jeziora Niewlino (nobliny) i ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Logistyczna

Gdynia,pomorskie

18 910 zł3 437 m² 5,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Utwardzona działka przemysłowa - lokalizacja Gdynia Port, przedłużenie ulicy kontenerowej/logistycznej z bezpośrednim dojazdem do portów kontenerowych i w bliskości przy zmodernizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ojrzanowo

Ojrzanowo,kujawsko-pomorskie

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na szprzedaż działki budowlane w miejscowości Ojrzanowo z pięknym widokiem, 5 minut od Łabiszyna, na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych w bezpośrednim sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Wałcz

Wałcz,zachodniopomorskie

590 000 zł379 m² 1 556,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jedyna taka nieruchomość w Wałczu - sklep z działką w Wałczu! Na sprzedaż budynek usługowo-handlowy o powierzchni 300m2 położony w środku osiedla Dolne Miasto. Część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kowale Oleckie

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

55 000 zł1 845 m² 29,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż cztery działki rolno-budowlane o powierzchniach od 1845 m2 do 2948 m2, położone w gminnej miejscowości Kowale Oleckie, powiat olecki. Nieruchomość usytuowana jest na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Jerzyn

Jerzyn,wielkopolskie

299 000 zł1 199 m² 249,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka w miejscowości Borowo-Młyn - gmina Pobiedziska przy ul. Aroniowej Działka o wielkości 1199 mkw w kształcie prostokąt została objęta miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Leśna

Osuchów,mazowieckie

449 000 zł8 600 m² 52,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

GK Nieruchomości poleca! Bez prowizji od Kupującego! Na sprzedaż działka budowlana- mieszkaniowa o powierzchni 8600 m2, która została już podzielona na 6 działek z wytyczoną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stronno

Stronno,kujawsko-pomorskie

98 000 zł1 040 m² 94,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Promocja wiosenna! Do sprzedaży Bardzo ładna działka w dobrej lokalizacji w miejscowości Stronno w gminie Dobrcz o powierzchni 1040 m2! Działka położona w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Nowosiółki

Nowosiółki,podlaskie

125 000 zł3 000 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiamy państwu działkę rolną w gminie Gródek miejscowość Nowosiółki. Działka położona jest w kompleksie 12 działek z koncepcją zabudowy jednorodzinnej. W niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Ustrzyki Dolne,podkarpackie

169 000 zł1 439 m² 117,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości Działka z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego Serock z pracowni polskadrewniana (możliwa jest zmiana projektu). Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Bochnia

Bochnia,małopolskie

249 000 zł2 800 m² 88,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka z widokiem! Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną zlokalizowaną w Łąkcie Górnej (pow. bocheński, gm. Żegocina) Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Holendry Baranowskie

Holendry Baranowskie,mazowieckie

200 000 zł1 518 m² 131,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka o powierzchni 1518 m, położoną na płaskim, suchym terenie w spokojnej i zielonej okolicy. Działka posiada wydane warunki zabudowy umożliwiające budowę domu parterowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Turowo

Turowo,zachodniopomorskie

299 000 zł3 424 m² 87,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana (mieszkaniowa, usługowa) w Turowie. Wyjątkowa oferta sprzedaży działki budowlanej nr 85/23 - idealna inwestycja! Powierzchnia: 3422 m2 Lokalizacja: działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Bartodziejska

Wągrowiec,wielkopolskie

285 000 zł640 m² 445,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Wągrowcu, ul.Bartodziejska( nr ew.453/4), 640 metrow plus 70 metrów - udział w drodze dojazdu,druga linia zabudowy ( cisza , brak hałasu). Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Chromówka

Chromówka,lubelskie

77 600 zł20 600 m² 3,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż przestronną działkę o powierzchni 20 600 m , położoną w spokojnej miejscowości Chromówka, w sercu powiatu chełmskiego. Przestrzeń z wymiarami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Silnowo

Silnowo,zachodniopomorskie

61 500 zł1 004 m² 61,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane, położone W silnowie, w pobliżu jeziora pile. Cena brutto z vat, kupujący nie płaci 2% pcc. Oferujemy do sprzedaży działki budowlane położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kłanino

Kłanino,zachodniopomorskie

69 000 zł1 107 m² 62,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka może być twoja za 1035 zł miesięcznie! sprzedaż na raty bez banku! Działki można kupić na nieoprocentowane raty ze spłatą rozłożoną do 5 lat. Działka pod budowę mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

259 000 zł1 033 m² 250,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka nieopodal Wieliczki! Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu piękną działkę budowlaną zlokalizowaną w Koźmicach Małych (gmina Wieliczka), w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Brzozowa

Pomlewo,pomorskie

145 900 zł1 346 m² 108,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Ogłoszenie sprzedaży działki budowlanej w Pomlewie, woj. pomorskie 116/59= 2096m2 116/60=1136m2 116/61=1346m2- sprzedana! 116/62= 1016m2 Na sprzedaż działki budowlana o numerzeo powierzchni.