dowolna

Działki

64 067 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 067 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Skotniki

Skotniki,wielkopolskie

114 500 zł1 145 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Skotniki gmina Miłosław, powiat wrzesiński. Działki z bardzo dobrym połączeniem z Wrześnią - 11 km, środą Wielkopolską oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łękawica

Łękawica,małopolskie

350 000 zł15 800 m² 22,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Działka znajduje się przy zbiorniku wodnym w Świnnej Porębie. Polecamy do sprzedaży - ładną widokową działkę budowlaną o powierzchni (1,58 hektara).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowa Wieś Wrocławska

Nowa Wieś Wrocławska,dolnośląskie

500 000 zł1 699 m² 294,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnia nieruchomości 1699 M dolnośląskie, wrocławski, kąty wrocławskie, nowa wieś wrocławska W bliskiej odległości - 1,5 km zjazd do autostrady A4 Przeznaczenie działki w mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

245 000 zł1 000 m² 245 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana w kształcie prostokąta, pow 1000 m położona na granicy Nadolice Wielkie i Chrząstawa Mała. Dojazd asfaltowy , w drodze media- prąd , gaz, woda Za działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Kłobuck,śląskie

400 000 zł3 063 m² 130,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości. prezentuje na sprzedaż działkę z dużym potencjałem, położoną na rogu ulic Szkolnej i Cielebana w Kłobucku (wjazd z obydwu stron). Cechy nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Trzebule

Trzebule,lubuskie

101 000 zł4 500 m² 22,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przepięknie polożona dzialka -trzebule więcej informacji: tel. - działka siedliskowa zlokalizowana w miejscowości Trzebule (powiat krośnieński ) - ok. 22 km ( 20 minut ) do Zielonej Góry, - ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Pęcice

Pęcice,mazowieckie

960 000 zł1 498 m² 640,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Pęcice Małe. Działka położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej, wszystkie media miejskie przy działce. Działka objęta miejscowym planem- zabudowa jednorodzinna i usługi. Szerokość działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Skolity

Skolity,warmińsko-mazurskie

120 000 zł710 m² 169,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o miejscu, gdzie natura spotyka się z komfortem, a spokój otoczenia pozwala na pełen relaks? Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjną ofertę nieruchomości położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Racula-Jędrzeja Cierniaka

Zielona Góra,lubuskie

270 000 zł861 m² 315 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wszystkie media w przyleglej drodze, dojazd b. wygodny, zarosla bez drzew, podloze piaszczysto-gliniaste, do natychmiastowej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

45 000 zł4 500 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia biuro o pow. 200 m2 wraz z dużym placem ok 4500 m2 , Ożarów Mazowiecki. Opis: eleganckie biuro gotowe do najmu klimatyzacja 5 pokoi plus recepcja monitoring alarmy plac - całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lutomiersk

Lutomiersk,łódzkie

150 000 zł1 400 m² 107,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest sprzedaż 3 bardzo ładnych działek w okolicy Kazimierza w gminie Lutomiersk. Działki mają powierzchnię 1400m2 i kształt ładnego prostokąta o wymiarach ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Krępnica

Krępnica,dolnośląskie

280 000 zł500 m² 560 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwe Działki z Pierwszą Linią Brzegową nad Jeziorem w Krępnicy! Marzysz o własnym kawałku raju nad jeziorem? Oto niesamowita okazja, która może stać się rzeczywistością!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Nowe Dąbie

Nowe Dąbie,kujawsko-pomorskie

90 000 zł900 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości makler poleca na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 900 m , położoną w miejscowości Nowe Dąbie , zaledwie kilkanaście minut jazdy od Bydgoszczy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Szmaragdowa

Gliwice,śląskie

594 150 zł850 m² 699 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetna działka budowlana w Gliwicach - Tu postawisz swój wymarzony dom! Działka zlokalizowana jest w spokojnej i prestiżowej dzielnicy Stare Gliwice, przy ulicy Szmaragdowej. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Bobry

Bobry,warmińsko-mazurskie

75 000 zł1 437 m² 52,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Masz dość życia w bloku, ale nie chcesz wyprowadzać się na koniec świata, by odpocząć od miejskiego zgiełku? Marzysz o własnym domu z ogrodem w spokojnej okolicy, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

1 680 000 zł48 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży atrakcyjna działka rolno-budowlana o powierzchni 4,8 ha położona w miejscowości Stary Adamów. Szerokość frontu około 160 m. Na terenie, na którym położona jest działka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szarów

Szarów,małopolskie

449 000 zł2 700 m² 166 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana położona w Szarowie - gm. Kłaj Powierzchnia działki ok. 27 ar, kształt prostokątny z bezpośrednim wjazdem z drogi asfaltowej gminnej, wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bagno

Węgrów,mazowieckie

174 000 zł1 160 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mam do zaoferowania 11 działek pod budownictwo jednorodzinne zlokalizowane w Węgrowie w otoczeniu lasów,rzeki Liwiec i zalewu węgrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dominowo

Dominowo,wielkopolskie

109 200 zł910 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 14 działek położonych w miejscowości Dominowo, powiat Środa Wielkopolska (do Poznania 20 minut samochodem). - powierzchnia działek od 910 mkw do 2987 mkw; - działki posiadają wydane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Zbożowa

Kazimierz Dolny,lubelskie

3 400 001 zł25 821 m² 131,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Niepowtarzalna działka w Kazimierzu Dolnym 2,6 hektara z częścią budowlaną, lasem i wąwozem. Mnóstwo możliwości inwestycyjnych, oznaczenie 4 mnp pozwala na praktycznie każdy rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Myślenice

Myślenice,małopolskie

47 000 zł393 m² 119,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu możliwość nabycia prawa do korzystania z urokliwej działki rekreacyjnej o powierzchni 393m2, znajdującej się na terenie rod "oaza" w Myślenicach. Miejsce idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Spacerowa

Barkowice,łódzkie

320 000 zł689 m² 464,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Szukasz swojego kawałka raju? Marzysz o własnym miejscu nad wodą z dostępem do plaży, gotowym, w pełni wyposażonym domkiem i mnóstwem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wólka Cycowska

Wólka Cycowska,lubelskie

429 000 zł25 596 m² 16,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-rolna w obszarze zabudowy zagrodowej - idealna dla inwestora lub osoby szukającej przestrzeni do prowadzenia działalności rolniczej i budowy domu Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Mieroszyno,pomorskie

299 000 zł1 002 m² 298,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości mieroszyno (zaledwie 4 km od Jastrzębiej Góry). Działka znajduje się w super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Błażowa,podkarpackie

179 000 zł1 652 m² 108,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości działka idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Jest to teren o lekkim spadku, w zielonej okolicy, 750 m od centrum miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Opole

Opole,opolskie

415 000 zł3 540 m² 117,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni około 35 arów, położoną w Opole-Świerkle. Działka w kształcie rombu z dojazdem drogą utwardzoną. W studium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kruszyn

Kruszyn,kujawsko-pomorskie

113 000 zł710 m² 159,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży Bardzo ładna działka w miejscowości Kruszyn w gminie Sicienko o powierzchni ok 710m2 położona w malowniczym terenie wśród nowych domów jednorodzinnych blisko lasu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Ustroń,śląskie

565 000 zł3 634 m² 155,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni 3634 m2 położona w Ustroniu, w dzielnicy Nierodzim. Usytuowana jest przy drodze szybkiego ruchu dw 941 (skoczów - Wisła). Teren na którym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Wojnowo

Wojnowo,wielkopolskie

330 000 zł450 m² 733,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Do kupna urokliwa działka z domkiem letniskowym. Działka położona nad jeziorem Łomno, gmina Murowana Goślina. Wokól liczne lasy, jeziora, tereny rekreacyjne gwaratujące udany wypoczynek. Teren,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Świerkowa

Połchowo,pomorskie

245 000 zł1 001 m² 244,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka blisko lasu Oferuję działkę budowlaną w urokliwej okolicy w miejscowości Połchowo przy ul. Świerkowej. Jej powierzchnia to 1001m2, jest w kształcie regularnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Krokusowa

Rąbień AB,łódzkie

269 000 zł796 m² 337,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: oferujemy do sprzedaży uzbrojoną i ogrodzoną działkę budowlaną z domkiem drewnianym letniskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chochołów

Chochołów,małopolskie

1 000 000 zł1 840 m² 543,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1840m2 z domkiem 35m2 pozwoleniem na 3 domki. Możliwość zakupu z obsługą domku do najem. Lokalizacja: doskonała lokalizacja dla osób ceniących aktywny wypoczynek, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Pszów

Pszów,śląskie

144 900 zł1 824 m² 79,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealna oferta dla osób, które cenią sobie ciszę, przestrzeń, spokój i bliskość terenów zielonych. Na sprzedaż przestronna działka budowlana (21x90) o pow. 1824 m2, usytuowana w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Leśna

Pogorzel,mazowieckie

450 000 zł1 460 m² 308 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Pogorzel Warszawska, celestynów czyli dużo przyrody, cisza a zarazem bardzo dobry dojazd do Otwocka i Warszawy. Idealne miejsce do życia: rowerowe wycieczki, kawa na tarasie przy trelach ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Olmonty

Olmonty,podlaskie

315 000 zł1 071 m² 294,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** działka pod zabudowę jednorodzinną *** *** urokliwa okolica *** *** mpzp *** Polecamy działkę przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną położoną na obrzeżach Białegostoku w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Krasickiego

Prószków,opolskie

750 000 zł5 020 m² 149,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

<!- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false pl X-none X-none <![endif]-><!- [if gte mso 9]>

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Kuźniczysko

Kuźniczysko,dolnośląskie

355 000 zł14 200 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę rolną o powierzchni 1,42 ha, położoną w malowniczej Dolinie Baryczy. Idealna lokalizacja do osób które cenią cisze i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Warszawska

Kiełpin,mazowieckie

15 000 000 zł32 413 m² 462,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Łomianki położona między ulicami Warszawską i Rolniczą. Funkcja w planie oznaczona jako mn 17, mn19, mn20, mn22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Oleśnica,dolnośląskie

798 980 zł1 756 m² 455 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę o powierzchni 1756 m2 położoną w malowniczej okolicy Oleśnicy przy ulicy Miodowej. Działka jest doskonałą propozycją dla osób, które marzą o budowie wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wierzyce

Wierzyce,wielkopolskie

129 000 zł860 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działki w Wierzycach, które mogą być, przeznaczone pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Parcele położone w cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł1 000 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Powsin Wilanów - działka z pozwoleniem na budowę. Wilanów Powsin jest to unikatowa lokalizacja, która jest świetną lokatą kapitału jak i fantastycznym miejscem do życia. Działka.