dowolna

Działki

64 042 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 042 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Piekło Górne

Piekło Górne,pomorskie

149 000 zł9 990 m² 14,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna, piekło Górne, gmina Przywidz - 9990 mkw. lub wiecej. Oferujemy do sprzedaży działkę gruntu w miejscowości Piekło Górne. Sąsiedztwo działki stanowią działki puste budowlane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żydowo

Żydowo,wielkopolskie

66 000 zł474 m² 139,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na sprzedaż - Żydowo, gm. Czerniejewo, pow. gnieźnieński, wielkopolska Na sprzedaż oferujemy cztery atrakcyjne działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Żydowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ugniewo

Ugniewo,mazowieckie

650 000 zł5 815 m² 111,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka: 141607_2.0040.931/1 Działka 931/1 Zapraszam do kontaktu Paweł Szymański mail:   tel.   Ogłoszenie grzecznościowe. Cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Łąkowa

Stegna,pomorskie

390 000 zł1 520 m² 256,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1520 m , położoną w miejscowości Stegna (gmina Stegna). Nieruchomość ma kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Wodzisław Śląski,śląskie

240 000 zł1 875 m² 128 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka W spokojnym miejscu ***oferta na wyłączność*** Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1875 m2 , zlokalizowaną w Wodzisławiu Śląskim -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kajetanów

Kajetanów,świętokrzyskie

135 000 zł1 800 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlaną o powierzchni około 1800m2 w Kajetanowie, dojazd do działki drogą asfaltową, specyfikacja działki: - powierzchnia:1899m2, - szerokość: 17m, - długość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rąbierz-Kolonia

Rąbierz-Kolonia,mazowieckie

98 000 zł1 000 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane położone w malowniczej, spokojnej okolicy w miejscowości Rąbierz-Kolonia, gm. Rudno, powiat miński, woj. mazowieckie (współrzędne: 52.3107484, 21.7195697).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Korytów

Korytów,mazowieckie

275 000 zł2 035 m² 135,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w Korytowie o powierzchni 2044 m2 Teren objęty mpzp , który przewiduje zabudowę mieszkaniowo/usługową o symbolu 1u/mn Dojazd do działki drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Opole

Opole,opolskie

280 000 zł1 100 m² 254,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: dwie działki o łącznej powierzchni 22 arów Szczegóły nieruchomości - Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 11 arów, położona w granicach administracyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Szczyglice

Szczyglice,dolnośląskie

578 634 zł4 204 m² 13 777 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlano-rolna Szczyglice k. Głogowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

189 000 zł3 000 m² 63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 3000 m w Wołczkowie, położona przy ul. Leśnej, to atrakcyjna nieruchomość gruntowa, która może być interesująca dla inwestorów i nabywców poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

545 000 zł1 700 m² 320,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży! Działka w Bydgoszczy między dzielnicą Bielawy, a Fordonem o powierzchni ok 1700m2 wśród nowo powstających domów jednorodzinnych w bliskiej odległości od lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jaracz

Jaracz,wielkopolskie

578 955 zł8 907 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 8907 m w miejscowości Jaracz, gmina Rogoźno Przeznaczenie: nieruchomość objęta z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dobrzechów

Dobrzechów,podkarpackie

79 000 zł1 768 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Idealna działka pod Twój wymarzony dom pod miastem Piękna, równa, kształtna działka o powierzchni 17,5 ara Teren płaski, dookoła luźna zabudowa jednorodzinna Dojazd z 2 stron drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

690 000 zł1 085 m² 635,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka W bezrzeczu Z dobrą infrastrukturą Powierzchnia terenu 1085m2. Media: skrzynka zk - w działce gaz - na działce sąsiedniej woda - w ulicy kanalizacja - 2 działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Franciszków

Franciszków,lubelskie

229 000 zł1 680 m² 136,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka położona w miejscowości Franciszków. Mpzp - 3mn Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego. :link do strony :kontakt do agenta Premium Nieruchomości :dane biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kilińskiego

Rabka-Zdrój,małopolskie

399 000 zł2 202 m² 181,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę 3 domów - Rabka-Zdrój Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2202 m , położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Krzyszkowicka

Wieliczka,małopolskie

500 000 zł443 m² 1 128,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka z budynkiem przeznaczonym do wyburzenia. Działka prawie kwadratowa lewy i prawy bok okolo 19.9m góra około 21.5m dół od ulicy około 23.2m Wszystkie media przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Białowieża

Białowieża,podlaskie

195 000 zł935 m² 208,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę działki zlokalizowanej w samej Białowieży przy ulicy Ogrodowej. Działka ma numer 784/2 i powierzchnię 935 m2. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy - budowa budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Spalona

Spalona,dolnośląskie

169 000 zł1 204 m² 140,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 1204 m 2 usytuowaną w szczytnikach małych (przy miejscowości Spalona) w bliskiej odległości od jeziora i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Grabiny

Jedlicze,podkarpackie

147 210 zł2 103 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

! na sprzedaż pozostała ostatnia działka Z kompleksu! > krótki opis nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Ugniewo

Ugniewo,mazowieckie

608 000 zł15 200 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka: 141607_2.0040.877/6 Działka 877/6 Zapraszam do kontaktu Paweł Szymański mail:   tel.   Ogłoszenie grzecznościowe. Cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Krótka

Bolęcin,małopolskie

179 999 zł1 566 m² 114,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana w gminie Trzebinia, bolęcin - 1566 m cena do negocjacji! W ofercie inne działki! Twój azyl z dala od świata Z dala od zgiełku miasta, gdzie dzień zaczyna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Rybie,mazowieckie

2 578 050 zł3 033 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka zlokalizowana w Miejscowości Rybie, gminie Raszyn. Powierzchnia 3033 m2. Całość składa się na 3 działki ewidencyjne o wymiarach każdej z nich około 24 x 42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Dziuplina,dolnośląskie

359 000 zł3 800 m² 94,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Spokój, natura i dogodna lokalizacja. Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Oferujemy na sprzedaż działkę w urokliwej miejscowości Dziuplina (woj. dolnośląskie, powiat oławski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Czarna Łąka

Czarna Łąka,zachodniopomorskie

180 000 zł967 m² 186,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca na dom blisko natury, ale z szybkim dojazdem do miasta? Mamy w naszej ofercie dwie działki o łącznej powierzchni 967m! W Czarnej Łące! Lokalizacja idealna: 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Widełka,podkarpackie

115 700 zł1 300 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 13 arów położoną nieopodal drogi krajowej nr 9. Idealna pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Bukowina Tatrzańska,małopolskie

400 000 zł830 m² 481,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana idealna pod inwestycję! Lokalizacja: bukowina Tatrzańska, wierch Rusiński Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 830 m , położona w malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Połchowo

Połchowo,zachodniopomorskie

103 000 zł1 280 m² 80,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie do sprzedaży działka o powierzchni 1280 mkw objęta planem zagospodarowania przestrzennego - budownictwo mieszkaniowe, rekreacja, usługi związane z rekreacją, przepięknie położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bogumiłowice

Bogumiłowice,małopolskie

239 000 zł2 126 m² 112,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż działkę zlokalizowaną w miejscowości Bogumiłowice, gminie Wierzchosławice, w powiecie tarnowskim. Parcela o kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Straszydle

Straszydle,podkarpackie

49 700 zł1 071 m² 46,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wężerów

Wężerów,małopolskie

1 100 000 zł15 002 m² 73,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Obszerna nieruchomość 1,5 ha w spokojnej i cichej okolicy odległą zaledwie ok 350 metrów od trasy E7 km i niecałe 4 km od węzła S7 w Miechowie, zakłady przetwórstwa amplus 2,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Mierzyn,zachodniopomorskie

315 000 zł825 m² 381,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Mierzynie - idealna lokalizacja blisko Szczecina Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stary Zagór

Stary Zagór,lubuskie

655 850 zł10 090 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana , decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie trzech domów w Starym Zagorze

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sztumskie Pole

Sztumskie Pole,pomorskie

117 500 zł1 380 m² 85,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta Na sprzedaż działka o powierzchni 1380 m , położona w miejscowości Sztumskie Pole, gmina Sztum, powiat sztumski (woj. pomorskie). Nieruchomość objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Zarzeczany

Zarzeczany,podlaskie

70 000 zł30 956 m² 2,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż grunty rolne i nieużytki | gm. Gródek, zarzeczany | 3,10 ha Na sprzedaż atrakcyjne grunty położone w malowniczej miejscowości Zarzeczany, gmina Gródek, powiat białostocki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Porost

Porost,zachodniopomorskie

199 000 zł6 500 m² 30,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zabieram Cię dziś do pięknej miejscowości jaką jest Porost. Miejscowość położona w gminie Bobolice, słynie z przepięknej okolicy. Pod dostatkiem znajdziemy tu dużo zieleni, piękne lasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Jelenin

Jelenin,zachodniopomorskie

199 000 zł1 690 m² 117,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w II linii zabudowy od jeziora jeleńskiego, w powiecie gryfińskim, gminie Chojna. Działka z widokiem na jezioro, ma kształt prostokąta o wymiarach ok. 32x54m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Miętkie

Miętkie,warmińsko-mazurskie

65 000 zł1 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działki w malowniczo położonej wsi Miętkie w gminie Dźwierzuty w powiecie szczycieńskim. Nieruchomość składa się z 11 działek o powierzchni od 1023 m2 do 1427 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

12 000 zł176 m² 68,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wydzierżawię działkę usługową- 30 m od plaży I promenady, mielno koszalińskie Na wynajem atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 176 m (11 x 16 m), położona zaledwie 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Kijany,lubelskie

164 000 zł1 254 m² 130,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z pełnym uzbrojeniem-Kijany, gmina Spiczyn, powierzchnia: 1254 m2. Bez prowizji | Oferta na wyłączność. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa przeznaczona pod zabudowę.