dowolna

Działki

64 039 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 039 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna Bytyń

Bytyń,wielkopolskie

650 000 zł10 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Grunt w Bytyniu o powierzchni 1 ha. Odległość 33 km do granic Poznania. Uzbrojenie - Prąd, woda, kanalizacja. Możliwe zwolnienie z podatku od nieruchomości na okres 6 - ciu lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Kraszewo-Gaczułty

Kraszewo-Gaczułty,mazowieckie

140 000 zł5 100 m² 27,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna Kraszewo-Gaczułty gm. Raciąż 5100 m2. Działka z przeznaczeniem na inwestycję siedliskową. Obecnie wykorzystywana jest jako letniskowa. Na działce liczne nasadzenia między innymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Załęcze Małe

Załęcze Małe,łódzkie

215 000 zł8 100 m² 26,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje na sprzedaż przestronną działkę ulokowaną pośród Załęczańskiego Parku Krajobrazowego, znajdującą się w miejscowości Załęcze Wielkie (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Jemiołowo

Jemiołowo,warmińsko-mazurskie

159 000 zł1 552 m² 102,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną działką rekreacyjną nad Jeziorem Jemiołowskim - Warmia i Mazury Marzysz o własnym azylu wśród natury? A może szukasz inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wólka

Wólka,mazowieckie

1 680 000 zł3 500 m² 480 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentowana nieruchomość to jedna z ostatnich działek budowlanych w sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Działka w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Barany

Barany,warmińsko-mazurskie

55 000 zł3 075 m² 17,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ładne działki rolno - budowlane o powierzchniach 3075 m2, 3198 m2, 3342 m2, położone w zaciszu Mazurskiej wsi Barany, gmina Świętajno, powiat olecki. Działki zlokalizowane są na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bukowina

Bukowina,pomorskie

139 000 zł3 002 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu działkę - idealną pod siedlisko w gminie Cewice, w miejscowości Bukowina. Charakterystyka nieruchomości. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Malwowa

Warszawa,mazowieckie

5 024 400 zł4 187 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

*** pod osiedle domów /bliźniaków - wstępna koncepcja zakłada wybudowanie 4 bliźniaków (8 połówek) lub 16 lokali mieszkalnych *** Do sprzedania piękna działka położona w Radości przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jarzębinowa

Brzeziny,łódzkie

157 000 zł1 326 m² 118,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o dogodnym położeniu w Brzezinach, przy zbiegu ulic: skośnej i Jarzębinowej. Idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Halinów

Halinów,mazowieckie

500 000 zł800 m² 625 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 800m2 w miejscowości Kazimierów gm. Halinów. Położona w bardzo malowniczej i spokojnej okolicy, działka budowlana ,posiada mpzp wg. którego przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Główna

Jeszkowice,dolnośląskie

380 000 zł1 000 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Jeszkowice, położonej w bliskim sąsiedztwie Jelcza-Laskowic oraz Oławy. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa ogrodzona Budy Mszczonowskie

Budy Mszczonowskie,mazowieckie

285 000 zł2 000 m² 142,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka siedliskowa o powierzchni 2000m2 położoną w miejscowości Budy Mszczonowskie, gmina Radziejowice. Działka ta jest idealnym miejscem na budowę wymarzonego domu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Lubajny

Lubajny,warmińsko-mazurskie

369 000 zł2 000 m² 184,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio atrakcyjne działki pod inwestycję w miejscowości Lubajny. Działki zostaną wydzielone geodezyjnie z nieruchomości oznaczonej numerem: 40/14. Adres: 14-100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

1 355 000 zł4 529 m² 299,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: kazimierz Dolny / Wąwóz Małachowskiego Powierzchnia całkowita: 4 529 m2 / 0,453 ha Powierzchnia pod zabudowę mieszkaniową: 688 m2 Cena: 1 355 000 pln Wyjątkowa, malownicza działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Niemstów

Niemstów,dolnośląskie

450 000 zł3 671 m² 122,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o przeznaczeniu budowlanym. Działka ma powierzchnię 3671 m2, jest prostokątna o wymiarach (długość ok.80.5 mb,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Korczyna

Korczyna,podkarpackie

43 000 zł600 m² 71,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w Korczynie z mpzp. Sprzedaż obejmuje działkę o numerze 1923/4 położoną w Korczynie, w powiecie krośnieńskim, o powierzchni 6 arów 6m2. Działka objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Grzędzice

Grzędzice,zachodniopomorskie

79 800 zł3 192 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są działki z możliwością zabudowy zlokalizowane w spokojnej okolicy w bliskim sąsiedztwie lasu. Już od 79 800 zł złotych. Dla części działek wydane wz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Marcinowa Wola

Marcinowa Wola,warmińsko-mazurskie

900 000 zł6 842 m² 131,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka niezabudowana o pow. 0,6842ha z linią brzegową jeziora Buwełno gmina Miłki Powierzchnia 6842m2; działka z linią brzegową jeziora; kształt działki: nieregularny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Promienista

Boruja Kościelna,wielkopolskie

65 000 zł676 m² 96,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w Borui Kościelnej. O pow.676 m2. Położoną w zacisznym i malowniczym miejscu. Około 500 metrów od drogi asfaltowej.W pobliżu znajdują się lasy i Jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Gajowa

Zabardowice,dolnośląskie

185 000 zł1 182 m² 156,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam Sprzedam dwie działki budowlane położone w miejscowości Zabardowice gm.Oława Działki o jednakowej powierzchni 1182 m2. Bardzo dobra lokalizacja. Sprzedaż bez pośredników. Podana cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Karpniki

Karpniki,dolnośląskie

200 600 zł1 003 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

6 działek budowlanych w Karpnikach Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania działki położone w Rudawach Janowickich Działki objęte mpzp - w przeznaczeniu do zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Golub-Dobrzyń

Golub-Dobrzyń,kujawsko-pomorskie

250 016 zł9 616 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjny teren inwestycyjny o pow. 9616 m2 przeznaczony pod działalność usługową złożony z 2 geodezyjnie wydzielonych działek i drogi wewnętrznej, położony bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

439 000 zł1 505 m² 291,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna działka położona na zurbanizowanym terenie położonym bezpośrednio przy lesie - kobylanka/bielkowo, os. Zalesie (około 13 km od centrum Stargardu, 13 km do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wielimowo

Wielimowo,warmińsko-mazurskie

150 000 zł1 250 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks działek położony w Wielimowie. Działki objęte mpzp. Lokalizacja: spokojna i malownicza okolica, idealna dla tych, którzy cenią sobie bliskość natury i wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bartodzieje

Bartodzieje,mazowieckie

134 000 zł2 000 m² 67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjna działka pod budowę domu jednorodzinnego. Działka położona w miejscowości Bartodzieje, w odległości ok. 15 km od Radomia. Spokojna, cicha okolica, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bzowa

Siechnice,dolnośląskie

381 500 zł763 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: tel.: * Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości Wolne działki zaznaczono kolorem żółtym. Sprzedane działki zaznaczono kolorem czerwonym. Aktualnie dostępne są następujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Pilotów

Poznań,wielkopolskie

750 000 zł500 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta wolna od prowizji biura. Oferujemy na sprzedaż przygotowany pod inwestycję, świetnie zlokalizowany grunt przy ul. Pilotów na poznańskiej Woli - 2 działki budowlane o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Poznań

Poznań,wielkopolskie

87 500 zł301 m² 290,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Noble Estate polecają na sprzedaż prawo do dzierżawy działki rekreacyjnej (rod Zakątek). Tutaj właśnie na 301 m2 działki znajduje się murowana altana, którą można zaadoptować na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Stara Bukówka

Stara Bukówka,mazowieckie

660 000 zł3 300 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę Inwestycyjną 3300m2 w miejscowości Stara Bukówka przy trasie Katowickiej Świetna lokalizacja po rewitalizacji trasy S8 bezpośredni bezpieczny dojazd do nieruchomości drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Murowana

Przeginia Duchowna,małopolskie

337 000 zł3 264 m² 103,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przeginia Duchowna - 32,5 ara działki budowlanej! Działka płaska, nieznacznie podniesiony teren przez nawiezienie ziemi, obecnie działka zarośnięta trawą i częściowo zaroślami. Kształtem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Borek Stary

Borek Stary,podkarpackie

149 900 zł1 739 m² 86,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę znajdującą się w miejscowości Borek Stary - gmina Tyczyn. Od stolicy podkarpacia leży w odległości 15 km. Prezentowana nieruchomość : położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł1 200 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Eurovilla prezentuje atrakcyjną działkę o regularnym kształcie o pow. 1200 m2 pod zabudowę jednorodzinną w wilanowie/powsin. Lokalizacja Powsin to cichy i zielony obszar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł1 500 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Eurovilla prezentuje atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1 500 m o regularnym kształcie, położoną w zielonej części Wilanowa - Powsinie. To idealne miejsce pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Blachownia,śląskie

139 000 zł616 m² 225,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 616 m , położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Blachowni. Działka ma kształt prostokąta o szerokości około 33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kwarcowa

Regulice,małopolskie

319 000 zł3 800 m² 83,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Kukla Nieruchomości oferuje w pełni budowlaną działkę o wielkości 38 arów na sprzedaż. Lokalizacja: idealna lokalizacja, zaledwie 4 km od zjazdu z Autostrady A4, oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łochowice

Łochowice,kujawsko-pomorskie

216 720 zł1 204 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! uwaga! - została już tylko jedna działka! Zapraszam do zakupu działek budowlanych położonych w spokojnej i malowniczej strefie zabudowy mieszkaniowej w Łochowicach. Ta lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Pietrowice Małe,dolnośląskie

149 000 zł1 080 m² 147,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję działkę budowlano-usługową o powierzchni 1080m2 położoną w miejscowości Pietrowice Małe gm. Prusice. Na działce znajduję się skrzynka prądowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Myśliwska

Rybakowo,lubuskie

165 000 zł900 m² 183,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

- działka rekreacyjna z warunkami zabudowy w Rybakowie (gmina Kłodawa, powiat gorzowski, województwo lubuskie), tereny objęte Natura 2000 w otulinie Barlineckiego Parku Widokowego. - 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Irysowa

Dołuje,zachodniopomorskie

339 000 zł972 m² 348,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Dzień dobry, na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowana nieruchomość gruntowa na ul. Irysowej w Dołujach Działka o powierzchni 972 m2 Doskonały dojazd do granicy z Niemcami i do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Żuławka

Żuławka,pomorskie

213 000 zł1 323 m² 161 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej położonej w miejscowości Żuławka w gminie Pruszcz Gdański. Informacje podstawowe: powierzchnia: 1323 m Wymiary: 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 169 000 zł3 941 m² 297 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

* tylko u nas * Do sprzedania działka o pow. 3941 m2 (wymiary 87x45 m), położona w otulinie lasu w sercu Aleksandrowa (wawer). Działka położona jest na terenie, dla którego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij