dowolna

Działki

64 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka leśna Krzyżanówka

Krzyżanówka,mazowieckie

149 000 zł18 500 m² 8,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki leśne 1,85 ha Krzyżanówka, gm. Sienno, powiat lipski, woj. mazowieckie Na sprzedaż kompleks działek leśnych o łącznej powierzchni 1,85 ha, położonych w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Brzegowa

Dzierżoniów,dolnośląskie

189 000 zł1 000 m² 189 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

TA oferta tylko U nas - wyłączność Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o numerze 762/2 zlokalizowana w Dzierżoniowie w obrębie ulic Brzegowej i Zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Sławienko

Sławienko,wielkopolskie

285 000 zł400 m² 712,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę rekreacyjna z murowanym domkiem w urokliwej i spokojnej wsi Slawienko gm. Lubasz. Posesja położona 100 m od jeziora 'duze'-go które łączy wieś z miejscowoscia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 999 000 zł1 656 m² 1 207,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Radość wschodnia strona Nieruchomość o powierzchni 1656 m2 w otoczeniu lasów oferuje ciszę przy jednoczesnym doskonałym połączeniu z centrum miasta. Foremność działki pozwala na jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Gwiezdna

Mierzyn,zachodniopomorskie

820 000 zł1 450 m² 565,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Mierzynie o powierzchni 1450 m2, położona przy ul. Gwiezdnej. W drodze dojazdowej, bezpośrednio przy działce media: prąd, woda, kanalizacja, gaz. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

135 000 zł432 m² 312,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta wyłącznie w biurze Nieruchomości. Szukasz miejsca, które da Ci przestrzeń do odpoczynku nie tylko latem, ale przez cały rok? Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie, popołudnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kopernika

Pieszyce,dolnośląskie

239 000 zł1 669 m² 143,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

TA oferta tylko U nas - wyłączność Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o numerze 35/4 zlokalizowana w Pieszycach przy ulicy Kopernika. Nieruchomość gruntowa o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ślepowrony

Ślepowrony,mazowieckie

110 000 zł2 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję Państwu 2 działki budowlane o tożsamym rozmiarze: 2000 m2 każda. Posesje położone są w malowniczej wsi Ślepowrony w powiecie płońskim, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Storkowo

Storkowo,zachodniopomorskie

80 000 zł3 300 m² 24,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka znajdująca się na terenie eko Park Storkowo w kompleksie ok. 100 działek, niecałe 5 km od Ińska. Zajmuje powierzchnię 3300 m2 i porośnięta jest kilkoma niedużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Bytyń

Bytyń,wielkopolskie

6 500 050 zł100 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunt w Bytyniu o powierzchni 10 ha. Odległość 33 km do granic Poznania. Uzbrojenie - Prąd, woda, kanalizacja. Możliwe zwolnienie z podatku od nieruchomości na okres 6 - ciu lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Podszkle

Podszkle,małopolskie

360 000 zł3 003 m² 119,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki na wsi w pięknym górskim otoczeniu? Na górce, ale z asfaltowym dojazdem? Tutaj możesz wybudować dom i mieszkać w terenach rekreacyjnych. Blisko łąki, lasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

3 500 000 zł5 579 m² 627,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana pod zabudowę bliźniaczą 5579 m pod zabudowę bliźniaczą w Grodzisku Mazowieckim. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 5579 m, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jeruzal

Jeruzal,mazowieckie

395 900 zł3 769 m² 105,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o łącznej powierzchni 3 769 m w uroczej miejscowości w której kręcono serial "ranczo Wilkowyje". Działka znajduje się przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

255 000 zł1 220 m² 209,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka z widokiem na Kraków! Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną zlokalizowaną w Łazanach (pow. wielicki, gm. Biskupice) Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kubice

Kubice,opolskie

70 000 zł700 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną w Kubicach z dobrym dojazdem do Nysy. Działka: - powierzchnia działki to 7 arów. - w kształcie prostokąta. - teren płaski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Ząb

Ząb,małopolskie

76 300 zł763 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z ładną ekspozycją 763m2 Rolna przy drodze gminnej Ząb. Lokalizacja: miejscowość Ząb, znana ze swojego uroku górskiego, stanowi idealne miejsce dla miłośników przyrody i spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Korytów,mazowieckie

175 000 zł1 525 m² 114,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1525 m, objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, co zapewnia pełną pewność co do możliwości zabudowy. Działka ma regularny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Besko

Besko,podkarpackie

95 000 zł1 296 m² 73,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 12 ar 96 m, położoną w malowniczej miejscowości Besko (woj. podkarpackie, powiat sanocki). Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wybickiego

Miastko,pomorskie

710 000 zł3 951 m² 179,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Propozycja dla inwestora. Wyjątkowa działka w centrum Miastka, o powierzchni 3951 mkw. Miastko. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 3951 mkw. Plaska, bez drzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Izdebki,podkarpackie

68 150 zł2 900 m² 23,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

> krótki opis nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę nr 6413/3 o powierzchni 29ar w miejscowości Izdebki, gmina Nozdrzec, powiat brzozowski. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Jędrzychówek

Jędrzychówek,dolnośląskie

484 000 zł121 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty tel. Działki rolne o łącznej powierzchni 12,1 ha położone są w Jędrzychówku, w powiecie polkowickim, gminie Przemków. Parametry: 1) Grunty orne o powierzchni 1,45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Stara Wieś,mazowieckie

380 000 zł1 267 m² 299,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną przy ul. Brwinowskiej, objętą Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (mpzp), idealną pod budowę domu jednorodzinnego. (przykładowa wizualizacja domu) Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bartąg

Bartąg,warmińsko-mazurskie

230 600 zł1 153 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentuje na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Bartąg, w gminie Stawiguda, w jednym z najdynamiczniej rozwijających się regionów województwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Męcina

Męcina,małopolskie

130 000 zł1 700 m² 76,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Męcinie - Twoje miejsce pod dom z widokiem na zieleń i przyszłość! Szukasz przestrzeni do życia z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wiśniowa

Złotoria,kujawsko-pomorskie

1 344 000 zł4 800 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o własnym zakątku, który zapewni Ci pełną prywatność i codzienny kontakt z naturą, ta wyjątkowa działka w Złotorii jest właśnie dla Ciebie. O powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Hermanowice

Hermanowice,podkarpackie

176 580 zł5 886 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Hermanowice k/przemyśla, do sprzedania dwie działki o łącznej powierzchni 5886 m2 ( 58,86 ara ). Działki uzbrojone, w media: prąd, gaz, woda. Kanalizacja w trakcie realizacji. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Załachowo

Załachowo,kujawsko-pomorskie

132 600 zł1 700 m² 78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie W naszym biurze! House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia ofertę działek w urokliwej miejscowości Załachowo w gminie Łabiszyn, powiat żniński. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona

Łódź,łódzkie

2 650 000 zł8 265 m² 320,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna na sprzedaż w Łodzi dzielnica Bałuty Teofilów - idealna dla deweloperów! Działka inwestycyjna w Łodzi w zacisznym miejscu, oferująca niepowtarzalną szansę na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Poligonowa

Poznań,wielkopolskie

550 000 zł1 118 m² 491,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Poszukujesz działki budowlanej, aby móc postawić swój wymarzony dom w spokojnej okolicy w Poznaniu? Strzał w dziesiątkę! Gorąco polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 1118 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Pogodna

Niekanin,zachodniopomorskie

199 900 zł1 095 m² 182,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Niekanin, przy ulicy Pogodnej. Ta wyjątkowa nieruchomość to idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Borowina

Borowina,mazowieckie

799 000 zł2 400 m² 333 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż / działka / 2400 m2 / 820 000 zł / Kawęczynek-Borowina / gm. Konstancin-Jeziorna Przedmiotem sprzedaży jest przepiękna działka budowlana położona w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Kosowska

Sokołów Podlaski,mazowieckie

3 531 100 zł35 311 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę o wielkości 35 311 m2 na terenie Sokołowa Podlaskiego z drogą dojazdową nieutwardzoną. Działka znajduje się przy ulicy Kosowskiej (droga krajowa), dostępne media od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Dąbrówki

Kostrzyn,wielkopolskie

287 000 zł820 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Kostrzynie w znakomitej lokalizacji! Świetna propozycja pod budowę domu jednorodzinnego, uzbrojona, z wygodnym dojazdem, usytuowana w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie

Gorlice,małopolskie

35 000 zł3 926 m² 10,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę rolną z możliwością zabudowy o numerze ewid: 545 o powierzchni 39,26ar, wraz z udziałem w prawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Reda,pomorskie

934 400 zł4 672 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena! Działka budowlana nad morzem Inwestycja Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki w malowniczej Redzie. Ta przepiękna działka o powierzchni 4672 m2 to doskonałe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Polna

Polna,małopolskie

139 000 zł1 253 m² 110,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana w miejscowości Polna (gmina Grybów) o powierzchni 12,53 ar. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach około 24 x 49 metrów. Płaskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

300 000 zł1 520 m² 197,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cudowna działka z licznymi i zadbanymi nasadzeniami w Solcu Kujawskim! Działka z pięknymi nasadzeniami usytuowany na lekkim uboczy Solca w otoczeniu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Olesno

Olesno,małopolskie

78 000 zł1 188 m² 65,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Super okazja, na sprzedaż działki budowlane Olesno, małopolska przy drodze głównej 536. Na sprzedaż dwie działki gotowe do natychmiastowego zagospodarowania terenu. Piękne działki otoczone dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Otomin

Otomin,pomorskie

1 850 000 zł4 784 m² 386,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 4784m2 (składająca się z 4 działek: 1533 m2,1447 m2,1637 m2 i 167 m2) sprzedawane łącznie, lub 2 działki w cenie (350zł/1m2) położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

62 000 zł431 m² 143,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ksb Nieruchomości przedstawia do sprzedaży ustawną działkę budowlaną w atrakcyjnej lokalizacji na ulicy Jarzębinowej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Działka o powierzchni 431m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Głogów Małopolski,podkarpackie

550 000 zł3 200 m² 171,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki W głogowie młp. W dzielnicy rogoźnica. Do sprzedania oferujemy w całości dwie działki 12.44a i 19.60a (razem 32.04a) w Głogowie MŁp w dzielnicy Rogoźnica pod.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij