dowolna

Działki

64 039 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 039 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana

Kamesznica,śląskie

145 000 zł1 400 m² 103,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Gmina milówka, miejscowość kamesznica, ul. Krzywa - Atrakcyjna lokalizacja dla Twojego nowego domu! Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura! Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Reymonta

Kamyk,śląskie

125 000 zł1 093 m² 114,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***** sprzedane ***** Kamyk gmina Kłobuck, blisko Częstochowy - działka budowlana na sprzedaż. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1093 m2, szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Pogorzałe Ługi,łódzkie

75 000 zł1 054 m² 71,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka rolno-budowlana Pogorzałe Ługi, gmina Rokiciny 1054 m2 Wymiary działki - 50m x 21m 75 000 zł Na sprzedaż działka rolno-budowlana we wsi Pogorzałe Ługi, gmina Rokiciny. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wola Rzędzińska

Wola Rzędzińska,małopolskie

165 000 zł1 184 m² 139,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka | na sprzedaż | wola rzędzińska Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Wola Rzędzińska, obok Tarnowa. Działka o powierzchni 11,83a w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krzewie Wielkie

Krzewie Wielkie,dolnośląskie

91 275 zł1 217 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową okazję do nabycia działek objętych Decyzją o Warunkach Zabudowy, umożliwiającą budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żabno

Żabno,wielkopolskie

174 000 zł1 200 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane w Żabnie wybierz swoją przestrzeń! Na sprzedaż: 30 działek budowlanych Powierzchnia: od 1200 m do 1500 m Media: woda, prąd, własne szambo Lokalizacja: żabno, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Grodziec

Grodziec,śląskie

359 000 zł3 558 m² 100,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Inwestycyjna działka W grodźcu, tuż przy ulicy cieszyńskiej Nieruchomość gruntowa o powierzchni 3558m2. W sąsiedztwie luźna zabudowa jednorodzinna, zakłady produkcyjne, tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Trzebownisko

Trzebownisko,podkarpackie

3 000 zł1 500 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wydzierżaw Wyjątkową Działkę w Trzebownisku! Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę do wydzierżawienia, zlokalizowaną w Trzebownisku przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Wiesiołów

Wiesiołów,wielkopolskie

1 200 000 zł12 200 m² 98,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1,22 ha w miejscowości Wiesiołów w gminie Dąbie. W skład nieruchomości wchodzi grunt oddany w użytkowanie wieczyste oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Świętojańsko

Świętojańsko,lubuskie

160 000 zł1 421 m² 112,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka z warunkami zabudowy w spokojnej miejscowości przy lesie w gminie Krzeszyce (woj. Lubuskie). Z dostępem do prądu, wody, gazu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Marianów

Marianów,mazowieckie

700 000 zł30 000 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż: idealne miejsce na rekreację, edukację jazdy oraz rozwój działalności gospodarczej Oferujmy unikalną działkę o powierzchni 3 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

155 000 zł1 717 m² 90,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Kancelaria Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż pięknie położoną działkę o powierzchni 1717 m , zlokalizowaną w miejscowości Zakęcie przy ulicy Leśnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Czarnowo

Czarnowo,kujawsko-pomorskie

329 000 zł4 101 m² 80,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w Czarnowie - idealna inwestycja! Oferujemy atrakcyjne działki zlokalizowane w miejscowości Czarnowo, jedynie 8 km od granic Bydgoszczy i 20 km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Śródka

Śródka,warmińsko-mazurskie

125 000 zł2 179 m² 57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bresdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną we wsi Śródka w gminie Gietrzwałd. Działka o numerze 29/3, powierzchni 2179 m2 i regularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sieradzka

Sokolniki-Las,łódzkie

200 000 zł1 550 m² 129,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1550 m2 w miejscowości Sokolniki Las w okolicach Łodzi. Jeśli cenisz sobie ciszę i odpoczynek na łonie natury ta działka jest idealna dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Otusz

Otusz,wielkopolskie

185 000 zł1 196 m² 154,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1196 m2 (nr geodezyjny 105/29). Parcela położona jest w kompleksie działek budowlanych we wsi Otusz, gmina Buk, powiat poznański,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Jaźwiny

Jaźwiny,dolnośląskie

975 000 zł109 000 m² 8,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o pow. 10,9 ha w miejscowości Jaźwiny z możliwością wydzielenia mniejszych działek. Działka zalesiona około 15 letnimi drzewami, w większości brzoza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kościelec

Kościelec,wielkopolskie

125 000 zł835 m² 149,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana o powierzchni 835 m2 w Kościelcu w powiecie Kolskim. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dębowiec

Dębowiec,podkarpackie

99 000 zł2 000 m² 49,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana - idealne miejsce na Twój wymarzony dom! Szukasz działki w spokojnej, malowniczej okolicy, gotowej do natychmiastowej budowy? A może myślisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Włodzimierz

Włodzimierz,łódzkie

140 000 zł689 m² 203 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rekreacyjna ok 700m Włodzimierz, gm. Wodzierady, pow. Łaski Na sprzedaż tylko u nas: atrakcyjna działka o powierzchni 689 m wg kw, położona w malowniczej, leśnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

490 000 zł1 550 m² 316,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlana w miejscowości Szczęsne. Ok. 1550 m2, częściowo ogrodzona, działce znajduje się nieduży dom oraz mała komórka do rozbiórki. Media na działce - woda miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Budy Michałowskie,mazowieckie

843 480 zł3 834 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w otulinie pięknych lasów idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, naturę i świeże powietrze. Doskonała lokalizacja pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Władysławów

Władysławów,mazowieckie

530 000 zł2 414 m² 219,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża Ładna i Słoneczna Działka przy pięknym suchym Lesie o powierzchni 2414 m2. Położona na granicy Zalesiem i Władysławowa. Możesz na niej wybudować swoją wymarzoną willę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Banino,pomorskie

559 000 zł1 080 m² 517,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przy ul. Zdrojowej w Baninie posiadająca Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczenie A.35 MN Przeznaczenie działki pod: -zabudowę jednorodzinną wolnostojącą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym, ul. Nad Stokiem

Jerzmanowice,małopolskie

170 000 zł14 700 m² 11,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna z własnym lasem i wapiennym ostańcem. Stok południowy z widokiem przy ładnej pogodzie na Tatry. 2 km od centrum wsi

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Falkowa

Falkowa,małopolskie

379 000 zł50 000 m² 7,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Falkowa, małopolska | 5 ha | Księga wieczysta | 449 000 zł (do negocjacji) Szukasz miejsca z dala od cywilizacji? Potrzebujesz przestrzeni, gdzie nie sięga ani asfalt, ani sąsiad? To miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wola Niemiecka

Wola Niemiecka,lubelskie

370 576 zł4 876 m² 76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4876 m2 w Woli Niemieckiej, ok. 10 km od centrum Lublina. I linia zabudowy, dojazd drogą asfaltową. Sposób zagospodarowania terenu - budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

10 860 000 zł5 940 m² 1 828,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 5900m2,część działki 3060m2 objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego przewidującym jako przeznaczenie podstawowe na tym terenie: mieszkalnictwo jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Leontyna

Leontyna,mazowieckie

90 000 zł1 303 m² 69,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działki w miejscowości Leontyna gmina Jakubów powiat miński. 3 działki o powierzchni 1303m2 1 działka o powierzchni 1566m2 do każdej działki przynależy udział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Biała Niżna

Biała Niżna,małopolskie

350 000 zł4 800 m² 72,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Widokowa działka o powierzchni 50 a zlokalizowana na Osiedlu Słonecznym, w Białej Niżnej, gm. Grybów, w trakcie przekształcania na działkę budowlaną. Działka znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzyżawa

Strzyżawa,kujawsko-pomorskie

1 550 000 zł19 700 m² 78,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą gruntu inwestycyjnego położonego w miejscowości Strzyżawa w gminie Dąbrowa Chełmińska. Oferta tylko W naszym biurze. Działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Komorów,mazowieckie

2 242 000 zł2 492 m² 899,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Komorowie na zamkniętym osiedlu willowym! Oferta dla wymagających! Działka budowlana o powierzchni 2492 m2 o wymiarach w najdłuższych punktach: 64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Kościelna

Rybarzowice,śląskie

475 000 zł3 001 m² 158,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż: działka W rybarzowicach - 3000 m Mam do zaoferowania atrakcyjną działkę w miejscowości Rybarzowice, ul. Kościelna (gm. Buczkowice, powiat bielski), idealną zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gady

Gady,warmińsko-mazurskie

145 000 zł3 200 m² 45,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Polecamy do sprzedaży działkę o powierzchni 3200 m2. Działka położona jest w miejscowości gady w gminie Dywity. Oferowana cena sprzedaży - 145.000 zł Działka ma wydane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Istebna

Istebna,śląskie

88 000 zł4 400 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Istebna 3 działki w jednej cenie! W gminie Istebna w woj. śląskim, pow. cieszyński, beskid Śląski na południowych stokach Złotego Gronia (710 m), nad potokiem Glinianym (lewy dopływ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gąski

Gąski,zachodniopomorskie

275 000 zł1 002 m² 274,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atuty: gąski to nadmorska miejscowość wypoczynkowa, która w ostatnich latach zyskuje na popularności zarówno wśród turystów, jak i inwestorów. Naturalne otoczenie działki - w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Zabrnie

Zabrnie,podkarpackie

113 000 zł3 700 m² 30,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnej działki pod budowę wymarzonego domu? Dobrze trafiłeś! Z przyjemnością zaprezentuję Ci tę nieruchomość która znajduję się w miejscowości Zabrnie , otoczona zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Grawerska

Szczecin,zachodniopomorskie

380 000 zł642 m² 591,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej, zlokalizowanej w Szczecinie, dzielnica Bukowo, ul. Grawerska, o powierzchni 0.0642 ha. Użytek riv a. Dużym atutem tej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wiklinowa

Gdynia,pomorskie

599 000 zł487 m² 1 229,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka zabudowana w zielonej części Gdyni - Pustki Cisowskie, 487 m Spokojna okolica, blisko lasu, z dobrym dojazdem do Obwodnicy Na sprzedaż działka o powierzchni 487.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Skalnicowa

Warszawa,mazowieckie

7 064 400 zł5 887 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

*** działka pod osiedle bliźniaków - ul. Skalnicowa / południowa / wojtyszki *** *** Wstępna koncepcja zagospodarowania przewiduje budowę osiedla bliźniaków 4-lokalowych (14 domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Dębówka

Dębówka,lubelskie

2 196 000 zł6 100 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę podzieloną na mniejsze 6100 m2 (61 ar) budowlaną w m. Dębówka gm.Jastków o przeznaczeniu usług komercyjnych w zakresie handlu, gastronomi, rzemiosła i usług.