dowolna

Działki

64 109 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 109 ogłoszeń

98 000 zł714 m² 137,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kordian ochocki Agent prowadzący   Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Łękawica koło Żywca. Nieruchomość ma niewielką powierzchnię, co.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł7 600 m² 59,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej na sprzedaż, położonej w miejscowości Stefanowice (gmina Zbąszyń, powiat nowotomyski) Jest to malownicza okolica, otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 160 m² 119,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki z wz Głogowo gm. Obrowo do biura Przedstawiamy ofertę sprzedaży działek w głogowie gmina Obrowo ul. Owocowa o numerach: 113/14 o pow. 1124 m2 113/15 o pow. 1152 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Chęciny

Chęciny,świętokrzyskie

400 000 zł7 480 m² 53,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 7480 m2 , zlokalizowana w miejscowości Lipowica, gm. Chęciny. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka w pierwszej linii względem drogi asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł8 298 m² 15,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom Oferuje Na Sprzedaż Działkę rolną 8298 m2 z możliwością zabudowy w miejscowości Zbijów Duży, gm. Mirów Działka nr. Ewidencyjny : 622.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł900 m² 138,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane, położone w spokojnej i malowniczej okolicy miejscowości Kamianka, w gminie Rzekuń. To idealna propozycja dla osób szukających ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł5 731 m² 872,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż trafia nieruchomość o powierzchni 5731m2 i wymiarach 36x165m Nieruchomość objęta w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego : przeznaczenie podstawowe: zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

196 000 zł1 165 m² 168,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1165 m położona w miejscowości Ciele w gminie Białe Błota, zaledwie 15 minut od Bydgoszczy , idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

99 500 zł1 150 m² 86,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana blisko jeziora w Parlinie, gmina Stara Dąbrowa. Ofertą sprzedaży, jest działka budowlana ok. 400m od jeziora Parlińskiego. Miejsce nad samym jeziorem z plażą, drewnianą.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 000 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W ofercie prezentuję Państwu atrakcyjną działkę budowlaną, o powierzchni 1000 m2 w Gorzowie Wielkopolskim, w świetnym położeniu przy ulicy Leszczynowej, nieopodal ulicy Koniawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł26 000 m² 9,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w Jasielu cisza, przestrzeń i idealne warunki pod budowę domu Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dużej działki budowlanej o imponującej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł45 364 m² 13,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta bezpośrednia! Działki o łącznej powierzchni 45364 m 2 (4,5364ha) położone w miejscowości Miłki, gmina Miłki, powiat giżycki, województwo warmińsko-mazurskie. Media: woda -.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 840 m² 179,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szczecin Police -działka inwestycyjno-przemysłowa 1840m. Działka posiada wydane warunki zabudowy -tereny produkcyjno - usługowe, przeznaczona na funkcje gospodarcze - produkcja składów, baz.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł3 591 m² 194,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie nieruchomość o pow. 35,91a położona w targowisku gmina Kłaj. Ujęta w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego jako U-Tereny usług ok 20a, i R- tereny rolne.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł932 m² 633,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Unikatowa działka rekreacyjna nad jeziorem mausz Grabowo | 932 m2 | Otulina Parku Krajobrazowego | Bezpośrednie sąsiedztwo jeziora | mpzp | Pełne media Prezentujemy wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł3 900 m² 56,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działki we wsi Wygoda. Gmina Wola Krzysztoporska. Bardzo dobra lokalizacja pod budowę domu jednorodzinnego lub osiedla domów. Możliwość dokupienia działek sąsiednich i powiększenie.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjna działka budowlana, niezabudowana o powierzchni 1000 m 2 położona w Nowej Wsi Lęborskiej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł3 100 m² 128,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 31 a w Radziszowie. Ok. 22 a budowlane, pozostałe to tereny zieleni nieurządzonej. W sąsiedztwie rozproszona zabudowa jednorodzinna. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 359 m² 110,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Biskupin | działka 13,59 A przy lesie | media na działce Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Biskupin (gm. Chojnów), oznaczona numerem geodezyjnym 752. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

5 850 000 zł25 000 m² 234 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker bezpośrednio od właściciela Krasne k. Rzeszowa sprzedaż inwestycji deweloperskiej z pozwoleniem na budowę Na sprzedaż atrakcyjna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł4 900 m² 75,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka rolna - siedliskowa | 49,18 ar | przy samym lesie Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w miejscowości Wola Batorska, gmina Niepołomice, granicząca bezpośrednio z lasem.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł6 816 m² 36,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chłopowo. Duża działka na sprzedaż. Lokalizacja: chłopowo wieś sołecka (gmina Krzęcin, powiat choszczeński, województwo zachodniopomorskie) cicha i spokojna okolica. We wsi znajdują się, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

230 146 zł1 490 m² 154,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bielsko-biała, stare Bielsko Działka budowlana Proponuję do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 1490m 2 położoną w Starym Belsku. Cicha i spokojna okolica, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł5 352 m² 71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja inwestycyjna - 380 000 zł, tylko 70 zł za 1 m2 - możliwość podziału na 5 działek. Grunt inwestycyjny w Wadowicach przy ulicy Rekreacyjnej, blisko ul. Miedzne. Oferujemy duży grunt.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 173 m² 157,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1173 m2 w Starogardzie Gdańskim przy ulicy Ks. Franciszka Kalinowskiego. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 133 000 zł568 m² 1 994,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka dla inwestora pod zabudowę usługową - 4 kondygnacje Zapraszam do zapoznania się z informacjami na temat oferty sprzedaży atrakcyjnie położonej nieruchomości gruntowej objętej mpzp (.

Szczegóły ogłoszenia

467 000 zł706 m² 661,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki budowlane Koziegłowy k. Poznania, gm. Czerwonak. Media w drodze. Mpzp. Świetna komunikacja Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

320 100 zł1 455 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy(mpzp) w Słonem. Powierzchnia: 1455 m Lokalizacja: ul. Brylantowa, słone, gmina Świdnica Opis: duża i przestronna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

145 990 zł1 123 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż trzy działki budowlane w otulinie Nadnidziańskiego Parku Krajobrazowego, obszaru objętego "naturą 2000". Lokalizacja: działki położone są w malowniczej wsi Las.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 030 m² 262,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam Działkę w Rudnej Małej na osiedlu domów jednorodzinnych. Media w okolicy. Wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Więcej informacji pod numerem tel:  

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł2 136 m² 149,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2136 m . Dojazd drogą wewnętrzną o szerokości ok. 6 m. Teren płaski, niezalesiony, gotowy do rozpoczęcia inwestycji. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

237 900 zł793 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas oferta na wyłączność! avenda Nieruchomości w Żyrardowie tel.   , - oferuje do sprzedaży piękną działkę budowlaną w miejscowości Działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 410 000 zł7 051 m² 199,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| chrząstawa Mała, okolice Wrocławia, działka,grunt, sprzedaż, biuro Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka7, polecam Państwu na sprzedaż działkę inwestycyjną, grunt o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł4 700 m² 35,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w samym sercu Gniewoszowa urokliwej i spokojnej miejscowości w Górach Bystrzyckich. Działka o nieregularnym, naturalnym.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł3 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka rolna w Chrośnie o powierzchni 3000 mkw, zlokalizowana na terenie oznaczonym w planie miejscowym -rp Dojazd do dziłaki poprzez drogę wewnętrzną. Klasa użytków - iva. Szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

1 441 800 zł16 020 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nad Wisłą Królewiecką. To świetna lokalizacja na Twój własny biznes nad samą wodą. Na proponowanej działce idealnie sprawdzi się pole kempingowe, wypożyczalnia sprzętu wodnego, lub inne.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł4 700 m² 9,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość w miejscowości Drohobyczka (gm. Dubiecko) idealne miejsce na rekreację i wypoczynek Na sprzedaż działki położone w miejscowości Drohobyczka, bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż- małkocin, stargard - działka budowlana 1000m2 Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w Małkocinie w bardzo spokojnej okolicy, w sąsiedztwie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł8 800 m² 409 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren przemysłowy p/u - M.IN. Pod stacje paliw. Magazyny 8800 m2 stary dybów. Przy trasie S8 Teren przemysłowy 8800 m2 w Starym Dybowie. Przy trasie S8. Dogodna szerokość - około 65m. Dojazd -.

Szczegóły ogłoszenia

204 900 zł2 049 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana W rogoźnie Przedmiotem oferty jest malowniczo położona działka w Rogoźnie, na obrzeżach miasta. Działka o powierzchni 2049 m 2 z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 530 m² 248,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Akces nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną znajdującą się w miejscowości Jeziórko-Ustanówek za Zalesiem Górnym , 1530m2 za 380tys. zł. Mpzp ustala zabudowę mieszkaniową.