dowolna

Działki

63 878 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 878 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 700 000 zł5 470 m² 859,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Teren idealny dla inwestora! Oferujemy działkę budowlaną zlokalizowana w malowniczej okolicy tuż pod Lasem Kabackim. Teren objęty mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinna lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brenna

Brenna,śląskie

175 600 zł878 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Działka: teren płaski z asfaltowym publicznym dojazdem. Media praktycznie na działce: prąd, gaz, kanalizacja. Wjazd na działkę od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Ciasne

Ciasne,podlaskie

769 100 zł15 382 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy urokliwą działkę o powierzchni 15382m2 położoną w obrębie Ciasne, gm. Supraśl. Działka pięknie położone wśród natury co gwarantuję ciszę i spokój. W okolicy las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łebień

Łebień,pomorskie

119 000 zł1 900 m² 62,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlane przy lesie państwowym- łebień, gmina Damnica, powiat słupski. Oferujemy do sprzedaży bardzo ładną działkę gruntu w miejscowości Łebień. Działka stanowi płaski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Łany

Tyczyn,podkarpackie

510 000 zł1 700 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona jest w malowniczej, południowej części Rzeszowa na granicy z Tyczynem na ulicy Łanyw rejonie ulic Źródlanej, rodzinnej i Pienińskiej. To spokojna, niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Grudniowa

Mikołów,śląskie

511 000 zł2 129 m² 240,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedane! ul. Grudniowa - Mokre Mikołów - Zielona i Spokojna Okolica! media przy działce: prąd, woda, na sprzedaż działka oznaczona nr geodezyjnym 597/62 o pow. 2129 m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Fordońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 590 000 zł1 587 m² 1 001,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż dwie działki ( nr 64/4 i 64/5)o łącznej powierzchni 1587 m2 w Bydgoszczy przy ul. Startowej. Dodatkowy, wygodny dojazd(250 m2) i wyjazd od ulicy Fordońskiej( nr 177), poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Raba Wyżna

Raba Wyżna,małopolskie

140 000 zł10 788 m² 12,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam działki o łącznej powierzchni 1,0788 ha w Rabie Wyżnej (powiat nowotarski). Możliwość zakupu całości lub pojedynczych działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kryształowa

Trąbki Małe,pomorskie

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna Tylko w Naszym Biurze! Działka budowlana o powierzchni 1000m2 położona w Trąbkach Małych, uzbrojona w prąd i wodę oraz gaz w drodze tuż przed działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wola Gołkowska

Wola Gołkowska,mazowieckie

548 680 zł1 892 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Znakomita działka budowlana w Woli Gołkowskiej, położona przy trasie S7 (węzeł Antoninów), w gminie Piaseczno. Powierzchnia : 1900 m2 Wymiary : 26,0 m X 72,0 m. Media : kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

35 000 zł435 m² 80,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duża działka rekreacyjna położona na Wyspie Grockiej, należąca do zasobów Rodzinnego Ogrodu Działkowego "bielawa". Powierzchnia działki to 435 mkw., na działce liczne nasadzenia ozdobne. Korzystne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Szamotuły,wielkopolskie

1 399 000 zł5 200 m² 269,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu piękna zieloną działkę budowalną o powierzchni 5200 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Szamotułach przy ulicybt Szczuczyńskiej. Idealna pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Łęg

Łęg,mazowieckie

450 000 zł1 800 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży ładną działkę w Łęgu gmina Konstancin - Jeziorna. Teren objęty mpzp. 1) ustala się przeznaczenie terenu: a) zabudowa zagrodowa; b) gospodarstwa agroturystyczne; c).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Osiedle Bermudy

Wawrów,lubuskie

750 000 zł10 400 m² 72,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki jest przemysłowe, wartość do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona

Lublin,lubelskie

1 100 000 zł3 542 m² 310,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa 10/4 o powierzchni 3542 m2 położona w drugiej linii zabudowy od ul.Turystycznej - oznaczona w MPZP symbolem AGc - tereny aktywności gospodarczej z podstawowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

100 000 zł752 m² 132,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Działka budowlana 752 m , Czuchów / Czerwionka-Leszczyny Na sprzedaż działka budowlana o numerze 1682/74 i powierzchni 752 m , położona w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Prażmów

Prażmów,mazowieckie

648 000 zł7 200 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy dużą działkę budowlaną o powierzchni 7200 m2 znajdującą się w Krępie gmina Prażmów, o wymiarach 17m x 432 m. Wspaniała oferta dla inwestorów lub pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Synów Pułku

Chełm,lubelskie

115 000 zł890 m² 129,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chełm - os. Zachód zabudowa wielorodzinna 890 mkw ________________________________ Nieruchomość znajduje się w Chełmie, os. Zachód, ul. Synów Pułku (pomiędzy szkołą a jednostka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szczepanowice

Szczepanowice,małopolskie

98 000 zł985 m² 99,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowe działki budowlane w Szczepanowicach, gm. Pleśna, małopolska Marzysz o domu z widokiem na malownicze wzgórza, w spokojnym otoczeniu, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zagroble

Gdańsk,pomorskie

49 999 zł580 m² 86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

!bliska odległość do rzeki wisła! Opis nieruchomości Na sprzedaż teren o łącznej powierzchni 6000 m , położony w spokojnej, zielonej okolicy. Działka została podzielona na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Gliśnica

Gliśnica,wielkopolskie

39 500 zł6 700 m² 5,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka leśna w Gliśnicy przy drodze wojewódzkiej nr 444, położona w odległości 1 km od miasta Odolanów. Dojazd do działki drogą asfaltową (dw444) i drogą gruntową przy zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Asnyka

Kaźmierz,wielkopolskie

229 000 zł807 m² 283,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Kaźmierzu o powierzchni 807 m2 położona w rejonie ul. Asnyka. Dla terenu, na którym znajduje się działka jest uchwalony mpzp. Przedmiotowa działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Błonie

Błonie,mazowieckie

252 000 zł2 290 m² 110,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż Błonie okolice. Do sprzedaży duża kształtna działka w bardzo atrakcyjnym miejscu- w miejscowości Cholewy , Cholewy to miejsce, gdzie w niewielkiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Koszarowa

Grabowiec,pomorskie

161 600 zł1 010 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki budowlane z wz - Grabowiec, gmina Szemud, blisko Trójmiasta Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Grabowiec (gm. Szemud): działka nr 82/15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rościsławice

Rościsławice,dolnośląskie

135 135 zł1 287 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana z widokiem - Rościsławice, gm. Oborniki Śląskie Na sprzedaż słoneczna działka położona na malowniczym wzgórzu w spokojnej i zielonej okolicy Rościsławic. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Siestrzeń

Siestrzeń,mazowieckie

330 000 zł1 500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki okolice Żabiej Woli. Na sprzedaż bardzo kształtna działka o powierzchni 1500mkw (30m X 50m) w Siestrzeni na granicy z leśną miejscowością Władysławów. Działka mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowy Prażmów

Nowy Prażmów,mazowieckie

199 000 zł1 000 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie są dwie bardzo ładne, szerokie działki budowlane w miejscowości Nowy Prażmów. Każda z dwóch działek ma powierzchnię 1000m2 , wymiary działek 28,2 x 35,5m obie dłuższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Gorlice,małopolskie

119 000 zł1 414 m² 84,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Twoje miejsce. Twój dom. Twoja przyszłość działka budowlana przy ul. Malinowej w Gorlicach 0,1414 ha w pełni uzbrojonego, płaskiego terenu gotowego pod budowę! Jeśli marzysz o własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Kalinowo

Kalinowo,warmińsko-mazurskie

189 000 zł37 807 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3,7807 ha położona na Mazurach w gminnej miejscowości Kalinowo, powiat ełcki. Nieruchomość położona jest w miejscowości Kalinowo, najbliższą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sosnowa

Barany,warmińsko-mazurskie

260 000 zł1 233 m² 210,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną w Baranach obok Ełku. Działki o powierzchni 1233m2 zlokalizowana położona jest przy ulicy Sosnowej i czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

4 900 000 zł5 833 m² 840,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam przepiękną, unikatową nieruchomość, położoną w Piasecznie, zalesiu Dolnym. Powierzchnia : 5800 m2. Wymiary : szer. 70m i 78m dł. 69m i 103m. Wszystkie media miejskie :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brześce

Brześce,mazowieckie

2 770 000 zł21 380 m² 129,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Proponujemy do sprzedaży działki w Brześcach gmina Góra Kalwaria. Działki w cichym miejscu. Idealne miejsce na dom rodzinny. Cały teren ma powierzchnię 21.380 m . Wydzielone już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Ziołowa

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

95 000 zł1 983 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka 20 ar zaledwie 3 km od centrum Sędziszowa Młp Marzysz o prywatności i własnej działce w sąsiedztwie lasu, ale nie chcesz rezygnować z wygód, jakie daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie

Rogóźno,lubelskie

270 000 zł855 m² 315,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna 8,55ar z drewnianym domkiem pomiędzy jeziorami w lesie - cisza, natura, komfort! Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna o powierzchni 8,55 ar, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Robercin

Robercin,mazowieckie

1 104 120 zł6 134 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość gruntowa o powierzchni ponad 6000 m2, znajdująca się w Robercinie, w gminie Piaseczno. Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, dla działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Rogowo,kujawsko-pomorskie

600 000 zł14 700 m² 40,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana na sprzedaż Rogowo, powiat rypiński Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę budowlaną nr 105/2, położoną w Rogowie, obręb 0018, w powiecie rypińskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Tartaczna

Wejherowo,pomorskie

2 700 000 zł4 229 m² 638,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka inwestycyjna z zabudowaniami - Wejherowo Mam przyjemność zaprezentować unikatową nieruchomość inwestycyjną położoną w doskonałej lokalizacji w Wejherowie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jęczmienna

Karbowo,kujawsko-pomorskie

315 000 zł3 000 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka budowlana na ul. Jęczmiennej, atrakcyjnie położona, tuż przy asfaltowej trasie wraz z oświetleniem i ścieżką pieszo-rowerową. Blisko do miasta - 3,5 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Nowa Wola

Nowa Wola,mazowieckie

4 509 450 zł10 021 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, położona w Nowej Woli, w gminie Lesznowola, w powiecie piaseczyńskim. Przygotowywany jest nowy plan, który wskazuje na tych terenach na usługi, produkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rakoszyce

Rakoszyce,dolnośląskie

195 000 zł1 300 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1300 m , położoną w urokliwej miejscowości Rakoszyce, w bliskim sąsiedztwie Środy Śląskiej oraz z dogodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

5 341 750 zł4 645 m² 1 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjna działka w konstancinie z możliwością wybudowania dwóch domów. Powierzchnia 4645 m2 Wymiary 58,0 m X 80,0 m. Media : woda, kanalizacja i prąd są na działce.