dowolna

Działki

63 882 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 882 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, ul. Cicha

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 400 000 zł2 423 m² 577,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ok. 2 423 m , położona w centrum Ożarowa Mazowieckiego, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - symbol 1mn/u.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jeżynowa

Międzyświeć,śląskie

172 000 zł1 562 m² 110,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Międzyświeć, ul. Jeżynowa - działka 1562 m pod dom jednorodzinny. Propozycja dla osób szukających ciszy i zieleni w zasięgu szybkiego dojazdu do Skoczowa i trasy S52. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wąska

Wisznia Mała,dolnośląskie

399 000 zł1 202 m² 331,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowane w malowniczej miejscowości Wisznia Mała, oddalonej jedynie 8 km od Wrocławia i niespełna 6 km od granic Trzebnicy. To doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Grodziec

Grodziec,śląskie

195 000 zł1 103 m² 176,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Grodziec - bez pośredników, cena do negocjacji. Blisko zjazd na drogę ekspresową S52. Cicha, spokojna okolica. Działka całkowicie ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Sporna

Warszawa,mazowieckie

3 200 000 zł8 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Teren o powierzchni około 8000 m2 objęty mpzp i oznaczony symbolem U. Przeznaczenie terenu - Usługi. Maksymalna wysokość zabudowy - 12m. Maksymalna intensywność zabudowy - 1.0 Minimalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Pobłocie

Pobłocie,pomorskie

67 500 zł2 092 m² 32,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie w sprawie sprzedaży nieruchomości wchodzącej w skład masy upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Środkowa

Opacz-Kolonia,mazowieckie

3 741 000 zł3 938 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Trzy działki rolne o powierzchni 3938 m2: 2250 m2, 1050 m2, 638 m2 droga. Szerokość 24, długość 159m. Gmina Michałowice, ul. Środkowa Opacz Kolonia nr działek odpowiednio oznaczenia: 216/1,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Białuń

Białuń,zachodniopomorskie

150 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż trzy działki po 1000m2 w znakomitej i topowej lokalizacji blisko lasu. Nieruchomość znajduje się w kompleksie kilkunastu działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

308 400 zł771 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy państwu do kupna działkę W łężycy W malowniczej okolicy pod samym lasem! Działka niezabudowana o pow. 771m2 z wewnętrznymi drogami z dojazdem z drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wołkowyja

Wołkowyja,podkarpackie

275 000 zł2 500 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 25 arów, położona w miejscowości Wołkowyja, przy drodze prowadzącej w kierunku Górzanki. Teren o regularnym kształcie i wymiarach ok. 88.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ligota Mała

Ligota Mała,dolnośląskie

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane , pięknie położone w terenie suchym w miejscowości Ligota Mała.Powierzchnia działek od 10 do 14 arów ; dojazd do działek drogą asfaltową ; media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Warszawa,mazowieckie

1 280 000 zł1 092 m² 1 172,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować działkę w dzielnicy Włochy z domem wolnostojącym, nieruchomość z dużym potencjałem! Dom jednorodzinny wolnostojący do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Czarny Las

Czarny Las,mazowieckie

530 000 zł1 962 m² 270,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana Czarny Las Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 1962 m, położoną w miejscowości Czarny Las, w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Wolin,zachodniopomorskie

244 000 zł1 189 m² 205,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Została już tylko jedna! Centrum Wolina, a jednak w ciszy i spokoju. Ciesz się bliskością miasta, a zarazem korzystaj z uroków natury. Działka budowlana z prądem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Posada Górna

Posada Górna,podkarpackie

180 000 zł1 497 m² 120,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o numerze ewidencyjnym 12/13, położoną w malowniczej i spokojnej części miejscowości Posada Górna, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Murowana

Przeginia Duchowna,małopolskie

337 000 zł3 264 m² 103,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przeginia Duchowna - 32,5 ara działki budowlanej! Działka płaska, nieznacznie podniesiony teren przez nawiezienie ziemi, obecnie działka zarośnięta trawą i częściowo zaroślami. Kształtem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Puławy

Puławy,lubelskie

14 000 000 zł6 880 m² 2 034,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

działka znajduje się na skraju ulic Fieldorfa Nila i Grabskiego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Bogumińska

Gorzyce,śląskie

999 000 zł16 901 m² 59,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ponad 1,5 ha działki z możliwością dokupienia sąsiednich działek! nowa cena! tylko 59 zł/m2. Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 16.901 m2, położoną w Gorzycach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sportowa

Prószków,opolskie

299 000 zł1 751 m² 170,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Proszkowie, ul. Sportowa, nr działki 1360, dojazd drogą asfaltową, media (prąd, woda i kanalizacja miejska) w drodze bezpośrednio przed działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Chrząchówek

Chrząchówek,lubelskie

1 100 000 zł10 468 m² 105,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż 4 działki o łącznej powierzchni 10.468 m2, położone w miejscowości Chrząchówek, gm. Końskowola, powiat puławski, województwo lubelskie. Działki położone bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mielno

Mielno,kujawsko-pomorskie

73 224 zł1 017 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjne działki w miejscowości Mielno, gmina Pakość! Bliskość jeziora i lasu! Malowniczy, wyjątkowy teren. Oferta na wyłączność biura Prestige Nieruchomości. Prestige Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Książenice

Książenice,mazowieckie

496 000 zł1 013 m² 489,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: książenice Zielona, piękna, spokojna okolica. Wokół zabudowa jednorodzinna. Świetnie skomunikowana. Dojazd do działki drogą asfaltową, gminną. Wymiary: 30m x 33m Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Police

Police,zachodniopomorskie

224 160 zł934 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o regularnym kształcie prostokąta pod zabudowę mieszkaniową (dz. nr 118/16) o powierzchni 934 m 2 zlokalizowana w Policach (obręb 0013) przy granicy Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łukawica

Łukawica,podkarpackie

190 000 zł2 378 m² 79,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 24 arów , położoną w miejscowości Łukawica , zaledwie kilka minut jazdy od Leska. Działka posiada wydane pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łubniki

Łubniki,podlaskie

168 000 zł1 200 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki zlokalizowane są w miejscowości Łubniki (gm. Zabłudów) - tylko 12 km od centrum Białegostoku! Powierzchnia: - działka nr 1 - 1680 m - działka nr 2 - 1200 m - działka nr 3, 4 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Siepraw

Siepraw,małopolskie

975 000 zł4 500 m² 216,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| teren budowlany pod małe osiedle domów jednorodzinnych Do sprzedania piękna widokowa działka budowlana o powierzchni ok. 4500 m2 przeznaczona pod budowę budynków jednorodzinnych w tym pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kończyce Małe

Kończyce Małe,śląskie

141 000 zł1 418 m² 99,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1418m2 położona w spokojnej okolicy w Kończycach Małych gmina Zebrzydowice. Działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Korwin

Korwin,wielkopolskie

166 000 zł1 016 m² 163,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Józefowo, gmina Słupca, województwo wielkopolskie. Najważniejszym atutem nieruchomości jest jej usytuowanie, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pełczyn

Pełczyn,dolnośląskie

134 505 zł1 281 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży 2 działki budowlane, położone w miejscowości Żychlin (ok.6 km od centrum Wołowa), 50 km od Wrocławia, w obrębie ewidencyjnym Pełczyn, w okolicy Wołowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bubel-Granna

Bubel-Granna,lubelskie

63 000 zł1 575 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy 4 działek położonych w bogatej w walory przyrodnicze miejscowości Bubel Granna. Jest to przepiękna, cicha i malownicza okolica w odległości 5 km od Janowa Podlaskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Prażmów

Prażmów,mazowieckie

320 000 zł3 000 m² 106,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna, duża i szeroka działka budowlana o powierzchni 3000 m.kw., położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej o małym natężeniu ruchu. Świetna oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Chroboty

Chroboty,mazowieckie

429 300 zł21 467 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża, atrakcyjna działka o powierzchni 21 467 m (2,1467 ha), położona w miejscowości Chroboty, gmina Radziejowice zaledwie 1,5 km od centrum Żyrardowa. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nidzica

Nidzica,warmińsko-mazurskie

1 395 000 zł9 700 m² 143,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nidzica, 21 listopada 2025 r. Gmkr.6840.30.2024 WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O II PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYM NA SPRZEDAŻ NIEZABUDOWANEJ NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCEJ WŁASNOŚĆ GMINY NIDZICA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Nienawiszcz

Nienawiszcz,wielkopolskie

105 000 zł854 m² 122,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: drodzy Państwo, mam przyjemność podzielić się dzisiaj z Wami moją nową ofertą. Oferuję do sprzedaży malowniczo położoną działkę rekreacyjną o powierzchni 854 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sachsów

Lublin,lubelskie

230 000 zł1 385 m² 166,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: 3 działki budowlane przy ul. H. M. Sachsów w Lublinie! wydane wz! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą trzech atrakcyjnych działek budowlanych położonych w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Brzegiem jeziora

Marianowo,zachodniopomorskie

105 000 zł855 m² 122,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chcesz odpoczywać nad jeziorem Marianowskim? Tylko 40 minut od Szczecina. Bez prowizji dla kupującego Oferujemy do sprzedaży działkę niezabudowaną o powierzchni 855 m2, położoną w pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Radzymin

Radzymin,mazowieckie

9 570 000 zł22 000 m² 435 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka 22000 m2 w Radzymin Ciemne blisko obwodnicy Warszawy S8. Działka ma charakter mieszkalno -biznesowy. ( całość działki to 22 000 m2 podzielone na mniejsze części po 1000 m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Głuszczyzna

Głuszczyzna,lubelskie

195 000 zł1 300 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

biuro nieruchomości Lublin * Działka do zabudowy 4 km od Lublina - świetna lokalizacja! Na sprzedaż ustawna działka w miejscowości sąsiadującej z Lublinem. Idealna pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

125 600 zł628 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka na osiedlu domów jednorodzinnych w pobliżu rzeki Dziwnej I wyspy Chrzaszczewskiej.Na działkę były wydane warunki zabudowy pod dom jednorodzinny z garażem. Pomagamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dąbrowica

Dąbrowica,lubelskie

205 000 zł4 546 m² 45,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki o łącznej powierzchni 4546 m 2 (1506 m2 + 1505 m2 + 1535 m2) położone w Dąbrowicy gm. Jastków, ok. 4 km od Lublina. Działki płaskie, lekki skłon w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Osolin,dolnośląskie

154 000 zł1 437 m² 107,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona