dowolna

Działki

64 093 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 093 ogłoszenia

950 000 zł6 600 m² 143,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlaną w msc. Zawada koło Tarnowa. Nieruchomość o powierzchni 66 arów z wydanymi warunkami zabudowy. Działka oferuje nie tylko potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 300 m² 192,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej w Kolanowicach koło Opola. Dodatkowo oferujemy skuteczną I nieodpłatną pomoc.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł11 432 m² 349,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Okazja cenowa! Nieruchomość pod inwestycje jako lokata kapitału. Działka budowlana w Kobyłce w bardzo atrakcyjnym miejscu (nie na "odludziu") o pow. około 11.000m2 z bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł6 180 m² 21,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działek w Lembargu w województwie kujawsko-pomorskim w gminie Jabłonowo Pomorskie. Działki znajdują się w odległości około 450 metrów od Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Malice

Malice,kujawsko-pomorskie

10 541 zł10 541 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wydzierżawienia działka o pow. 1,0541 ha, dz. nr 132, obr. Malice. Informacje na temat nieruchomości można znaleźć na stronie pkp S.A. -.

Szczegóły ogłoszenia

160 500 zł1 605 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Barkowicach Mokrych nad Zalewem Sulejowskim, gmina Sulejów Oferujemy do sprzedaży działkę rekreacyjno -budowlaną o powierzchni 1605 m 2 położoną w Barkowicach Mokrych.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 082 m² 183,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w Biczycach Górnych o powierzchni 10,82 ar, położona w spokojnej i zielonej okolicy, z przepięknym widokiem na panoramę Nowego Sącza.

Szczegóły ogłoszenia

3 749 000 zł32 000 m² 117,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Niepowtarzalna nieruchomość w Borach Tucholskich nad największym jeziorem na Kociewiu Kałębie,150m lini brzegowej na wyłączność. Na Sprzedaż wyjątkowa inwestycja z domem oraz 5 budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł8 000 m² 74,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka 8000 m | mpzp | zabudowa jednorodzinna | Nowa Ligota Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 8000 m , położona w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł915 m² 151,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działki w gminie Blachownia w miejscowości Nowa Gorzelnia niedaleko ul. Wielkoborskiej o powierzchni 915 m2. Działka :.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł3 516 m² 132,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy na sprzedaż bardzo atrakcyjną nieruchomość gruntową o pow. 3 516 m2 położoną bezpośrednio w pierwszej linii Promenady Zdrojowej w Gołdapi. Działka inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

7 700 000 zł35 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjne w gminie Wołomin, miejscowości Majdan przy ulicy Mińskiej. Powierzchnia ok 3,5 ha. Posiadamy wz na 15 domów jednorodzinnych lub 30 lokali w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł501 m² 638,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana ok. 500 m mpzp wrocław pawłowice Wymiary działki: 28,48 szerokość 16,47 długość Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 500 m , położona we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

1 635 000 zł10 900 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Krzysztof Naskręt   oferta dostępna tylkko W naszym biurze! okazja inwestycyjna - Działka Przemysłowa 1,09 ha pod Legnicą (ziemnice) Do sprzedania działka.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł4 154 m² 93,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dobra lokalizacja pod kątem zamieszkania lub inwestycji! bardzo duży potencjał zagospodarowania Z uwagi na lokalizację - tylko 100 metrów do drogi krajowej nr 86! istniejący budynek Z wieloma.

Szczegóły ogłoszenia

3 042 050 zł5 531 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Toruń - Stawki Działka Usługowa 5531 m przy ul. Łódzkiej Biuro Nieruchomości Blue Home prezentuje unikalną ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o charakterze komercyjnym, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł2 722 m² 84,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z widokiem na lasy Zmysłówka k. Grodziska Dolnego Oferujemy działkę nr 803 o powierzchni 0,2722 ha, położoną w Zmysłówce (gmina Grodzisko Dolne, powiat leżajski).

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 798 m² 55,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

***super cena*** Piękne miejsce na budowę domu** Super cena** 20 minut od Białegostoku *** ***3798M2 *** Zapraszam na prezentację idealnej działki o powierzchni 3798m2 i wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł4 158 m² 43,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w sąsiedztwie jeziora. Nieruchomość umiejscowiona jest w malowniczej miejscowości Gorzewo nad jeziorem Białym. Powierzchnia działki 4100 m2 Ukształtowanie terenu.

Szczegóły ogłoszenia

85 590 zł951 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Grabowiec, gmina Świdnica. Idealna propozycja dla osób szukających działki pod budowę domku jednorodzinnego z dala od miejskiego zgiełku, w ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

835 920 zł1 161 m² 720 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Kluczowe cechy: zamknięte, strzeżone, komfortowe osiedle domów, blisko Konstancina-Jeziorny, mpzp, dobre sąsiedztwo. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, położona w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

48 000 zł3 300 m² 14,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlano-rolną o pow. 33 ar na terenie msc. Przyborów, gm. Borzęcin. Dla nieruchomości została wydana decyzja wz - zabudowa mieszkalna jednorodzinna ( szer.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł420 m² 1 095,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowe Brzesko, rynek działka budowlano-usługowa - 420 m2 z prawomocnymi warunkami zabudowy i projektem inwestycji. Ostatnia niezabudowana działka w rynku. Dopuszczalna powierzchnia zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł6 500 m² 89,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka pod zabudowę .Kształt pozwala na podział na mniejsze działki. Media w drodze. Okolica zielona ,cisza i spokój. Polecam! Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

212 000 zł1 180 m² 179,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoja enklawa spokoju tuż obok Krynicy-Zdroju - Działki w Mochnaczce Niżnej! Marzysz o własnym domu w górskim krajobrazie, gdzie rano budzi Cię cisza, a jednocześnie do tętniącego.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł4 362,18 m² 147,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ligota gm. Czechowice- dziedzice, działka budowlana przy ul. Zacisznej. Marzysz o domu w otoczeniu natury? Ta wyjątkowa działka spełni Twoje oczekiwania! Położona w malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

59 900 zł999 m² 59,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert Oferuje Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom lub inwestycję? Mamy dla Ciebie wyjątkową okazję! Powierzchnie działek: od.

Szczegóły ogłoszenia

3 901 660 zł27 869 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zakupu działki Inwestycyjnej w miejscowości Cieśle (koło Oleśnicy) przy węźle Cieśle drogi ekspresowej S8. Działka z ogromnym potencjałem. Odległość od wybranych.

Szczegóły ogłoszenia

175 560 zł1 254 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do kupienie działka w Chełmie Śląskim przy ul. Wrzosowej. Zlokalizowana w urokliwej okolicy, tuz obok lasu. W sąsiedztwie luźna zabudowa jednorodzinna. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

64 900 zł800 m² 81,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych, położony przy granicy administracyjnej z miastem powiatowym Siemiatycze. Unikatowa lokalizacja - działki otoczone z czterech stron pachnącym lasem.

Szczegóły ogłoszenia

161 500 zł1 700 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana powiat Bydgoszcz, położona w Nowej Wsi Wielkiej przy ulicy Długiej. Działka z planem zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem ur/mn , co oznacza przeznaczenie pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł1 800 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1800 m2, zlokalizowana w miejscowości Michałowice Wieś. Wymiary działki 40m2x45 m2, dojazd do działki gminną drogą utwardzoną. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł6 000 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlano-rolną o powierzchni 0,60ha , zlokalizowaną w Grabiu gmina Skawina. Nieruchomość jest objęte mpzp zgodnie z którym około 14 arów od drogi znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł498 m² 319,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Homfi prezentuje na sprzedaż działkę rekreacyjną w miejscowości Wysiołek Luborzycki. Lokalizacja: wysiołek Luborzycki to wieś, znajdująca się ok. 18 km na północny- wschód od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

141 360 zł1 488 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

*** Zapraszamy do zapoznania się z filmem prezentującym nieruchomość! *** Oferta na wyłączność - tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający.

Szczegóły ogłoszenia

64 900 zł605 m² 107,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem w sąsiedztwie kompleksów leśnych. Atrakcyjna lokalizacja - w zasięgu oddziaływania aglomeracji łódzkiej, sąsiedztwo miejscowości gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł869 m² 575,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona