dowolna

Działki

63 881 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 881 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna Kraków

Kraków,małopolskie

1 750 000 zł5 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kraków Igołomska / Brzeska Działka o powierzchni 50 arów , ujęta w Planie Zagospodarowania jako teren zabudowy usługowej : Podstawowym przeznaczeniem jest zabudowa usługowa z zakresu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Czarny Las,mazowieckie

2 100 000 zł8 294 m² 253,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oto krótsza i bardziej atrakcyjna, marketingowa wersja opisu: działki budowlane w Czarnym Lesie prestiżowa lokalizacja | mpzp | Media Na sprzedaż 5 atrakcyjnych działek budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tworóg

Tworóg,śląskie

189 846 zł1 194 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojone działki W malowniczej okolicy, przy lesie! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1194 m2 - położona w Tworogu, bezpośrednio w sąsiedztwie lasu. Urokliwa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Świniowice,śląskie

97 500 zł876 m² 111,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 9 działek wraz z pozwoleniami na budowę. Działki znajdują się w miejscowości Świniowice. Powierzchnie ok. 800m2, jedna z działek 702m2. Woda w drodze. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Miodowa

Bezrzecze,zachodniopomorskie

659 999 zł1 057 m² 624,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1057 m2, położona w doskonałej lokalizacji w miejscowości Bezrzecze - spokojnej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Pod Homolami

Jaworki,małopolskie

4 000 000 zł8 424 m² 474,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna z mpzp - Jaworki, pieniny | 8 424 m Cena: 4 000 000 zł | Lokalizacja: ul. Biała Woda, jaworki, gm. Szczawnica | Powierzchnia: 8 424 m | Przeznaczenie" zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 200 000 zł2 130 m² 1 502,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana położona w Konstancinie-Jeziorna w strefie A bardzo blisko Chojnowskiego Parku Krajobrazowego w rezydencjonalnej części Konstancina. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Skawina

Skawina,małopolskie

949 000 zł8 000 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prawie 80 arowa arowa Z pozwoleniem na budowę 6 domów ( 6 połówek bliźniaków ) Zelczyna, okolice krakowa/borku Szlacheckiego. Domy zaprojektowane są na prostokącie o powierzchni około 36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Platynowa

Banino,pomorskie

529 000 zł1 024 m² 516,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż! Banino, powiat kartuski, gmina Żukowo, ul. Platynowa Działka pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą! lokalizacja: banino to prężnie rozwijająca się wieś kaszubska w Polsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Węgorzewo

Węgorzewo,warmińsko-mazurskie

152 250 zł804 m² 189,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana nad jeziorem święcajty półwysep kal - gm. Węgorzewo Działka o powierzchni 804 m2; kształt działki: zbliżony do prostokąta; wymiary działki: wzdłuż drogi ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

1 200 000 zł1 200 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

12arowa , biały prądnik zgodnie z planem zagospodarowania przeznaczona budownictwo jednorodzinne wolnostojące lub bliźniacze. W pobliżu ulic Łokietka i Jordanowskiej. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ujazd

Ujazd,małopolskie

3 000 000 zł4 000 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

40arowa Z pozwoleniem na budowę obiektu 2000 M kw. w widocznym miejscu , blisko węzła autostradowego?, modlniczka , Ujazd -odpowiednia odległość od Krakowa ,pasternika i Zabierzowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Pieczurki

Białystok,podlaskie

783 000 zł2 795 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona przy ulicy Pieczurki, w Białymstoku. Powierzchnia działki - 2795 m2, z czego 933m2 to teren przeznaczony pod budowę. Teren objęty mpzp. Zgodnie z uchwałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Słubica A

Słubica A,mazowieckie

6 744 500 zł32 900 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjny teren przemysłowo-usługowy o powierzchni 3,29 ha, położony w doskonałej lokalizacji zaledwie 5 km od centrum Żabiej Woli i w pobliżu zjazdu na trasę S8. Świetny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Tuszów Narodowy

Tuszów Narodowy,podkarpackie

29 000 zł8 200 m² 3,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działki rolne w Tuszowie Narodowym, o łącznej powierzchni 0,82 ha. Działki posiadają dojazd, księgę wieczystą i czekają na kogoś kto chce powiększyć areał swojego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Mogilno

Mogilno,małopolskie

450 000 zł6 785 m² 66,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę wielorodzinną w Mogilnie! Szukasz idealnej działki pod inwestycję deweloperską? Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Marynin,mazowieckie

630 000 zł2 100 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marynin | Działka budowlana 2100 m idealne miejsce na Twój dom Na sprzedaż atrakcyjna, ustawna działka budowlana o powierzchni 2100 m, położona w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

267 000 zł1 068 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Posiadamy na sprzedaż działki w Zielonej Górze - Przylep. Oferta dotyczy działki O pow. 0,1068 ha. dojazd do działek od ulicy Strażackiej i Działkowej. DO sprzedaży są oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wiejska

Tomaszowice,małopolskie

1 350 000 zł3 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

30 arowa granicząca Z parkiem krajobrazowym W obowiązującym planie zagospodarowania budowlano rolna. Działka 30ar z czego 9ar to część budowlana. W pobliżu nowa zabudowa , piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Józefów

Józefów,mazowieckie

1 030 000 zł700 m² 1 471,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 700 m | Józefów blisko centrum, media w ulicy Lokalizacja: józefów, zachodnia część miasta Powierzchnia: 700 m (ok. 24 m x 28 m) Odległość od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bociania

Gościno-Dwór,zachodniopomorskie

59 000 zł1 005 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w kompleksie działek przy ul. Bocianiej w Gościnie o powierzchni 1005m2. Spokojna okolica, dojazd od ul. Mołtowskiej. Dla działki wydana została bezterminowa decyzja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Stęszew

Stęszew,wielkopolskie

580 000 zł4 004 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam na sprzedaż działkę o pow. 4004 m2 , położoną w Dębienku k. Stęszewa, przy ul. Jaśminowej. Działka (nr 455) objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Janowice

Janowice,lubelskie

164 000 zł900 m² 182,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900m. Działka posiada dostęp do mediów: prąd (podpisana umowa), woda i linia światłowodu. Dojazd drogą asfaltową zapewnia komfortowy dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Kotorska

Węgry,opolskie

295 000 zł7 400 m² 39,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna przy ul. Kotorskiej w miejscowości Węgry. Działka jest zgłoszona w Urzędzie Gminy Turawa do przekształcenia na działkę budowlaną. Znajduje się w pobliżu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Brzeska

Kraków,małopolskie

320 000 zł1 000 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostatnia działka do sprzedaży! Oferuję do sprzedaży bardzo atrakcyjną, płaską działkę budowlaną o powierzchni 10 arów działka uzbrojona, z pozwoleniem na budowę szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Warszawska

Janów,mazowieckie

1 999 900 zł16 565 m² 120,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o łącznej powierzchni 16565 m znajduje się we wsi Janów, w gminie Mińsk Mazowiecki. Posiada ona plan zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje możliwość budowy 21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Czarny Las,mazowieckie

430 000 zł1 500 m² 286,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1500 m Czarny Las | mpzp | Media przy działce Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1500 m (ok. 34 45 m), położona w spokojnej i prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Paliwodzizna

Paliwodzizna,kujawsko-pomorskie

800 000 zł6 658 m² 120,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż: działka inwestycyjna przy wjeździe do Golubia-Dobrzynia 6 658 m Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej o powierzchni 6 658 m , położonej tuż przy wjeździe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Murowana Goślina

Murowana Goślina,wielkopolskie

2 934 160 zł36 677 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki w Brzeźnie, gmina Skoki, powiat Wągrowiecki, ok. 32 km od Poznania, blisko Skoków, murowanej Gosliny i Puszczy Zielonki. W okolicy liczne jeziora: m.in. Brzeźno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Gorzewo

Gorzewo,wielkopolskie

110 000 zł853 m² 128,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży gruntu położonego w malowniczej okolicy lasów. Odległość do pobliskich jezior 14 km Jezioro Łopienno, 16 km Jezioro Dłutowskie, jeziora w Skokach 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Nowohucka

Kraków,małopolskie

60 000 000 zł10 000 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pod handel , usługi , hektar okolica ul.Nowohuckiej / Dąbie. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania. Możliwość zabudowy aż 70% terenu budynkami wysokimi do 20m. Teren ogrodzony , płaski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Masłów Pierwszy

Masłów Pierwszy,świętokrzyskie

315 000 zł1 164 m² 270,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż Niepowtarzalną działkę budowlaną w miejscowości Masłów Pierwszy , gm. Masłów pow. kielecki. Działka 955/15, 955/16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowy Jasiniec

Nowy Jasiniec,kujawsko-pomorskie

142 650 zł951 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta wyłącznie w Naszym biurze! Na sprzedaż działka o powierzchni 951m2 położona w miejscowości Nowy Jasiniec gm. Koronowo. Na terenie, na którym jest położona, obowiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Pyskowicka

Tarnowskie Góry,śląskie

328 000 zł820 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki budowlane położone w Tarnowskich Górach w okolicy Zamku w Starych Tarnowicach przy ul Pyskowickiej. Działki są zlokalizowane w pobliżu nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krzykawa

Krzykawa,małopolskie

129 000 zł1 694 m² 76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Krzykawa, gmina Bolesław. Działka o powierzchni 1694m2 zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wola Zabierzowska

Wola Zabierzowska,małopolskie

199 000 zł1 000 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Alokum Nieruchomości mają przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni ~10 ar, zlokalizowanej w Woli Zabierzowskiej. Cena: 199 000 zł Powierzchnia: około 10 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Medweckiego

Balice,małopolskie

47 500 000 zł47 000 m² 1 011 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prawie 5 hektarów , działka usługowa Okolice Lotniska w Balicach. Obowiązuje planem zagospodarowania : usługi , handel pod hotele, biurowce , gastronomię , galerie , parkingi , funkcje szkoleniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Stepowa

Kraków,małopolskie

600 000 zł1 200 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o powierzchni 12arów w Swoszowicach. Doskonałe miejsce pod dom jednorodzinny przy drodze gminnej asfaltowej. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania. Media woda , prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Mościska,mazowieckie

1 199 000 zł8 300 m² 144,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Nieruchomość położona jest.