dowolna

Działki

64 105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 105 ogłoszeń

236 000 zł63 950 m² 3,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 6,395 ha, położona w miejscowości Niesułów, gmina Cedynia, powiat gryfiński, województwo zachodniopomorskie. Numer działki: 129 Powierzchnia: 6,395.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł3 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana nr 26/1 o powierzchni 3000 m , położona w samym centrum Małkocina (woj. zachodniopomorskie). Działka posiada wydane warunki zabudowy oraz dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł8 200 m² 15,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka rolno-budowlana na wsi - Idzikowice- powierzchnia 8200 m2 Oferowana nieruchomość to dwie geodezyjnie wyodrębnione działki o łącznej powierzchni 8200 m2. Działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 770 000 zł29 501 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania nieruchomość inwestycyjna w miejscowości Pniewy o powierzchni 29.501 ha. Składa się z kilku działek ewidencyjnych. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł3 086 m² 210,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki niezabudowanej położonej w miejscowości Lubojna przy ul. Wspólnej. Działka nr ewid. 2498, obręb 0019 -.

Szczegóły ogłoszenia

2 566 620 zł2 646 m² 970 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tylko W platinum house! Prezentujemy działkę inwestycyjną o powierzchni 2646 m , położoną centrum Zielonej Góry. - mpzp pod zabudowę wielorodzinną! To teren o ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Tymień,zachodniopomorskie

94 905 zł999 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy blisko morza - Tymień - 95 zł/m2 Lokalizacja: tymień, gmina Będzino Działki nr: .4/14 .4/15 .4/16 .4/17 .4/18 .4/12 .4/20 Cena: 95 zł/m2 Na sprzedaż atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna

Kielce,świętokrzyskie

1 200 000 zł6 193 m² 193,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka inwestycyjna - Kielce, ul. Wilka Kruszelnickiego Powierzchnia: 6 193 m Numery działek: 37/1, 37/3, 39/2, 41/3, 500 Lokalizacja Nieruchomość położona jest w Kielcach, przy.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł4 380 m² 1,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu terenu o powierzchni 4380 m2 , oznaczonego geodezyjnie numerem działki 74/1 Świerzawa - Nowy Kościół.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł5 983 m² 8,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość składająca się z 3 działek o łącznej powierzchni 5983 mkw, położona w bardzo urokliwym miejscu przy trasie Nałęczów - Kazimierz Dolny. Jedna z działek.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 034 m² 98,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Harsz, mazury | 3034 m | działka z warunkami zabudowy | blisko jeziora Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3034 m , położona w malowniczej miejscowości Harsz,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł3 730 m² 120,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Skawa | Blisko Zakopanego i Krakowa | Media | mpzp Skawa, gm. Raba Wyżna, pow. nowotarski Powierzchnia: 0,3730 ha (3730 m ) Numer ewidencyjny działek: 84/503, 84/515, 84/541,.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł4 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję do wynajęcia działkę usługową, objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Doskonała komunikacja i świetna lokalizacja. Grunt utwardzony, z możliwością manewru dla.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł3 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka o powierzchni 3000 m2 dla której w drugim kwartale 2026 zostanie zatwierdzony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Działka zostanie ujęta jako zabudowa mn -.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł716 m² 48,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 716 m2. Położona w miejscowości Raszków, gmina Słupia Jędrzejowska. Zlokalizowana pośród terenów zielonych, oraz licznych obszarów.

Szczegóły ogłoszenia

184 320 zł1 024 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka 100 m od jeziora | Połęczyno | 1 024 m | 180 zł/m Cena: 184 320 zł Powierzchnia: 1 024 m Lokalizacja: połęczyno, gm. Somonino, powiat kartuski Przeznaczenie: zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł4 400 m² 28,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Nowa niższa cena! Biuro Nieruchomości mint property przedstawia na sprzedaż działkę z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny, usytuowaną w urokliwym miejscu, w Kamienicy Dolnej.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł45 400 m² 8,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Niższa cena! Do sprzedania duża 4.54 hektara! Działka rolna w trakcie najmu ( możliwość kontynuacji) Możliwość przekształcenia w przyszłości na działkę budowlaną, w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

127 500 zł1 047 m² 121,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ogrodzona działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy wolnostojącym domem jednorodzinnym, położona 5 km od Świebodzina. DO niewielkiego jeziora lubich ok 15 min pieszo, do niesulic.

Szczegóły ogłoszenia

105 300 zł811 m² 129,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Wymysłowo, w rejonie Pojezierza Gnieźnieńskiego, w spokojnej okolicy w pobliżu jeziora i lasu. Działki objęte.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 068 m² 149,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1068 m . Dojazd drogą wewnętrzną o szerokości ok. 6 m. Teren płaski, niezalesiony, gotowy do rozpoczęcia inwestycji. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 842 m² 76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę z warunkami zabudowy, położoną w malowniczej miejscowości Knieja, obok Barcina z pięknym widokiem na jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

139 360 zł5 565 m² 25,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzenie o domu wśród zieleni jest na wyciągnięcie ręki! Przedstawiam na sprzedaż wyjątkową działkę zlokalizowaną w Sromutce, gmina Zelów, woj. łódzkie. Całkowita powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł5 000 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 5000 m w Strzelinku 1,5 km od Doliny Charlotty Opis: biuro Jończyk Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 142 000 zł6 337 m² 180,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Interesująca działka budowlana o powierzchni około 6300mkw położona jest w Hałcnowie w Bielsku Białej w rejonie ulicy Witosa. Kształt działki jest bardzo symetryczny. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł991 m² 222 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetna działka budowlana o powierzchni 991 m w miejscowości Konarskie - gmina Kórnik, powiat poznański, województwo wielkopolskie Oferuję Państwu do sprzedaży działkę budowlaną nr 65/2.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 396 m² 71,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana położona w Opolu Lubelskim przy ulicy Dolnej. Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 0,1396 ha (1396 m ), położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

199 500 zł1 500 m² 133 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Niezabudowana działka gruntu o pow. 1500m2, położona w miejscowości Stary Borek w bezpośrednim sąsiedztwie nadmorskiej miejscowości Grzybowo. Dojazd od Grzybowo drogą asfaltową ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 398 000 zł1 032 m² 1 354,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu dwie działki budowlane pod zabudowę m.in. jednorodzinną, położoną w Gdyni na Małym Kacku. Lokalizacja: mały Kack to dzielnica, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł11 457 m² 3,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki leśne w Achrymowiczach | 11 457 m | 40 000 zł Na sprzedaż dwie działki leśne położone w spokojnej, malowniczej miejscowości Achrymowicze, w gminie o wyjątkowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł1 200 m² 1 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Emmerson oferuje: atrakcyjna działka położona w Krakowie w dzielnicy Dębniki -skotniki, obręb 40 Skotniki Południe pomiędzy ulicą Dobrowolskiego i Grzegorzewską, otoczenie nowych,.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł855 m² 169,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu działkę budowlaną w wyjątkowej lokalizacji - w samym sercu malowniczego Wlenia, na Pogórzu Izerskim. Działka nr 199/1 o powierzchni 855 m2 teren.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 900 m² 115,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka rekreacyjna o powierzchni 1900m2 w miejscowości Parlino, gmina Stara Dąbrowa. Na działce jest usytuowany domek letniskowy o powierzchni użytkowej 40,20m2.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł2 125 m² 68,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! nie szukaj dalej! działka budowlana Z rozpoczętą inwestycją (bliźniaki) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Więckowy, gmina Skarszewy.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł3 012 m² 56,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz miejsca, w którym słychać naturę zamiast miejskiego zgiełku, ta działka w Jedlance Starej daje dokładnie taki klimat. Duża powierzchnia, wygodne parametry pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

83 000 zł1 745 m² 47,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1745 m , położoną w miejscowości Janów (gmina Janów, powiat sokólski). Numer ewidencyjny działki: 543. Dla nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

76 590 zł851 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w ofercie sprzedaży działki położone w miejscowości Staropole. Działki znajdują się przy drodze pomiędzy Lubrzą a Boryszynem a do miejscowości gminnej to odległość.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł879 m² 112,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę położoną w okolicy miejscowości Konarzewo. Nieruchomość o powierzchni 879 m2. Nieruchomość usytuowana na terenie płaskim z bardzo ładnym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł9 228 m² 249,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Partner Nieruchomości ma przyjemność zaoferować. Na sprzedaż bardzo duża działka budowlana położona na osiedlu domków w miejscowości Kielno. Działka o powierzchni 9228 m2 jest.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł3 100 m² 128,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka z wydanymi warunkami zabudowy, zlokalizowana w Przeworsku. Oferta skierowana do klientów poszukujących przestronnej działki z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 854 m² 242,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka 1854 m 2 w Ujściu bezpośrednio przy markecie dino. Idealna do prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej. 11 km od centrum Piły. . Działka płaska, niezadrzewiona.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij