dowolna

Działki

63 881 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 881 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Stręgielek

Stręgielek,warmińsko-mazurskie

135 000 zł3 054 m² 44,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka z możliwością zabudowy w sąsiedztwie trzech jezior i rzeczki gm. Pozezdrze k. Giżycka. Gwarantowana cisza i czyste powietrze, teren oddalony jest od zwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

178 365 zł1 081 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działki budowlane w Kopalinie obok Jelcz Laskowice - bez prowizji, pełne wsparcie przy całym procesie zakupu! Wydane Warunki Zabudowy Oferuję na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zwierzyckiego

Lubin,dolnośląskie

292 000 zł328 m² 890,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta bezpośrednia Ostatnia działka budowlana w tej części miasta! Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną położoną w spokojnej okolicy na osiedlu Zalesie w Lubinie. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Chmielnik

Chmielnik,podkarpackie

225 000 zł1 362 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Chmielniku - Twoje miejsce na wymarzony dom! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Chmielnik (powiat rzeszowski) idealna dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Pienińska

Rzeszów,podkarpackie

215 000 zł770 m² 279 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe działki w otulinie lasu Matysówka - Rzeszów - wydane wz! Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować unikatową nieruchomość gruntową działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krzeszowice

Krzeszowice,małopolskie

1 700 000 zł13 000 m² 131 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prawie 1,3 hektara z pozwoleniem na budowę osiedla 6 domów o nowoczesnej eleganckiej bryle .Domy o powierzchni 180m2 : 4 pokojowe + salon z aneksem kuchennym + łazienką + wiatrołapem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Węgrzce

Węgrzce,małopolskie

6 450 000 zł15 000 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gmina Zielonki. Węgrzce. Nieruchomość gruntowa o powierzchni ok 15 000m2. Objęta planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem - Usługi. Magazyny, drobna produkcja, handel. Gaz, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Nowickiego

Kraków,małopolskie

740 000 zł1 150 m² 643 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka szeroka , płaska przy gminnej asfaltowej ulicy. Zgodnie z planem zagospodarowania zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. W otoczeniu terenów zielonych. Plan zagospodarowania umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, Aleje Tysiąclecia

Lublin,lubelskie

5 658 000 zł2 436 m² 2 322,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż unikalna działka budowlana o wysokim potencjale inwestycyjnym, położona przy głównej arterii komunikacyjnej Lublina. To wyjątkowa okazja dla inwestorów, którzy chcą natychmiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Marzysz

Marzysz,świętokrzyskie

159 000 zł1 028 m² 154,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje Twoje miejsce na Ziemi! Działka pod budowę domu w otoczeniu lasu w Marzyszu! Marzysz o własnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Brzoskwinia

Brzoskwinia,małopolskie

540 000 zł5 706 m² 94,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania widokowa działka położona w miejscowości Brzoskwinia w gminie Zabierzów w powiecie krakowskim. Powierzchnia działki 5706 m2, kształt zbliżony do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Akacjowa

Gdańsk,pomorskie

439 000 zł2 265 m² 193,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! lokalizacja: unikalna okazja do nabycia gruntu inwestycyjnego. Położona na granicy jednej z gdańskich dzielnic, rębiechowo. Działka w okolicy gdańskiego lotniska im. Lecha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Reda,pomorskie

749 000 zł1 508 m² 496,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój Dom Marzeń Czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą idealnej, dużej działki dla osób pragnących zbudować dom marzeń blisko lasu z widokiem na panoramę Redy, rumi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Łubna,mazowieckie

1 500 000 zł6 800 m² 220,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

1 500 000 zł netto| sprzedaż | 6800 m2 | działka | łubna | gmina góra kalwaria Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna pod różnorodną zabudowę; pod bliźniaki, segmenty, usługi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona, ul. Krakowska

Brzoskwinia,małopolskie

580 000 zł6 000 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prawie 60 arów o przeznaczeniu zagrodowym z możliwością zabudowy ( przez rolnika) , w miejscowości. Okolica malownicza , w pobliżu łąki , pastwiska oraz zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Piechcin

Piechcin,kujawsko-pomorskie

33 000 zł800 m² 412,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Biura Nieruchomości Prestige. Prestige Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 800 m2 zlokalizowane na terenie Rodzinnych Ogródków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Jerzykowo

Jerzykowo,wielkopolskie

467 415 zł1 833 m² 255 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka z projektem i pozwoleniem na budowę 3 domów jednorodzinnych w miejscowości Jerzykowo pod Poznaniem. 200m od jeziora. Świetna lokalizacja z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Zawada

Zawada,opolskie

512 500 zł2 500 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

25arów ( pod budownictwo jednorodzinne ok. 1/2 powierzchni oraz teren zabudowy usługowej ok. 1/2 powierzchni działki. . Dostępne media; woda,kanaliza, energia. Cena ofertowa ; 20500zł/ar uwaga!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

1 529 000 zł2 200 m² 695 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działa budowlana 22 arowa , kształtna płaska,szeroka .Możliwa zabudowa bliźniacza i wolnostojąca z usługami. Obecnie dojazd drogą asfaltową ,ostatnie metry to droga szutrowa. Plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Orło

Orło,warmińsko-mazurskie

65 000 zł3 142 m² 20,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka o pow. 3000m2 z widokiem na jezioro Orło miejscowość Orło gmina Ryn Przedmiotem sprzedaży są działki położone niedużej odległości od jeziora Orło. Cały kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Aleja Krakowska

Warszawa,mazowieckie

23 540 000 zł10 700 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka narożna, w pobliżu obwodnicy południowej, bezpośrednio przy Alei Krakowskiej. Szerokość 35 m. Media miejskie. Przybliżone parametry zabudowy: maks. pow. zabudowy 40%, maks pow. zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Skotnicka

Kraków,małopolskie

2 750 000 zł5 000 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kraków , ul. Skotnicka, 50 arów działki usługowej, mpzp obowiazuje , cena 55 000 zł netto za ar Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wisła

Wisła,śląskie

292 500 zł650 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka która łączy bardzo dobry asfaltowy dojazd z na prawdę górskim klimatem, okraszonym ładnymi widokami. Teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową. Brak uciążliwego sąsiedztwa. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Stary Borek,zachodniopomorskie

306 000 zł2 284 m² 134 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Niewątpliwym atutem działki jest jej piękne położenie: malownicza, spokojna i cicha okolica. W najbliższym sąsiedztwie nowopowstające domy jednorodzinne oraz łąki. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Morelowa

Przeźmierowo,wielkopolskie

599 000 zł690 m² 868 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Myszków,śląskie

10 000 000 zł15 000 m² 666,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy teren inwestycyjny o powierzchni łącznej 15000m2! Możliwość zakupu części nieruchomości! Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego Miasta Myszkowa jest to teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Rybacka

Brodnica Dolna,pomorskie

220 000 zł2 100 m² 104,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam Mam na sprzedaż działkę rolną o numerze 463/2 o powierzchni 0.2 ha z wykuionym dojazdem 463/9 o powierzchni 0.059 ha. Działka w samym sercu Szwajcarii Kaszubskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Bogaczewo

Bogaczewo,warmińsko-mazurskie

230 000 zł3 135 m² 73,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 0,3135 ha w okolicy jeziora Niegocin obręb Bogaczewo, gmina Giżycko Wyjątkowa działka ze starodrzewem zlokalizowana na wzniesieniu z panoramicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Chałubińskiego

Kraków,małopolskie

6 100 000 zł2 019 m² 3 021 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka ponad 20arów , usługowa w centrum Swoszowic okolice ul. Chałubińskiego położona przy asfaltowej ,szerokiej drodze gminnej. Media pełne :woda , prąd , gaz , kanalizacja .Plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 129 000 zł1 656 m² 681,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaoferować Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1656 m , z pozwoleniem na budowę domu o powierzchni 376 m2, w Chylicach na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bogdaszowice

Bogdaszowice,dolnośląskie

350 000 zł1 320 m² 265,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta tylko w Nieruchomości. Polecam na sprzedaż działkę budowlaną z pomieszczeniami gospodarczymi o powierzchni 0,1320 ha położona przy ul. Głównej w Bogdaszowicach w gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Górowo

Górowo,dolnośląskie

120 000 zł1 580 m² 75,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wieś Górowo geograficznie znajduje się w obrębie Równiny Prusickiej, pomiędzy Wzgórzami Trzebnickimi a Doliną Baryczy. Obszar gminy Prusice leży w strefie najwyższych temperatur.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona, ul. Gaj

Karniowice,małopolskie

569 000 zł2 000 m² 285 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka w otoczeniu nowej zabudowy oraz pól .W obecnym planie zagospodarowania rolna w spokojnej okolicy Karniowic. Droga dojazdowa asfaltowa , ostatnie 40m to droga utwardzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Królikiewicza

Kraków,małopolskie

790 000 zł976 m² 809 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Skotniki , kwadratowa, widokowa działka budowlana rejon ulicy Grzegorzewskiej! Objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Toporzysko

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

99 900 zł1 701 m² 58,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjnie położone działki rolne w miejscowości Toporzysko, gmina Zławieś Wielka. Nieruchomości zlokalizowane są w spokojnej, zielonej okolicy z dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zabierzów Bocheński

Zabierzów Bocheński,małopolskie

210 000 zł800 m² 262,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane. Działki zlokalizowane są w miejscowości Zabierzów Bocheński w odległości zaledwie trzech minut spacerem od centrum. Nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Węgielsztyn

Węgielsztyn,warmińsko-mazurskie

130 000 zł3 011 m² 43,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka budowlana w ostoja rydzówka to działki z widokiem na jezioro Rydzówka w miejscowości Węgielsztyn w gminie Węgorzewo Teren o powierzchni blisko 12 działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Moskorzew

Moskorzew,świętokrzyskie

520 000 zł8 513 m² 61,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość o łącznej powierzchni 8,513 m2, położoną w bardzo wygodnej miejscowości Moskorzew, powiat Włoszczowski, gmina Moskorzew. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Reptowo

Reptowo,kujawsko-pomorskie

135 000 zł1 200 m² 112,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem oferty są piękne, równe działki budowlane ,o powierzchni około 1200m2, 1223m2, 1220m2, 1500m2 położone w miejscowości Reptowo, gm. Dąbrowa Chełmińska. Działki mają dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Rzeczka

Rzeczka,dolnośląskie

350 000 zł1 700 m² 205,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka 1700 m2 w Górach Sowich, zlokalizowana przy trasie Walim-Nowa Ruda (droga powiatowa), 500 m od kompleksu Riese "rzeczka". Działka płaska, zniwelowana, ogrodzona (dwie bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Kokotów

Kokotów,małopolskie

2 450 000 zł4 600 m² 533 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kokotów działka inwestycyjna Z prawomocnym pozwoleniem na budowę! (rozpoczęty dziennik budowy) budynku usługowo-magazynowego 2250 m kw z częścią biurową, socjalną i strzelnicą.