dowolna

Działki

63 882 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 882 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, ul. Kościuszki

Żory,śląskie

500 000 zł16 360 m² 30,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Żorach w rejonie ulicy Kościuszki, oznaczoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana, ul. Podkarpacka

Gdańsk,pomorskie

1 700 000 zł607 m² 2 800,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

| działka budowlana | inwestycyjna | top lokalizacja | miejscowy plan | niedźwiednik | Lokalizacja i otoczenie Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową działką budowlaną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Mazewo Dworskie"A"

Mazewo Dworskie"A",mazowieckie

700 000 zł96 900 m² 7,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki w odległości około 5 km od Nasielska, dojazd drogą 632, odległość od Warszawy około 60 km. Trzy działki rolne o łącznej powierzchni 9,69 ha, możliwość założenia siedliska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Sierosław

Sierosław,wielkopolskie

79 000 zł400 m² 197,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na "drzwi otwarte" 28.02, od godziny 10:00 -14:00. Konieczna wcześniejsza telefoniczna awizacja spotkań. Domek murowany 25 m na działce rod 400 m Szukasz miejsca na weekendowe ucieczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Lipnica Górna,małopolskie

79 000 zł2 000 m² 39,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka budowlana 20 arów z mediami | Lipnica Górna Szukasz miejsca, gdzie można stworzyć dom z ogrodem, z widokiem na drzewa i śpiewem ptaków o poranku? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Legionów Polskich

Dąbrowa Górnicza,śląskie

500 000 zł700 m² 714,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę budownalą o powierzchni ok 700 m2, z różnymi możliwościami zabudowy, co wprost wynika z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Możliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Gaj

Gaj,małopolskie

5 500 000 zł8 400 m² 655 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

13 km od granicy krakowa ul.Zakopiańska, działka 84arowa , w Gaju gm Mogilany widoczna z głównej ulicy. , w planie zagospodarowania pod zabudowę usługową i mieszkaniową Doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Cicha

Zbychowo,pomorskie

180 000 zł905 m² 198,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis oferty działki na sprzedaż - Zbychowo, ul. Cicha Zbychowo | gm. Wejherowo | ul. Cicha | 905 m | mpzp | media w drodze | blisko jeziora i lasu Na sprzedaż piękna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Górzykowo

Górzykowo,lubuskie

1 452 000 zł9 680 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka W miejscowości górzykowo Działka o powierzchni 9680m2, usytuowana bezpośrednio przy lesie. Media: woda, prąd w drodze obok działki. Agent prowadzący: tel. e-mail:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wola Uhruska

Wola Uhruska,lubelskie

150 000 zł6 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna szeroka działka o powierzchni około 6000 m2 w miejscowości Wola Uhruska przy ul. Leśnej. Identyfikator działki: 061907_2.0015.1141 Działka nr 1141. Dla działki wydano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Na Zielonki

Kraków,małopolskie

12 000 000 zł6 000 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sześćdziesięcioarowa przeznaczona zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo jednorodzinne i wielorodzinne niskiej intensywności. I linia zabudowy, droga gminna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Czarny Młyn

Czarny Młyn,pomorskie

459 900 zł1 533 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Czarny Młyn. Opis działek: - działka 454/3: na tej działce rozpoczęto budowę domu jednorodzinnego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świętajno

Świętajno,warmińsko-mazurskie

49 900 zł906 m² 55,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki budowlane w sąsiedztwie jeziora wieś Świętajno Działki budowlane zlokalizowane w bliskiej odległości od jeziora Świętajno. Dostęp do jeziora poprzez dwie plaże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Rzepin

Rzepin,lubuskie

8 000 zł3 981 m² 2,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu dzierżawę dz. 19/36 grunt nieutwardzony stanowiący teren przemysłowy w Rzepinie. Powierzchnia działki wynosi 3981.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Treblinka

Treblinka,mazowieckie

40 000 zł24 080 m² 1,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości nabycia nieruchomości w miejscowości Treblinka, gmina Małkinia Górna, powiat ostrowskim, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Miłosza

Reda,pomorskie

499 000 zł1 275 m² 391,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1275m zlokalizowana przy ulicy Czesława Miłosza w Redzie Betlejem. Lokalizacja: działka znajduje się w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Kłodawa

Kłodawa,wielkopolskie

10 000 zł8 640 m² 1,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu plac magazynowy nieutwardzony, o pow. 8640 m2. Idealnie sprawdzi się zarówno jako powierzchnia magazynowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana

Gościno,zachodniopomorskie

99 000 zł1 208 m² 82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka 827/3 położona w kompleksie działek przy ul. Klonowej w Gościnie o powierzchni 1208m2. Spokojna zielona okolica i piękny krajobraz. Dojazd od ul. Lipowej. Dla działki wydano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Buk

Buk,zachodniopomorskie

7 998 150 zł53 321 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks wyjątkowych działek w miejscowości Buk, tuż obok Dobrej Szczecińskiej! Teren o łącznej powierzchni 53 321 mkw, składający z podzielonych działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sosnówka

Sosnówka,opolskie

189 000 zł2 550 m² 74,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka z wydanymi wz o powierzchni 25,5 ar położona w miejscowości Sosnówka (gmina Niemodlin) spokojnej, zielonej okolicy z bardzo dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ławki

Ławki,warmińsko-mazurskie

999 000 zł2 982 m² 335,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość rekreacyjna o powierzchni 2982 m , położona w malowniczej wsi Ławki, gmina Ryn, woj. warmińsko-mazurskie. W skład oferty wchodzą: dwa domki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dorotowo

Dorotowo,warmińsko-mazurskie

367 320 zł3 061 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę w obrębie Dorotowo, gminy Stawiguda w województwie warmińsko - mazurskim. Położenie nieruchomości przy ścianie lasu w dobrej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Plebiscytowa

Piekary Śląskie,śląskie

100 000 zł793 m² 126,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna z możliwością przekształcenia o powierzchni 793m2 zlokalizowana w Piekarach Śląskich, kozłowej Górze, przy ul. Plebiscytowej Numer geodezyjny działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Tymowa,dolnośląskie

120 000 zł2 696 m² 44,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Naszym Biurze Atrakcyjna działka w miejscowości Tymowa (gm. Ścinawa powiat lubiński) Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową (numer geodezyjny 459/16) o pow.0,2696.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona Kłobuck

Kłobuck,śląskie

225 000 zł27 806 m² 8,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka ze stawem - 2,78 ha | Brody Malina | gm. Kłobuck Na sprzedaż unikalna nieruchomość gruntowa o powierzchni 27 806 m (2,78 ha) położona w malowniczej miejscowości Brody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Podgaj

Podgaj,kujawsko-pomorskie

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolno budowlana, siedliskowa , 3000 m2. Media w działce (prąd, wodociąg). Dojazd drogą asfaltową. Mpzp - budowa na zgłoszenie, opis w galerii. W promieniu 2 km: - las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Sianów,zachodniopomorskie

120 000 zł1 251 m² 95,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1251 m , położona w miejscowości Sianów obręb 006. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Szydłów,opolskie

117 000 zł1 170 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: szydłów, woj. opolskiepowierzchnia: 11,7 ara (28 m x 42 m)cena: 117 000 złmedia: prąd, woda (studnia), szambo Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Liczyrzepy

Piechowice,dolnośląskie

269 000 zł1 538 m² 174,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 1538 m - Michałowice Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1538 m , położoną w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Witkowskiego

Leśniewo,pomorskie

190 000 zł765 m² 248,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

| działka | budowlana | leśniewo | spokojna okolica | blisko pucka I wejherowa | Na sprzedaż działka budowlana 765 m2 - Leśniewo, gm. Puck Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stare Budy

Stare Budy,mazowieckie

550 000 zł8 802 m² 62,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Teren Inwestycyjny pod Budowę 6 Domów Jednorodzinnych. Szukasz gotowego gruntu z potencjałem inwestycyjnym? Przedstawiamy działkę z wydanymi warunkami zabudowy, idealną pod realizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łąkie

Łąkie,kujawsko-pomorskie

400 000 zł20 700 m² 19,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki zlokalizowanej w miejscowości Łąkie, gmina Skępe w powiecie Lipnowskim. Oferowana działka o kształcie nieregularnym zbliżonym do trójkąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Moskuliki

Łódź,łódzkie

320 000 zł1 111 m² 288,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1107 m , położona na malowniczym terenie Wzniesień Łódzkich. Idealna pod budowę domu - dla nieruchomości zostały już wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leśna

Wyględy,mazowieckie

496 320 zł1 056 m² 470 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedanie działka budowlane położona w Wyględach w 5 linii zabudowy od ulicy Leśnej w jednym z ładniejszych miejsc gminy Leszno kilka kroków od lasu. Powierzchnia 1056mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Dworcowa

Chodzież,wielkopolskie

2 500 zł1 500 m² 1,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu drogę ładunkową wraz z placem składowym, przy stacji Chodzież. Powierzchnia nieruchomości wynosi 1500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Brenna

Brenna,śląskie

1 800 000 zł25 300 m² 71,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Brenna 2,53ha inwestycyjna pod pensjonaty ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Brenna działka pod inwestycje 2,53 ha z prawem zabudowy pod budynki mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Łebińskich

Łebno,pomorskie

168 000 zł1 396 m² 120,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka Z gotowym projektem I pozwoleniem na budowę Gotowy projekt wraz z dokumentacją | Płaski teren | Uzbrojona | Utwardzona droga dojazdowa | Pełna infrastruktura w pobliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Parkowa

Wielkie Drogi,małopolskie

838 000 zł3 400 m² 246 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

34arowa usługowa 7 km od Skawiny. Plan zagospodarowania dopuszcza handel detaliczny i hurtowy (w tym składy i magazyny), hotele, gastronomię, obiekty biurowe, konferencyjne i wystawiennicze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Kolbudy

Kolbudy,pomorskie

83 906 zł3 002 m² 27,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Ettrick Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Budzyń

Budzyń,wielkopolskie

4 000 zł3 988 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu na najem plac o pow. 3988,00 m2, położony w Budzyniu niedaleko Chodzieży. Plac idealnie sprawdzi się zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Lubin

Lubin,dolnośląskie

5 500 zł2 500 m² 2,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia nieruchomości: terenu-placu o pow. 2500,00 m2 lubin dz. 1220/10, plac idealny pod skład materiałów.