dowolna

Działki

64 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 095 ogłoszeń

199 000 zł3 748 m² 53,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Odkryj Swoje Miejsce na Ziemi - Malownicza Działka w Kiszkowie Wyobraź sobie poranek, kiedy budzisz się w ciszy i spokoju, otoczony pięknem natury. Promienie słońca przebijają się przez.

Szczegóły ogłoszenia

508 000 zł1 129 m² 449,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow. ok.1130mkw.i szerokości ok. 25mb położona na Tysiącleciu w okolicy ul. Traugutta. Media w ulicy przy dzialce. Przeznaczenie terenu - studium - budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł315 m² 123,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na prezentację. Bartosz Specjalista ds. nieruchomości   Działka budowlana w bardzo atrakcyjnej cenie! Plecemin, gm. Tarnówka. Blisko Piły. Idealna pod budowę niewielkiego domu.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł2 079 m² 199,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka przy lesie pod budowę domu Działka w okolicy zabudowy wolnostojącej. Enklawa spokoju, dobry dojazd do zaplecza handlowo- usługowego. Tu może powstać Twój dom w otoczeniu lasu!.

Szczegóły ogłoszenia

75 060 zł834 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 5 minut od jeziora Wierzbiczańskiego Tylko u Nas! Na sprzedaż atrakcyjna działka o pow. 834 m2 w miejscowości Wymysłowo gm. Trzemeszno. Zaledwie 12 minut do Gniezna!.

Szczegóły ogłoszenia

88 500 zł885 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż cztery działki o powierzchni 885, 842, 865,975 m2 z wydanymi warunkami zabudowy. Możliwość łączenia działek. media przy działce: woda, prąd. Kanalizacja i gaz 200 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł625 m² 2 448 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Nowa Cena! Brak Prowizji ze strony Kupujących! Analiza chłonności - możliwość wybudowania: - 4 mieszkań o powierzchni użytkowej 476,72m2 lub - 4 mieszkań -o powierzchni użytkowej 512,6m2 lub.

Szczegóły ogłoszenia

63 000 zł3 975 m² 15,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka z dużym potencjałem w rozwijającej się lokalizacji 39,75 ar w Giedlarowej zaledwie 3 km od Leżajska. Idealna pod lokatę kapitału lub średnio- i długoterminową.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Pszenno

Pszenno,dolnośląskie

119 000 zł642 m² 185,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W naszym biurze oferta na wyłączność promocja! dotyczy tylko jednej działki! opis Na sprzedaż oferuję Państwu działki budowlane położone w Pszennie gm. Świdnica.

Szczegóły ogłoszenia

146 190 zł1 329 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W wierzbnej na lekkim wzniesieniu położone są działki pod zabudowę jednorodzinną. W sprzedaży dwie działki : - działka o powierzchni 1.329m2 za cenę 146.190,- - działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt : Izabela Narloch Telefon :   Mam przyjemność zaprezentować państwu działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Kamień Krajeński, woj. kujawsko-pomorskie Okolica:.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł695 m² 316,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana przy ul. Sierpowej w Bojszowie-Świerczyńcu. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy na budowę domu jednorodzinnego. Powierzchnia działki wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł720 m² 270,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

881 625 zł7 053 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka rolna - siedliskowa o powierzchni 7053 m2, położona w nierostowie nad jeziorem (obręb Zielona Chocina), gmina Konarzyny, powiat chojnicki. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

991 800 zł3 306 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 2 działki budowlane położone w miejscowości Lipniak na terenie gminy Konopnica, o łącznej powierzchni 3306 m2. Nieruchomość skład się z dwóch działek.

Szczegóły ogłoszenia

239 400 zł3 420 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| działka znajduje się w pięknym i malowniczym rejonie gminy Kampinos. Ma wymiary około 33 na 106 metrów, z szerokością od frontu wynoszącą 106 metrów. Na działkę zostały wydane.

Szczegóły ogłoszenia

429 030 zł1 362 m² 315 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na os. Piaski Gorzów Wlkp., ul. Owocowa Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1362 m2, położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

162 000 zł1 341 m² 120,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuje do sprzedaży działkę budowlaną w cichej uliczce , najlepsza ekspozycja południowo-zachodnia. W mpzp oznaczone mn, pod zabudowę jednorodzinną mieszkaniowąmiejsce nastraja do.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł925 m² 232,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną uzbrojoną działkę budowlaną o powierzchni 925 m , zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Janowice, w gminie Bestwina, powiat bielski,.

Szczegóły ogłoszenia

576 000 zł1 800 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: spokojna, bezpieczna, zadrzewiona okolica w Odrano-Woli, świetnie skomunikowana. Blisko Grodzisk Mazowiecki, obwodnica Grodziska, łatwy dojazd do Warszawy S8 Parametry działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Raj

Raj,warmińsko-mazurskie

99 000 zł3 138 m² 31,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Twój własny kawałek Raju - Działka pod lasem z widokiem na staw 2 km od Morąga! Szukasz miejsca, gdzie zapach lasu towarzyszy Ci przy porannej kawie, a do miasta dojedziesz w 4 minuty? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 500 m² 186,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki, na której możesz realnie budować, a nie tylko liczyć na wz? Masz dość niepewności, odmów i przeciągających się procedur? Ta oferta rozwiązuje ten problem. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł875 m² 108,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie działka o powierzchni 875m2 położona w Lubczynie w pobliżu jeziora Dąbie. Działka rolna rv i łv. Dojazd drogą utwardzoną. Media w drodze - prąd i woda.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł877 m² 295,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Porozmawiajmy o cenie. Na sprzedaż narożna działka budowlana o powierzchni 877 m2 w Gnieżdżewie przy ulicy Księży Dambków. Działka leży zaledwie 1,6 km w linii prostej od Zatoki.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł1 501 m² 366 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Działka 1501.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 850 m² 116,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o łącznej powierzchni 3850 m, w tym 550m stanowi wydzielona droga dojazdowa, zapewniająca prawnie uregulowany dostęp do nieruchomości. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł2 766 m² 77,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wojciech szypuła Agent prowadzący   Oferta dotyczy działek o numerach B nr 283/247 i C nr 283/248 Powierzchnia działek: ok 2766 m2 Powierzchnia działki B ok 1384 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł3 300 m² 455 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowa 3300 m w Olsztynie, w sąsiedztwie Parku Naukowo-Technologicznego! Chcesz zainwestować w nieruchomość o ogromnym potencjale? Mamy dla Ciebie idealną.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł3 000 m² 119,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 3000 m2 nad morzem - Kopań | 1000 m do plaży | mpzp | część budowlana + łąki Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m2 położona w miejscowości Kopań, zaledwie: ok. 1000.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł20 300 m² 36,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wydane warunki zabudowy na 12 domów rekreacyjnych (patrz zdjęcie z naniesionymi na mapę domkami). Lokalizacja 70km od granicy Warszawy przy drodze S7 na Gdańsk - 50min samochodem. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł970 m² 463,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana nr 1/3, obręb Górka, przy ul. Liliowej w Sobótka w bezpośrednim sąsiedztwie Park Krajobrazowy Ślęży. To ostatnia dostępna działka w tej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł2 010 m² 223,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy unikalny zestaw czterech działek położonych w malowniczej części Brennej (malinówka / Malinka) , które razem tworzą atrakcyjną ofertę inwestycyjną lub mieszkaniową. Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

3 510 900 zł15 604 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej o charakterze inwestycyjnym, położonej w miejscowości Podrzewie. Działka o powierzchni 15 604.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł5 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-