dowolna

Działki

64 007 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 007 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rybacka

Józefów,mazowieckie

1 260 000 zł1 502 m² 838,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna 1500 m2 z możliwością zabudowy. Spokojna leśna okolica, w odległości ok. 200 m od rzeki Świder. Dookoła nowa zabudowa jednorodzinna lub w trakcie zabudowy. Droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nowe Dąbie

Nowe Dąbie,kujawsko-pomorskie

93 000 zł1 000 m² 93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam, na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Nowe Dąbie(pomiędzy Brzozą, a Łabiszynem), około 17km do centrum Bydgoszczy. Działka posiada warunki zabudowy pod dom jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Weremień

Weremień,podkarpackie

350 000 zł7 800 m² 44,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nie przegap tej wyjątkowej okazji w Bieszczadach! Oferta dostępna tylko u nas Oferujemy do sprzedaży dwie malowniczo położone działki z widokiem na panoramę Bieszczad, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Aleja Jana Pawła II

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

2 542 000 zł4 294 m² 591,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: oferta nieaktualna Zapraszam do kontaktu celem zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej z przeznaczeniem pod budownictwo wielorodzinne w centrum Kątów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Borkowice,wielkopolskie

429 100 zł2 452 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Teren 2453 mkw podzielony na 3 działki! Teren pod zabudowę jednorodzinną położony w Borkowicach koło Mosiny. Działka położona w cichej okolicy miejscowości, z łatwym dojazdem, ok. 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Osiedle

Dopiewiec,wielkopolskie

425 400 zł709 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Działki znajdujące się bezpośrednio przy lesie o metrażach 810m2 , 811m2 , 775m2, 709m2, 708m2 , 725m2. Działki są sprzedawane w cenie 600zł plus podatek vat 23% Numery działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Domaszowice

Domaszowice,świętokrzyskie

495 520 zł3 097 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 3097 m , zlokalizowaną w miejscowości objętej miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka ma regularny prostokątny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nowe Kościeliska

Nowe Kościeliska,mazowieckie

500 000 zł13 000 m² 38,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka znajduje się w Nowych Kościeliskach Działka posiada plan zagospodarowania przestrzennego o parametrach: C4 mn + przeznaczenie podstawowe budownictwo jednorodzinne wolnostojące +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Olszyna

Olszyna,dolnośląskie

85 000 zł2 692 m² 31,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz dla siebie działki na spokojnym osiedlu? Mam dla Ciebie super ofertę. Zapraszam Cię na prezentację działki o powierzchni 2692 m , położonej w miejscowości Olszyna (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zawały

Zawały,kujawsko-pomorskie

179 000 zł4 000 m² 44,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 4000m 2 zlokalizowana na nowo powstającym, kameralnym osiedlu we wsi zawały/dobrzejewice. Z uwagi na piękne położenie w bliskim sąsiedztwie lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Cicha

Rurzyca,zachodniopomorskie

165 000 zł793 m² 208,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy 4 działki budowlane położone w spokojnej, zielonej części Rurzycy, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu oraz nowej zabudowy jednorodzinnej. Idealne miejsce dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

249 000 zł16 600 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży działkę rolną, spełniającą warunki do wz w bardzo dobrej lokalizacji. Działka o powierzchni 1,662ha mieści się przy samej Alei 25 Lecia Wolności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sierpnica

Sierpnica,dolnośląskie

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż malowniczo położona działka , zlokalizowana w sercu Gór Sowich regionu cenionego za wyjątkowe walory krajobrazowe i ciszę z dala od miejskiego zgiełku. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bujny

Bujny,łódzkie

155 000 zł175 m² 885,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 8 działek Bujny ok 3 km od Piotrkowa Trybunalskiego. Oferuję 8 działek położonych w miejscowości Bujny, tylko 3 km od Piotrkowa Trybunalskiego. Spokojna, zielona okolica z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Budziszewice

Budziszewice,łódzkie

250 000 zł14 500 m² 17,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1,45 ha Adamów, gm. Budziszewice spokojna okolica, idealna inwestycja! Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 14 479 m (1,45 ha), położona w miejscowości Adamów, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łódź

Łódź,łódzkie

619 000 zł2 383 m² 259,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta obejmuje sprzedaż działki budowlanej w skład której wchodza 3 działki o pow. 2383m2 w Łodzi w rejonie ulic Bocznej i Marcowej. Na działce prąd, zaś woda i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rycerka Dolna

Rycerka Dolna,śląskie

53 000 zł534 m² 99,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam działkę 1199/9 - 1/2 umieszczona w obszarze mu2 mieszkalnym Cena: 53 000 pln Powierzchnia: 534 m2 Mam również w sprzedaży: działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

349 000 zł914 m² 381,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działka budowlana w Rzeszowie przy ul. Dębickiej idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Oferta dostępna na wyłączność w Biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Perłowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

630 000 zł1 159 m² 543,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży atrakcyjnie położonej nieruchomości gruntowej o powierzchni 1159m 2 , zlokalizowanej na osiedlu Stawki przy ulicy Perłowej. Działka w kształcie ustawnego kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Kikorze

Kikorze,zachodniopomorskie

4 920 000 zł49 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o pow. 49200 m2 bezpośrednio przy drodze asfaltowej i zjeździe na S6. Teren płaski objęty planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem w planie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Czaniec

Czaniec,śląskie

189 000 zł1 148 m² 164,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam piękną działkę budowlaną 1148 m2 na granicy Czańca i Porąbki. Do działki dodatkowo przynależy 10 ar współwłasności rolnej, po której biegnie droga dojazdowa i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Wieszowa,śląskie

399 000 zł1 435 m² 278,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1435 m2 w Zbrosławicach - dzielnica Wieszowa. Działka jest w kształcie prostokąta, media: prąd, woda, kanalizacja. Dojazd drogą gminną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Żarki

Żarki,śląskie

39 000 zł9 097 m² 4,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie działki leśne o łącznej powierzchni ponad 0,9 ha, położone w miejscowości Zawada (gmina Żarki), na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, w sąsiedztwie Szlaku Orlich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kierzno

Kierzno,wielkopolskie

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie placi prowizji! W ofercie sprzedaży działki budowlane 100 zł m2 Działki budowlane w Kierznie. Wieś położona w województwie wielkopolskim, powiat Kępno, gmina Kępno, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Odysei

Dziekanów Polski,mazowieckie

539 000 zł1 020 m² 528,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w III linii od ul. Odysei w stronę Kampinoskiego Parku Narodowego. Teren zadrzewiony , o wymiarach 25m x 41 m. Obszar nieruchomości znajduję się pod Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Sasankowa

Papowo Toruńskie,kujawsko-pomorskie

250 000 zł1 137 m² 219,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek w atrakcyjnej lokalizacji w Papowie Toruńskim link do filmu: lokalizacja - Papowo Toruńskie, ul. Sasankowa ; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

309 000 zł1 300 m² 237,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Ta działka to idealne miejsce na realizację Twoich planów! Na sprzedaż urokliwa działka budowlana położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Dobieszowice,śląskie

174 720 zł672 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka W dobieszowicach! Do sprzedania atrakcyjna działka o powierzchni 704 m2, działka położona w Dobieszowicach - gmina Bobrowniki Będzińskie. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sosnowa

Prądocin,kujawsko-pomorskie

165 000 zł1 013 m² 162,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Gminie Nowa Wieś Wielka w miejscowości Prądocin. Oferte znajdziesz tylko U nas! Nieruchomość znajduje się na nowo powstałym Osiedlu Domów Jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Pallotyńska

Sandomierz,świętokrzyskie

1 323 000 zł3 972 m² 333,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna - Sandomierz, ul. Pallotyńska. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Szosa Gdańska

Osielsko,kujawsko-pomorskie

2 677 500 zł4 500 m² 595 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest grunt zabudowany o powierzchni 4500 m2 znajdujący się w Osielsku, przy głównej drodze, zaledwie 2 minuty jazdy autem od Galerii Osielsko. Oferta tylko W naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona Gnieżdżewo

Gnieżdżewo,pomorskie

210 000 zł492 m² 426,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka z domkiem - Gnieżdżewo, blisko Zatoki Puckiej Na sprzedaż niezwykle klimatyczna działka z domkiem położona w malowniczej miejscowości Gnieżdżewo (powiat pucki),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Siepraw

Siepraw,małopolskie

1 230 000 zł5 571 m² 220,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 55,71 ara, obejmująca działkę wraz z drogą wewnętrzną, w całości przeznaczona pod zabudowę. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Chudoby

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł769 m² 845,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji warszawa/białołęka/ul. Chudoby. Bezpośrednio do sprzedaży 4 działki : 1. 32/43 o pow. 892 m2 cena 700 000 pln 2. 32/42 o pow. 769 m2 cena 650 000 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Międzybórz

Międzybórz,dolnośląskie

89 000 zł1 112 m² 80,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka pod zabudowę mieszkaniową o pow. 1112 m2 usytuowana w Międzyborzu. Media bezpośrednio przy działce: sieć wodna sieć energetyczna Wymiary: 22 m szeroka x 51 m długa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Olesin

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł1 500 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji warszawa/białołęka/ul. Olesin. Bezpośrednio do sprzedaży działka o pow. 1500 m2 w ustawnym prostokącie z warunkami zabudowy. Okolica dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Świeszewo

Świeszewo,mazowieckie

389 000 zł6 300 m² 61,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę siedliska położonego w miejscowości Świeszewo (gm.Pokrzywnica). Powierzchnia działki wynosi 6300 m2,wymiary (40X170). W skład zabudowań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Górników z Danuty

Jaworzno,śląskie

120 000 zł303 m² 396,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Witam dosyłam sprzedania działka rodos więcej informacji udziele telefonicznie oraz zapraszam do oglądania  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Suchostruga,mazowieckie

850 000 zł17 316 m² 49,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam w pakiecie 3 sąsiadujące działki w Suchostrudze, gmina Tarczyn, obręb 0033, numery ewidencyjne 29, 31 i 33 o łącznej powierzchni 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Maksymilianowo

Maksymilianowo,kujawsko-pomorskie

140 700 zł1 005 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1045 m2 w Maksymilianowie gmina Osielsko. Działka położona w kompleksie działek w którym obowiązuje mpzp i przeznaczona jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Rypin

Rypin,kujawsko-pomorskie

1 680 000 zł4 800 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker działka posiada wydane warunki zabudowy oraz projekt budynku handlowego, położenie przy drodze wojewódzkiej nr 560 w obrębie miasta Rypina Telefon:

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach