dowolna

Działki

63 896 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 896 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Hornówek

Hornówek,mazowieckie

1 900 000 zł1 690 m² 1 124,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Hornówku o wyjątkowym uroku ze starodzewem - świerk, modrzew, jałowiec kanadyjski, winorośle, wysokie trawy itd. Szerokość 29 m , głębokość 58 m, 1690m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chmielnik

Chmielnik,świętokrzyskie

250 000 zł7 200 m² 34,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 7200m2 , zlokalizowana w miejscowości Celiny, gm. Chmielnik. Działka położona przy głównej drodze wojewódzkiej, płaska, prostokątna, w pierwszej linii od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Goławice Pierwsze

Goławice Pierwsze,mazowieckie

230 000 zł637 m² 361,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bezpośrednio. Dziękuję pośrednikom. Idealne miejsce na wakacyjne spędzanie czasu. Bliskość rzeki Wkra i spokojna okolica daje wytchnienie od zgiełku miasta i dnia codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Kaszmirowa

Opole,opolskie

1 000 000 zł8 230 m² 121,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam do sprzedania działkę w pobliżu centrum - Opole Chmielowice - przy ul. Kaszmirowej Pole pow. w ewidencji gruntów (ha): 0.823

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Pilaszków

Pilaszków,łódzkie

320 000 zł2 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprezedam działkę budowlana 2000m2 w miejscowości Pilaszkow. Posiada dostęp do asfaltowej drogi oraz media: elektryczność, woda i ścieki. Wymiary działki to około 63x31 m, bez ogrodzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

749 000 zł1 580 m² 474,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prestiżowa lokalizacja działki, stare Babice na pograniczu miejscowości Kwirynów, janów Powierzchnia działki 1580m. Działka położona miedzy ulicami Pohulanki, sienkiewicza, izabelińska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Mazańcowice

Mazańcowice,śląskie

85 000 zł1 487 m² 57,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę o powierzchni 14 arów, w spokojnej i malowniczej lokalizacji, w sąsiedztwie lasu i otwartych terenów rolnych. Działka posiada dojazd drogą utwardzoną -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Lublin

Lublin,lubelskie

270 000 zł2 500 m² 108 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w pierwszej i drugiej linii zabudowy w Lublinie o powierzchni 2500 m2. z udziałem w drodze. - dostępne są dwie działki! Przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Izerska

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 590 000 zł2 137 m² 744,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Cena netto+23% vat. Mpzp dopuszcza budowę domków, apartamentowca, budynek blizniak(dwulokalowy), budynek jednorodzinny. Na sprzedaż działka inwestycyjna na Białej Dolinie z propozycją gotowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Radzymin,mazowieckie

480 000 zł2 600 m² 184,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Digital Broker prezentuje działkę o powierzchni 2600 m , zlokalizowaną przy ul. Kalinowej 11 w Załubicach Nowych, gmina Radzymin. Całość składa się z dwóch działek, pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 300 000 zł3 759 m² 1 143,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka usługowo- przemysłowa ( C.3.U - w projekcie MPZP ) - 3759m2(20x188m) na warszawskich Odolanach. Działka ma kształt prostokąta. W galerii oferty założenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Barcza

Barcza,świętokrzyskie

145 000 zł1 250 m² 116 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1250 m , szerokosc 30m , długość 44m. Działka położona w miejscowości Barcza (gm. Masłów), w malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Olsztyn

Olsztyn,śląskie

295 000 zł13 470 m² 21,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 13 470 ha. Działka znajduje się pod samym Olsztyńskim zamkiem. Świetna lokalizacja. Zapraszam na prezentację opiekun oferty tel. Aleja Nieruchomości, al. Wyzwolenia 9/18,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Mikołów

Mikołów,śląskie

308 000 zł655 m² 470,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana na sprzedaż - mikołów mokre Na sprzedaż foremna działka budowlana z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną oraz bliźniaczą, położona w Mikołowie - dzielnica Mokre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Torzym

Torzym,lubuskie

690 000 zł8 450 m² 81,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o pow. 8450 m2 ( z możliwością podziału na mniejsze działki ) zlokalizowana w Torzymiu.Możliwość zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Okólna

Toruń,kujawsko-pomorskie

450 000 zł864 m² 520,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 864m 2 zlokalizowana jest na osiedlu Stawki w Toruniu. Działka o ustawnym kształcie prostokąta z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Marylka

Marylka,mazowieckie

430 000 zł1 306 m² 329,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Marylka w gminie Tarczyn. Działka ma powierzchnię 1306 m2 i położona jest w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pryszczowa Góra

Pryszczowa Góra,lubelskie

320 000 zł2 583 m² 123,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren budowlany z przeznaczeniem pod zabudowę zagrodową z dopuszczeniem zabudowy jednorodzinnej niskiej i letniskową o powierzchni 2583 m2 położona w Pryszczowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szczedrzyk

Szczedrzyk,opolskie

210 000 zł1 404 m² 149,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Tylko U nas! wyjątkowa działka pod lasem - 14 arów - szczedrzyk Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu obszerną działkę budowlaną zlokalizowana w jednej z cichych, bocznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

609 000 zł1 600 m² 380,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka budowlana 1600 m2 w miejscowości Szczęsne koło Grodziska Mazowieckiego. Korzystny kształt i wymiary ok. 47x34 m. Działka zlokalizowana przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zastań

Zastań,zachodniopomorskie

125 000 zł1 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem ogłoszenia są działki z wydanymi warunkami zabudowy zaledwie 8 minut spokojnej jazdy od centrum Międzywodzia. Działki usytuowane blisko Morza - Zalewu - Wolińskiego Parku Narodowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tłuszcz

Tłuszcz,mazowieckie

585 000 zł3 900 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agencja derbin nieruchomości z przyjemnością przedstawia ulokowaną w otoczeniu pachnącego lasu sosnowego działkę budowlaną w Szymanówku zaledwie 39 km od Warszawy. To miejsce stworzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pasikonie

Pasikonie,mazowieckie

187 315 zł2 322 m² 80,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy (wz) pod dom jednorodzinny. Oferta idealna dla szukający malowniczych miejsc jak również dla osób chcących ulokować kapitał. Parametry: - wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Strzeniówka

Strzeniówka,mazowieckie

549 600 zł1 145 m² 480 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1145 m2 o wymiarach 31x37 zlokalizowana w Strzeniówce gm. Nadarzyn. Media : kanalizacja, gaz, wodociąg miejski i prąd w ulicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Północna

Rumia,pomorskie

759 000 zł1 900 m² 399,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1900 m , zlokalizowana w Rumi przy ul. Północnej / Krzemowej, w dynamicznie rozwijającej się strefie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Ziemiańska

Łódź,łódzkie

650 000 zł6 381 m² 101,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka znajdująca się bezpośrednio przy ul. Ziemiańskiej w miejscowości Feliksin, miasto Łódź. W drodze prąd i gaz. W pobliżu lasy i domy mieszkalne, brak uciążliwego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Małuszów

Małuszów,dolnośląskie

289 000 zł3 761 m² 76,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Małuszów - bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej dw333, w świetnie skomunikowanej lokalizacji o wysokim potencjale inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Sołtysowizna

Sołtysowizna,warmińsko-mazurskie

219 000 zł62 594 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki rolne ze stawami, idealnie nadające się na stworzenie wspaniałego łowiska wędkarskiego oraz agroturystyki lub stawów hodowlanych. Warto dodać, że stawy w przeszłości były.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tomaszowice

Tomaszowice,małopolskie

530 000 zł970 m² 546,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna na sprzedaż - Tomaszowice k. Krakowa Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok ok 10 arów (969 m2) , położona w miejscowości Tomaszowice ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stróże

Stróże,małopolskie

55 500 zł6 504 m² 8,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk masy upadłości sprzeda w drodze pisemnego konkursu ofert udział 2/3 w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Gaj

Gaj,małopolskie

58 000 zł400 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk masy upadłości osoby fizycznej sprzeda w drodze pisemnego konkursu ofert przeniesienie ogółu praw i obowiązków działkowca wynikających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona, ul. Bieliny

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

99 000 zł1 601 m² 61,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka o powierzchni 1601 m2 usytuowana w Ostrowcu Św. na ul. Bieliny. Działka w kształcie trapezu, posiada dostęp do drogi publicznej oraz własną drogę wewnętrzną. Droga utwardzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Stary Łajszczew

Stary Łajszczew,mazowieckie

539 000 zł44 500 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o powierzchni prawie 4,5 ha w gminie Puszcza Mariańska w miejscowości Stary Łajszczew. Nieruchomość w kształcie prostokąta, wzdłuż dłuższego boku przebiega 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kornelin

Kornelin,kujawsko-pomorskie

81 380 zł1 252 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka 1252 m - cisza, przestrzeń i pełna swoboda zagospodarowania Cena: 65 zł/m - łącznie 81 380 zł Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę o numerze ewidencyjnym 394/6 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kamienna

Psary,śląskie

350 000 zł809 m² 432,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnej i zielonej okolicy? Ta działka w Psarach czeka na ciebie!oferujemy na sprzedaż piękną działkę budowlaną o powierzchni 809 m , idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Parcelowa

Karbowo,kujawsko-pomorskie

190 000 zł1 573 m² 120,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 sąsiadujące ze sobą działki: nr 1025/13 o pow. 1573 m2 oraz 1025/14 o pow. 1574 m2. Możliwość zakupu jednej lub dwóch działek. Obydwie działki o wymiarach ok. 58.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wólka

Wólka,mazowieckie

1 715 000 zł3 500 m² 490 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona w wyjątkowej leśnej okolicy zadrzewiona o powierzchni 3500 m2. Powierzchnia zabudowy około 700m2. Media prąd przy działce, woda, gaz w drodze leśnej poprzecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Osiedle Poznańskie

Osiedle Poznańskie,lubuskie

950 000 zł31 321 m² 30,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana ( warunki zabudowy ) o pow. ok. 3 ha z dojazdem asfaltowym zlokalizowana na Osiedlu Poznańskim w pobliżu zabudowy wolnostojącej. media: prąd, woda

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Nowosądecka

Poznań,wielkopolskie

1 395 000 zł3 000 m² 465 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę z projektem i pozwoleniem na budowę 6 domów jednorodzinnych dwulokalowych (12 lokali mieszkalnych, pum: 1121,32). Lokalizacja Grunt znajduje się w granicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Chłopiny

Chłopiny,lubuskie

219 000 zł4 300 m² 50,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta bezpośrednia - dla biura Przepiękna działka zlokalizowana w Chłopinach ze stawem hodowlano-rybnym o pow. lustra wody 941,49 m2 i głębokości 2 m.pow. zabudowy stawu - 1166,40 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Dziadowice-Folwark

Dziadowice-Folwark,wielkopolskie

262 500 zł37 500 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam grunty rolne-3,75 ha- dziadowice Folwark, gmina Malanów. Na sprzedaż grunty rolne klasy V i VI, położone w miejscowości Dziadowice Folwark, gmina Malanów. Nieruchomość stanowi jeden.