dowolna

Działki

63 920 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 920 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Turza Śląska,śląskie

188 900 zł1 111 m² 170,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w atrakcyjnej lokalizacji! Oferujemy Państwu na sprzedaż 8 działek budowlanych o powierzchniach od 702 m2 do 1111 m2 wraz z udziałem w drodze dojazdowej w Turzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Gierłoż

Gierłoż,warmińsko-mazurskie

110 000 zł2 200 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy? Ta działka to idealne miejsce! -regularny kształt zbliżony do kwadratu -w pełni uzbrojona: prąd, woda, kanalizacja -murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Czarny Las,mazowieckie

375 000 zł1 500 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1500 m Czarny Las | mpzp | Media przy działce Na sprzedaż ustawna działka budowlana o powierzchni 1500 m (ok. 34 45 m), położona w prestiżowej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Otusz

Otusz,wielkopolskie

219 000 zł1 196 m² 183,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja oferty! Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1196 m2 (nr geodezyjny 105/29). Parcela położona jest w kompleksie działek budowlanych we wsi Otusz, gmina Buk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Miedziana

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł3 135 m² 159,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3135 m , położona przy ul. Miedzianej na Osowej Górze w Bydgoszczy. Cena podlega negocjacji lokalizacja: działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Parkowa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

577 720 zł808 m² 715 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana | Dąbrowa Górnicza, ul. Parkowa | 808 m Na sprzedaż działka nr 2169 położona w Dąbrowa Górnicza, przy spokojnej i zielonej ul. Parkowej. Najważniejsze informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dźwierzuty

Dźwierzuty,warmińsko-mazurskie

50 000 zł1 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pośrednikom dziękuję. Na sprzedaż wyjątkowe działki budowlane położone na samej granicy miejscowości Dźwierzuty i Targowo. To idealne połączenie bliskości natury (bezpośrednio przy lesie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

8 712 000 zł8 712 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki usługowej warszewo, szczecin Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa położona w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Szczecin Warszewo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łaziska

Łaziska,mazowieckie

120 000 zł1 162 m² 103,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Łaziskach. Mamy do zaoferowania nieruchomość gruntową położoną w niedużej miejscowości w gminie Jakubów. Działka do wydzielenia w przeciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Chabrów

Mielenko,zachodniopomorskie

232 000 zł800 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z możliwością usług. Działka ogrodzona, ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Wola Krakowiańska,mazowieckie

330 000 zł1 500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa 1500 m Wola Krakowiańska, gmina Nadarzyn Na sprzedaż działka o powierzchni 1500 m , położona w miejscowości Wola Krakowiańska przy ul. Jastrzębskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sadowa

Giełczyn,podlaskie

570 000 zł8 000 m² 71,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Giełczyn, w powiecie łomżyńskim, w województwie podlaskim. Nieruchomość składa się z dwóch działek o charakterze budowlanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kulin

Kulin,dolnośląskie

140 000 zł1 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam do sprzedania działkę budowlaną 1000 m2 o regularnym prostokątnym kształcie, położona miejscowości Kulin. Aktualny miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego - teren oznaczony mn/u.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łacha

Łacha,mazowieckie

288 000 zł2 215 m² 130,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w rekreacyjnej miejscowości Łacha. Działka o pow. 1342 m2 o kształcie trapezu. Do rzeki Narew 2 km, do Zalewu Zegrzyńskiego ok. 6 km. Działka sąsiaduje z terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Sarbsk,pomorskie

151 335 zł1 593 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Sarbsk, gm. Wicko, pow. lęborski. Idealne miejsce pod inwestycję turystyczną, pensjonat, domki wakacyjne lub dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Wichradzka

Warka,mazowieckie

499 000 zł11 485 m² 43,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 11 485 m , położona w Warce - malowniczym i dynamicznie rozwijającym się mieście w woj. mazowieckim. Lokalizacja: działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Czarny Młyn

Czarny Młyn,pomorskie

459 900 zł1 533 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Czarny Młyn. Opis działek: - działka 454/3: na tej działce rozpoczęto budowę domu jednorodzinnego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Czarna Górna

Czarna Górna,podkarpackie

250 000 zł1 844 m² 135,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o położona w miejscowości Czarna Górna gmina Czarna, powiat bieszczadzki, województwo podkarpackie. Nieruchomość kształtem zbliżona do prostokąta o powierzchni 1844 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Góra,pomorskie

365 000 zł1 534 m² 237,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko U nas! | duża działka | okolice wejherowa - góra | 1534M2 | Na sprzedaż oferujemy działkę z wydanymi warunkami zabudowy jednorodzinnej. Działka o powierzchni 1534 m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Bohaterów Getta

Mysłowice,śląskie

245 000 zł542 m² 452,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Śląsko Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa Sp. z o. o. z siedzibą pod adresem: ul. Gliwicka 204, 40-860 Katowice, kapitał zakładowy,00 zł nip, regon, sąd Rejonowy Katowice-Wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Cicha

Dobrzykowice,dolnośląskie

397 000 zł1 593 m² 249,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka na sprzedaż w Dobrzykowicach - 1593 m , prostokąt, media w drodze. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki o powierzchni 1593 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Dębki

Dębki,pomorskie

800 000 zł1 200 m² 666,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam, sprzedam zagospodarowaną , zadbaną i we wspaniałej okolicy działkę ( 2 działki na dwóch Księgach Wieczystych ) ogrodzone jednym ogrodzeniem z bramą z wjazdem z narożnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

320 000 zł1 000 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona w miejscowości Jakubowice Konińskie na terenie gminy Niemce, o powierzchni 1000 m2. Wymiary działki w przybliżeniu: 23 m x 43 m. Wjazd na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Otalżyńska

Donimierz,pomorskie

199 000 zł2 954 m² 67,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana | staw | 3000M2 I zielona okolica | donimierz Na sprzedaż działka Budowlana, w malowniczej miejscowości Donimierz, przy ulicy Otalżyńskiej, o powierzchni 2954m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zawały

Zawały,kujawsko-pomorskie

93 000 zł1 002 m² 92,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z możliwością zabudowy jednorodzinnej, otoczenie działek niezabudowanych, w pobliżu las. Jeśli marzy Ci się przytulny, mały domek w otoczeniu lasu, ta oferta powinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grabina

Grabina,mazowieckie

119 000 zł1 000 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w cichej miejscowości. Mamy do zaoferowania działkę w Grabinie, w gminie Mińsk Mazowiecki. Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Wałdowo

Wałdowo,warmińsko-mazurskie

99 000 zł4 001 m² 24,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3919m2 ( nr. działki 9/1) atuty: położenie tuż nad jednym z najczystszych jezior w Polsce - Jezioro Dłużek, o powierzchni ok. 100 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Głuska

Lublin,lubelskie

320 000 zł1 754 m² 182,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

nieruchomości Lublin* Polecamy do sprzedaży atrakcyjnie położoną działkę w Lublinie, głusk-Abramowice w okolicach ul. Głuskiej/zdrowej. Działka z dojazdem przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową, ul. Miła

Otomin,pomorskie

2 100 000 zł5 002 m² 419,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Otomin 5002 m Linia brzegowa Lasy, jezioro, konie 3 min od obwodnicy Wyjątkowa działka budowlano-usługowa w prestiżowym Otominie (gm. Kolbudy), zaledwie 3 km od obwodnicy Trójmiasta. To 5002.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Sitno

Sitno,pomorskie

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sitno raj na ziemi, 20 km od gdańska Ostatnie działki w takim miejscu - lasy, jeziora, cisza i zapach sosen. Położenie między dwoma ścianami lasu tworzy naturalną osłonę przed wiatrem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Giebułtów

Giebułtów,dolnośląskie

106 700 zł1 100 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż ładnie położona działka budowlana we wsi Giebułtów. I linia zabudowy wzdłuż drogi asfaltowej, blisko centrum Wsi a jednocześnie w spokojnym i nasłonecznionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Radziejewo

Radziejewo,pomorskie

199 900 zł1 047 m² 190,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu działki budowlane na sprzedaż objęte mpzp, o powierzchni ok. 1000 m w miejscowości Radziejewo, gmina Zblewo. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Chabrowa

Kiełpin,mazowieckie

899 100 zł1 998 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszamy do zakupu działki budowlanej położonej przy ulicy Chabrowej w Kiełpinie (łomianki). Ustalenia mpzp dla terenu oznaczonego na rysunku planu symbolem mn30: 1) przeznaczenie terenu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Czarna Górna

Czarna Górna,podkarpackie

150 000 zł1 157 m² 129,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o położona w miejscowości Czarna Górna gmina Czarna, powiat bieszczadzki, województwo podkarpackie. Nieruchomość kształtem zbliżona do trójkąta o powierzchni 1157 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kobiałka

Warszawa,mazowieckie

13 500 000 zł5 283 m² 2 555,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż okazja dla dewelopera! Teren inwestycyjny na warszawskiej Białołęce, w rejonie ulicy Frachtowej. Dokoła nowa zabudowa wielorodzinna. Pełna miejska infrastruktura. Media w drodze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

670 710 zł1 698 m² 395 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: tel: działka o regularnym kształcie z perspektywą zabudowy. Cena do negocjacji! Klasyfikacja gruntu: riva Dla działki nie ma planu zagospodarowania przestrzennego ani studium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Zakrzów

Zakrzów,małopolskie

205 000 zł5 600 m² 36,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka 56 ar - Zakrzów, gm. Wojnicz. Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 56 arów, położoną w Zakrzowie, gmina Wojnicz.: Lokalizacja: Wojnicz - 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Podolszyn Nowy,mazowieckie

1 650 000 zł2 800 m² 589,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

1 650 000 zł I sprzedaż I 2800M2 I działka I podolszyn nowy I raszyn I Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w Podolszynie Nowym, przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Stara Wieś,mazowieckie

385 000 zł1 000 m² 385 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną objętą Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (mpzp), idealną pod budowę domu jednorodzinnego. Działka w kształcie prostokąta 22 m x 46m - do ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Studniska Dolne

Studniska Dolne,dolnośląskie

224 400 zł37 300 m² 6,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna nieruchomość rolna położona we wsi Studniska Dolne, gmina Sulików, w odległości ok. 3 km. od Zgorzelca. Przedmiotem sprzedaży jest pięć niezabudowanych działek gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Niezdów

Niezdów,lubelskie

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana wydzielona z działki siedliskowej. Z trzech stron ogrodzona z bramą wjazdową. Dostępne wszystkie media, włącznie z kanalizacją miejską. Działka w pobliżu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij