dowolna

Działki

63 906 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 906 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Porąbki

Rzeszów,podkarpackie

496 000 zł1 600 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój agent nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dużą, ustawną działkę budowlaną o powierzchni 16ar położoną w mieście Rzeszów - ul. Porąbki, dzielnica Budziwój. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zabierzów Bocheński

Zabierzów Bocheński,małopolskie

420 000 zł1 224 m² 343,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z fundamentami pod dom i garaż przy Puszczy Niepołomickiej - fundamenty i projekt domu w cenie! Opis nieruchomości i lokalizacji: na sprzedaż oferujemy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zalesie

Zalesie,mazowieckie

128 400 zł1 070 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Lokalizacja blisko Warszawy - 20 min! Wodociąg w działce! Proponujemy zadbaną, gotową pod zabudowę jednorodzinną działkę oddaloną 20 minut od granic Warszawy. Teren o powierzchni 1070 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Borki

Borki,mazowieckie

10 000 000 zł100 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren którym jest na sprzedaż to dokładniej 9.94ha składające się kilku działek za kwote 10 000 000 PLN. Na powierzchni 3,4ha plan zagospodarowania przewiduje zabudowę usługową z podstawowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Warszawa

Warszawa,mazowieckie

15 000 000 zł6 416 m² 2 337,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna | 6.416 m | media | WZ na budynek biurowy | droga asfaltowa | Ursynów | brak MPZP Mamy przyjemność zaprezentować działkę inwestycyjną na sprzedaż działki inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jerzwałd

Jerzwałd,warmińsko-mazurskie

1 070 080 zł11 264 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o charakterze budowlana pod zabudowę mieszkaniową lub rekreacyjną w miejscowości Jerzwałd , gmina Zalewo, powiat iławski - nad jeziorem Jeziorak. Działka ma powierzchnię 11 264 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jasienica

Jasienica,śląskie

212 750 zł851 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostatnia wolna działka W jasienicy - cisza, przestrzeń I panorama beskidów! tylko W best nest | cena do negocjacji Mam przyjemność zaprezentować ostatnią dostępną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Łoś,mazowieckie

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

300 000 zł I Działka budowlana 1000 m2 I Łoś I gm. Prażmów Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka mieszkaniowa pod dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 1000 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Świerkowa

Chechło,małopolskie

109 000 zł714 m² 153 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż jedna z czterech działek budowlanych w wyjątkowej lokalizacji. Działki znajdują się w miejscowości Chechło gmina Klucze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łazy

Łazy,śląskie

550 000 zł6 055 m² 90,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka widokowa 6055 m - Łazy, gmina Jasienica Spokojna okolica, pełne media, asfaltowy dojazd! Oferuję na sprzedaż atrakcyjną, dużą i malowniczo położoną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Podłęże

Podłęże,małopolskie

3 073 000 €26 213 m² 117,23 €/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w miejscowości Podłęże, w bezpośrednim sąsiedztwie Niepołomickiej Strefy Inwestycyjnej jednego z najbardziej rozpoznawalnych obszarów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Charbrowo

Charbrowo,pomorskie

99 000 zł1 180 m² 83,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu 3 działki budowlane objęte mpzp o powierzchni od 1180 m do 1373 m w miejscowości Charbrowo, gmina Wicko. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna w górach Łomnica

Łomnica,dolnośląskie

180 000 zł2 710 m² 66,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna z potencjałem w Łomnicy! Sielsko-anielski grunt o powierzchni 2 710 m2, opisany w księdze wieczystej jako grunt niezabudowany (nie orny!), znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Węgrzce Wielkie

Węgrzce Wielkie,małopolskie

190 000 zł1 500 m² 126,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z bezpośrednim dojazdem, położona w Węgrzcach Wielkich k/ Wieliczki i Krakowa Parametry działki: - powierzchnia - 1500 m2 - płaska, kształt zbliżony do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Lechitów

Mielno,zachodniopomorskie

1 990 000 zł9 982 m² 199,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny w Mielnie Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna z ogromnym potencjałem komercyjnym, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi o dużym natężeniu ruchu sezonowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rokity

Rokity,pomorskie

225 000 zł2 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki budowlane znajdujące się w miejscowości Rokity Działki dostępne od zaraz. 1. Działki o numerach nr. 127 nr. 128 nr. 129 2. Powierzchnia działek nr. 127 6090 m2 nr. 128.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Wyzwolenia

Hrubieszów,lubelskie

299 000 zł10 820 m² 27,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Okazja inwestycyjna teren o powierzchni 10 820. Nieruchomość położona w Hrubieszowie przy ul. Wyzwolenia 56 obręb Podgórze , przy drodze na przejście graniczne Zosin. Cały grunt objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Korzyce

Korzyce,mazowieckie

59 900 zł1 200 m² 49,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam 5 działek budowlanych z warunkami zabudowy o powierzchni ok. 1200 m2 położone w cichej, spokojnej lokalizacji k/szydłowca woj. Mazowieckie, 124 km od Warszawy. Cena 50 zł/m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ławeczko Stare

Ławeczko Stare,mazowieckie

89 000 zł1 580 m² 56,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Ławeczko Stare, gmina Przyłęk. To idealne miejsce na budowę domu całorocznego lub rekreacyjnego domu wakacyjnego dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Lotników Polskich

Stare Zakole,mazowieckie

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz miejsca, w którym cisza, natura i przestrzeń idą w parze z dobrą komunikacją? Ta wyjątkowa działka budowlana to idealna propozycja dla osób marzących o domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Śląska

Przeginia Duchowna,małopolskie

3 800 000 zł20 000 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedamy atrakcyjną działkę budowlaną usługową. W planie zagospodarowanie terenu oznaczona symbolem , U1" Działka przy głównej drodze nr 780 gm. Czernichów - Przeginia Duchowna. Działki nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Miączyn

Miączyn,mazowieckie

385 000 zł2 816 m² 129,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kup teraz i postaw swój dom nad Wisłą na wiosnę! Pięknie położona na skarpie, z widokiem na Wisłę, działka budowlana o powierzchni 2816 mkw z wydanymi warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Żywiec,śląskie

120 000 zł1 206 m² 99,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Żywiec, za Górą działka 1206 m2 budowlano-rolna szerokość 20 m dobry dojazd Cena: 120 000 zł Żywiec - do sprzedania zgrabna działka w dobrej lokalizacji zarówno do stałego zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Kierzki,śląskie

130 000 zł7 500 m² 17,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości czestate przedstawia. Są miejsca, których już się ,nie produkuje." To jedno z nich. Jeśli szukasz przestrzeni, ciszy i widoku, którego nikt Ci nie zabierze, ta działka to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wawrzyniecka

Glinianka,mazowieckie

295 000 zł1 500 m² 196,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki położonej w miejscowości Glinianka. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, co daje pewność co do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Bołtryki

Bołtryki,podlaskie

68 000 zł960 m² 70,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Poszukujesz ciekawej nieruchomości w atrakcyjnej cenie? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Położona w niezwykle malowniczym zakątku Podlasia, nad Zalewem Siemianówka, działka to świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Węgrów,mazowieckie

130 000 zł1 300 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkową działkę budowlaną w spokojnej i malowniczej części Węgrowa przy ul. Miedzanka. To idealne miejsce dla osób marzących o własnym domu blisko do miasta. Kluczowe atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Dymaczewo Nowe

Dymaczewo Nowe,wielkopolskie

419 000 zł490 m² 855,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Całoroczny domek nad jeziorem cisza, natura i prywatność Na sprzedaż całoroczny domek rekreacyjny położony zaledwie ok. 20 metrów od Jeziora Dymaczewskiego, w wyjątkowo spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Gródek

Gródek,małopolskie

125 000 zł17 300 m² 7,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna | 1,73 ha | mpzp tereny rolne | Gródek, gm. Grybów - powierzchnia: 1,73 ha - rodzaj: działka rolna - przeznaczenie: mpzp teren zabudowy związanej z rolnictwem - ukształtowanie: teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Międzyrzecze

Toruń,kujawsko-pomorskie

350 000 zł600 m² 583,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka rekreacyjna z domem całorocznym 70m2, dom po kapitalnym remoncie, dach wyremontowany (dodatkowo odeskowany + membrana wysokiej klasy Dorken maxx X) okna velux z roletami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Miła

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

8 313 060 zł39 586 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz rozległego, doskonale skomunikowanego gruntu pod budowę centrum logistycznego, hal produkcyjnych lub nowoczesnego parku biznesowego? Ta oferta to blisko 4 hektary czystego potencjału inwestycyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tresna

Tresna,śląskie

890 000 zł1 050 m² 847,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o łącznej powierzchni ok 1050 mkw z możliwością powiększenia o dadatkową powierzchnię nawet do 3500 mkw działki , położona bezpośrednio nad jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Przyborowice Dolne

Przyborowice Dolne,mazowieckie

2 500 000 zł29 200 m² 85,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna - 2,92 ha - Przyborowice Dolne, gm. Załuski, pow. płoński Cena: 2 500 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 29 200 m?, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Szreniawska

Wiry,wielkopolskie

635 000 zł1 177 m² 539,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w miejscowości Wiry (gm. Komorniki), przy ul. Szreniawskiej - w spokojnej, zielonej okolicy, z bezpośrednim dostępem do terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Sanocka

Strzyżów,podkarpackie

120 000 zł1 287 m² 93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna pod parking Na sprzedaż działka o powierzchni prawie 13 arów ( 0,1287ha) na rozwidleniu ul. Sanockiej i ul. Mostowej, w miejscu o dużym natężeniu ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Krakowska

Otwock,mazowieckie

450 000 zł573 m² 785,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana 573 m Otwock, ul. Krakowska Szukasz działki pod budowę domu w dobrze skomunikowanej, a jednocześnie spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Horniki Górne

Nowa Karczma,pomorskie

140 000 zł1 500 m² 93,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana Powierzchnia działki: 1500 m Nieruchomość znajduje się na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (karta terenu B019) i przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym

Narew,podlaskie

207 108 zł82 843 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna , duża działka rolna położona w gm. Narew. Dojazd - droga szutrowa, do drogi asfaltowej ok. 0,5 km. Zaciszna lokalizacja, w pobliżu las. Działka dogodna jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna z linią brzegową Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

180 000 zł84 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Całoroczny domek rekreacyjny na przystani pzw Szczecin Na sprzedaż całoroczny domek rekreacyjny po generalnym remoncie, położony w wyjątkowej lokalizacji bezpośrednio na przystani pzw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łazy Biegonickie

Łazy Biegonickie,małopolskie

360 000 zł2 400 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną z pięknymi widokami na góry i okolice , blisko Nowego i Starego Sącza .Działka uzbrojona ,dodatkowo wzdłuż działki znajduje się droga prawo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Warszawska

Złotokłos,mazowieckie

875 000 zł2 500 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt