dowolna

Działki

63 865 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 865 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka leśna Czachówki

Czachówki,warmińsko-mazurskie

110 000 zł20 700 m² 5,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż polecają się dwie działki leśne o numerach: 84/4 i 84/2 atuty: możliwość rekreacyjnego wypoczynku ( biwakowanie, grzybobranie) cicha i spokojna okolica czyste powietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lednica Górna

Lednica Górna,małopolskie

158 280 zł1 319 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż trzy działki budowlane w Lednicy Górnej Mam do zaoferowania trzy działki budowlane o łącznej powierzchni 0,4133 ha (4133 m ), położone w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 450 000 zł2 850 m² 509 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod dom rodzinny w Klarysewie - Konstancin-Jeziorna | 2850 m spokoju, zieleni i przestrzeni. Szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina znajdzie prawdziwy dom -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Stawowa

Pińczyce,śląskie

115 000 zł1 536 m² 74,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki budowlanej w spokojnej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiam ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w Pińczycach, przy ul. Stawowej, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Gajowa

Zwola,wielkopolskie

144 760 zł616 m² 235 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 616 m oraz 505 m , położona w miejscowości Zwola (gmina Zaniemyśl, powiat średzki). Poniżej link do filmu z drona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Lipnica Górna

Lipnica Górna,małopolskie

145 000 zł2 000 m² 72,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 2070 , 20 a przy drodze gminnej 2068, ujęta w planie zagospodarowania gminy jako budowlana usługowa rekreacyjna, płaska, niezalewowa; dojazd bezpośredni z asfaltowej drogi 1365,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Płóczki Dolne

Płóczki Dolne,dolnośląskie

90 000 zł1 600 m² 56,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszam Cię na prezentację działki budowlanej o powierzchni 1600 m , położonej w miejscowości Płóczki Dolne, w gminie Lwówek Śląski, województwo dolnośląskie. Płóczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Morawica,małopolskie

896 000 zł1 500 m² 597,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 15 arów w miejscowości Morawica na pograniczu z miejscowością Aleksandrowice. Działka sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Koźmice Małe

Koźmice Małe,małopolskie

180 000 zł1 031 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w Koźmicach Małych południowy stok z pięknym widokiem Szukasz miejsca na budowę domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Makowa

Ostaszewo,pomorskie

159 000 zł1 112 m² 142,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, w miejscowości gminnej, plan prostokąta o wymiarach 24.76 m x 45.59 m, wyrównany poziom z zachowanym spadkiem, z dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Majdan

Majdan,mazowieckie

380 000 zł1 024 m² 371,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Piękna, zielona działka, media, szkoła. # piękna, zielona, równa - wygodna do zabudowy. # media przy działce W ulicy - prąd, gaz i woda miejska - dzięki ich bliskości i dostępności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jagodowa

Starzyński Dwór,pomorskie

415 000 zł1 004 m² 413,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

To nie jest przypadkowy dom. To początek historii, którą ktoś już zaczął i którą można dokończyć po swojemu. Na sprzedaż słoneczna działka budowlana o powierzchni 1004 m, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Płouszowice

Płouszowice,lubelskie

390 000 zł1 600 m² 243,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka położona w miejscowości Płouszowice na terenie gminy Jastków, o powierzchni 1600 m2. Wymiary działki w przybliżeniu: 40 m x 40 m. Wjazd na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Żnin

Żnin,kujawsko-pomorskie

80 000 zł1 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o zróżnicowanych powierzchniach, położone w miejscowości Jadowniki Rycerskie, w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie kilka minut jazdy od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Krzywa

Rybnik,śląskie

350 000 zł1 917 m² 182,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnia: 1917 m Rodzaj: budowlana Teren: płaski, niezalewowy Ogrodzenie: tak Objęcie planem zagospodarowania: tak Media: prąd, woda, kanalizacja na działce Księga wieczysta: bez zadłużenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana

Władków,mazowieckie

350 000 zł2 700 m² 129,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana w spokojnej, zielonej okolicy w pobliżu Grodzisk Mazowiecki. Jeśli marzysz o domu wśród zieleni, z dala od miejskiego zgiełku, ale wciąż blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Miłosza

Rzeszów,podkarpackie

298 000 zł830 m² 359,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjna działka budowlana położona w Rzeszowie, obręb Biała, przy ul. Czesława Miłosza w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 750 000 zł2 500 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Białołęki, niedaleko mostu Północnego. Przedmiotem oferty jest sprzedaż jest działki o łącznym obszarze 2500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wąsosz

Wąsosz,kujawsko-pomorskie

210 000 zł2 080 m² 100,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce między jeziorem a lasem odpocznij od miasta w sercu natury Na sprzedaż dwie atrakcyjnie położone działki budowlane o łącznej powierzchni 2080 m + udział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Letniskowa

Mrzeżyno,zachodniopomorskie

1 855 000 zł1 855 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlana W mrzeżynie! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno, w województwie zachodniopomorskim, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gręzów

Gręzów,mazowieckie

839 000 zł9 047 m² 92,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dużą działkę budowlaną w Gręzowie Nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 9047 m2. Grunt znajduje w pierwszej linii zabudowy od dk2. Szerokość ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Sonina,podkarpackie

165 000 zł1 600 m² 103,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki j położonej w malowniczej miejscowości Sonina. Ta wyjątkowa nieruchomość to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Pałacowa

Wręcza,mazowieckie

1 250 000 zł27 700 m² 45,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki 27700 m2, w miejscowości Wręcza, gm. Mszczonów, pow. żyrardowski. Nieruchomość położona poza terenem wsi, dojazd gminną drogą asfaltową, wymiary 185 m x 150 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Radom

Radom,mazowieckie

3 100 000 zł22 100 m² 140,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Biuro Nieruchomości północ oferuje do sprzedaży 4 działki inwestycyjne w Radomiu o łącznej powierzchni 22 100 m2 w zwartym terenie. Numery ewidencyjne działek: 245, 447, 246, 247/1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Rogóźno

Rogóźno,lubelskie

279 000 zł700 m² 398,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 700 m , zabudowana domkiem rekreacyjnym z 2009 roku, położona w sąsiedztwie jeziora Rogóźno (gmina Ludwin, powiat łęczyński) zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łyczanka

Łyczanka,małopolskie

330 000 zł53 m² 6 184,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dzień dobry Na sprzedaż piękna, duża i porośnięta drzewami działka. Idealna aby stworzyć na niej swoją prywatną oazę spokoju / wybieg dla psów lub przestrzeń rekreacyjną, staw, tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Kamionek,warmińsko-mazurskie

8 000 000 zł71 248 m² 112,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Unikalny teren inwestycyjny nad jeziorem - 7,12 ha | szczytno Asset klasy premium z gotowym scenariuszem biznesowym. Produkt inwestycyjny. Na sprzedaż zwarty teren o powierzchni 71 248 m (7,12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową Dół

Dół,warmińsko-mazurskie

625 000 zł2 500 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z linią brzegową Jeziora Iławskiego w gminie Iława. Jeśli poszukujesz działki rzeczywistą linią brzegową to koniecznie zapoznaj się ze szczegółami tej oferty. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sielec

Sielec,świętokrzyskie

99 000 zł1 571 m² 63,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w Sielcu idealne miejsce na Twój wymarzony dom. Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1571 m , położoną w malowniczym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Kaszubska Droga

Chwaszczyno,pomorskie

1 100 000 zł1 177 m² 934,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną z wydanymi Warunkami Zabudowy Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjna działka budowlana przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Piecki,kujawsko-pomorskie

99 000 zł4 200 m² 23,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Lubisz dużą przestrzeń? Chcesz mieć dom na dużej działce? To świetnie się składa! tylko W naszym biurze! Oferta działki o metrażu 4200m2 co daje nam bardzo niską cenę za m2!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Lasowicka

Nowe Chechło,śląskie

251 140 zł866 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

! na sprzedaż działka budowlana położone w Nowym Chechle przy ulicy Lasowickiej. Działka jest zlokalizowana w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, przeznaczenie działki zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Malechowo

Malechowo,zachodniopomorskie

79 000 zł2 450 m² 32,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Działka na sprzedaż Malechowo, powiat sławieński Powierzchnia: 2450 m | Zabudowa zagrodowa | Media w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Golkowice

Golkowice,małopolskie

220 000 zł5 900 m² 37,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Golkowice gm. Wieliczka. Całość terenu o pow. 59a (5900m2) do sprzedaży składa się z trzech osobnych działek graniczących ze sobą. Media: gaz i woda - 250m, prąd - 50m Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Konin

Konin,wielkopolskie

455 000 zł4 040 m² 112,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej w Koninie. Szczegóły nieruchomości: działka z przeznaczeniem pod aktywizację gospodarczą, mpzp Powierzchnia: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Piotrowicka

Skrbeńsko,śląskie

155 000 zł1 596 m² 97,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Skrbeńsko, przy ul. Piotrowickiej, o powierzchni 1596 m . Szczegóły oferty: lokalizacja: skrbeńsko, ul. Piotrowicka Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kania Nowa

Kania Nowa,mazowieckie

150 000 zł900 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

działka położona w cichym i wyjątkowym miejscu, równa (płaska), zalesiona. Została wydzielona z podziału działki 128/1. Sąsiadująca działka 123/3 to wytyczona droga dojazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Wolbórz

Wolbórz,łódzkie

1 990 000 zł45 101 m² 44,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w Wolborzu, woj. łódzkie, powiat piotrkowski, tuż przy trasie ekspresowej S8 (wrocław- warszawa-Białystok) i ok. 15 km od zjazdu na autostradę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Marcina

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł1 186 m² 370,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 11,86 ar, położoną w spokojnej i zielonej dzielnicy Słocina w Rzeszowie, przy ulicy św.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Borowa

Borowa,łódzkie

222 000 zł1 583 m² 140,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** tylko W home park nieruchomości *** Przedmiotem sprzedaży jest ostatnia z kompleksu 5 działek - o powierzchni 1583m2. Działki położone w miejscowości Borowa gmina Koluszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Podnowinka,podlaskie

290 000 zł12 800 m² 22,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka leśna Z prawem zabudowy - perełka pojezierza augustowskiego. Przestrzeń i natura w harmonii zielonego luksusu! Z przyjemnością przedstawiam wyjątkową ofertę dla.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij