dowolna

Działki

63 920 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 920 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Gójszcz

Gójszcz,mazowieckie

76 000 zł1 010 m² 75,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana tuż obok Rezerwatu " Przełomu Witówka" Miejsce - wyjątkowe (bezpośrednio po sąsiedzku rezerwat, super miejsce na spacery, rowery). Działka położona jest w nowo wydzielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kolonia

Ropczyce,podkarpackie

354 375 zł2 625 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najpopularniejsze osiedle w powiecie ropczycko-sędziszowskim, witkowice - ul. Kolonia w Ropczycach - działka budowlana o powierzchni 25,25 arów. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Turystyczna

Orzesze,śląskie

170 000 zł803 m² 211,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedane! działka Z bardzo dobrym dojazdem - 8 min do wjazdu na drogę krajową nr 81 - trasa żory - mikołów - katowice bardzo cicha I spokojna okolica dostępne media : prąd, woda, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Trygort

Trygort,warmińsko-mazurskie

230 000 zł11 177 m² 20,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż teren o pow. 1.1177 ha w Trygorcie gmina Węgorzewo Teren zlokalizowany jest w miejscowości Trygort koło Węgorzewa (ok.5km). Nieruchomość składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bobrownicka

Poznań,wielkopolskie

497 900 zł711 m² 700,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana - Poznań - Szczepankowo Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 711 m (wymiary ok. 20 35 m), położona w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Joniec

Joniec,mazowieckie

135 000 zł2 400 m² 56,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno budowlana w miejscowości Krajęczyn gmina Joniec o powierzchni 1200 m2. W otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, pól i lasów. Bardzo ciche miejsce, przepiękne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Budy Augustowskie

Budy Augustowskie,mazowieckie

320 000 zł7 300 m² 43,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż unikatowa nieruchomość o powierzchni 7300 m2 w Budach Augustowskich. Działka położona jest w pięknej i spokojnej okolicy, na skraju lasu. Przez jej końcową część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Brzesko,małopolskie

800 000 zł2 100 m² 380,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa w miejscowości Brzesko, woj. małopolskie, powiat i gmina Brzesko. Działka o powierzchni 21,10 arów jest położona przy ul. Towarowej. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Piotrowice

Piotrowice,dolnośląskie

200 000 zł1 542 m² 129,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy nieruchomość znajdującą się w Piotrowicach pow. Jawor. Działka o powierzchni 1542mkw, przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Grabie

Grabie,małopolskie

75 000 zł900 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Emmerson prezentuje Lokalizacja Działki o numerach ewidencyjnych 390/8 oraz 390/9 o łącznej powierzchni 1800mkw znajdujące się w miejscowości Grabie w powiecie bocheńskim. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Jaworzno

Jaworzno,opolskie

10 150 000 zł70 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki o łącznej pow. ok. 7ha przy drodze krajowej 43, 42 - po prawej stronie drogi w kierunku A1. Ok. 25km do trasy S8, ok. 35km do A1. Przeznaczenie pu teren zabudowy produkcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Hryniewicze

Hryniewicze,podlaskie

599 000 zł3 064 m² 195,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Hryniewicze, tylko 1 km od granicy Białegosotku. Parametry: numery ewidencyjne: 65/3 oraz 66 Łączna powierzchnia: 3064 m Wymiary: długość ok. 133 m, szerokość ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Barwice

Barwice,zachodniopomorskie

599 000 zł17 400 m² 34,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż grunt składający się z dwóch działek ewidencyjnych o nr 43/3 oraz 43/4 o łącznej powierzchni 17400 m2, zlokalizowany w województwie zachodnio- pomorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Karolew

Karolew,łódzkie

291 000 zł8 514 m² 34,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę leśną nr 25 we wsi Karolew gm Aleksandrów Łódzki o powierzchni 8514 m2. Działka w mpzp oznaczona jest symbolem f11mn czyli tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Skrzyczeńska

Szczyrk,śląskie

104 790 zł1 497 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko w Best Nest! Wniosek o przekształcenie działki na budowlaną został już złożony w Urzędzie Miasta! Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1497 m2 zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Szerokie

Szerokie,lubelskie

675 000 zł1 500 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż piękna działka budowlana w miejscowości Szerokie (gm. Konopnica) o powierzchni 1500 m2. Jeśli myślą Państwo o budowie domu w zabudowie bliźniaczej w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Jawidz

Jawidz,lubelskie

200 000 zł2 227 m² 89,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż zabudowana działka o powierzchni 2227m2. Położona w miejscowości Jawidz, gmina Spiczyn - Bardzo urokliwa okolica. Działka oznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

230 000 zł865 m² 265,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o pow.865m2,położona w Łochowie ,wśród nowych ładnych domów.Działka z dwóch stron ogrodzona. W działce,woda,gaz i prąd. Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Karolówka

Dynów,podkarpackie

7 150 000 zł11 609 m² 615,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

# szukasz nieruchomości, która będzie dla Ciebie zarabiała od pierwszego dnia po zakupie? # Chcesz przejąć dochodowy już funkcjonujący biznes z potencjałem do zwiększania i optymalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Brok

Brok,mazowieckie

84 000 zł1 200 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowe działki budowlane o powierzchni 1200 m każda, położone w spokojnej miejscowości Płatkownica, zaledwie nie cały 1 km od rzeki Bug. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gliszcz

Gliszcz,kujawsko-pomorskie

450 000 zł5 470 m² 82,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 5477 m , położona w miejscowości Gliszcz (gmina Sicienko). Teren płaski , z dojazdem drogą asfaltową. Działka nieogrodzona. Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Jaworek

Jaworek,dolnośląskie

566 400 zł4 800 m² 118 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjnie położona działka w Kotlinie Kłodzkiej w miejscowości Jaworek. W okolicy liczne trasy rowerowe, trasy piesze, stoki narciarskie (zieleniec), punkty widokowe. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Barcice Górne,małopolskie

145 000 zł1 793 m² 80,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuje Państwu na sprzedaż wyjątkową działkę rolno-budowlaną w miejscowości Barcice Górne, ul. Kliny, gmina Stary Sącz, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Koszalin,zachodniopomorskie

495 000 zł17 332 m² 28,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona przy ul. Lubiatowskiej o łącznej powierzchni 17.332m2. To obecnie najbardziej prężnie rozwijający się teren w Koszalinie. W okolicy stale można zauważyć nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

339 000 zł593 m² 571,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta - świetna działka pod górami! wyłączność - oferta dostępna tylko U nas! Do sprzedania działka budowlana położona w dzielnicy Kamienica w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z linią brzegową Michniowiec

Michniowiec,podkarpackie

185 000 zł14 536 m² 12,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Malownicza działka połozona na uboczu ustronniej wsi Michniowiec w powiecie Bieszczadzkim. Granica działki jest czysta rzeczka. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi ofert w rozumieniu kc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

370 000 zł1 957 m² 189,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy działkę budowlaną położoną w Starym Kisielinie o powierzchni 0,1957ha. Nowa cena! Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania zgodnie z którym ustala się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Witeradów

Witeradów,małopolskie

250 000 zł573 m² 436 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania działka budowlana położona W witereadowie powierzchnia działki wynosi 573 m2. Działka w całości budowlana, szerokość około 22 metrów. W trzeciej linii zabudowy. DO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Stare Polesie

Stare Polesie,mazowieckie

135 000 zł1 429 m² 94,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w miejscowości Stare Polesie, gmina Leoncin z mpzp. Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1 429 m , położona w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Borek

Borek,małopolskie

365 760 zł4 572 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Borek w gminie Rzezawa Bardzo dobra lokalizacja w odległości kilkuset metrów strefa przemysłowa Rzezawy między innymi: mawi, wessper, bohle, profitech, g2 Transport, lurgan it. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Witosa

Szczecin,zachodniopomorskie

30 000 zł867 m² 34,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rod 867 m Hutnik, stołczyn całoroczna, z widokiem na Zalew Na sprzedaż duża, atrakcyjnie położona działka rod na terenie ogrodów im. Hutnik w Szczecinie (stołczyn, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Władysława Warneńczyka

Rzeszów,podkarpackie

320 000 zł450 m² 711,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Royal Broker ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkową działke budowlaną w prestiżowej lokalizacji Rzeszów, ul. Władysława Warneńczyka (nr 729/10) Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie

Zawada,małopolskie

175 000 zł2 100 m² 83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji: 604*196*759 Ładna działka z dobrym połączeniem z Krakowem i Myślenicami? Ta alternatywa jest dla Ciebie :) Uwaga: obniżona cena! okazja! Oferuję do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Siepraw

Siepraw,małopolskie

255 000 zł3 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji 604*196*759 Poszukujesz dużej działki w dobrej lokalizacji blisko Krakowa? Ta alternatywa jest dla Ciebie :) Ta oferta tylko u nas! Oferuję do sprzedania działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Goszczanowiec

Goszczanowiec,lubuskie

82 450 zł3 298 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż bardzo atrakcyjnie położoną działkę pod zabudowę o powierzchni 3298 m2 położoną w gminie Drezdenko w miejscowości Goszczanowiec. Działka graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gorzyce

Gorzyce,podkarpackie

65 000 zł1 029 m² 63,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cisza, spokój i zieleń idealne miejsce na Twój wymarzony dom! Na sprzedaż 2 działki budowlane położone w malowniczej i spokojnej miejscowości Gorzyce (powiat przeworski). To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Połchowo

Połchowo,zachodniopomorskie

1 678 000 zł34 246 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnia działki: 34246 m2 Unikalna działka o dużym potencjale, położona bezpośrednio nad malowniczym zalewem. Wspaniałe widoki na wodę oraz okoliczną przyrodę. Działka zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Osiedlowa

Suchorzew,wielkopolskie

570 000 zł4 800 m² 118,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża zadbana działka w zamieszkałej okolicy. Bardzo dobrze skomunikowana - blisko trasy krajowej, przystanki autobusowe. Wszystkie media poprowadzone wzdłuż przylegającej drogi - brak przyłącza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna

Lipowo,mazowieckie

230 000 zł900 m² 255,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydanymi Warunkami Zabudowy w cichej i spokojnej okolicy. Warunki Zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny wolnostojący. Powierzchnia zabudowy 30 %. Cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ciepielowice

Ciepielowice,opolskie

200 000 zł800 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek budowlanych Ciepielowice Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą nieruchomości gruntowej położonej w zacisznej części miejscowości Ciepielowice, na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kopernika

Przeworsk,podkarpackie

85 000 zł886 m² 95,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zaciszne miejsce z potencjałem inwestycyjnym Prezentujemy działkę budowlaną o powierzchni 886 m (8,86 ara), położoną w spokojnej części Przeworska, przy ul. Kopernika, idealną.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij