dowolna

Działki

64 053 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 053 ogłoszenia

Przetarg

4 199 000 zł22 100 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nowe Centrum Administracyjne sp. z o.o. oferuje na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną położoną w Brzączowicach (gmina Dobczyce), bezpośrednio przy Jeziorze Dobczyckim.

Szczegóły ogłoszenia

99 500 zł1 107 m² 89,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana do wydzielenia w gminie Stanisławów. Mamy do zaoferowania działkę w kształcie trapezu, która położona będzie przy jednej z głównych ulic w Wólce.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka nad jeziorem linia brzegową, las, plaża - wyjątkowa okazja! Oferujemy na sprzedaż malowniczo położone działki nad jeziorem w miejscowości Przęsin, nieopodal Miastka. Każda.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł4 471 m² 3,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 działki rolno-leśne w Puchaczowie. Wykaz działek: nr 1390 - działka rolna o powierzchni 33 m2, wymiary: 2,68 x 14 m, nr 1575 - działka leśna o powierzchni 1100 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

3 234 375 zł25 875 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka inwestycyjna pod działalność gospodarczą Smardzów, gmina Oleśnica Na sprzedaż duża, doskonale zlokalizowana działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 25 875 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 151 m² 99,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentuje na sprzedaż teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i zabudowę zagrodową o powierzchni 1151 m2 położoną w Łęcznej - Kolonia Trębaczów. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł1 166 m² 179,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko U nas! - wyłączność. Na sprzedaż piękna działka budowlana w Krępcu o powierzchni 1166 m2. W miejscowym planie zagospodarowania oznaczona symbolem 20mn - budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł4 790 m² 208,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana nad morzem dla osób marzących o własnym kawałku ziemi. Działka znajduje się w urokliwej miejscowości Machowinko k/ustki, co czyni ją idealnym miejscem na wypoczynek lub.

Szczegóły ogłoszenia

296 000 zł2 573 m² 115,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki budowlane z warunkami zabudowy - Ręboszewo, gm. Kartuzy | 300 m od jeziora Brodno Na sprzedaż dwie działki rolno-budowlane o łącznej powierzchni 2 573 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 451 m² 137,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana 1 451 m - Wdzydze Tucholskie (gm. Karsin) Marzysz o własnym domu, w otoczeniu natury, w pobliżu malowniczych jezior, a jednocześnie z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

198 240 zł1 239 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowe działki budowlane w malowniczej okolicy - Młynek, gmina Przodkowo Szukasz idealnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu? Odkryj urokliwe działki budowlane w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł5 723 m² 41,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Dąbrówce, gmina Kazimierz Dolny. Piękne miejsce niecałe 5 km od Rynku w Kazimierzu Dolnym. Idealne pod dom modułowy 35-70 m2, z własnym lasem.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 000 zł203 337 m² 108,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż teren inwestycyjny składający się z 19 działek o łącznej powierzchni 203 337 m2 ( 20,33 ha) zlokalizowany w miejscowości Kłoda (gm. Kurów, powiat puławski).

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł712 m² 435,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Śląsko Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa Sp. z o. o. z siedzibą pod adresem: ul. Gliwicka 204, 40-860 Katowice, kapitał zakładowy   ,00 zł nip   , regon   , sąd.

Szczegóły ogłoszenia

1 135 000 zł1 679 m² 676 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł542 m² 452,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 000 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona w miejscowości Jakubowice Konińskie na terenie gminy Niemce, o powierzchni 1000 m2. Wymiary działki w przybliżeniu: 23 m x 43 m. Wjazd na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł33 000 m² 43,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna rolno-budowlana z widokiem na jezioro - Bącz, gm. Kartuzy Cena: 1 420 000 zł Powierzchnia: 33 000 m Typ działki: rolno-budowlana Lokalizacja: bącz, gmina Kartuzy, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

23 567 890 zł41 600 m² 566,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker oferta bezpośrednio od właściciela okazja inwestycyjna: 4,2 ha gruntów W sercu metamorfozy gdańska bezpośrednio przy inwestycji ferberianum.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł7 500 m² 46,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 7500 m położona w malowniczej miejscowości Leśniewo w gminie Puck. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, natury.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł3 247 m² 538,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż duża działka budowlana, zlokalizowana na granicy Barniewic i Gdańskiej Osowy, na której może powstać osiedle bliźniaków. Działka składa się z 4 mniejszych, wydzielonych.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł9 940 m² 55,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Zarańsku, 5 km od Drawska Pomorskiego w kierunku na Kołobrzeg, nad jeziorem Zarańsko, z dostępem do linii brzegowej. Na działce wykopana jest studnia. Dla działki.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł2 197 m² 227,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na działkę dojedziesz wklejając w Google Maps 52.161713, 21.279576 Gmina Wiązowna, Emów, ul. Sosnowa / Zalesie 3 numery ewidencyjne 151/1 (1593m2) +150/1.

Szczegóły ogłoszenia

196 000 zł2 528 m² 77,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż położona zaledwie godzinę drogi od serca Warszawy. Powierzchnia ponad 2 500 m zielonej oazy na Osiedlu Wilga, które już od lat 20-tych XX wieku zapisuje swoją niezwykłą.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł1 661 m² 216,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1661 m2 położona w miejscowości Turka, gmina Wólka pod Lublinem. Działka w mpzp oznaczona symbolem mn. Przeznaczenie podstawowe: zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł8 821 m² 24,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o łącznej powierzchni 8821 m , położonej w miejscowości Babki Oleckie, zaledwie 4 km od Olecka.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł910 m² 120,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży działki położonej w malowniczej miejscowości Unieszyno - urokliwej osadzie kaszubskiej w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 002 m² 84,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Szczytniku. Mamy do zaoferowania działkę z wydaną decyzją o warunkach zabudowy, położoną w gminie Jakubów. Nieruchomość na krańcu urokliwej wsi, przez.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł2 564 m² 643,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wiecej informacji:   Do sprzedania pięknie położona działka budowlana o powierzchni 2564 m2 i wymiarach 25,96 x 98,77m, umiejscowiona przy cichej lokalnej ulicy, znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 400 zł2 313 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2313 m2 w Podkowie Leśnej. Działka ogrodzona przy drodze asfaltowej. W drodze przy działce prąd, woda, kanalizacja i gaz. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł3 100 m² 251,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka położona w miejscowości Płouszowice na terenie gminy Jastków, o powierzchni 3100 m2. Wymiary działki w przybliżeniu: 80 m x 40 m. Wjazd na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł46 700 m² 4,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż las położony w miejscowości Kobylin gmina Piątnica powiat łomżyński. Oferowaną nieruchomość stanowią trzy działki leśne oznaczone numerami geodezyjnymi 91; 92; 239. Kontakt:.

Szczegóły ogłoszenia

116 800 zł994 m² 117,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 994 m , położona w spokojnej, malowniczej wsi Kalisz, w gminie Dziemiany, powiat kościerski, województwo pomorskie. Prowizja 0% dla.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działki budowlane o powierzchni około 1000m2 w spokojnej okolicy na obrzeżach Czyżewa. Dojazd z niedawno wybudowanej drogi asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 100 m² 70,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2100 m2 w Kolczynie, gmina Józefów nad Wisłą. Nieruchomość położona w 1. linii zabudowy, wjazd z asfaltowej drogi wojewódzkiej. 450.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł8 241 m² 182,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w Radwcu Małym o powierzchni 8241 m2. Lokalizacja: działka leży przy szosie asfaltowej w miejscowości Radwiec Mały, gmina Konopnica. W okolicy zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł19 000 m² 13,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Duża działka rolna z możliwością zabudowy. Mamy do zaoferowania nieruchomość o powierzchni niemal dwóch hektarów, położoną w miejscowości Kąty-Borucza. Miejsce na uboczu, pośród.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 275 m² 203,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Prawiedniki (gm. Głusk), o powierzchni ok. 13 ar. Działka z ładnym widokiem, położona w cichej lokalizacji. Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 087 m² 160,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż działkę o pow. 1087 m2 (nr ewid. 1420/26) znajdującą się nieopodal ul. Kościuszki w Krasnymstawie. Działka usytuowana jest w pierwszej linii zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł835 m² 477,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana, zlokalizowana na granicy Barniewic i gdańskiej Osowy. Działka: działka budowlana, przeznaczona pod budowę jednorodzinną/bliźniaczą, jest płaska i o.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł202 889 m² 4,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nowa niższa cena 849 000 zł! szeligowo gm. Połczyn zdrój Oferujemy na sprzedaż grunty rolne o łącznej pow. 20,2889 ha, składające sie z trzech działek ewidencyjnych nr 91/1, 91/3, 92/1.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij