dowolna

Działki

64 053 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 053 ogłoszenia

155 000 zł1 172 m² 132,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana krągi - gm. Borne sulinowo Działka gruntu nr 324 i 325 o łącznej pow. 1172 m2 Zalety nieruchomości: - możliwość postawienia domu jednorodzinnego wolnostojącego lub.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł5 361 m² 11,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna 5361 m2. Bardzo dobra lokata kapitału na przyszłość. Wymiary działki: dł 100x53 m2. Dojazd drogą gminną. Na działce posadzone jest pszenżyto. W pobliżu obszar.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł3 017 m² 61,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szanowni Państwo, tylko u nas. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni łacznej 30 arów z czego ok 9,6 ara to cześć budowlana ( 115 mn ) a pozostałe 20,4 teren zieleni (.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł700 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży trzy działki w Koziegłówkach gmina Koziegłowy, o powierzchni od 700m2. Działki : o pow. 700 m2 wymiary : szer. 22 dł. 32.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł850 m² 222 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyłączność w biurze. Oferujemy do sprzedaży piękną foremną działkę ok 8,5 a w, o nietuzinkowym położeniu, dedykowane ludziom, dla których najważniejsza jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł11 480 m² 452,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Głogów, grunt inwestycyjny, powierzchnia 11 480 m2, sprzedam, 5 200 000 zł netto. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej będącej w użytkowaniu wieczystym,.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł4 500 m² 1,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu utwardzony plac o łącznej powierzchni 4500 m2 zlokalizowanych na działkach 83/10, 83/9 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 278 m² 58,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana , w miejscowości Strzelino w gminie Redzikowo, położona blisko miasta Słupsk oraz miasta Ustka. Działka o numerze ewidencyjnym 652 o powierzchni 1278.

Szczegóły ogłoszenia

79 900 zł1 158 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy dwie działki budowlane z warunkami zabudowy, zlokalizowane w miejscowości Dobra, w bezpośrednim sąsiedztwie Sieniawy. Teren spokojny, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

157 500 zł875 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*Poniższa oferta dotyczy jednej działki o powierzchni 875m2.* Na sprzedaż malowniczo położone działki budowlane przy stawie. Kompleks został podzielony w taki sposób, aby stworzyć kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

2 242 800 zł2 492 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| działka gruntu położona w kompleksie wielu działek budowlanych z wewnętrzną drogą dojazdową, z których większość ma kształt prostokąta lub do niego zbliżony. Teren jest objęty.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł5 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana, 50 arów Lokalizacja - Łękawka Działka częściowo ogrodzona, uzbrojona Tylko w Nieruchomości Beata Mądel Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł816 m² 439,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę położoną w cichej i spokojnej okolicy Białegostoku, w dzielnicy Zawady. To wyjątkowa lokalizacja w prestiżowej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Jabłonka

Jabłonka,warmińsko-mazurskie

330 495 zł2 003 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki z widokiem na wschody i zachody słońca nad jeziorem, które będziesz obserwował z tarasu własnego budynku? Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa, położona nad.

Szczegóły ogłoszenia

741 000 zł2 117 m² 350,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania duża działka o powierzchni 2117 m2 położona przy ulicy Zwycięstwa w Nieporęcie. Wymiary działki 36 X 59 m. do kupienia działka obok w tej samej cenie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 012 m² 79,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż działka rekreacyjna o pow. 3012m2 w malowniczej miejscowości Ostroróg niedaleko Czaplinka na Pojezierzu Drawskim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł744 m² 321,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie miejsce, gdzie możesz budować swoją przyszłość w harmonii z naturą, nie rezygnując przy tym z codziennej wygody. Gdzie poranki wypełnia śpiew ptaków, a wieczory.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Radostowo,warmińsko-mazurskie

99 495 zł2 211 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki nad jeziorem Blanki w miejscowości Radostowo. Na sprzedaż 32 działki o powierzchni od 2000m2 do 8000m2 z możliwością wtórnego podziału po zakupie. Cena działki nie zawiera.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł652 m² 483,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

| działka o powierzchni 652 m2, znajdująca się w Murowanej Goślinie przy ul. Łąkowej. Warunki zabudowy przewidują możliwość wybudowania domu jednorodzinnego wolnostojącego jedno lub 2.

Szczegóły ogłoszenia

123 355 zł1 067 m² 115,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1067 m , położona w spokojnej miejscowości Jarnuty, zaledwie kilka minut drogi od Łomży. To doskonała propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł5 306 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duża działka z potencjałem inwestycyjnym w Wielęcinie to propozycja dla osób, które szukają przestrzeni, ciszy i realnych możliwości zagospodarowania terenu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

345 355 zł1 445 m² 239 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w całości budowlana. Bardzo dobry dojazd. Lokalna droga asfaltowa, odśnieżana z dwóch boków działki. Działka prawie kwadratowa. Bardzo łatwy wyjazd na S1 w kierunku Bielska.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł5 716 m² 61,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 57 arów - Zawada Lanckorońska, gm. Zakliczyn, powiat tarnowski (teren mn3) Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 57 arów położona w miejscowości Zawada Lanckorońska ,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł5 000 m² 19,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki o powierzchni 50 arów w Hucie Brzuskiej, gmina Bircza Działka posiada wydane warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny, budynek gospodarczo- garażowy,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł1 500 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Top lokalizacja W grzybowie - działka 100 m od morza. Wyjątkowa okazja! ul. Żeglarska w Grzybowie. Miejscowość słynąca z najpiękniejszych plaż na polskim wybrzeżu. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł10 919 m² 210,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Świeradów Kompleks kilku działek położonych w dzielnicy Świeradowa Czerniawie 300m od Cottonina Hotel & Mineral Spa Resort. Około 6000m2 przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną lub usługi.

Szczegóły ogłoszenia

94 990 zł1 490 m² 63,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

35 km od Bydgoszczy | 9 km od Koronowa | Blisko jeziora i szkoły Na sprzedaż polecamy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1485 m , w kształcie prostokąta, położona.

Szczegóły ogłoszenia

438 360 zł549 m² 798,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa niezabudowana o łącznej powierzchni 549 m , położona w Łodzi przy ul. Zamorskiej 26a, w dzielnicy Łódź - Górna. Działka składa.

Szczegóły ogłoszenia

355 040 zł4 438 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży niezabudowaną działkę o powierzchni 4438m 2. Działka zlokalizowana jest w miejscowości Gowidlino gm. Sierakowice. Gowidlino - d uża kaszubska wieś leżąca na.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł2 772 m² 559,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki budowlane o łacznej powierzchni 2772 m2 i szerokości 40 m, znakomicie zlokalizowane w dzielnicy Parkitka w spokojnej okolicy. W bliskim sąsiedztwie znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

10 639 000 zł12 896 m² 824,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren inwestycyjny w Jankach o powierzchni ponad 1,2 ha Wymiary działki 60x220 m, dojazd asfaltem, media prąd, woda, gaz w granicy działki. W okolicy zabudowa, usługowa,.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 254 m² 115,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tel.   . Posiadamy do sprzedaży dwie piękne działki budowlane: jedna o powierzchni 1254m2 a druga o pow. 1278m2. Działki w miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

429 900 zł2 866 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

- lokalizacja: librantowa (gmina Chełmiec) - Powierzchnia: 28,66 ar (2866 m ) - Media: wodociąg gminny w granicy, gaz w granicy, prąd, obecnie na działce istnieje możliwość wybudowania.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł3 400 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna - sprzedaż - Kasina Wielka. Nieruchomość o powierzchni około 3400 m2 położona w Kasinie Wielkiej. Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł4 094 m² 134,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dużą działkę 4094 m2 z okazałym domem w budowie w centrum Złotnik Kujawskich. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze smaga nieruchomości. Przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wolica

Wolica,świętokrzyskie

80 000 zł3 511 m² 22,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o powierzchni 3511 m2 zlokalizowana w miejscowości Wolica gm. Stopnica. Działka narożna, położona w pierwszej linii. Nieruchomość płaska, o nieregularnym.

Szczegóły ogłoszenia

601 000 zł2 404 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel:   *oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości* *cena do negocjacji* Podstawowe informacje: działka budowlana w Kudowie-Zdrój, pow. 2404 m2, media.

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł1 515 m² 71,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno- prawnym. Gliszcz, w pobliżu jezioro słupowskie, las. DO jeziora wierzchucińskiego 3 km. Działka 1515.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł3 300 m² 4,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia atrakcyjna działka usługowa położona w miejscowości Prusice (woj. dolnośląskie), przy ul. Żmigrodzkiej 44, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

74 900 zł504 m² 148,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkowe działki w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, zaledwie 11 km od Zielonej Góry! Skorzystaj z wirtualnego spaceru! DLACZEGO NASZA DZIAŁKA.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł451 m² 441,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana | 451 m widok na góry | potencjał inwestycyjny ul. Strączki | ząb atrakcyjna działka W najwyżej położonej miejscowości W polsce Na sprzedaż działka budowlana.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij