dowolna

Działki

64 054 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 054 ogłoszenia

162 000 zł12 430 m² 13,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości prezentują : Działka rolna położona na terenie gminy Kcynia w powiecie nakielskim o pow. 1.24 ha Odległość od Nakła to ok. 5 km. Odległość od drogi głównej 250m.

Szczegóły ogłoszenia

218 640 zł2 733 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Są miejsca, w których od razu czuć spokój. Postolin to właśnie jedna z takich lokalizacji - dużo zieleni, sąsiedztwo lasów, bliskość Arboretum i przestrzeń, która daje oddech od.

Szczegóły ogłoszenia

179 900 zł1 488 m² 120,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna 1448 m2- wyszobór gmina płoty 8 km od Gryfic. Działka nie jest ogrodzona ani zadrzewiona, co pozwala na pełną swobodę w projektowaniu przestrzeni według.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł594 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na Sprzedaż działka z 3 domkami w Trzęsaczu, 700 mod morza. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

111 600 zł1 743 m² 64,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę położoną w Rotnowie zaledwie 4 km od Gryfic. Nieruchomość niezabudowaną o powierzchni 1742 m2, w kształcie prostokąta. Działka położona jest tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 555 238 zł10 262 m² 249 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 10252 m2. Nieruchomość położona jest w miejscowości Trojany, w gminie Dąbrówka, powiat Wołomin. W ramach tej oferty zastrzega się.

Szczegóły ogłoszenia

2 641 120 zł16 507 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 16507 m2 położona w miejscowości Serock ,woj. mazowieckie, tuż przy dk 61. Nieruchomość objęta jest mpzp -mn,U1: -tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł3 900 m² 110,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

**sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 0,3900 ha w Pawlikowicach** Idealna lokalizacja z ogromnym potencjałem! Działka znajduje się w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł2 639 m² 60,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hot oferta! dostępna tylko W biurze pepper house! Na sprzedaż działka znajdująca się w miejscowości Stara Kiszewa przy ulicy Polnej o powierzchni 2639 m2. Zaspady kształtowania zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł5 000 m² 498 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lokalizacja: klimkówka (uście Gorlickie) - Powierzchnia: 50 ar (5000 m ) - Media: prąd(słup energetyczny z trafostacją,), studnię oraz sieć wodociągową, -gotowy projekt budowlany Na.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł3 000 m² 98,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki położonej w malowniczej miejscowości Bobrowa, w gminie Zabłudów. Nieruchomość o powierzchni 3000 m2 jest idealnym wyborem dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł4 015 m² 104,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 4015 mkw zlokalizowana w Szczyrku w rejonie tras narciarskich i szlaków turystycznych na osiedlu Młaki. Przez działkę w części przebiega trasa narciarska.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną położoną w pasie nadmorskim. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas kontaktu telefonicznego. Opis działki wraz z mapą i dokładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 424 m² 196,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki pod zabudowę mieszkaniową o powierzchni 1424m2. powiat: gdański, gmina: pruszcz Gdański, obręb: żuławki Działka jest objęte Miejscowym planem zagospodarowania 1. Ustala się funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł12 856 m² 24,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Duża i widokowa działka rolna położona w Czarniewie Zdrój. Powierzchnia 1,2856 ha, klasoużytki łv. W planie zagospodarowania przestrzennego symbol R - tereny rolne. Wokół luźna.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł805 m² 173,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas, oferta na wyłączność. W bardzo dobrej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną na Błędowie. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach: 36x22 metry, a jej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kęty

Kęty,małopolskie

83 700 zł1 116 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna, relaksacyjna działka budowlana o powierzchni 1116m 2 położona w Kętach na Podlesiu tuż przy ścianie lasu. Numer działki 980. Działka znajduje się w ostatniej linii zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działki budowlane w spokojnej, cichej wsi Karolinów w województwie łódzkim, powiat piotrkowski, gmina Sulejów. Wieś położona ok. 20 km od Piotrkowa Trybunalskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł30 000 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka 3ha Zielona gmina Ojrzeń dodatkowe informacje: typ własności: własność Kanalizacja: brak Prąd: jest Gaz: brak Woda: wodociąg Kształt działki: nieregularny Typ drogi: szutrowa Typ.

Szczegóły ogłoszenia

893 000 zł1 720 m² 519,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Leszno, powiat warszawski zachodni. Na sprzedaż nieruchomość przy jednej Z głównych ulic wyjazdowych miasta. W skład nieruchomości wchodzi działka 1720 M2 + dawna zabudowa typu siedlisko.

Szczegóły ogłoszenia

185 397 zł2 131 m² 87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży są cztery działki budowlane położone niedaleko Wieprzyc pod Gorzowem Wielkopolskim. Obręb : Jeżyki przedmiotem oferty jest działka O pow. 2131 m2, o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

127 240 zł3 185 m² 39,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu do kupna działkę rolną z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 3185 m 2 w cenie 127240 złotych. Działka znajduje się w Zaleszczycach, w odległości 3.

Szczegóły ogłoszenia

8 157 265 zł56 257 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny, położony 80 km od przejścia granicznego w Medyce i zaledwie 4 km od autostrady A4, w miejscowości Kraczkowa. Przeznaczenie terenu obejmuje obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

556 000 zł9 145 m² 60,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż nieruchomości położonej w Rudziczce przy ul. Woszczyckiej, gmina Suszec, o łącznej powierzchni 9145 m2, w skład której wchodzą: prawo własności niezabudowanych działek nr.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wilcza Wola,podkarpackie

220 000 zł4 600 m² 47,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w Stoprocent Nieruchomości! Na sprzedaż piękna działka z bardzo dużym potencjałem. Działka znajdująca się w cichej, spokojnej okolicy, otoczona jest lasem, odległość.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł2 000 m² 42,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci sprzedający! transakcja sprzedaży działki siedliskowej o pow. 2000 m2 z możliwością uzyskania warunków zabudowy ( w Studium.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Spalona

Spalona,dolnośląskie

430 000 zł1 172 m² 366,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża, atrakcyjna działka rekreacyjna o pow. 1172 m2 nad jeziorem, z własną linią brzegową w miejscowości Spalona (gmina Kunice, legnica). Atuty działki: -Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

763 360 zł2 936 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż teren o powierzchni 2936 m2, z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Idealna okazja dla dewelopera. Działka budowlana, pod planem.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł1 347 m² 1 180,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie poranki w otoczeniu zieleni, śpiew ptaków i zapach lasu, a jednocześnie pełen komfort życia blisko Warszawy. Ta działka w Izabelinie C to idealna przestrzeń, by.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Bojszowy,śląskie

179 000 zł951 m² 188,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy działki nr 1 o powierzchni 951 mkw - 179.000,00 zł Na sprzedaż ostatnie dwie sąsiadujące ze sobą działki, zlokalizowane na terenie, dla których zostały wydane warunki zabudowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

132 440 zł1 204 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu działki budowlane w miejscowości Szczenurze, niedaleko Łeby w województwie. Lokalizacja: szczenurze miejscowość położona w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł1 990 m² 129,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o numerze ewidencyjny nr 475/142 położona w Nowej Wsi Lęborskiej, w powiecie Lęborskim, w Gminie Nowa Wieś Lęborska, przy ul. Spokojnej o powierzchni 1990 m2.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł1 103 m² 65,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Kupujący nie płaci podatku pcc 2% jeśli szukacie państwo działek Z warunkami zabudowy W miejscowości takiej jak Stajenczynki w gminie Obrowo - zapraszamy! do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł12 500 m² 17,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę rolną O pow. 1,25 ha działka położona W miejscowości piaski W gminie świdnica przy drodze asfaltowej. DO najbliższych zabudowań ok 300 M.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł1 948 m² 410,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna W białce tatrzańskiej 1948 m | wz na 2 domy | top lokalizacja gotowa pod inwestycję serce podhala I całoroczny ruch turystycznyna sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

106 740 zł1 186 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana, znajduje się w okolicy miejscowości Pałubin, gmina Stara Kiszewa, w odległości 60 km od Gdańska. Wokół malownicze tereny, lasek, łąka i bardzo czysta.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł8 347 m² 125,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki inwestycyjne nr 186 i 187 Kolbuszowa Na sprzedaż działki nr 186 i 187 zlokalizowane w Kolbuszowej o łącznej powierzchni 0,8347ha, w obszarze o rosnącym.

Szczegóły ogłoszenia

6 449 000 zł43 233 m² 149,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do kupienia działka bezpośrednio przy S8 z przeznaczeniem podstawowym w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego (mpzp) pod zabudowę produkcyjno-usługową. Wymiary działki 87m.

Szczegóły ogłoszenia

522 560 zł3 266 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną 3266m2 ul Akacjowa w Żyrardowie Doskonała lokalizacja tuż przy samym lesie, oraz rzece "pisi Gągolinie" cicha spokojna okolica osiedla domków jednorodzinnych do.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł600 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na wrocławskim Ołtaszynie przy ul. Agrestowej. Oferta obejmuje kilka działek o pow. od 600kmw do 900mkw Media w ul. Agrestowej: wodociąg, kanalizacja sanitarna, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł8 000 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 8000 m2 z parterowym domem o powierzchni ok. 70 m2 w Opatówku. Działka o nieregularnym kształcie, szerokość przodu działki ok 22 m. Przód.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij