dowolna

Działki

64 092 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 092 ogłoszenia

128 000 zł1 531 m² 83,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana o pow. 1531 m 2 - pisarzowice kwadrat prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości pisarzowice gm. Kobyla Góra. Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

266 871 zł8 087 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż - niezwykła działka siedliskowo-rekreacyjna u progu Puszczy Kampinoskiej - Adamówek, ul. Pańska W samym sercu mazowieckiego krajobrazu, gdzie wieś Adamówek wtula się.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł1 601 m² 3,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu rampę utwardzoną kostką brukową o powierzchni 1601 m usytuowana na działce nr 175/9 w Pile.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Radawka

Radawka,zachodniopomorskie

109 000 zł520 m² 209,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki po 520m2 w Radawce koło Dziwnówka. Działki w kształcie prostokąta o wymiarach 20x26. Cicha okolica, wokół natura, położone na skraju miejscowości Radawka.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł6 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

6000 m Twojej Wolności Działka gotowa pod budowę! Kołacze, gm. Stary Brus Szukasz przestrzeni, która zapewni Ci niezależność i bliskość natury, a jednocześnie da realne możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł7 028 m² 14,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena sprzedaży! Polecamy Państwu nieruchomość gruntową położoną w Konarzewie. Działka o powierzchni: 0,7028 ha. Nieruchomość położona jest na terenie płaskim, niezalewowym.

Szczegóły ogłoszenia

74 000 zł889 m² 83,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości sverum ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Zawada, o powierzchni 889 m - idealną propozycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

245 400 zł16,36 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

- lokalizacja: nowy sącz (osiedle zabełcze ) - Powierzchnia: 1636mkw/ 16,36ar - Media: wodociąg gminny , Kanał w drodze , Prąd w sąsiedztwie, gaz w drodze - Przeznaczenie: tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 000 zł165 000 m² 90,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana niezabudowana, położona 20 km od Janek na południe od Warszawy. Działka położona w gminie Radziejowice. Jest aktualny plan zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

145 300 zł1 083 m² 134,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu oznaczonej nr 1307/47 o powierzchni 1083 m , położonej w Katowicach w rejonie ul. T. Boya Żeleńskiego, zapisanej.

Szczegóły ogłoszenia

512 820 zł3 663 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania urokliwa działka nad jeziorem Kalwa Duża.(Do jeziora około 10m, do Warszawy 180 km, do Olsztyna 25 km, do Pasymia 8km). . Dojazd asfaltem i drogą utwardzaną. Według obowiązującego.

Szczegóły ogłoszenia

1 339 000 zł2 287 m² 585,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Pięknie położona działka budowlana w otulinie lasu, blisko przystanku ok. 200m, sklepów ok. 400m oraz szkoły ok. 800m. Dojazd do działki gminną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 237 m² 198,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1237m2 Rybnik, ligota! Przedmiotem oferty jest piękna działka budowlana z częścią zadrzewioną. Działka położona jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

157 750 zł1 262 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nad jeziorem! Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę położone nad Jeziorem Salino (gmina Gniewino, powiat wejherowski). Działki budowlane od 1262 m2 w kształcie nierównego prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

420 600 zł3 505 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 3505 m z częścią leśną tylko 3 km od centrum Grodziska Mazowieckiego Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 3505 m, położona w cichej i zielonej okolicy, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

904 350 zł6 029 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na Ślężę. Położona w urokliwej miejscowości koło Sobótki. Istniej możliwość podziału na dwie działki po około 2500 m2 z ceną 162 500 zł Działki leżą.

Szczegóły ogłoszenia

558 000 zł37 595 m² 14,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! Grunt w dużej części przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną oraz częściowo pod uprawy polowe. Lokalizacja: atrakcyjne miejsce pod inwestycję. Dojazd bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Pilchowo,zachodniopomorskie

356 700 zł2 621 m² 136,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 2621 m2 pod działalność usługowo-produkcyjną położona w Pilchowie, na atrakcyjnym terenie w pobliżu innych podmiotów prowadzących działalność. Zabudowa -.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 800 zł3 600 m² 278 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka z możliwością zabudowy w prestiżowej części Rzeszowa okolice - ul. Senatorska / Porąbki Na sprzedaż oferujemy urokliwą działkę o powierzchni 36 arów, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł5 000 m² 62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! Wo mbat Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki rolnej o powierzchni 5000 m położonej w miejscowości Lutomia Dolna,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł505 m² 8,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mularczuk Nieruchomości oferuje do wynajęcia działkę usługową o powierzchni 505 m , zlokalizowaną w Katowicach - Podlesie, przy ul. Armii Krajowej. Działka położona jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 790 m² 65,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona w miejscowości Truskolasy ul Dębieczna, gmina Wręczyca Wielka, powiat kłobucki, województwo śląskie Oferta dla osób zamierzających wybudować dom w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł4 400 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka rolno-leśna 44 ar Boreczku koło Sędziszowa idealna pod przyszły dom lub rekreacje! Oferujemy wyjątkową działkę o powierzchni 44 ar, położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 584 m² 101,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę mieszkaniową z usługami. Działka o powierzchni 1 584 mkw., w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 43 x 31 m z wewnętrzną drogą dojazdową.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 359 m² 143,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Piechowice | 1359 m | mpzp - mn.1 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1359 m , położona w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

96 600 zł1 400 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane | Wola Mikorska Zalesna Oferujemy na sprzedaż kompleks działek budowlanych o zróżnicowanych powierzchniach: ok. 1000 m ok. 1500 m ok. 2200.

Szczegóły ogłoszenia

74 000 zł906 m² 81,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działki budowalne w malowniczej i cichej okolicy Bielska Podlaskiego ul. Daniłowicza. Działki o pow. 901m2 do 977 m2, cena 90zł/m2.Działki posiadają wewnętrzną drogę.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł56 843 m² 5,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna oferta ziemi rolnej w sąsiedztwie lasów. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł3 363 m² 47,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

To jest miejsce, gdzie rano słychać las, a do miasta masz kilka minut samochodem! Ta działka w Lubczu Wielkim może być dokładnie tym, czego szukasz. Podstawowe informacje Lokalizacja: lubcz.

Szczegóły ogłoszenia

1 391 400 zł1 546 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka inwestycyjna Warszawa 1546 m idealna pod magazyny, produkcję lub usługi. Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1546 m , położona w Warszawie,.

Szczegóły ogłoszenia

636 000 zł5 300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka budowlana 5300 m - Budy-Grzybek, gmina Jaktorów, powiat grodziski. Powierzchnia: 5300 m Wymiary działki: ok. 45 m x 105 Dojazd: asfaltowy + udział w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł8 700 m² 6,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rolna (nowa cena) o pow. 878 m2 z możliwością zabudowy zagrodowej objęta mpzp w m. Kamień Kolonia gm. Łaziska pow. opolski woj. lubelskie w chwili obecnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 945 600 zł15 455 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 15 455m2. Teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego, symbol terenu 9-zch 07 P według którego: -wielkość powierzchni zabudowy max 80% powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

5 716 500 zł30 900 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży teren inwestycyjny blisko strefy ekonomicznej W koszalinie! Nieruchomość składająca się dwóch działek gruntu o łącznej powierzchni około 3,09 ha. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 036 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są nowe działki położone na terenie miasta Gościno - w wyjątkowej lokalizacji, na styku miasta i natury. Dla całej nieruchomości wydano warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł985 m² 355,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu narożną działkę położoną w malowniczej miejscowości Korfowe, zaledwie 30 km od Warszawy. Miejscowość znajduje się na terenach otoczonych lasem i łąkami. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

1 217 700 zł10 839 m² 112,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| do sprzedania działka o pow. 10 839 m 2 , zlokalizowana na terenach przemysłowych w Chmielniku. Teren utwardzony, ogrodzony, uzbrojony w wodę, prąd i kanalizację. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł3 800 m² 18,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 0,38 ha w spokojnej miejscowości Tarnawa Mała, gm. Turobin Lokalizacja: region bogaty w malownicze krajobrazy, z dobrymi warunkami dla rekreacji, dojazd lokalną drogą asfaltową,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł2 150 m² 125,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana oznaczona według mpzp (mn- teren zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej) o powierzchni 2152 m2, składająca się z 2 działek, o pow. 1074 m2 / 1076 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł8 800 m² 41,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana 8800 m2 (z wydanymi warunkami zabudowy) położona w miejscowości Borowina (gmina Przywidz). Przez działkę przechodzi napowietrzna lina elektryczna, rosną pojedyncze.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł18 100 m² 52,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 1,81 ha. Działki są niezabudowane oraz nieuzbrojone (w sąsiedztwie sieć elektroenergetyczna.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij