dowolna

Działki

64 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 095 ogłoszeń

300 000 zł1 231 m² 244 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod zabudowę o powierzchni 1231 m2, niezabudowana położona w Połomii gmina Tworóg. Udział w drodze dojazdowej do działki. Księga wieczysta. Wymiary 25x44m2.

Szczegóły ogłoszenia

587 250 zł1 305 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem prezentacji jest działka położona w Wiązownie w powiecie otwockim. Teren o pow. 1305m2 i szer 37mb x dł.35mb ulokowany jest w pobliżu sadów. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

108 300 zł1 083 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do zaoferowania działka budowlana we wsi Radomice w bliskiej odległości Szklarskiej Poręby oraz Świeradowa Zdrój. Bardzo dobrze i wysoko położona działka z widokiem na całe pasmo.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł2 324 m² 378,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna Polkowice, centrum miasta (dolny Śląsk) | mpzp zabudowa wielorodzinna | pum min. 2148 m | gotowy koncept deweloperski. Na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 2324.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł3 255 m² 133,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na Sprzedaż Malownicza Działka w Wycinku Osowskich Zapraszamy do zakupu urokliwej działki o powierzchni 3255m2, położonej w malowniczych Wycinkach Osowskich. Ta wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

128 900 zł1 287 m² 100,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Pogorzelica,zachodniopomorskie

178 400 zł446 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę w miejscowości Pogorzelica. Nieruchomość o powierzchni 446 m2 p, która znajduje się w najlepszej lokalizacji jakiej można sobie wymarzyć. Niezwykle atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł860 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość niezabudowaną o powierzchni 860 m2 położoną na terenie miasta limanowa. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł5 462 m² 51,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w Świętochłowicach, oznaczoną geodezyjne jako działki 132/42, 133/42,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 203 m² 182,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urocza działka budowlana na sprzedaż Do sprzedania urocza działka, częściowo zadrzewiona, usytuowana przy ulicy Letniskowej (ulica gminna asfaltowa). Media: - woda miejska - Prąd - Gaz - Kanalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł15 200 m² 361,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 15200m2 położona w miejscowości Kępa Okrzewska w gminie Konstancin-Jeziorna. Aktualnie podzielona na cztery działki i drogę dojazdową: -3180m2 -3640m2 -3671m2.

Szczegóły ogłoszenia

168 200 zł1 682 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***działka budowlanea W surażu atrakcyjna lokalizacja *** cicha I spokojna okolica ***** wydane warunki zabudowy **** Dobry Dom Nieruchomości zaprasza na prezentuję działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł10 449 m² 62,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna Grzybowo, gm. Skoki. Przedmiotem oferty jest atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Grzybowo, w gminie Skoki, powiat wągrowiecki,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł22 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Bałamątek/objazda -piękna działka (nr geodezyjny 79/2 Objazda) ze stawem, linią brzegową rzeczki Błotnicy. Odległość od morza ok.4 km., Ustka -ok.14 km, Dębina 1,5 km, Rowy - 4km. Przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 080 m² 221,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna Działka w świetnej lokalizacji - Spełnij Swoje Marzenia już dziś! Odkryj potencjał tej wyjątkowej działki budowlanej o powierzchni 1080 m pod budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł5 845 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka nad jeziorem Dubielnik 5845 m | okolice Sejn | blisko Litwy Na sprzedaż wyjątkowa działka rolna o powierzchni 5845 m , położona w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł6 500 m² 23,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 0,65ha położona pod skarpą w Czersku. Wymiary: szerokość 14,5m, długość 450m. Przeważające użytki gruntowe to III klasa ziemi. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

274 000 zł45 726 m² 5,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna w miejscowości Miłoradzice w gminie Lubin. Działka ma powierzchnię 45 726 m2 (4,5726 ha) i jest położona w otoczeniu gruntów rolnych i lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

248 030 zł1 459 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1459 m położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji aglomeracji łódzkiej. Sokolniki-Las to synonim spokoju i zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

307 000 zł1 787 m² 171,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości położone w Bytomiu przy ul. Stolarzowickiej o łącznej powierzchni 1787m w skład których wchodzą działki 1114/12, 1116/12, 1118/12, 1120/12zapisane w księgach.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł1 200 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę w Łomnicy koło Karpacza! Zapraszam do odkrycia pięknej działki z przepięknym widokiem na Karkonosze. Działka o powierzchni 1200 m usytuowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Irysów

Lubczyna,zachodniopomorskie

120 000 zł3 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki o pow.3000 m2 położonej około 1500 m od Jeziora Dąbie w miejscowości Lubczyna. Dojazd do działki bezpośredni drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł1 013 m² 1 135,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Uzbrojona działka w atrakcyjnej lokalizacji! Osiedle domów jednorodzinnych! Gdańsk Jasień! lokalizacja: jasień to prężnie rozwijająca się dzielnica Gdańska, która łączy świetną.

Szczegóły ogłoszenia

350 350 zł1 001 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 67 urokliwych działek budowlanych na osiedlu ekologicznym przy polu golfowym w Kołczewie, obok Wolina. Cena dotyczy działki nr 13 - 1001m2 x 350zł/m2 = 350 350 zł Obowiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł4 700 m² 31,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| działka o powierzchni 4700 m2 zlokalizowana w Woli Żydowskiej, w gm. Kije. Działka w kształcie trapezu, narożna o wym. 35m (front) x 5,50m x 78m x 64m.

Szczegóły ogłoszenia

212 700 zł1 289 m² 165,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 1289 m2 położoną w Niedrzwicy Dużej. Działka o nr ewidencyjnym 2103/6, o wymiarach: ok. 16m x 82m położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł44 700 m² 5,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks leśny Z gruntem rolnym - blisko miasta - gruszów wielki gmina dąbrowa tarnowska. Oferujemy do sprzedaży działkę rolno-leśną o powierzchni 4,47ha, w miejscowości Gruszów.

Szczegóły ogłoszenia

512 820 zł2 849 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane w atrakcyjnej lokalizacji Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Mnichowice w gminie Żórawina, powiat wrocławski. Zaledwie klika km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 164 m² 107,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka z warunkami zabudowy pod dom jednorodzinny, położona w miejscowości Gady, zaledwie 13 km od Olsztyna. Obejrzyj film: (jeśli nie widzisz filmu.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł13 017 m² 19,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - kompleks 5 działek rolnych w Proszowicach (pow. łączna 13 017 m ) Lokalizacja: proszowice, w pobliżu ul. Krakowskiej Cena: 260 000 zł (całość) Powierzchnia łączna: 13.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł5 700 m² 122,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka o pow. 57 arów położona pod lasem w Dąbrówce. Nieruchomość w kształcie prostokąta o szerokości 54 metry. Dojazd do działki drogą leśną. Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

331 500 zł1 326 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży ładnie położoną działkę budowlaną z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 1 300 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł3 467 m² 70,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działek znajdujących się w miejscowości Blizienko w powiecie wąbrzeskim, w Gminie Książki. Każda z 5 działek ma dostęp do drogi i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 182 m² 38,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości położone w Młynarze, stanowiącej działkę gruntu oznaczoną geodezyjnie nr 14/23, o powierzchni 1055.00 m2 oraz nieruchomości położonej w Młynarze, stanowiącej.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł25 500 m² 31,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka o powierzchni 25 500 m2 z widokiem na góry w miejscowości Jaźwina, gmina Łagiewniki, powiat Dzierżoniów. Działka nr 9. Wymiary: 107 m szerokości, 239.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł7 500 m² 193,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

To nieruchomość z przeznaczeniem pod inwestycję wybudowania kilku domów (6-8) na terenie miejscowości zawoja. Atrakcyjność tego miejsca to znakomity całoroczny dojazd nawet dla zwykłego.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł312 m² 2 724,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka zabudowana mazurskim domem w znakomitej lokalizacji - w Mikołajkach, w pierwszej linii zabudowy jeziora Mikołajskiego, usytuowany w spokojnej części ulicy Kajki, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

474 000 zł1 156 m² 410,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod Wrocławiem, w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej oraz terenów zielonych, położona na obrzeżach miasta. Dojazd drogą asfaltową,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł3 142 m² 251,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupujący - prowizja 0% Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki gruntowej o powierzchni 3142m2 Działka płaska, pusta, nieogrodzona. Nieruchomość posiada miejscowy plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

95 120 zł1 189 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek w otulinie lasu i terenów zielonych! Na sprzedaż niepowtarzalnie piękne działki budowlane (z wydanymi warunki zabudowy) w miejscowości.