dowolna

Działki

64 102 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 102 ogłoszenia

150 000 zł1 490 m² 100,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wólka-Wojciechówek atrakcyjna działka rekreacyjna na osiedlu domków letniskowych przy rzece Narew, 70 km od Centrum Warszawy. Szukasz idealnego miejsca oddalonego od zgiełku miasta, gdzie każda chwila.

Szczegóły ogłoszenia

130 500 zł870 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Glęźnowie - blisko Jeziora Bukowo i Bałtyku! woda I prąd W drodze! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą działek budowlanych w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł8 490 m² 114,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej w miejscowości Cygów Nowy w gminie Poświętne Działka o łącznej powierzchni 0.8590 ha, która składa się z 6.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 201 m² 249,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta działek Chludowo Działki budowlane w Chludowie gmina Suchy Las Powierzchnia: od 1201 m do 1667 m Na sprzedaż piękne, niezabudowane działki budowlane położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

423 060 zł1 923 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wiosenna promocja! Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjną działkę o powierzchni 1923m2, położoną w malowniczej, cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Żołędowo, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

208 000 zł1 729,10 m² 120,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż - urokliwa działka budowlana w Dąbrowie Górniczej, ząbkowice! Oferujemy działkę o łącznej powierzchni 1729,1 m , z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł9 000 m² 944,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż przemysłowej działki o powierzchni 9.000 m2, zabudowanej halą o powierzchni 1.200m2 + budynek biurowy o powierzchni 300m2. Hala blaszana , ocieplona wysokości 7m w kalenicy ,.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł11 033 m² 41,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kontakt ws oferty nieruchomości: mirosław wysocki, tel.   . Do sprzedaży atrakcyjna o niepowtarzalnym uroku, nieruchomość na cele letniskowe - rekreacyjne, raj nie tylko dla artystów,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł3 500 m² 171,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy - Michalin, gm. Przywidz Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3500 m , położona w spokojnej i zielonej miejscowości Michalin (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

262 000 zł5 244 m² 49,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka nr 366/2 Łopiennik, gm. Borzechów Na sprzedaż ogrodzona działka o powierzchni 0,5244 ha (5244 m ), położona w miejscowości Łopiennik, w gminie Borzechów,.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł1 634 m² 413,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1634m2 zlokalizowana w Ruścu k/nadarzyna. Media - woda, prąd, gaz i kanalizacja miejska w drodze przy działce Wymiary działki 33 x 49,52. Dojazd asfaltowy.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł2 852 m² 171,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka gruntu o powierzchni 2852 mkw , w kształcie prostokąta o wymiarach około 42 m x 68 m, położona przy ul. Lisek we Włocławku, z budynkiem o powierzchni około 45.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 500 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę działki budowlanej położonej w miejscowości Kościuszki, gm Osina. Kościuszki to niewielka miejscowość położona nad Jeziorem Kościuszkowskim.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 008 m² 277,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1008 m , położona w miejscowości Skomack Wielki , w gminie Stare Juchy, z pięknym widokiem na jezioro Orzysz. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł3 000 m² 183 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w przepięknej okolicy na sprzedaż. Marzysz o własnym domu w malowniczej okolicy, blisko natury, a jednocześnie w niewielkiej odległości od Poznania? Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł10 000 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta bez prowizji Działka usługowa, utwardzona, ogrodzona. Do wynajęcia teren inwestycyjny, produkcyjny, składowy o łącznej powierzchni 1,3 ha z możliwości wydzielenia powierzchni pod.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł898 m² 645,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości City Invest poleca Państwa uwagę działkę o powierzchni 890m2 położoną w miejscowości Zielona Góra. Teren znajduje się w centrum miasta Dolina Zielona.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł7 439 m² 22,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka w atrakcyjnej cenie - wz bez limitu ilości budynków - zabudowa jednorodzinna i bliźniacza Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 7 439 m w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł868 m² 345,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane - Szczygłów, gm. Biskupice (pow. wielicki) Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Szczygłów, w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł64 500 m² 6,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działki rolne o łącznej powierzchni 6.4523 ha w miejscowości Jarzysław, 5 km od miasta i gminy Kamień Pomorski. Działki znajdują się bezpośrednio obok siebie i są.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł2 660 m² 67,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka 2658 m2 w malowniczej miejscowości lubiaszów stary powiat piotrkowski województwo łódzkie. Tereny parku krajobrazowego ,cicha okolica .Blisko tereny leśne. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedajemy: działkę leśna w miejscowości Sobików, gmina Góra Kalwaria, malowniczo położoną na wzniesieniu, ma powierzchnię 1200 m2 pod lupą Działka leśna w miejscowości Sobików.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł944 m² 333,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam nieruchomość zlokalizowaną w atrakcyjnej, spokojnej okolicy, rozwijającej się części Kostrzyna, z szybkim dojazdem do centrum, swarzędza i Poznania. Działka znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

988 000 zł452 m² 2 185,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Unikatowa nieruchomość gruntowa zlokalizowana w Centrum Łukęcina z wydanymi warunkami zabudowy. Teren przy głównej ulicy, 10 min pieszo od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 018 m² 142,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1018 m , położona wśród nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej. Rynarzewo, gmina Szubin, powiat nakielski. Wymiary działki: 22x46 m. Klasa.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł2 800 m² 92,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zależy Ci na zieleni, nieuciążliwym sąsiedztwie a zarazem na bardzo dobrym dostępnie komunikacyjnym? Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa działka budowlano-usługowa w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł4 600 m² 28,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Numer oferty w biurze 6947 Polecamy do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 4600m2 podzieloną na trzy oddzielne działki o powierzchni 1400m2, 1800m2 i 1400m2, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 250 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę sprzedaży : 6 działek budowlanych #twojaprzyszloscmaswojadres Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miejscowości Wysoka działka.

Szczegóły ogłoszenia

572 500 zł1 145 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod działalność gospodarczą. Wymiary działki szerokość 15,2m (od strony ulicy wjazd) i długość 79m. Lokalizacja: - wypędy, przy obwodnicy Warszawy (s7, s8), 15 km od.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł4 055 m² 591,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Świebodziń - bardzo korzystna ekspozycja pod handel I usługi Powierzchnia 4055 m2. Wydane zostały warunki zabudowy pod dyskont spożywczy dla jednej z dużych sieci: - powierzchnia zabudowy do.

Szczegóły ogłoszenia

161 179 zł1 092 m² 147,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz Oazy dla swojej rodziny, działka w Krzeczynie to wymarzone miejsce, w którym możecie zacząć nowe życie. Cieszcie się z korzyści jakie daje dom z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

546 000 zł2 600 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: miejsce, którego dotyczy to ogłoszenie to północno-wschodnia część Radomia. Choć dzielnica to Nowa Wola Gołębiowska, jednak ta część tej dzielnicy przypomina Rajec Poduchowny, ale.

Szczegóły ogłoszenia

287 850 zł5 757 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki pod zabudowę zagrodową. Parcela o powierzchni 5700 m2 znajduje się 1,4 km od lasu i 2,5 km od Jeziora Wierzbiczany, zostały dla niej wydane.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 400 m² 91,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę w Chmielniku, oddaloną zaledwie 10 km od granicy Rzeszowa, o powierzchni 60 arów. Działka posiada Warunki Zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 134 m² 273,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1133 m , położona w malowniczej miejscowości Przyjaźń (gmina Żukowo, woj. pomorskie). To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł1 611 m² 222,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki w Mysłakowicach Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży malowniczej działki położonej w urokliwej miejscowości Mysłakowice, z zachwycającym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 931 m² 154,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1931 m , położona w wyjątkowej części wsi Damianowo, w pobliżu terenów parkowych. To miejsce dla osób ceniących ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 004 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca pod budowę domu, ale chcesz uniknąć wielomiesięcznego oczekiwania na urzędnicze decyzje? Ta nieruchomość (dz. nr 166/16) w miejscowości Zagłoba eliminuje największą przeszkodę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Gryfice,zachodniopomorskie

70 000 zł3 001 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę położoną w kompleksie 11 działek z udziałem w drodze w Borzyszewie. Działka o powierzchni 3001 m2 w kształcie prostokąta, leży na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 749 m² 108,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Duża działka położona tuż przy rzece Raduni. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł592 m² 6,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Plac do wynajmu o powierzchni 592 m2. Trakt Św. Wojciecha. Ogrodzony i utwardzony plac wyposażony w przyłącze energetyczne o powierzchni 592 m2, zlokalizowany bezpośrednio przy ulicy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij