dowolna

Działki

63 995 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 995 ogłoszeń

330 000 zł6 622 m² 49,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Msr Nieruchomości przedstawia na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 6622 m2, która znajduje się w miejscowości Grodziec gm. Zagrodno. Nieruchomość znajduje się zaledwie 20 km od.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł8 200 m² 274,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka przemysłowa w Wieprzu przy ul. Biała Droga o pow. 82 ar. Teren płaski w kształcie prostokąta możliwość postawienia hali pod produkcję, składy lub magazyny. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

229 850 zł4 597 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż atrakcyjną działke w pięknym miejscu. Nieruchomośc obejmuje 5 działek rolnych (2 już zostały sprzedane) od 3 do prawie 5 tys. m kw oraz działke drogową. Można kupić.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł5 700 m² 18,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dominów gmina Mełgiew: polecam do zakupu działkę rolno -budowlaną o pow. całkowitej 5700 m . Działka wg. Mpzp o oznaczeniu mr (tereny zabudowy zagrodowej i jednorodzinnej) i rp.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł6 157 m² 21,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| w przypadku zakupu tej nieruchomości jeśli pośrednik świadczy usługę pośrednictwa wyłącznie na rzecz sprzedającego Pięknie położona działka na przedmieściach Nasielska Broninek.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł176 281 m² 3,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży 2 działki o łącznej powierzchni 176281 m2 położone w miejscowości Boguszów Gorce, u podnóża góry Chełmiec Boguszów Gorce Nowy Lubominek woj. dolnośląskie Działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł5 950 m² 26,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania działka rolna o powierzchni 59,5 a położona na obrzeżach Krakowa, w Kościelnikach. Nieruchomość w kształcie prostokąta o szerokości około 38 m,.

Szczegóły ogłoszenia

3 119 040 zł3 249 m² 960 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni 3249 m , położona w Warszawie, dzielnica Wawer, województwo mazowieckie. Numer ewidencyjny działki: 5, obręb 3-11-31, oznaczenie działki: 146514_8.1131.5.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł476 m² 294,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 476m2 | Ciechanów, ul. Wolskiego. Na sprzedaż działka budowlana o położona w Ciechanowie przy ul. Wolskiego. Położenie przy ślepej ulicy gwarantuje ciszę i spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

198 250 zł3 050 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Okazyjna cena! do sprzedania działka W prestiżowej okolicy, ul. Kwiatowa W jaśle Jasło, ul. Kwiatowa do sprzedania działka położona bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 992 o pow.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 080 m² 184,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na działkę dojedziesz wklejając w Google Maps 52.068582, 21.067678 Gmina Piaseczno, miejscowość Chylice ul. Krzemowa, numer ewidencyjny 262/15. Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 600 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam malowniczo położoną działkę w miejscowości Baranowo za Mosiną, na nowym osiedlu mieszkaniowym, w bardzo cichej i spokojnej okolicy. Miejscu temu towarzyszą liczne lasy,100m od.

Szczegóły ogłoszenia

99 900 zł1 200 m² 83,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Stronno gm.Dobrcz Na sprzedaż działka 1200m2 -do wydzielenia w miejscowości Stronno, gmina Dobrcz. Sąsiednie działki - tereny zabudowane lub rolne Media -woda, prąd, gaz, tpsa - w ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł970 m² 493,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atuty: * 450 m do przystanku autobusowego; * 2,4 km do obwodnicy Trójmiasta; * 3,4 km do ch Kowale; * 11 km do centrum Gdańska; * W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa; * Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

733 705 zł20 963 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Ofertą sprzedaży jest działka siedliskowa położona w urokliwej miejscowości - Lubczyna. Wokół pola uprawne i zielone lasy, nieopodal dwa domy jednorodzinne. Na ich podstawie możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł2 032 m² 172,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

*Tylko u nas* *cena do negocjacji* Szukasz działki pośród natury ale jednocześnie potrzebujesz bliskości miejskich udogodnień? Ta działka to idealne połączenie! Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł11 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa dzialka 1,10 ha W jodłowej - otoczona naturą, z potencjałem I spokojem, jakiego szukasz W sercu malowniczego Podkarpacia, w miejscowości Jodłowa (gmina Jodłowa, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 590 m² 313,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pawlikowice gm.WIELICZKA działka budowlana o powierzchni 1590 m2 z widokami na las oraz panoramę okolicznych wzgórz. Opis działki Do sprzedania działka o powierzchni 1590 m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

125 580 zł897 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Copernicus Nieruchomości! Wynagrodzenie dla pośrednika w całości pokrywa Sprzedający! Coraz mniej działek na sprzedaż na tym rozwojowym osiedlu. Na sprzedaż idealna działka pod.

Szczegóły ogłoszenia

408 850 zł1 258 m² 325 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1258 m , położona w dzielnicy Gdańsk Bysewo. Nieruchomość objęta wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 500 m² 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jedna z niewielu już pozostałych, wyjątkowo pięknie położonych działek budowlanych we wsi Powązki. Wymiary oferowanych działek c 30mx40m dają szerokie spektrum możliwości przy planowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Harsz

Harsz,warmińsko-mazurskie

349 000 zł1 214 m² 287,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1214 m2, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego wraz z dostępem do jeziora Dargin przez wspólny, prywatny teren tylko dla 14.

Szczegóły ogłoszenia

180 125 zł1 441 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w Nowogardzie, nieopodal miejscowości Gardna przy drodze dojazdowej do S6 o powierzchni 1441 m2 informacje podstawowe: powierzchnia: 1441.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł5 008 m² 359,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jedna z niewielu działek budowlanych w Karwieńskich Błotach, o łącznej powierzchni 5008 m2, na co składa się 1184 m2 powierzchni przeznaczonej pod zabudowę, reszta stanowi tereny.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł2 519 m² 138,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaoferować Państwu działki z Warunkami Zabudowy na budynek jednorodzinny położony w dzielnicy Przybyszówka. Oferta wyłącznie w biurze Dobry Adres Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł2 650 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Wieleniu (województwo wielkopolskie, powiat czarnkowsko - trzcianecki) o powierzchni 2.650 m 2. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego -.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 857 m² 93,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania inwestycyjna działka budowlano-siedliskowa zlokalizowana w miejscowości Owczary gm. Zielonki o pow. 38,57 ara. Działka lekko nachylona w kształcie prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł813 m² 121,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę z przeznaczeniem "usługowo - mieszkaniowym" Działka znajduje się blisko centrum w otoczeniu zabudowy domów jednorodzinnych. Kontakt do opiekuna: nieruchomości apartament.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł10 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka usługowa! Szukasz działki inwestycyjnej w tej okolicy?! Deficytowy towar na rynku lokalnym! Super lokalizacja blisko centrum miasta Wadowic. Działka usługowa - idealnie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

372 000 zł3 100 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona w Serocku, o powierzchni 7.640 m2. w cenie 680.000 zł t.j. po 89 zł/m2. Istnieje możliwość wydzielenia mniejszej działki ok. 3.000 m2 i 4.500 m2. wydzielone.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł1 284 m² 693,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka polożona w atrakcyjnej części Karpacza. Blisko ścisłego centrum a jednocześnie w poblizu szlaków turystycznych oraz wyciągu Teren płaski o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Połomia,śląskie

378 600 zł3 786 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka - połomia - gmina tworóg! Do sprzedaży działka budowlana przy lesie o powierzchni 3786 m2 w Połomii - gmina Tworóg. P2.3/UU - ustala się przeznaczenie - tereny zabudowy usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 773 m² 95,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana w Sól-Kiczora, powiat żywiecki Szukasz spokojnego miejsca pod budowę domu w Beskidach? Ta działka w malowniczej wsi Sól-Kiczora będzie idealna. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł13 673 m² 28,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna położona w malowniczej miejscowości Baligród. Istnieje możliwość uzyskania decyzji o warunkach zabudowy. Działka o pow. 1,36 ha położona na wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

539 190 zł1 997 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka 1997 m2, w miejscowości miejscowości Żelechów w Leśnej Otulinie. Obok nowa zabudowa jednorodzinna. Żelechów znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji pod Żabią Wolą. Droga S8.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł800 m² 1 325 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 800 m w miejscowości Granica idealna pod dom jednorodzinny Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 800 m położona w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł2 200 m² 113,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tel.   . Posiadamy do sprzedaży atrakcyjną działkę rekreacyjną o pow. 2200 m , teren działki porośnięty samosiejką sosnową. Działka bardzo atrakcyjnie położona,.

Szczegóły ogłoszenia

85 750 zł2 450 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

3 wyjątkowe działki budowlane - Suryty, gm. Lidzbark Warmiński | 600 m do jeziora Blanki Bezpośrednie sąsiedztwo lasów państwowych gwarantuje ciszę, prywatność i brak uciążliwych.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł3 001 m² 93,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka rolna z możliwością zabudowy mieszkaniowej. Lokalizacja: kątna (gm. Długołęka) ul. Lawendowa spokojna miejscowość położona w otoczeniu natury, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy kształtną działkę o pow. 1000m2, położoną w pięknym miejscu. Otoczenie stanowią inne podobnej wielkości działki rolne na których postawione są domki letniskowe oraz lasy.