dowolna

Działki

64 102 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 102 ogłoszenia

5 330 zł820 m² 6,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność place przemysłowe na wynajem Na wynajem place o różnych powierzchniach, blisko obwodnicy Trójmiejskiej, z bezkonfliktowym wyjazdem na nią. Plac ogrodzony, posiada media.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 031 m² 222,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

R e Z E R W A C J A ! Działka położona w atrakcyjnej lokalizacji - Bojszowy, ul. Myśliwska. Dojazd osiedlową drogą asfaltową zarówno od ul. Myśliwskiej jak i ul.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł2 121 m² 157,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnie położonych działek o pow 21,21a z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowe prowadzącej do Czarnej Góry Resort (ok 3,5km).

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł5 612 m² 111,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 5612 m - usługi/produkcja - 51x110 m - ul. Gruntowa Duża, ustawna działka inwestycyjna o szerokim wachlarzu możliwości. Idealna pod działalność usługową, produkcyjną lub.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł5 731 m² 174,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, na wzniesieniu z pięknym widokiem. Na sprzedaż działka o powierzchni 5731 mkw (0,5731 ha). Położona w Mikołowie.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 024 m² 146,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki zlokalizowane w malowniczej miejscowości Przytok, idealne dla osób marzących o własnym domu. Dwie działki; pierwsza działka o powierzchni 878.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł25 554 m² 14,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka z możliwością zabudowy, granicząca z rzeką Wieprzą. Teren o powierzchni gruntów 25 554 mkw., położony na wzniesieniu, z malowniczym widokiem na otaczające lasy, ze.

Szczegóły ogłoszenia

1 631 890 zł25 106 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka z możliwością przeznaczenia pod zabudowę usługowo-produkcyjną, składowanie, magazyny -objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Teren o foremnym.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł17 300 m² 14,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna oferta działka rolna z warunkami zabudowy. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł1 958 m² 224,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas - Bardzo ciekawa propozycja na lokatę - Położona przy drodze asfaltowej - wz na dom jednorodzinny - Okolica zabudowana nowymi, zadbanymi domami - Projekt na dom jednorodzinny opis.

Szczegóły ogłoszenia

1 219 000 zł2 269 m² 537,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 2273 m | Jerzmanowo | możliwość podziału Na sprzedaż duża, regularna działka o powierzchni 2273m , położona w spokojnej części Jerzmanowo. Nieruchomość ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł900 m² 61,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna położona na niedużym wzniesieniu (piękny Widok!) na skraju lasu w miejscowości Pobyłkowo Małe w pobliżu Dębinek o pow. 900m2 w kształcie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

224 640 zł832 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka W dobieszowicach! Do sprzedania atrakcyjna działka o powierzchni 704 m2, działka położona w Dobieszowicach - gmina Bobrowniki Będzińskie. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 295 m² 177,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1295 m2 w Bielsku-Białej przy ulicy Wysłouchów. Jest ona połączeniem dobrego dojazdu do centrum, regularnego kształtu działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł6 468 m² 193,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia dwie działki pod inwestycję o łącznej powierzchni 6468 m2 w okolicach Mszczonowa. - pierwsza o powierzchni 1867 m2 - druga o powierzchni 4601 m2 Działki graniczą ze sobą.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł697 m² 1 133,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż narożna działka o pow. 697 m2 zlokalizowana w Piastowie. Działka w kształcie trapezu o przybliżonych wymiarach: 36 x 37 x 27 x 13 [m]. Częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 000 zł47 700 m² 207,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Darłowo w odległości 150 metrów od Mariny. Powierzchnia działki 4,77ha. Pum 25 000. Potencjalny zysk 120 mln. Dla nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł878 m² 175,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 878 m2. 1,5 km w linii prostej do jeziora Jamno i 6,3 km na pieszo do Mielna. Jest to działka z wszystkimi mediami. w trakcie procedury otrzymania warunków.

Szczegóły ogłoszenia

77 220 zł572 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marysin gmina wiejska Żagań, na sprzedaż dwie działki objęte warunkami zabudowy dla budynków jednorodzinnych z infrastruktura. Cena 135zł/m2 ,do negocjacji. Kupujący nie ponosi kosztów obsługi.

Szczegóły ogłoszenia

89 900 zł1 500 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do zaoferowania piękna działka we wsi Skorzynice z dala od miejskiego zgiełku z widokiem na las Blisko lasu i natury. Możliwość budowy domu jednorodzinnego. W otoczeniu nielicznej.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł10 000 m² 2,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren o pow. 10000 m2 w przemysłowej części Dąbia w Szczecinie, w niewielkiej odległości od dworca Dąbie. Teren jest utwardzony, (częściowo asfalt, pozostałe żwir) uzbrojony.

Szczegóły ogłoszenia

223 000 zł888 m² 251,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni około 888 m , do wydzielenia z większego obszaru. Możliwy jest także zakup działki o pow. 1774 m2 w cenie 435 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł31 212 m² 12,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz własnego kawałka lasu, w którym odpoczniesz od miejskiego zgiełku? A może interesuje Cię bezpieczna i długoterminowa lokata kapitału? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

106 365 zł1 013 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1013 m , położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Pędzewo. To doskonała propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 548 m² 48,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szprotawa, nowa Kopernia, działka budowlana 1548 m2, sprzedam, cena 75000 zł. przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o numerze 194/22, atrakcyjnie usytuowana u zbiegu ulic Jagodowej.

Szczegóły ogłoszenia

240 240 zł3 003 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka na nowo powstającym mini osiedlu domów jednorodzinnych w Gutowie. Bardzo spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł3 049 m² 344,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka Z prawomocnym pozwoleniem na budowę nowoczesnego domu jednorodzinnego Do sprzedania działka siedliskowa o pow. 30,49 ara z prawomocnym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł745 m² 238,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 8 działek budowlanych położonych na płaskim terenie w Ornontowicach przy ul. Kolejowej Działki usytuowane w spokojnej części Ornontowic w otoczeniu lasów i łąk,.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 000 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem ogłoszenia jest działka rekreacyjna położona zaledwie 15 minut spokojnej jazdy od centrum Międzywodzia Bliskość rzeki dziwnej oraz morza - Wolińskiego Parku Narodowego czyni tą ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 554 m² 199,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż z możliwością budowy bliźniaka lub domu dwurodzinnego w przyjaznym, zielonym otoczeniu. Komunikacja : autobus W pobliżu: -sklepy -przedszkole -szkoła -poczta.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł3 499 m² 57 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Własność. Działka o pow. 3499 m kw. położona Parlinie gmina Stara Dąbrowa. Świetna lokalizacja ,dojazd droga utwardzona, gminna- 50 m od drogi głównej. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł9 600 m² 8,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka Kobielice ok. 1ha działka na razie przeznaczona na cele rolne. Możliwość powiększenia gospodarstwa rolnego. lub na rekreacje. Atuty działki: idealna pod rekreacje duża przestrzeń Sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł3 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną prezentację działek w malowniczej miejscowości Krusznik, położonej na Suwalszczyźnie, pomiędzy największym lasem w Europie Puszczą Augustowską.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł3 400 m² 64,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Pustkowie o powierzchni 34 ar za cenę 220 000 złotych. Oferta dostępna wyłącznie u Nas! Przedstawiam Państwu wyjątkową działkę budowlaną,.

Szczegóły ogłoszenia

199 600 zł998 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 998 m2 położoną w Dobrej koło Bolesławca w cichej, zielonej okolicy z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł1 523 m² 1 247,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy na sprzedaż działki nr 100/5 i 100/7 o łącznej powierzchni 2475 m2 położone w obrębie Krubin w Ciechanowie, w północnej części województwa mazowieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 560 zł9 446 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Firma Derbin Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu działkę na sprzedaż znajdującą się w miejscowości Dębe gmina Serock. Znakomicie usytuowany grunt u zbiegu drogi.

Szczegóły ogłoszenia

337 220 zł1 297 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka 1297m2 do zabudowy - Stobno / 4km Gumieńce! Oferta sprzedaży działki o powierzchni 1297m2, zlokalizowanej w miejscowości Stobno gm.Kolbaskowo - tylko 4km od Szczecin Gumieńce. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

253 920 zł2 208 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2208m2 na nowym, kameralnym osiedlu w szybko rozwijającej się miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł100 010 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Choszczno, koplin- działka na sprzedaż, o pow. 1 0375 ha. Na działkę graniczącą wydano Decyzję o ustaleniu warunków zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie 8 ośmiu budynków.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 950 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni ok. 2950 m2 położoną w miejscowości Łany. Działka przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną, ma dostęp do dwóch stron do dróg.